30.09
15:30
Dunav
RadniÄki (NP)
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Dunav | 0 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
30.09
10:00
Kabel
Mladost
5
0
|
30.09.2018 10:00 | Kabel | 5 : 0 | Mladost |
30.09
15:00
Proleter Mihajlovac
Drina
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Proleter Mihajlovac | 2 : 1 | Drina |
30.09
11:00
SFS Borac
Radan
1
0
|
30.09.2018 11:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Radan | |||||
30.09
15:30
Rtanj
Car Konstantin
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Rtanj | 0 : 0 | Car Konstantin | |||||
30.09
15:30
TemniÄ 1924
GFK DuboÄica
4
2
|
30.09.2018 15:30 | TemniÄ 1924 | 4 : 2 | GFK DuboÄica | |||||
30.09
15:30
RadniÄki (P)
BuduÄnost
5
0
|
30.09.2018 15:30 | RadniÄki (P) | 5 : 0 | BuduÄnost |
30.09
15:30
Kolubara
OFK Beograd
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Kolubara | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
30.09
15:30
Crvena Zvezda
Stepojevac Vaga
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
30.09
15:30
Zvezdara
Prva Iskra
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Zvezdara | 1 : 0 | Prva Iskra |
30.09
15:30
Vojvodina 1928
Kikinda 1909
3
1
|
30.09.2018 15:30 | Vojvodina 1928 | 3 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
30.09
15:30
ŽAK
Jedinstvo (NB)
1
1
|
30.09.2018 15:30 | ŽAK | 1 : 1 | Jedinstvo (NB) |
30.09
15:30
LSK LaÄarak
Sloga (E)
0
4
|
30.09.2018 15:30 | LSK LaÄarak | 0 : 4 | Sloga (E) | |||||
30.09
15:30
Hajduk (D)
Podunavac
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Hajduk (D) | 1 : 0 | Podunavac | |||||
30.09
15:30
Hajduk (B)
Borac (Å )
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Hajduk (B) | 2 : 0 | Borac (Å ) |
30.09
15:30
RadniÄki 1912
Mladost (T)
2
0
|
30.09.2018 15:30 | RadniÄki 1912 | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
30.09
15:30
Mladost (BP)
BaÄka
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Mladost (BP) | 1 : 1 | BaÄka | |||||
30.09
15:30
BuduÄnost
Sloga (Ä)
0
0
|
30.09.2018 15:30 | BuduÄnost | 0 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
30.09
15:30
Tisa
Crvenka
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Tisa | 2 : 0 | Crvenka | |||||
30.09
15:30
BSK
RadniÄki (S)
0
0
|
30.09.2018 15:30 | BSK | 0 : 0 | RadniÄki (S) |
30.09
15:00
Bane 1931
Å umadija (T)
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Bane 1931 | 0 : 1 | Å umadija (T) | |||||
30.09
15:00
Novi Pazar 1928
Apolon 2018
1
2
|
30.09.2018 15:00 | Novi Pazar 1928 | 1 : 2 | Apolon 2018 | |||||
30.09
15:00
Real
SuŔica
3
3
|
30.09.2018 15:00 | Real | 3 : 3 | SuŔica | |||||
30.09
15:00
Polet
Vodojaža
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Polet | 0 : 1 | Vodojaža |
30.09
15:00
OFK Napredak
VGSK
3
3
|
30.09.2018 15:00 | OFK Napredak | 3 : 3 | VGSK | |||||
30.09
15:00
Petar Dobrnjac
Morava
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | Morava | |||||
30.09
15:00
Homoljac
KaraÄorÄe
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Homoljac | 0 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
30.09
15:00
Zvižd
Rudar
2
2
|
30.09.2018 15:00 | Zvižd | 2 : 2 | Rudar | |||||
30.09
15:00
Udarnik
RSK
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Udarnik | 0 : 1 | RSK | |||||
30.09
15:00
Partizan 1945
Borac 1932
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Partizan 1945 | 1 : 0 | Borac 1932 |
30.09
15:00
ŽelezniÄar
Radjevac
2
0
|
30.09.2018 15:00 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Radjevac | |||||
30.09
15:00
RadniÄki Stobeks
OFK Divci
0
1
|
30.09.2018 15:00 | RadniÄki Stobeks | 0 : 1 | OFK Divci | |||||
30.09
15:00
Borac
MaÄva 2005
2
0
|
30.09.2018 15:00 | Borac | 2 : 0 | MaÄva 2005 | |||||
30.09
15:00
Vrelo Sport
Zadrugar
3
1
|
30.09.2018 15:00 | Vrelo Sport | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
30.09
15:00
OFK OseÄina
RadniÄki Å abaÄki
2
1
|
30.09.2018 15:00 | OFK OseÄina | 2 : 1 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
30.09
15:00
Brezovica
RadniÄki (V)
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Brezovica | 0 : 1 | RadniÄki (V) |
30.09
11:00
Jedinstvo Putevi
LFK Mladost
0
2
|
30.09.2018 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 2 | LFK Mladost | |||||
30.09
15:00
Zlatar
Polet (T)
3
0
|
30.09.2018 15:00 | Zlatar | 3 : 0 | Polet (T) | |||||
30.09
15:00
Sloga (S)
Takovo
0
0
|
30.09.2018 15:00 | Sloga (S) | 0 : 0 | Takovo |
30.09
15:30
OFK Brzi Brod
Vlasina
1
1
|
30.09.2018 15:30 | OFK Brzi Brod | 1 : 1 | Vlasina | |||||
30.09
15:30
Jablanica
Jedinstvo (P)
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Jablanica | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
30.09
15:30
Mladost (B)
Morava
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Mladost (B) | 1 : 2 | Morava | |||||
30.09
11:00
Tanasko RajiÄ
Sloga
0
1
|
30.09.2018 11:00 | Tanasko RajiÄ | 0 : 1 | Sloga |
30.09
15:30
Dragocvet
Župa
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Dragocvet | 0 : 0 | Župa | |||||
30.09
15:30
Morava 1918
Rembas
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Morava 1918 | 1 : 1 | Rembas | |||||
30.09
15:30
Jastrebac (VÅ )
OFK Lugomir
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Jastrebac (VÅ ) | 2 : 0 | OFK Lugomir | |||||
30.09
15:30
BoŔnjane
LevaÄ
3
0
|
30.09.2018 15:30 | BoÅ”njane | 3 : 0 | LevaÄ | |||||
30.09
15:30
Jastrebac (B)
Jedinstvo (M)
4
1
|
30.09.2018 15:30 | Jastrebac (B) | 4 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
30.09
15:30
OFK TopliÄanin
Napredak (D)
2
0
|
30.09.2018 15:30 | OFK TopliÄanin | 2 : 0 | Napredak (D) | |||||
30.09
15:30
Juhor
ŽitoraÄa
4
1
|
30.09.2018 15:30 | Juhor | 4 : 1 | ŽitoraÄa |
30.09
15:30
Bukovik
Majdanpek
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Bukovik | 1 : 0 | Majdanpek | |||||
30.09
15:30
OFK Slatina
Timok 1919
0
0
|
30.09.2018 15:30 | OFK Slatina | 0 : 0 | Timok 1919 | |||||
30.09
15:30
Kablovi
Äerdap
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Kablovi | 0 : 0 | Äerdap | |||||
30.09
15:30
Orljane
Moravica
0
1
|
30.09.2018 15:30 | Orljane | 0 : 1 | Moravica | |||||
30.09
15:30
Hajduk Veljko
NaŔa krila 1936
5
0
|
30.09.2018 15:30 | Hajduk Veljko | 5 : 0 | NaŔa krila 1936 | |||||
30.09
15:30
Rudar Alpos
TimoÄanin
0
2
|
30.09.2018 15:30 | Rudar Alpos | 0 : 2 | TimoÄanin |
30.09
11:00
Hajduk
Torlak
2
1
|
30.09.2018 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Torlak | |||||
30.09
15:30
Studenski Grad
TEK Sloga
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Studenski Grad | 0 : 0 | TEK Sloga | |||||
30.09
15:30
Komgrap
BSK Batajnica
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Komgrap | 1 : 1 | BSK Batajnica | |||||
30.09
15:30
BSK BaÄevac
Turbina
2
3
|
30.09.2018 15:30 | BSK BaÄevac | 2 : 3 | Turbina | |||||
30.09
15:30
SremÄica
Napredak
2
2
|
30.09.2018 15:30 | SremÄica | 2 : 2 | Napredak | |||||
30.09
15:30
BuduÄnost
Mladenovac
0
1
|
30.09.2018 15:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | Mladenovac |
30.09
15:30
2. Oktobar
Banat
4
0
|
30.09.2018 15:30 | 2. Oktobar | 4 : 0 | Banat | |||||
30.09
15:30
Mladost (BD)
Delija
3
0
|
30.09.2018 15:30 | Mladost (BD) | 3 : 0 | Delija | |||||
30.09
15:30
Crvena zvezda (VS)
Rusanda
4
1
|
30.09.2018 15:30 | Crvena zvezda (VS) | 4 : 1 | Rusanda | |||||
30.09
15:30
Crvena Zvezda (RS)
Lehel
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Crvena Zvezda (RS) | 1 : 1 | Lehel | |||||
30.09
15:30
Borac
Naftagas
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Borac | 1 : 2 | Naftagas | |||||
