NZ: Pukovac - Budućnost 3:1

U nedelju je Pukovac odigrao svoju drugu utakmicu prolećnog dela prvenstva i stigao do prve pobede rezultatom 3:1, poluvreme 1:0. Od samog starta domaćin je stavio do znanja da želi da izadje iz loše serije rezultata, i da želi sva tri boda. To je pokazao lavovskom borbom što je i bilo nagradjeno u 25-om minutu, kada je precizan bio Milošević i volej udarcem savladao golmana Budućnosti. Kasnije su gosti propustili sjajnu priliku da izjednače rezultat, i to je bilo sve za prvo poluvreme.
Sam početak drugog poluvremena je bio koban po domaćina, greška odbrane i gosti dolaze do rezultata 1:1. U 65-om minutu u šesnaestercu gostiju srušen je Milošević i sudija pokazuje na belu tačku, ali je neprecizan bio Djordjević i rezultat ostaje 1:1.
U 70-om minutu skraćeni korner za domaćina sa desne strane, štoperi kreću na skok što je i dalo rezultat, Tosić je glavom savladao golmana gostiju i rezultat je 2:1. Gosti su se bunili što je sudija pokazao da se lopta stavi na centar, ali sudija nije menjao odluku i odlično procenio da nije bilo nikakvog kontakta sa golmanom Budućnosti. Kasnije se Djordjević iskupio za silne promašaje i zicere, stavcivši tačku na ovaj meč, kada je šutirao sa leve strane u desni ugao i pogodio za krajnji rezultat 3:1. Sledeći meč Pukovac igra protiv Mladosti u Lalincu.