Pobeda Spartaka u 1/16 finala Kupa

Pred oko 300 gledalaca ekipa FK Spartak ŽK savladala je ekipu LFK Mladost iz Lučana rezultatom 0:2.  U prvom poluvremenu ekipa FK Spartak ŽK je bila bolja i imala nekoliko šansi, od kojih je jednu Đenić realizovao u 17. minutu posle prodora i centaršuta Glavčića.

U drugom poluvremenu igralo se u bržem ritmu. Najveću priliku za izjednačenje LFK Mladost Lučani imali su u 67. minutu nakon kornera ali su Vukomanović, a potom i Tešić, bili neprecizni. U 89. minutu takođe posle centaršuta Glavčića, Đenić udarcem glavom poslao je loptu u mrežu sa konačnih 0:2.

U nedelju 30.09.2018. sa početkom u 15:00h FK Spartak se okreće utakmici 10. kola Superlige Srbije u kojem dočekuje ekipu FK Vojvodine u Kuli.