30.09
15:30
RadniÄki 1911
Polet
2
1
|
30.09.2018 15:30 | RadniÄki 1911 | 2 : 1 | Polet |
30.09
15:30
Kula
Hercegovac
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Kula | 1 : 1 | Hercegovac | |||||
30.09
15:30
Polet (S)
ŽAK
1
3
|
30.09.2018 15:30 | Polet (S) | 1 : 3 | ŽAK | |||||
30.09
15:30
Kulpin
OFK Odžaci
4
0
|
30.09.2018 15:30 | Kulpin | 4 : 0 | OFK Odžaci | |||||
30.09
15:30
Rusin
Borac 46
3
0
|
30.09.2018 15:30 | Rusin | 3 : 0 | Borac 46 | |||||
30.09
15:30
RadniÄki 1918
TvrÄava
2
3
|
30.09.2018 15:30 | RadniÄki 1918 | 2 : 3 | TvrÄava | |||||
30.09
15:30
Lipar
BuduÄnost (P)
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Lipar | 0 : 3 | BuduÄnost (P) |
30.09
16:00
PSK Putinci
Borac (M)
3
2
|
30.09.2018 16:00 | PSK Putinci | 3 : 2 | Borac (M) | |||||
30.09
16:00
GraniÄar 1924
Sloboda (DT)
1
4
|
30.09.2018 16:00 | GraniÄar 1924 | 1 : 4 | Sloboda (DT) | |||||
30.09
16:00
Donji Petrovci
Sloven
4
1
|
30.09.2018 16:00 | Donji Petrovci | 4 : 1 | Sloven | |||||
30.09
16:00
ŽelezniÄar
Napredak
4
0
|
30.09.2018 16:00 | ŽelezniÄar | 4 : 0 | Napredak | |||||
30.09
16:00
Kupinovo
BuduÄnost
1
3
|
30.09.2018 16:00 | Kupinovo | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
30.09
16:00
Polet (NK)
Jadran
1
2
|
30.09.2018 16:00 | Polet (NK) | 1 : 2 | Jadran |
30.09
15:00
Lokomotiva
VinÄa
1
3
|
30.09.2018 15:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | VinÄa | |||||
30.09
15:00
Borac
Plaskovac
1
3
|
30.09.2018 15:00 | Borac | 1 : 3 | Plaskovac | |||||
30.09
15:00
Banja
Sloga Bat 1924
3
1
|
30.09.2018 15:00 | Banja | 3 : 1 | Sloga Bat 1924 | |||||
30.09
15:00
Omladinac
Prvi srpski ustanak
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Omladinac | 1 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
30.09
15:00
BSK
ŽSK
2
0
|
30.09.2018 15:00 | BSK | 2 : 0 | ŽSK | |||||
30.09
15:00
Junkovac
Mladi rudar 1954
5
4
|
30.09.2018 15:00 | Junkovac | 5 : 4 | Mladi rudar 1954 | |||||
30.09
15:00
Å umadinac (N)
Mladost MG
1
2
|
30.09.2018 15:00 | Å umadinac (N) | 1 : 2 | Mladost MG |
30.09
10:00
Index
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
30.09.2018 10:00 | Index | 1 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
30.09
15:30
OFK Sirig
Jedinstvo
1
0
|
30.09.2018 15:30 | OFK Sirig | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.09
15:30
TSK
Omladinac
4
0
|
30.09.2018 15:30 | TSK | 4 : 0 | Omladinac | |||||
30.09
15:30
FruŔkogorac
FruŔkogorski partizan
3
2
|
30.09.2018 15:30 | FruŔkogorac | 3 : 2 | FruŔkogorski partizan | |||||
30.09
15:30
Petrovaradin
MiletiÄ
4
0
|
30.09.2018 15:30 | Petrovaradin | 4 : 0 | MiletiÄ | |||||
30.09
15:30
Å ajkaÅ” 1908
ŽSK
1
1
|
30.09.2018 15:30 | ŠajkaŔ 1908 | 1 : 1 | ŽSK |
30.09
15:30
Jadran
Iskra
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Jadran | 0 : 0 | Iskra | |||||
30.09
15:30
Preporod
Proleter (Nj)
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Preporod | 1 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
30.09
15:30
Vinogradar
Sloga
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Vinogradar | 0 : 0 | Sloga | |||||
30.09
15:30
ÄurÄin
Vojvodina
0
3
|
30.09.2018 15:30 | ÄurÄin | 0 : 3 | Vojvodina |
30.09
15:00
Napredak
Javor
3
1
|
30.09.2018 15:00 | Napredak | 3 : 1 | Javor | |||||
30.09
15:00
KuŔiljevo
Omladinac
3
1
|
30.09.2018 15:00 | KuŔiljevo | 3 : 1 | Omladinac | |||||
30.09
15:00
Hajduk
OFK Batinac
4
0
|
30.09.2018 15:00 | Hajduk | 4 : 0 | OFK Batinac | |||||
30.09
15:00
Kolare
Mladost (S)
4
1
|
30.09.2018 15:00 | Kolare | 4 : 1 | Mladost (S) | |||||
30.09
15:00
Mladost (K)
Bratstvo
4
2
|
30.09.2018 15:00 | Mladost (K) | 4 : 2 | Bratstvo | |||||
30.09
15:00
Mladost (D)
OFK Bratstvo
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Mladost (D) | 2 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
30.09
15:00
Juhor
Partizan
1
2
|
30.09.2018 15:00 | Juhor | 1 : 2 | Partizan |
30.09
15:30
Srem
Institut
4
0
|
30.09.2018 15:30 | Srem | 4 : 0 | Institut | |||||
30.09
15:30
Crvenka
Borac (O)
3
2
|
30.09.2018 15:30 | Crvenka | 3 : 2 | Borac (O) | |||||
30.09
15:30
Å umadinac
Balkan Mirijevo
4
1
|
30.09.2018 15:30 | Å umadinac | 4 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
30.09
15:30
SinÄeliÄ
Borac (P)
0
2
|
30.09.2018 15:30 | SinÄeliÄ | 0 : 2 | Borac (P) | |||||
30.09
15:30
Atakante
PoŔtar Zvezdara
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Atakante | 1 : 2 | PoŔtar Zvezdara | |||||
30.09
15:30
PKB Kovilovo
Dunav
1
2
|
30.09.2018 15:30 | PKB Kovilovo | 1 : 2 | Dunav |
30.09
15:30
Strelac
Borac
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Strelac | 2 : 1 | Borac | |||||
30.09
15:30
BuduÄnost
Zabrežje
1
2
|
30.09.2018 15:30 | BuduÄnost | 1 : 2 | Zabrežje | |||||
30.09
10:00
RadniÄki
RuŔanj
10
0
|
30.09.2018 10:00 | RadniÄki | 10 : 0 | RuÅ”anj | |||||
30.09
15:30
Mladost (B)
Å umadija
2
2
|
30.09.2018 15:30 | Mladost (B) | 2 : 2 | Å umadija | |||||
30.09
15:30
LisoviÄ
Omladinac
0
2
|
30.09.2018 15:30 | LisoviÄ | 0 : 2 | Omladinac |
30.09
15:30
Kosmaj
KovaÄevac
8
1
|
30.09.2018 15:30 | Kosmaj | 8 : 1 | KovaÄevac | |||||
30.09
15:30
Velika Krsna
Kosmajac
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Velika Krsna | 1 : 2 | Kosmajac | |||||
30.09
15:30
Rabrovac
BoleÄ
0
4
|
30.09.2018 15:30 | Rabrovac | 0 : 4 | BoleÄ | |||||
30.09
15:30
RopoÄevo
Dunavac
0
4
|
30.09.2018 15:30 | RopoÄevo | 0 : 4 | Dunavac | |||||
30.09
15:30
VrÄin
Å umadija
2
0
|
30.09.2018 15:30 | VrÄin | 2 : 0 | Å umadija |
30.09
16:00
Jedinstvo (GG)
Backovac Junajted
4
0
|
30.09.2018 16:00 | Jedinstvo (GG) | 4 : 0 | Backovac Junajted | |||||
30.09
16:00
Omladinac
Jedinstvo (K)
0
4
|
30.09.2018 16:00 | Omladinac | 0 : 4 | Jedinstvo (K) | |||||
30.09
16:00
Napredak
OvÄar
2
0
|
30.09.2018 16:00 | Napredak | 2 : 0 | OvÄar | |||||
30.09
16:00
Ozrem
Lunjevica
0
0
|
30.09.2018 16:00 | Ozrem | 0 : 0 | Lunjevica | |||||
30.09
16:00
Jedinstvo (P)
Rudar
0
2
|
30.09.2018 16:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Rudar | |||||
30.09
16:00
Zadrugar
Mladost
2
1
|
30.09.2018 16:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Mladost | |||||
30.09
11:00
Rakova
Spartak
0
3
|
30.09.2018 11:00 | Rakova | 0 : 3 | Spartak |
30.09
15:30
Radnik
Mataruge
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Radnik | 2 : 0 | Mataruge | |||||
30.09
15:30
BuduÄnost
Rudar
2
2
|
30.09.2018 15:30 | BuduÄnost | 2 : 2 | Rudar | |||||
30.09
15:30
OFK Ras
Kraljevo Hajduk
4
1
|
30.09.2018 15:30 | OFK Ras | 4 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
30.09
15:30
Ibar
Gruža
0
2
|
30.09.2018 15:30 | Ibar | 0 : 2 | Gruža | |||||
30.09
11:00
Proleter
Lasta
0
0
|
30.09.2018 11:00 | Proleter | 0 : 0 | Lasta | |||||
30.09
15:30
Stubal
Napredak
0
2
|
30.09.2018 15:30 | Stubal | 0 : 2 | Napredak | |||||
30.09
15:30
Ribnica
Omladinac
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Ribnica | 2 : 1 | Omladinac | |||||
30.09
11:00
Granit
PopoviÄi Vrnjci
3
2
|
30.09.2018 11:00 | Granit | 3 : 2 | PopoviÄi Vrnjci |
30.09
15:30
Sloga (Ä)
Varvarin
2
3
|
30.09.2018 15:30 | Sloga (Ä) | 2 : 3 | Varvarin | |||||
30.09
15:30
Donji Kopaonik
Sloga (M)
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Donji Kopaonik | 1 : 2 | Sloga (M) | |||||
30.09
15:30
Vinogradar
Å anac
2
2
|
30.09.2018 15:30 | Vinogradar | 2 : 2 | Å anac | |||||
30.09
15:30
FUD
13. April
1
0
|
30.09.2018 15:30 | FUD | 1 : 0 | 13. April | |||||
30.09
15:30
MeŔevo
Poljoprivrednik
8
0
|
30.09.2018 15:30 | MeŔevo | 8 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
30.09
15:30
MaÄkovac
Äitluk
2
0
|
30.09.2018 15:30 | MaÄkovac | 2 : 0 | Äitluk | |||||
30.09
15:30
Kupci
Blagotin
4
6
|
30.09.2018 15:30 | Kupci | 4 : 6 | Blagotin |
30.09
15:00
Mladost (PR)
DuŔko
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Mladost (PR) | 1 : 0 | DuŔko | |||||
30.09
15:00
Podrinje
Jedinstvo 1945 (VL)
3
0
|
30.09.2018 15:00 | Podrinje | 3 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
30.09
15:00
Sloga (LÅ )
Mladost (DD)
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Sloga (LÅ ) | 1 : 0 | Mladost (DD) | |||||
30.09
15:00
Cer
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Cer | 2 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
30.09
15:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Å T)
1
3
|
30.09.2018 15:00 | Hajduk Stanko | 1 : 3 | Jedinstvo (Å T) | |||||
30.09
15:00
KaraÄorÄe
SindjeliÄ
2
1
|
30.09.2018 15:00 | KaraÄorÄe | 2 : 1 | SindjeliÄ |
30.09
15:30
Jedinstvo (V)
Vulturul
3
1
|
30.09.2018 15:30 | Jedinstvo (V) | 3 : 1 | Vulturul | |||||
30.09
15:30
Vojvodina (S)
Strela
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Vojvodina (S) | 1 : 0 | Strela | |||||
30.09
15:30
Crvena zvezda
RadniÄki (B)
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | RadniÄki (B) | |||||
30.09
15:30
Polet
Dunav
3
1
|
30.09.2018 15:30 | Polet | 3 : 1 | Dunav | |||||
30.09
15:30
Sloga (BNS)
Partizan (U)
0
2
|
30.09.2018 15:30 | Sloga (BNS) | 0 : 2 | Partizan (U) | |||||
30.09
15:30
Spartak 1911
Jugoslavija
2
3
|
30.09.2018 15:30 | Spartak 1911 | 2 : 3 | Jugoslavija | |||||
30.09
15:30
Potporanj
Jedinstvo SteviÄ
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Potporanj | 0 : 3 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
30.09
15:30
Partizan (G)
Borac (St)
4
1
|
30.09.2018 15:30 | Partizan (G) | 4 : 1 | Borac (St) |
30.09
15:30
BuduÄnost
ŽelezniÄar
3
2
|
30.09.2018 15:30 | BuduÄnost | 3 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
30.09
15:30
Rudar (K)
Sloga (B)
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Rudar (K) | 0 : 3 | Sloga (B) | |||||
30.09
15:30
Pomoravlje
Jedinstvo (Lj)
7
0
|
30.09.2018 15:30 | Pomoravlje | 7 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
30.09
15:30
Omladinac (Å )
ObiliÄ
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Omladinac (Å ) | 2 : 0 | ObiliÄ | |||||
30.09
15:30
Borac (Ž)
Borac (K)
4
2
|
30.09.2018 15:30 | Borac (Ž) | 4 : 2 | Borac (K) |
30.09
15:30
RadniÄki 1924
Sloga
4
1
|
30.09.2018 15:30 | RadniÄki 1924 | 4 : 1 | Sloga | |||||
30.09
15:30
Moravac
Morava (Ž)
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Moravac | 0 : 3 | Morava (Ž) | |||||
30.09
15:30
Naisus 1977
Doljevac
5
0
|
30.09.2018 15:30 | Naisus 1977 | 5 : 0 | Doljevac | |||||
30.09
15:30
Palilula
RadniÄki 1947
2
2
|
30.09.2018 15:30 | Palilula | 2 : 2 | RadniÄki 1947 | |||||
30.09
15:30
Crvena zvezda
Padina
3
1
|
30.09.2018 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Padina | |||||
30.09
15:30
Mladost (B)
Elid
3
0
|
30.09.2018 15:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Elid |
30.09
15:00
Cerovac
Osipaonica
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Cerovac | 1 : 0 | Osipaonica | |||||
30.09
15:00
SASK
Sloboda
2
2
|
30.09.2018 15:00 | SASK | 2 : 2 | Sloboda | |||||
30.09
15:00
Sloga (M)
Crvena zvezda
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Sloga (M) | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
30.09
15:00
Pobeda
Bresje Superior
4
0
|
30.09.2018 15:00 | Pobeda | 4 : 0 | Bresje Superior | |||||
30.09
15:00
ŽelezniÄar Kusadak
Polet
0
2
|
30.09.2018 15:00 | ŽelezniÄar Kusadak | 0 : 2 | Polet | |||||
30.09
15:00
Sloga (L)
Mladi radnik
4
1
|
30.09.2018 15:00 | Sloga (L) | 4 : 1 | Mladi radnik | |||||
30.09
15:00
Proleter 1947
Podunavac
0
2
|
30.09.2018 15:00 | Proleter 1947 | 0 : 2 | Podunavac |
30.09
11:00
KljuÄ
Brestovac
4
3
|
30.09.2018 11:00 | KljuÄ | 4 : 3 | Brestovac | |||||
30.09
15:30
Branik
Blizna
4
2
|
30.09.2018 15:30 | Branik | 4 : 2 | Blizna | |||||
30.09
11:00
Sloga
PoreÄ
0
0
|
30.09.2018 11:00 | Sloga | 0 : 0 | PoreÄ | |||||
30.09
15:30
Rudna Glava
Krivelj
4
0
|
30.09.2018 15:30 | Rudna Glava | 4 : 0 | Krivelj |
30.09
15:00
Jastreb
Mladost 1982
3
0
|
30.09.2018 15:00 | Jastreb | 3 : 0 | Mladost 1982 | |||||
30.09
15:00
Kosovac
Akademija 10
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Kosovac | 0 : 1 | Akademija 10 | |||||
30.09
15:00
Real
Dundjerski
1
4
|
30.09.2018 15:00 | Real | 1 : 4 | Dundjerski | |||||
30.09
15:00
Svetlost Badnjevac
Polet
3
0
|
30.09.2018 15:00 | Svetlost Badnjevac | 3 : 0 | Polet | |||||
30.09
15:00
Partizanski put
DobriÄ
1
4
|
30.09.2018 15:00 | Partizanski put | 1 : 4 | DobriÄ | |||||
30.09
15:00
NS Tatko
Trbunje
2
2
|
30.09.2018 15:00 | NS Tatko | 2 : 2 | Trbunje | |||||
30.09
15:00
Pobeda
KaÄuÅ”a
3
7
|
30.09.2018 15:00 | Pobeda | 3 : 7 | KaÄuÅ”a | |||||
30.09
13:00
Spartak
Omladinac
1
2
|
30.09.2018 13:00 | Spartak | 1 : 2 | Omladinac |
30.09
15:00
ZSK
Pepeljevac
2
2
|
30.09.2018 15:00 | ZSK | 2 : 2 | Pepeljevac | |||||
30.09
15:00
Sovljak
Tulari
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Sovljak | 0 : 1 | Tulari | |||||
30.09
15:00
Iskra
TeŔnjar
4
3
|
30.09.2018 15:00 | Iskra | 4 : 3 | TeŔnjar | |||||
30.09
15:00
TrliÄ
Kolubara 2
0
1
|
30.09.2018 15:00 | TrliÄ | 0 : 1 | Kolubara 2 | |||||
30.09
15:00
Mladost
Banjani
3
0
|
30.09.2018 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Banjani |
30.09
16:00
Å umadinac (KG)
21. oktobar
1
3
|
30.09.2018 16:00 | Å umadinac (KG) | 1 : 3 | 21. oktobar | |||||
30.09
16:00
Pobeda 1926
Å umadija 1934
2
1
|
30.09.2018 16:00 | Pobeda 1926 | 2 : 1 | Å umadija 1934 | |||||
30.09
16:00
KoriÄani
OFK Bagremar
3
1
|
30.09.2018 16:00 | KoriÄani | 3 : 1 | OFK Bagremar | |||||
30.09
16:00
Jadran
Mladost (P)
0
4
|
30.09.2018 16:00 | Jadran | 0 : 4 | Mladost (P) | |||||
30.09
16:00
Borac (D)
Erdoglija 1931
2
2
|
30.09.2018 16:00 | Borac (D) | 2 : 2 | Erdoglija 1931 | |||||
30.09
16:00
Sloboda
Srbija
2
0
|
30.09.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Srbija | |||||
30.09
16:00
Slavija
BuduÄnost
0
1
|
30.09.2018 16:00 | Slavija | 0 : 1 | BuduÄnost |
30.09
11:00
Äajetina
Ariljska rampa
3
2
|
30.09.2018 11:00 | Äajetina | 3 : 2 | Ariljska rampa | |||||
30.09
15:30
Lazarica
Omladinac
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Lazarica | 0 : 3 | Omladinac | |||||
30.09
15:30
Savinac
Polet
3
3
|
30.09.2018 15:30 | Savinac | 3 : 3 | Polet | |||||
30.09
11:00
LauÅ”
Jasen
1
6
|
30.09.2018 11:00 | LauÅ” | 1 : 6 | Jasen | |||||
30.09
15:30
Ježevica
Jedinstvo
0
2
|
30.09.2018 15:30 | Ježevica | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
30.09
15:30
SeÄica
Crnokosa
0
1
|
30.09.2018 15:30 | SeÄica | 0 : 1 | Crnokosa |
30.09
15:30
OFK Morava
Jedinstvo (G)
1
2
|
30.09.2018 15:30 | OFK Morava | 1 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
30.09
15:30
Kumarevo 65
Polet
4
1
|
30.09.2018 15:30 | Kumarevo 65 | 4 : 1 | Polet | |||||
30.09
15:30
Umac
VuÄje
3
5
|
30.09.2018 15:30 | Umac | 3 : 5 | VuÄje | |||||
30.09
15:30
BobiŔte
Å umadija
2
1
|
30.09.2018 15:30 | BobiŔte | 2 : 1 | Šumadija | |||||
30.09
15:30
Äekmin
ŽelezniÄar
4
0
|
30.09.2018 15:30 | Äekmin | 4 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
30.09
15:30
Progres
Sloga
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Progres | 2 : 0 | Sloga | |||||
30.09
15:30
OFK Brza
Mladi borac
4
1
|
30.09.2018 15:30 | OFK Brza | 4 : 1 | Mladi borac | |||||
30.09
15:30
Mladost 1959
ZloÄudovo
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Mladost 1959 | 2 : 1 | ZloÄudovo |
30.09
15:30
TrebiÄ
BuÄje Podvis
3
0
|
30.09.2018 15:30 | TrebiÄ | 3 : 0 | BuÄje Podvis | |||||
30.09
15:30
Kosovo
Omladinac
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Kosovo | 2 : 1 | Omladinac | |||||
30.09
15:30
OsniÄ
Sloga (M)
3
0
|
30.09.2018 15:30 | OsniÄ | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
30.09
15:30
GraniÄar
Midžor (K)
0
3
|
30.09.2018 15:30 | GraniÄar | 0 : 3 | Midžor (K) | |||||
30.09
15:30
OFK Knjaz
Ozren
2
1
|
30.09.2018 15:30 | OFK Knjaz | 2 : 1 | Ozren |
30.09
15:30
Padež
Senjak
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Padež | 1 : 1 | Senjak | |||||
30.09
15:30
Sloga
Borac
7
0
|
30.09.2018 15:30 | Sloga | 7 : 0 | Borac | |||||
30.09
15:30
DragoÅ”
Gnjilan
1
1
|
30.09.2018 15:30 | DragoÅ” | 1 : 1 | Gnjilan |
30.09
15:30
Crvena zastava
Jedinstvo (GM)
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Crvena zastava | 2 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
30.09
15:30
Palilulac
Mladost (DK)
3
1
|
30.09.2018 15:30 | Palilulac | 3 : 1 | Mladost (DK) | |||||
30.09
15:30
Mladost (L)
Sloboda
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Mladost (L) | 2 : 0 | Sloboda | |||||
30.09
15:30
VrtiŔte
Omladinac (GK)
1
2
|
30.09.2018 15:30 | VrtiŔte | 1 : 2 | Omladinac (GK) | |||||
30.09
15:30
Morava
Stevan NeŔticki
5
2
|
30.09.2018 15:30 | Morava | 5 : 2 | Stevan NeŔticki | |||||
30.09
11:00
Rudar
Vulkan 1963
0
0
|
30.09.2018 11:00 | Rudar | 0 : 0 | Vulkan 1963 | |||||
30.09
15:30
BuduÄnost
Proleter
3
4
|
30.09.2018 15:30 | BuduÄnost | 3 : 4 | Proleter |
30.09
15:30
Levosoje
Ternoci
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Levosoje | 0 : 3 | Ternoci | |||||
30.09
15:30
BSK Bujanovac
Vihor
1
3
|
30.09.2018 15:30 | BSK Bujanovac | 1 : 3 | Vihor | |||||
30.09
15:30
Pavlovac
OFK Alakince
4
2
|
30.09.2018 15:30 | Pavlovac | 4 : 2 | OFK Alakince | |||||
30.09
15:30
Lugina
Nebeski Andjeli
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Lugina | 0 : 0 | Nebeski Andjeli | |||||
30.09
15:30
FSU Južna pruga
TreŔnjevka
5
1
|
30.09.2018 15:30 | FSU Južna pruga | 5 : 1 | TreŔnjevka |
30.09
15:00
JoŔeva
Vrelo
3
1
|
30.09.2018 15:00 | JoŔeva | 3 : 1 | Vrelo | |||||
30.09
15:00
Polet (DL)
Gunjevac
4
0
|
30.09.2018 15:00 | Polet (DL) | 4 : 0 | Gunjevac | |||||
30.09
15:00
ÄuÄuge
KaleniÄ
3
0
|
30.09.2018 15:00 | ÄuÄuge | 3 : 0 | KaleniÄ | |||||
30.09
15:00
Å arbane
Pambukovica
3
0
|
30.09.2018 15:00 | Å arbane | 3 : 0 | Pambukovica | |||||
30.09
15:00
Polet (T)
Dimitrije TucoviÄ
0
0
|
30.09.2018 15:00 | Polet (T) | 0 : 0 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
30.09
15:00
OFK Paljuvi
Mladost
4
1
|
30.09.2018 15:00 | OFK Paljuvi | 4 : 1 | Mladost |
30.09
15:30
Jedinstvo
Rvati
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Rvati | |||||
30.09
15:30
Polet
Belo Polje
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Polet | 2 : 0 | Belo Polje | |||||
30.09
15:30
Posavina
Skela
3
2
|
30.09.2018 15:30 | Posavina | 3 : 2 | Skela |
30.09
15:30
Susek
ŽelezniÄar
4
2
|
30.09.2018 15:30 | Susek | 4 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
30.09
15:30
Dinamo
Vinogradar
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Dinamo | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
30.09
15:30
BaÄka
Titel
2
0
|
30.09.2018 15:30 | BaÄka | 2 : 0 | Titel | |||||
30.09
15:30
ObiliÄ
Borac
1
1
|
30.09.2018 15:30 | ObiliÄ | 1 : 1 | Borac | |||||
30.09
15:30
Hajduk
Moskva
2
4
|
30.09.2018 15:30 | Hajduk | 2 : 4 | Moskva |
30.09
15:30
JanoŔik
KaraÅ” (J)
1
2
|
30.09.2018 15:30 | JanoŔik | 1 : 2 | KaraŔ (J) | |||||
30.09
15:30
Å evac
Vojvodina (CC)
3
1
|
30.09.2018 15:30 | Å evac | 3 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
30.09
15:30
Sloga (M)
Partizan (K)
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Sloga (M) | 1 : 1 | Partizan (K) | |||||
30.09
15:30
KaraÅ” (K)
Dobrica
2
0
|
30.09.2018 15:30 | KaraÅ” (K) | 2 : 0 | Dobrica | |||||
30.09
15:30
HajduÄica
Borac (VS)
5
0
|
30.09.2018 15:30 | HajduÄica | 5 : 0 | Borac (VS) | |||||
30.09
15:30
BuduÄnost (A)
Borac (VG)
10
2
|
30.09.2018 15:30 | BuduÄnost (A) | 10 : 2 | Borac (VG) | |||||
30.09
15:30
Ratar
Vinogradar
3
1
|
30.09.2018 15:30 | Ratar | 3 : 1 | Vinogradar |
30.09
15:30
Gradina
Garevina
5
0
|
30.09.2018 15:30 | Gradina | 5 : 0 | Garevina | |||||
30.09
15:30
14. Oktobar
Sloga (D)
5
1
|
30.09.2018 15:30 | 14. Oktobar | 5 : 1 | Sloga (D) | |||||
30.09
15:30
UÅ”Äe
Sloga (L)
0
1
|
30.09.2018 15:30 | UÅ”Äe | 0 : 1 | Sloga (L) | |||||
30.09
15:30
Mladost
Velika Drenova
7
1
|
30.09.2018 15:30 | Mladost | 7 : 1 | Velika Drenova | |||||
30.09
15:30
Omladinac
Trudbenik
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Trudbenik | |||||
30.09
15:30
Polet 57
Borac
5
3
|
30.09.2018 15:30 | Polet 57 | 5 : 3 | Borac | |||||
30.09
15:30
Beli Orlovi
Rubin
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Beli Orlovi | 1 : 2 | Rubin |
30.09
15:00
Jedinstvo (D)
Mladost (G)
1
3
|
30.09.2018 15:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 3 | Mladost (G) | |||||
30.09
15:00
Morava
Sloga
2
0
|
30.09.2018 15:00 | Morava | 2 : 0 | Sloga | |||||
30.09
15:00
Mladost (T)
Morava
3
0
|
30.09.2018 15:00 | Mladost (T) | 3 : 0 | Morava | |||||
30.09
15:00
Å antarovac
Blagotin
3
0
|
30.09.2018 15:00 | Å antarovac | 3 : 0 | Blagotin | |||||
30.09
15:00
Vinogradar
Osaonica
1
4
|
30.09.2018 15:00 | Vinogradar | 1 : 4 | Osaonica |
30.09
15:00
Omladinski
Rudar (SR)
0
0
|
30.09.2018 15:00 | Omladinski | 0 : 0 | Rudar (SR) | |||||
30.09
15:00
Orlovi
15. Avgust 1950
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Orlovi | 2 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
30.09
15:00
Mladost (J)
Istok 63
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Mladost (J) | 1 : 0 | Istok 63 | |||||
30.09
15:00
Pomoravlje
Beljanica
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Pomoravlje | 2 : 1 | Beljanica |
30.09
11:00
Žabari
Jadar 2013
1
1
|
30.09.2018 11:00 | Žabari | 1 : 1 | Jadar 2013 | |||||
30.09
15:00
Mladost (VK)
Milenko PavloviÄ
0
3
|
30.09.2018 15:00 | Mladost (VK) | 0 : 3 | Milenko PavloviÄ | |||||
30.09
15:00
Polet
Komanice
1
2
|
30.09.2018 15:00 | Polet | 1 : 2 | Komanice | |||||
30.09
15:00
Stari drugari
Rakac Stave
4
1
|
30.09.2018 15:00 | Stari drugari | 4 : 1 | Rakac Stave | |||||
30.09
15:00
PopadiÄ
Rajac
1
0
|
30.09.2018 15:00 | PopadiÄ | 1 : 0 | Rajac | |||||
30.09
15:00
Mladost (L)
Junior Novo Naselje
1
1
|
30.09.2018 15:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
30.09
15:00
Borac
Lukavac
1
4
|
30.09.2018 15:00 | Borac | 1 : 4 | Lukavac |
30.09
11:00
13. Maj
Novi Beograd
4
1
|
30.09.2018 11:00 | 13. Maj | 4 : 1 | Novi Beograd | |||||
30.09
15:30
BUSK
Mladi Proleter
2
1
|
30.09.2018 15:30 | BUSK | 2 : 1 | Mladi Proleter | |||||
30.09
10:00
Å eÄeranac Ada
Busije
0
1
|
30.09.2018 10:00 | Å eÄeranac Ada | 0 : 1 | Busije | |||||
30.09
15:30
Posavac TiŔma
Sparta Železnik
6
1
|
30.09.2018 15:30 | Posavac TiŔma | 6 : 1 | Sparta Železnik | |||||
30.09
12:00
011
Penjarol
4
0
|
30.09.2018 12:00 | 011 | 4 : 0 | Penjarol | |||||
30.09
15:30
Dedinje
Umka
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Dedinje | 0 : 3 | Umka |
30.09
15:30
Heroj Polet
Avala
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Heroj Polet | 0 : 0 | Avala | |||||
30.09
15:30
LepuŔnica
PKB Padinska Skela
1
0
|
30.09.2018 15:30 | LepuŔnica | 1 : 0 | PKB Padinska Skela | |||||
30.09
15:30
Pinosava
Minel
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Pinosava | 2 : 0 | Minel | |||||
30.09
15:30
PoŔtar
Zuce
1
0
|
30.09.2018 15:30 | PoŔtar | 1 : 0 | Zuce | |||||
30.09
15:30
Sveti Stefan
Pionir
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Sveti Stefan | 1 : 2 | Pionir |
30.09
16:00
Donji Srem 2015
Mladost
5
0
|
30.09.2018 16:00 | Donji Srem 2015 | 5 : 0 | Mladost | |||||
30.09
16:00
Sloga (Ä)
Sloga (V)
1
1
|
30.09.2018 16:00 | Sloga (Ä) | 1 : 1 | Sloga (V) | |||||
30.09
16:00
BSK
GraniÄar
4
0
|
30.09.2018 16:00 | BSK | 4 : 0 | GraniÄar | |||||
30.09
16:00
Napredak
OFK Zeka BuljubaŔa
2
0
|
30.09.2018 16:00 | Napredak | 2 : 0 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
30.09
16:00
Hajduk
FruŔkogorac
7
0
|
30.09.2018 16:00 | Hajduk | 7 : 0 | FruŔkogorac | |||||
30.09
16:00
KruŔedol
Mitros
3
0
|
30.09.2018 16:00 | KruŔedol | 3 : 0 | Mitros | |||||
30.09
16:00
OFK BikiÄ
ObiliÄ 1993
1
2
|
30.09.2018 16:00 | OFK BikiÄ | 1 : 2 | ObiliÄ 1993 | |||||
30.09
10:00
FruŔka Gora
Å umar
1
0
|
30.09.2018 10:00 | FruŔka Gora | 1 : 0 | Šumar |
30.09
13:30
Rudar 2012
Mladost (MI)
0
3
|
30.09.2018 13:30 | Rudar 2012 | 0 : 3 | Mladost (MI) | |||||
30.09
11:00
NemenikuÄe
Vojvoda
3
1
|
30.09.2018 11:00 | NemenikuÄe | 3 : 1 | Vojvoda | |||||
30.09
16:00
PopoviÄ
OFK RogaÄa
3
2
|
30.09.2018 16:00 | PopoviÄ | 3 : 2 | OFK RogaÄa | |||||
30.09
13:30
Mladost (G)
OFK Slatina
3
0
|
30.09.2018 13:30 | Mladost (G) | 3 : 0 | OFK Slatina |
30.09
15:30
Partizan
Progorelica
0
2
|
30.09.2018 15:30 | Partizan | 0 : 2 | Progorelica | |||||
30.09
15:30
Mineral 2015
Zvezda
4
1
|
30.09.2018 15:30 | Mineral 2015 | 4 : 1 | Zvezda | |||||
30.09
15:30
Metalac
Jovo Kursula
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Metalac | 1 : 0 | Jovo Kursula | |||||
30.09
15:30
Tavnik
BogutovaÄka Banja
2
2
|
30.09.2018 15:30 | Tavnik | 2 : 2 | BogutovaÄka Banja | |||||
30.09
15:30
Lazac
Jedinstvo (D)
3
2
|
30.09.2018 15:30 | Lazac | 3 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
30.09
15:30
Jedinstvo (G)
Borac (A)
3
3
|
30.09.2018 15:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 3 | Borac (A) |
30.09
15:00
Partizan
KaraÄorÄe (V)
5
0
|
30.09.2018 15:00 | Partizan | 5 : 0 | KaraÄorÄe (V) | |||||
30.09
15:00
Badnjevac
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
1
2
|
30.09.2018 15:00 | Badnjevac | 1 : 2 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) | |||||
30.09
15:00
Udarnik Trska 1947
Sloga (Z)
0
0
|
30.09.2018 15:00 | Udarnik Trska 1947 | 0 : 0 | Sloga (Z) | |||||
30.09
15:00
Sloga (M)
Mladi radnik
6
0
|
30.09.2018 15:00 | Sloga (M) | 6 : 0 | Mladi radnik |
30.09
15:30
Velika Mostanica
Guncate
9
1
|
30.09.2018 15:30 | Velika Mostanica | 9 : 1 | Guncate | |||||
30.09
15:30
Beljina
Veliki Borak
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Beljina | 1 : 1 | Veliki Borak |
30.09
15:00
Velika Reka
7. Juli
4
2
|
30.09.2018 15:00 | Velika Reka | 4 : 2 | 7. Juli | |||||
30.09
15:00
Prva Iskra
Milan OrliÄ
1
2
|
30.09.2018 15:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | Milan OrliÄ | |||||
30.09
15:00
Mladost
Jadar (ST)
1
1
|
30.09.2018 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Jadar (ST) | |||||
30.09
15:00
Borac
Antimon
3
2
|
30.09.2018 15:00 | Borac | 3 : 2 | Antimon | |||||
30.09
15:00
Jadar 1961 (GD)
Sloga
2
0
|
30.09.2018 15:00 | Jadar 1961 (GD) | 2 : 0 | Sloga |
30.09
15:00
Kopljari
Mladost (J)
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Kopljari | 2 : 1 | Mladost (J) | |||||
30.09
15:00
Sloga
Radoje DomanoviÄ
1
1
|
30.09.2018 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Radoje DomanoviÄ | |||||
30.09
15:00
Jasenica
Kralj Petar I
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Jasenica | 1 : 0 | Kralj Petar I | |||||
30.09
15:00
TreŔnjevica
B 2000
2
1
|
30.09.2018 15:00 | TreŔnjevica | 2 : 1 | B 2000 | |||||
30.09
11:00
Brezovac
RaniloviÄ
7
0
|
30.09.2018 11:00 | Brezovac | 7 : 0 | RaniloviÄ | |||||
30.09
15:00
Vrbica
Å amot
2
3
|
30.09.2018 15:00 | Vrbica | 2 : 3 | Å amot |
30.09
15:30
Radnik SuŔica
RadniÄki
8
2
|
30.09.2018 15:30 | Radnik SuÅ”ica | 8 : 2 | RadniÄki | |||||
30.09
11:00
Veliko Trnjane
Milanovo
2
4
|
30.09.2018 11:00 | Veliko Trnjane | 2 : 4 | Milanovo | |||||
30.09
15:30
Sloboda
Plantaža
4
1
|
30.09.2018 15:30 | Sloboda | 4 : 1 | Plantaža | |||||
30.09
15:30
Real
Gradac
6
1
|
30.09.2018 15:30 | Real | 6 : 1 | Gradac | |||||
30.09
15:30
Moravac
Jedinstvo (Å )
3
0
|
30.09.2018 15:30 | Moravac | 3 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
30.09
11:00
Bratstvo
Marjan MB
0
0
|
30.09.2018 11:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Marjan MB | |||||
30.09
15:30
BSK
Mladost (B)
4
1
|
30.09.2018 15:30 | BSK | 4 : 1 | Mladost (B) |
30.09
15:00
BuduÄnost (PD)
Napredak
3
0
|
30.09.2018 15:00 | BuduÄnost (PD) | 3 : 0 | Napredak | |||||
30.09
15:00
Majur
Drina
0
3
|
30.09.2018 15:00 | Majur | 0 : 3 | Drina | |||||
30.09
15:00
Sloboda
BuduÄnost 1929 (ZM)
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | BuduÄnost 1929 (ZM) | |||||
30.09
15:00
Premijer
Torpedo 1924
2
0
|
30.09.2018 15:00 | Premijer | 2 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
30.09
15:00
Zadrugar
Gorki
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Gorki |
30.09
15:00
Mladost
Dobrava
5
1
|
30.09.2018 15:00 | Mladost | 5 : 1 | Dobrava | |||||
30.09
15:00
Rankovac
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
3
3
|
30.09.2018 15:00 | Rankovac | 3 : 3 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | |||||
30.09
15:00
TreŔnjevka
VlaÅ”iÄ
4
4
|
30.09.2018 15:00 | TreÅ”njevka | 4 : 4 | VlaÅ”iÄ | |||||
30.09
16:00
Å ipurske livade
PriÄinoviÄ
0
2
|
30.09.2018 16:00 | Å ipurske livade | 0 : 2 | PriÄinoviÄ | |||||
30.09
11:00
Provo 2015
Sloga (KR)
1
3
|
30.09.2018 11:00 | Provo 2015 | 1 : 3 | Sloga (KR) | |||||
30.09
15:00
Sava
Sloga (MA)
4
2
|
30.09.2018 15:00 | Sava | 4 : 2 | Sloga (MA) |
30.09
15:30
GraniÄar
Å ampion
1
0
|
30.09.2018 15:30 | GraniÄar | 1 : 0 | Å ampion | |||||
30.09
15:30
HorgoÅ” 1911
Hajduk
4
0
|
30.09.2018 15:30 | HorgoÅ” 1911 | 4 : 0 | Hajduk | |||||
30.09
15:30
Jadran
TornjoÅ”
2
5
|
30.09.2018 15:30 | Jadran | 2 : 5 | TornjoÅ” | |||||
30.09
15:30
Äoka
Jedinstvo (SK)
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Äoka | 1 : 0 | Jedinstvo (SK) | |||||
30.09
15:30
Tromedja
Potisje
2
8
|
30.09.2018 15:30 | Tromedja | 2 : 8 | Potisje | |||||
30.09
15:30
Jedinstvo (M)
Tisa
0
4
|
30.09.2018 15:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 4 | Tisa | |||||
30.09
15:30
BaÄka
Slavija
5
0
|
30.09.2018 15:30 | BaÄka | 5 : 0 | Slavija |
30.09
15:30
BaÄka (D)
BaÄka 1945
2
1
|
30.09.2018 15:30 | BaÄka (D) | 2 : 1 | BaÄka 1945 | |||||
30.09
15:30
BaÄki Hajduk
MagliÄ
0
1
|
30.09.2018 15:30 | BaÄki Hajduk | 0 : 1 | MagliÄ | |||||
30.09
15:30
Slavija
Sloga
1
5
|
30.09.2018 15:30 | Slavija | 1 : 5 | Sloga | |||||
30.09
15:30
Mladost
BuduÄnost
0
2
|
30.09.2018 15:30 | Mladost | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
30.09
15:30
NeŔtin
Krivanj
0
2
|
30.09.2018 15:30 | NeŔtin | 0 : 2 | Krivanj |
30.09
15:30
Dizel
Napredak (P)
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Dizel | 1 : 0 | Napredak (P) | |||||
30.09
15:30
Sloga (L)
Žitkovica 2017
4
2
|
30.09.2018 15:30 | Sloga (L) | 4 : 2 | Žitkovica 2017 | |||||
30.09
15:30
Desine
Sirakovo
1
4
|
30.09.2018 15:30 | Desine | 1 : 4 | Sirakovo | |||||
30.09
15:30
Žika MarkoviÄ UÄa
Mladost (B)
2
3
|
30.09.2018 15:30 | Žika MarkoviÄ UÄa | 2 : 3 | Mladost (B) | |||||
30.09
15:30
Sloga (M)
Vihor
4
2
|
30.09.2018 15:30 | Sloga (M) | 4 : 2 | Vihor | |||||
30.09
15:30
Polet (B)
Stig 1955
3
0
|
30.09.2018 15:30 | Polet (B) | 3 : 0 | Stig 1955 |
30.09
15:30
Rade MiloÅ”eviÄ
RadniÄki (K)
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Rade MiloÅ”eviÄ | 1 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
30.09
11:00
BSK
Napredak 1936
1
4
|
30.09.2018 11:00 | BSK | 1 : 4 | Napredak 1936 | |||||
30.09
15:30
Zadrugar (T)
Jasenovac
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Zadrugar (T) | 2 : 1 | Jasenovac | |||||
30.09
15:30
Bata BuliÄ
Manastirica
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Bata BuliÄ | 2 : 1 | Manastirica | |||||
30.09
15:30
Jedinstvo (K)
Sloga 1952
0
1
|
30.09.2018 15:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 1 | Sloga 1952 | |||||
30.09
15:30
Integral
Napredak (S)
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Integral | 1 : 1 | Napredak (S) |
30.09
15:30
Tomislavci
Sloboda
6
0
|
30.09.2018 15:30 | Tomislavci | 6 : 0 | Sloboda | |||||
30.09
15:30
Mladost (R)
Pobeda
3
2
|
30.09.2018 15:30 | Mladost (R) | 3 : 2 | Pobeda | |||||
30.09
15:30
Jedinstvo
BuduÄnost
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | BuduÄnost |
30.09
15:00
Sloga
Borac (A)
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Sloga | 0 : 1 | Borac (A) | |||||
30.09
15:00
Mladi Borac
Å umadija (MC)
2
2
|
30.09.2018 15:00 | Mladi Borac | 2 : 2 | Å umadija (MC) |
30.09
15:30
Pontes
Napredak
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Pontes | 1 : 2 | Napredak | |||||
30.09
15:30
KoÄa AndjelkoviÄ
Egeta
0
2
|
30.09.2018 15:30 | KoÄa AndjelkoviÄ | 0 : 2 | Egeta | |||||
30.09
15:30
Mala Vrbica
Omladinac
5
1
|
30.09.2018 15:30 | Mala Vrbica | 5 : 1 | Omladinac | |||||
30.09
15:30
Rtkovo
KladuŔnica
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Rtkovo | 0 : 3 | KladuŔnica |
30.09
15:30
IvanÄa
Omladinac
0
0
|
30.09.2018 15:30 | IvanÄa | 0 : 0 | Omladinac | |||||
30.09
15:30
Sloga
Borac
3
0
|
30.09.2018 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Borac | |||||
30.09
15:30
Markovac
Napredak
0
1
|
30.09.2018 15:30 | Markovac | 0 : 1 | Napredak | |||||
30.09
15:30
OFK Student
VlaŔka
1
1
|
30.09.2018 15:30 | OFK Student | 1 : 1 | VlaŔka |
30.09
15:30
Mladost
Stari TamiÅ”
2
3
|
30.09.2018 15:30 | Mladost | 2 : 3 | Stari TamiÅ” | |||||
30.09
15:30
Dolovo
Jedinstvo
5
1
|
30.09.2018 15:30 | Dolovo | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
30.09
15:30
BSK BavaniŔte
Kolonija
0
4
|
30.09.2018 15:30 | BSK BavaniŔte | 0 : 4 | Kolonija | |||||
30.09
15:30
Proleter
Borac
4
0
|
30.09.2018 15:30 | Proleter | 4 : 0 | Borac | |||||
30.09
15:30
BuduÄnost
Omladinac
5
0
|
30.09.2018 15:30 | BuduÄnost | 5 : 0 | Omladinac |
30.09
14:30
Mladost (A)
BuduÄnost
2
1
|
30.09.2018 14:30 | Mladost (A) | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
30.09
14:30
Vujan
Kej
0
4
|
30.09.2018 14:30 | Vujan | 0 : 4 | Kej | |||||
30.09
14:30
MrŔinci
BIP
2
3
|
30.09.2018 14:30 | MrŔinci | 2 : 3 | BIP | |||||
30.09
14:30
Malba
Prijatelji
1
5
|
30.09.2018 14:30 | Malba | 1 : 5 | Prijatelji |
30.09
15:00
Lunjevac
Petrijevac
1
6
|
30.09.2018 15:00 | Lunjevac | 1 : 6 | Petrijevac |
30.09
15:00
Skobalj
Vrbovac
4
1
|
30.09.2018 15:00 | Skobalj | 4 : 1 | Vrbovac | |||||
30.09
15:00
VuÄak
Jezava
6
2
|
30.09.2018 15:00 | VuÄak | 6 : 2 | Jezava | |||||
30.09
15:00
BuduÄnost
OFK Slavija
6
1
|
30.09.2018 15:00 | BuduÄnost | 6 : 1 | OFK Slavija |
30.09
15:30
Temac
Pobeda
3
0
|
30.09.2018 15:30 | Temac | 3 : 0 | Pobeda | |||||
30.09
15:30
Veliki Suvodol
Lokomotiva
0
2
|
30.09.2018 15:30 | Veliki Suvodol | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
30.09
15:30
ŽeljuŔa
NiŔavac
6
0
|
30.09.2018 15:30 | ŽeljuŔa | 6 : 0 | NiŔavac |
30.09
15:30
Zadrugar
Mladost
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Zadrugar | 0 : 0 | Mladost | |||||
30.09
15:30
Hajduk
Omladinac (B)
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Hajduk | 0 : 3 | Omladinac (B) | |||||
30.09
15:30
Kordun
Omladinac (D)
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Kordun | 2 : 1 | Omladinac (D) | |||||
30.09
15:30
OFK Å ikara
Partizan
1
1
|
30.09.2018 15:30 | OFK Å ikara | 1 : 1 | Partizan | |||||
30.09
15:30
Aleksa Å antiÄ
TerekveÅ”
3
1
|
30.09.2018 15:30 | Aleksa Å antiÄ | 3 : 1 | TerekveÅ” | |||||
30.09
15:30
Dunav
Jedinstvo
4
0
|
30.09.2018 15:30 | Dunav | 4 : 0 | Jedinstvo |
30.09
11:00
Polet (V)
OFK Rutevac 1908
2
1
|
30.09.2018 11:00 | Polet (V) | 2 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
30.09
11:00
Jastrebac
Borac
3
1
|
30.09.2018 11:00 | Jastrebac | 3 : 1 | Borac | |||||
30.09
15:30
Ratar
OFK Draževac
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Ratar | 1 : 2 | OFK Draževac |
30.09
15:30
Solid
Hajduk
7
1
|
30.09.2018 15:30 | Solid | 7 : 1 | Hajduk | |||||
30.09
15:30
Elektrovojvodina
Bikovo
0
1
|
30.09.2018 15:30 | Elektrovojvodina | 0 : 1 | Bikovo | |||||
30.09
15:30
Äantavir
OFK Mala Bosna 2015
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Äantavir | 2 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
30.09
15:30
Udarnik ViŔnjevac
Lokomotiva
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Udarnik ViŔnjevac | 1 : 2 | Lokomotiva |
30.09
16:00
Takovski Ustanak
Brezak
3
6
|
30.09.2018 16:00 | Takovski Ustanak | 3 : 6 | Brezak | |||||
30.09
16:00
Å umadija
Omladinac
5
0
|
30.09.2018 16:00 | Å umadija | 5 : 0 | Omladinac | |||||
30.09
16:00
VelereÄ 94
FC Stella Rossa
10
0
|
30.09.2018 16:00 | VelereÄ 94 | 10 : 0 | FC Stella Rossa | |||||
30.09
16:00
Donja Vrbava
Jablanica
2
0
|
30.09.2018 16:00 | Donja Vrbava | 2 : 0 | Jablanica | |||||
30.09
16:00
Å ilopaj
Ozremica
2
5
|
30.09.2018 16:00 | Å ilopaj | 2 : 5 | Ozremica |
30.09
15:30
AF ÄokiÄ
Mladost (NS)
5
1
|
30.09.2018 15:30 | AF ÄokiÄ | 5 : 1 | Mladost (NS) |
30.09
15:00
Palanka
GlavaÅ”
0
4
|
30.09.2018 15:00 | Palanka | 0 : 4 | GlavaÅ” | |||||
30.09
15:00
Jasenica 2017
Beli Orlovi
4
1
|
30.09.2018 15:00 | Jasenica 2017 | 4 : 1 | Beli Orlovi |
30.09
16:00
Brezova
Gradina
7
0
|
30.09.2018 16:00 | Brezova | 7 : 0 | Gradina | |||||
30.09
16:00
RadniÄki
Vrelo
5
5
|
30.09.2018 16:00 | RadniÄki | 5 : 5 | Vrelo | |||||
30.09
16:00
Jelica
Prilike
3
1
|
30.09.2018 16:00 | Jelica | 3 : 1 | Prilike | |||||
30.09
16:00
GoruŔica
Sloga
2
0
|
30.09.2018 16:00 | GoruŔica | 2 : 0 | Sloga |
30.09
17:00
Kotroman
ViŔesava 2
3
1
|
30.09.2018 17:00 | Kotroman | 3 : 1 | ViŔesava 2 |
30.09
16:00
Konjuh
Naupare
0
3
|
30.09.2018 16:00 | Konjuh | 0 : 3 | Naupare | |||||
30.09
16:00
Mladost VPD
Kapidžija
2
1
|
30.09.2018 16:00 | Mladost VPD | 2 : 1 | Kapidžija | |||||
30.09
16:00
Borac
Äarapan
4
1
|
30.09.2018 16:00 | Borac | 4 : 1 | Äarapan | |||||
30.09
16:00
Parunovac
Bukovica
3
2
|
30.09.2018 16:00 | Parunovac | 3 : 2 | Bukovica | |||||
30.09
16:00
Žabare
Zdravinje
5
3
|
30.09.2018 16:00 | Žabare | 5 : 3 | Zdravinje | |||||
30.09
16:00
Mudrakovac
Gornji StepoÅ”
2
1
|
30.09.2018 16:00 | Mudrakovac | 2 : 1 | Gornji StepoÅ” | |||||
30.09
16:00
SebeÄevac
Globoder
4
1
|
30.09.2018 16:00 | SebeÄevac | 4 : 1 | Globoder |
30.09
15:30
Koprijan
Borac
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Koprijan | 2 : 1 | Borac | |||||
30.09
10:00
BaliÄevac
JugoviÄi
3
0
|
30.09.2018 10:00 | BaliÄevac | 3 : 0 | JugoviÄi |
30.09
16:00
Jedinstvo
Napredak
3
6
|
30.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 3 : 6 | Napredak | |||||
30.09
16:00
Sloga
Palilulac
1
4
|
30.09.2018 16:00 | Sloga | 1 : 4 | Palilulac |
30.09
16:00
Sloga Lužnice 2016
MarÅ”iÄ
0
2
|
30.09.2018 16:00 | Sloga Lužnice 2016 | 0 : 2 | MarÅ”iÄ | |||||
30.09
16:00
OFK Žeželj
Zastava
1
2
|
30.09.2018 16:00 | OFK Žeželj | 1 : 2 | Zastava | |||||
30.09
16:00
Vinogradi DB
Divostin
1
0
|
30.09.2018 16:00 | Vinogradi DB | 1 : 0 | Divostin | |||||
30.09
16:00
Äava
KoŔutnjak
0
1
|
30.09.2018 16:00 | Äava | 0 : 1 | KoÅ”utnjak |
30.09
16:00
DuŔkovci
Gorobilje
2
2
|
30.09.2018 16:00 | DuŔkovci | 2 : 2 | Gorobilje | |||||
30.09
16:00
Napredak
GlumaÄ
1
2
|
30.09.2018 16:00 | Napredak | 1 : 2 | GlumaÄ | |||||
30.09
16:00
Borac
Dobrinjac
4
2
|
30.09.2018 16:00 | Borac | 4 : 2 | Dobrinjac | |||||
30.09
16:00
Blagaja
Bakionica
0
6
|
30.09.2018 16:00 | Blagaja | 0 : 6 | Bakionica | |||||
30.09
16:00
AvijatiÄar
Plavi Tok
2
1
|
30.09.2018 16:00 | AvijatiÄar | 2 : 1 | Plavi Tok |
30.09
15:30
Durlan Siti
Rujnik
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Durlan Siti | 2 : 1 | Rujnik | |||||
30.09
15:30
Sloga 1948
Spartak
6
0
|
30.09.2018 15:30 | Sloga 1948 | 6 : 0 | Spartak | |||||
30.09
15:30
Delijski Vis
Supovac
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Delijski Vis | 2 : 0 | Supovac | |||||
30.09
15:30
Jasenovik 2018
Aluminjum
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Jasenovik 2018 | 2 : 1 | Aluminjum | |||||
30.09
15:30
RadniÄki 1936
Äegar 1946
7
0
|
30.09.2018 15:30 | RadniÄki 1936 | 7 : 0 | Äegar 1946 |
30.09
16:00
OFK TamniÄ
MiloŔevo
0
2
|
30.09.2018 16:00 | OFK TamniÄ | 0 : 2 | MiloÅ”evo | |||||
30.09
16:00
ReÄka
Polet
0
2
|
30.09.2018 16:00 | ReÄka | 0 : 2 | Polet | |||||
30.09
16:00
Urovica
Vrelo
2
0
|
30.09.2018 16:00 | Urovica | 2 : 0 | Vrelo | |||||
30.09
16:00
Slatina
OFK Sikole
8
0
|
30.09.2018 16:00 | Slatina | 8 : 0 | OFK Sikole |
30.09
11:00
10. februar
Pobeda
0
3
|
30.09.2018 11:00 | 10. februar | 0 : 3 | Pobeda | |||||
30.09
15:30
Marina Kutina
Toplica
3
1
|
30.09.2018 15:30 | Marina Kutina | 3 : 1 | Toplica |
30.09
15:30
Hajduk
ZaklopaÄa
2
2
|
30.09.2018 15:30 | Hajduk | 2 : 2 | ZaklopaÄa | |||||
30.09
15:30
KaluÄerica 1969
Mladost
4
1
|
30.09.2018 15:30 | KaluÄerica 1969 | 4 : 1 | Mladost |
30.09
11:00
Mladost (Z)
Polet
1
2
|
30.09.2018 11:00 | Mladost (Z) | 1 : 2 | Polet | |||||
30.09
11:00
Hajduk
Sparta
3
3
|
30.09.2018 11:00 | Hajduk | 3 : 3 | Sparta | |||||
30.09
11:00
Torpedo
Verko
1
4
|
30.09.2018 11:00 | Torpedo | 1 : 4 | Verko | |||||
30.09
11:00
Petrovac 74
Jedinstvo 2014
1
1
|
30.09.2018 11:00 | Petrovac 74 | 1 : 1 | Jedinstvo 2014 |
30.09
15:30
OFK Juhor 2016
BuduÄnost
2
1
|
30.09.2018 15:30 | OFK Juhor 2016 | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
30.09
15:30
Popovac
BSK Buljane
0
4
|
30.09.2018 15:30 | Popovac | 0 : 4 | BSK Buljane | |||||
30.09
15:30
Donja Mutnica
Napredak
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Donja Mutnica | 1 : 0 | Napredak | |||||
30.09
15:30
ISK Izvor
Jedinstvo
5
2
|
30.09.2018 15:30 | ISK Izvor | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
30.09
15:30
Heroj
Radnik
1
0
|
30.09.2018 15:30 | Heroj | 1 : 0 | Radnik |
30.09
11:00
MiloÄajac
Stara ÄarÅ”ija
4
3
|
30.09.2018 11:00 | MiloÄajac | 4 : 3 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
30.09
16:00
Å umadija
Sloga Obrva
3
2
|
30.09.2018 16:00 | Å umadija | 3 : 2 | Sloga Obrva | |||||
30.09
16:00
BraÄa VukoviÄ
Morava
1
0
|
30.09.2018 16:00 | BraÄa VukoviÄ | 1 : 0 | Morava | |||||
30.09
16:00
Magnohrom
ZgodaÄica
0
7
|
30.09.2018 16:00 | Magnohrom | 0 : 7 | ZgodaÄica |
30.09
16:00
Studen Vitez
Omladinac
0
2
|
30.09.2018 16:00 | Studen Vitez | 0 : 2 | Omladinac |
30.09
10:00
Napredak
Navalin
0
2
|
30.09.2018 10:00 | Napredak | 0 : 2 | Navalin | |||||
30.09
11:00
FSU Borac 2018
Veternica
0
2
|
30.09.2018 11:00 | FSU Borac 2018 | 0 : 2 | Veternica | |||||
30.09
11:00
Badince
Turekovac
5
2
|
30.09.2018 11:00 | Badince | 5 : 2 | Turekovac |
30.09
11:00
OFK Jelen
Galeb
4
0
|
30.09.2018 11:00 | OFK Jelen | 4 : 0 | Galeb | |||||
30.09
11:00
Mladost Slatina
Mladost Svileuva
0
2
|
30.09.2018 11:00 | Mladost Slatina | 0 : 2 | Mladost Svileuva | |||||
30.09
11:00
Jedinstvo
Žabar
0
3
|
30.09.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Žabar | |||||
30.09
11:00
OFK Varna
ZablaÄe
1
0
|
30.09.2018 11:00 | OFK Varna | 1 : 0 | ZablaÄe | |||||
30.09
11:00
Korman
Borac BTG
1
1
|
30.09.2018 11:00 | Korman | 1 : 1 | Borac BTG |
30.09
11:00
Bair
Mladost (MM)
2
1
|
30.09.2018 11:00 | Bair | 2 : 1 | Mladost (MM) | |||||
30.09
11:00
Radnik
Stojan Lazarac
6
2
|
30.09.2018 11:00 | Radnik | 6 : 2 | Stojan Lazarac |
30.09
15:00
OFK Burovo
Mladi radnik
0
0
|
30.09.2018 15:00 | OFK Burovo | 0 : 0 | Mladi radnik | |||||
30.09
15:00
Dimitrije TucoviÄ
20. Oktobar
6
0
|
30.09.2018 15:00 | Dimitrije TucoviÄ | 6 : 0 | 20. Oktobar |
30.09
15:00
Omladinac
Dražmirovac
4
1
|
30.09.2018 15:00 | Omladinac | 4 : 1 | Dražmirovac | |||||
30.09
15:00
Belica
DomaÄin
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Belica | 2 : 1 | DomaÄin | |||||
30.09
15:00
Mladost
GFK Tabane
1
4
|
30.09.2018 15:00 | Mladost | 1 : 4 | GFK Tabane |
30.09
15:30
BSK 1931
Mip Majdan
0
1
|
30.09.2018 15:30 | BSK 1931 | 0 : 1 | Mip Majdan | |||||
30.09
15:30
Proleter 1932
Batovac
3
2
|
30.09.2018 15:30 | Proleter 1932 | 3 : 2 | Batovac | |||||
30.09
15:30
LjubiÄevo
Sopot
6
0
|
30.09.2018 15:30 | LjubiÄevo | 6 : 0 | Sopot | |||||
30.09
15:30
Sloga (Ä)
Moravac 1933
4
0
|
30.09.2018 15:30 | Sloga (Ä) | 4 : 0 | Moravac 1933 |
30.09
15:30
Beli Orao
Metalac
4
0
|
30.09.2018 15:30 | Beli Orao | 4 : 0 | Metalac | |||||
30.09
15:30
Sloga 1936
Pobeda (SK)
2
2
|
30.09.2018 15:30 | Sloga 1936 | 2 : 2 | Pobeda (SK) | |||||
30.09
15:30
Mlava (B)
Sloga (D)
4
0
|
30.09.2018 15:30 | Mlava (B) | 4 : 0 | Sloga (D) | |||||
30.09
15:30
Napredak (B)
Zemljoradnik
2
3
|
30.09.2018 15:30 | Napredak (B) | 2 : 3 | Zemljoradnik |
30.09
11:00
CuljkoviÄ
Pocerina
6
0
|
30.09.2018 11:00 | CuljkoviÄ | 6 : 0 | Pocerina | |||||
30.09
11:00
Napredak
Borac
4
0
|
30.09.2018 11:00 | Napredak | 4 : 0 | Borac | |||||
30.09
11:00
Lipolist
Partizan
6
0
|
30.09.2018 11:00 | Lipolist | 6 : 0 | Partizan |
30.09
11:00
OFK Stublenica
Brgule
1
0
|
30.09.2018 11:00 | OFK Stublenica | 1 : 0 | Brgule | |||||
30.09
11:00
BuduÄnost 1995
Omladinac
2
2
|
30.09.2018 11:00 | BuduÄnost 1995 | 2 : 2 | Omladinac | |||||
30.09
11:00
Dokmir
Zvizdar
1
1
|
30.09.2018 11:00 | Dokmir | 1 : 1 | Zvizdar | |||||
30.09
11:00
Jedinstvo
OFK Takovo
4
1
|
30.09.2018 11:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | OFK Takovo | |||||
30.09
11:00
Vukona
Sloga
0
2
|
30.09.2018 11:00 | Vukona | 0 : 2 | Sloga |
30.09
15:30
GraniÄar (R)
Sport
3
0
|
30.09.2018 15:30 | GraniÄar (R) | 3 : 0 | Sport | |||||
30.09
15:30
Dinamo 1923
SU StaniÅ”iÄ 1920
2
3
|
30.09.2018 15:30 | Dinamo 1923 | 2 : 3 | SU StaniÅ”iÄ 1920 |
30.09
15:30
KrilaÅ”
Burovac
1
0
|
30.09.2018 15:30 | KrilaÅ” | 1 : 0 | Burovac | |||||
30.09
15:30
Udarnik 2015
Soko
0
0
|
30.09.2018 15:30 | Udarnik 2015 | 0 : 0 | Soko |
30.09
11:00
Melnica
Rudar 1947
3
2
|
30.09.2018 11:00 | Melnica | 3 : 2 | Rudar 1947 |
30.09
10:00
Jedinstvo
Kotlenik (L)
8
0
|
30.09.2018 10:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | Kotlenik (L) |
30.09
15:00
KoteŔica
Mali korak
2
2
|
30.09.2018 15:00 | KoteŔica | 2 : 2 | Mali korak | |||||
30.09
15:00
Zadrugar
OFK Senjak
1
4
|
30.09.2018 15:00 | Zadrugar | 1 : 4 | OFK Senjak | |||||
30.09
15:00
OFK Povlen
Sloga GoriÄ
3
1
|
30.09.2018 15:00 | OFK Povlen | 3 : 1 | Sloga GoriÄ | |||||
30.09
11:00
BeloŔevac
BujaÄiÄ
0
0
|
30.09.2018 11:00 | BeloÅ”evac | 0 : 0 | BujaÄiÄ |
30.09
16:00
Kameni
Sloven
3
0
|
30.09.2018 16:00 | Kameni | 3 : 0 | Sloven | |||||
30.09
16:00
Vitez
OFK BrestaÄ
1
7
|
30.09.2018 16:00 | Vitez | 1 : 7 | OFK BrestaÄ | |||||
30.09
16:00
Mladost
Sremac
0
3
|
30.09.2018 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Sremac | |||||
30.09
16:00
Lovac
Hajduk
6
1
|
30.09.2018 16:00 | Lovac | 6 : 1 | Hajduk |
30.09
15:30
Vladimirovac
Crvena zvezda
1
3
|
30.09.2018 15:30 | Vladimirovac | 1 : 3 | Crvena zvezda |
30.09
15:30
Banat (D)
OFK Banat
7
0
|
30.09.2018 15:30 | Banat (D) | 7 : 0 | OFK Banat | |||||
30.09
15:30
VrŔac
Hajduk
2
3
|
30.09.2018 15:30 | VrŔac | 2 : 3 | Hajduk | |||||
30.09
15:30
Pobeda
Omladinac
0
3
|
30.09.2018 15:30 | Pobeda | 0 : 3 | Omladinac |
30.09
12:00
Toplica
Gornji Lajkovac
3
3
|
30.09.2018 12:00 | Toplica | 3 : 3 | Gornji Lajkovac | |||||
30.09
15:00
BabajiÄ
Proleter
10
1
|
30.09.2018 15:00 | BabajiÄ | 10 : 1 | Proleter | |||||
30.09
15:00
ToliÄ
Joks Junajted
1
2
|
30.09.2018 15:00 | ToliÄ | 1 : 2 | Joks Junajted |
30.09
15:00
Resava
Resavac
3
4
|
30.09.2018 15:00 | Resava | 3 : 4 | Resavac | |||||
30.09
15:00
Rudar
Mladi Borac
10
0
|
30.09.2018 15:00 | Rudar | 10 : 0 | Mladi Borac | |||||
30.09
15:00
Mladi Radnik
SinÄeliÄ
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Mladi Radnik | 2 : 1 | SinÄeliÄ |
30.09
11:00
Ratkovac
Proleter
3
2
|
30.09.2018 11:00 | Ratkovac | 3 : 2 | Proleter | |||||
30.09
15:00
Kolubara
Strmovo 1968
1
3
|
30.09.2018 15:00 | Kolubara | 1 : 3 | Strmovo 1968 | |||||
30.09
15:00
NepriÄava
Sloga
4
0
|
30.09.2018 15:00 | NepriÄava | 4 : 0 | Sloga |
30.09
15:30
Napredak
OFK BaÄinci
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Napredak | 2 : 1 | OFK BaÄinci | |||||
30.09
15:30
SinÄeliÄ
Borac
10
2
|
30.09.2018 15:30 | SinÄeliÄ | 10 : 2 | Borac | |||||
30.09
15:30
OFK Bingula
Omladinac
2
2
|
30.09.2018 15:30 | OFK Bingula | 2 : 2 | Omladinac | |||||
30.09
16:00
GraniÄar
Erdevik 2017
2
3
|
30.09.2018 16:00 | GraniÄar | 2 : 3 | Erdevik 2017 | |||||
30.09
15:30
Sremac
Jednota
1
4
|
30.09.2018 15:30 | Sremac | 1 : 4 | Jednota | |||||
30.09
15:30
Jedinstvo (LJ)
Jedinstvo (M)
3
1
|
30.09.2018 15:30 | Jedinstvo (LJ) | 3 : 1 | Jedinstvo (M) |
30.09
15:30
TrgovaÄki
Sloboda
3
1
|
30.09.2018 15:30 | TrgovaÄki | 3 : 1 | Sloboda | |||||
30.09
15:30
Zmaj
Sloga
2
3
|
30.09.2018 15:30 | Zmaj | 2 : 3 | Sloga | |||||
30.09
15:30
GraniÄar
Srem (SM)
2
0
|
30.09.2018 15:30 | GraniÄar | 2 : 0 | Srem (SM) | |||||
30.09
15:30
Srem (SR)
Borac (R)
7
1
|
30.09.2018 15:30 | Srem (SR) | 7 : 1 | Borac (R) | |||||
30.09
15:30
Borac (VR)
Poletarac
4
3
|
30.09.2018 15:30 | Borac (VR) | 4 : 3 | Poletarac |
30.09
15:00
Sloga (M)
ÄSK 1939
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Sloga (M) | 1 : 0 | ÄSK 1939 | |||||
30.09
15:00
Planinac
Borac
2
3
|
30.09.2018 15:00 | Planinac | 2 : 3 | Borac | |||||
30.09
15:00
FruŔkogorac
RadniÄki
1
3
|
30.09.2018 15:00 | FruÅ”kogorac | 1 : 3 | RadniÄki | |||||
30.09
15:00
Dunav
Car UroÅ”
2
0
|
30.09.2018 15:00 | Dunav | 2 : 0 | Car UroÅ” |
30.09
15:30
Jedinstvo
Vojvodina
2
5
|
30.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 2 : 5 | Vojvodina | |||||
30.09
15:30
Polet
Hrtkovci
1
2
|
30.09.2018 15:30 | Polet | 1 : 2 | Hrtkovci | |||||
30.09
15:30
Borac
Jedinstvo (R)
1
3
|
30.09.2018 15:30 | Borac | 1 : 3 | Jedinstvo (R) | |||||
30.09
15:30
27. Oktobar
Sremac
0
3
|
30.09.2018 15:30 | 27. Oktobar | 0 : 3 | Sremac | |||||
30.09
15:30
GraniÄar
Jedinstvo (P)
2
0
|
30.09.2018 15:30 | GraniÄar | 2 : 0 | Jedinstvo (P) |
30.09
15:30
Gaglovo
Dvorane
|
30.09.2018 15:30 | Gaglovo | : | Dvorane | |||||
30.09
11:00
Polet (Å )
Polet (K)
|
30.09.2018 11:00 | Polet (Å ) | : | Polet (K) | |||||
30.09
15:30
KruŔevica
Vratare
|
30.09.2018 15:30 | KruŔevica | : | Vratare |
30.09
10:00
KrÄevac 04
Jarmenovci
6
1
|
30.09.2018 10:00 | KrÄevac 04 | 6 : 1 | Jarmenovci | |||||
30.09
10:00
Kalipolje
Mladost (R)
5
1
|
30.09.2018 10:00 | Kalipolje | 5 : 1 | Mladost (R) | |||||
30.09
10:00
Maskar
BuduÄnost (B)
0
4
|
30.09.2018 10:00 | Maskar | 0 : 4 | BuduÄnost (B) |
30.09
15:00
Jelav
GuÄevo 1929
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Jelav | 0 : 1 | GuÄevo 1929 | |||||
30.09
15:00
Sloga
Granit
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Granit | |||||
30.09
15:00
Hajduk
Luk
2
1
|
30.09.2018 15:00 | Hajduk | 2 : 1 | Luk |
30.09
15:30
Dunavac
Mirko TomiÄ
1
1
|
30.09.2018 15:30 | Dunavac | 1 : 1 | Mirko TomiÄ | |||||
30.09
15:30
StiŔki Kurjak
Sloga
2
1
|
30.09.2018 15:30 | StiŔki Kurjak | 2 : 1 | Sloga | |||||
30.09
15:30
Pek
Srednjevo
5
2
|
30.09.2018 15:30 | Pek | 5 : 2 | Srednjevo | |||||
30.09
15:30
Kumane
Mladi Borac
6
0
|
30.09.2018 15:30 | Kumane | 6 : 0 | Mladi Borac | |||||
30.09
15:30
BaŔtovan 2015
Ram
5
1
|
30.09.2018 15:30 | BaŔtovan 2015 | 5 : 1 | Ram |
30.09
11:00
Jedinstvo (S)
Napredak 1927
0
3
|
30.09.2018 11:00 | Jedinstvo (S) | 0 : 3 | Napredak 1927 | |||||
30.09
11:00
Sloga 1945
Stig (C)
2
1
|
30.09.2018 11:00 | Sloga 1945 | 2 : 1 | Stig (C) | |||||
30.09
11:00
BSK 1924
Stig (MC)
3
0
|
30.09.2018 11:00 | BSK 1924 | 3 : 0 | Stig (MC) |
30.09
15:00
Napredak (MK)
Mladost (CK)
1
0
|
30.09.2018 15:00 | Napredak (MK) | 1 : 0 | Mladost (CK) |
30.09
16:00
Kremenac
DobraÄa
1
1
|
30.09.2018 16:00 | Kremenac | 1 : 1 | DobraÄa | |||||
30.09
16:00
Azbest
Hajduk
5
0
|
30.09.2018 16:00 | Azbest | 5 : 0 | Hajduk |
30.09
15:00
MisaÄa
Tulež
1
4
|
30.09.2018 15:00 | MisaÄa | 1 : 4 | Tulež |
30.09
15:30
Mladost 1970
BariÄ
2
1
|
30.09.2018 15:30 | Mladost 1970 | 2 : 1 | BariÄ | |||||
30.09
15:30
Borac 2016
MrÄkovac
2
3
|
30.09.2018 15:30 | Borac 2016 | 2 : 3 | MrÄkovac | |||||
30.09
15:30
ElektriÄar
OFK Vinci
4
0
|
30.09.2018 15:30 | ElektriÄar | 4 : 0 | OFK Vinci |
30.09
13:00
Jezero
CrnÄa
2
1
|
30.09.2018 13:00 | Jezero | 2 : 1 | CrnÄa | |||||
30.09
13:00
Selanac
ÄobanÄe
2
1
|
30.09.2018 13:00 | Selanac | 2 : 1 | ÄobanÄe |
30.09
16:00
OFK OraŔje
Mladi radnik
0
8
|
30.09.2018 16:00 | OFK OraŔje | 0 : 8 | Mladi radnik | |||||
30.09
16:00
Parcane
Velika Morava
2
0
|
30.09.2018 16:00 | Parcane | 2 : 0 | Velika Morava |
30.09
15:00
OFK DragoŔevac
PSS-192
2
1
|
30.09.2018 15:00 | OFK DragoŔevac | 2 : 1 | PSS-192 | |||||
30.09
15:00
Lipar
Jagodina
2
8
|
30.09.2018 15:00 | Lipar | 2 : 8 | Jagodina |
30.09
19:00
ŽeljezniÄar
GOÅ K
1
2
|
30.09.2018 19:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 2 | GOÅ K |
30.09
18:00
Borac
Sloga
2
0
|
30.09.2018 18:00 | Borac | 2 : 0 | Sloga |
30.09
15:00
Arsenal
Jedinstvo
0
0
|
30.09.2018 15:00 | Arsenal | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.09
15:00
Berane
Igalo
0
2
|
30.09.2018 15:00 | Berane | 0 : 2 | Igalo | |||||
30.09
15:00
Jezero
Bokelj
1
1
|
30.09.2018 15:00 | Jezero | 1 : 1 | Bokelj | |||||
30.09
15:00
Kom
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
2
0
|
30.09.2018 15:00 | Kom | 2 : 0 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | |||||
30.09
15:00
Otrant
DeÄiÄ
1
2
|
30.09.2018 15:00 | Otrant | 1 : 2 | DeÄiÄ |
30.09
15:00
Äelik
Polet Stars
3
5
|
30.09.2018 15:00 | Äelik | 3 : 5 | Polet Stars | |||||
30.09
15:00
Zabjelo
Bratstvo
0
2
|
30.09.2018 15:00 | Zabjelo | 0 : 2 | Bratstvo | |||||
30.09
10:00
Ribnica
Crvena stijena
0
3
|
30.09.2018 10:00 | Ribnica | 0 : 3 | Crvena stijena |
30.09
15:00
Ibar
Pljevlja 97
2
0
|
30.09.2018 15:00 | Ibar | 2 : 0 | Pljevlja 97 | |||||
30.09
15:00
Petnjica
Komovi
4
1
|
30.09.2018 15:00 | Petnjica | 4 : 1 | Komovi |
30.09
15:30
Sloga (SB)
Hajduk
4
3
|
30.09.2018 15:30 | Sloga (SB) | 4 : 3 | Hajduk | |||||
30.09
15:00
Sloga (R)
Cetinje
4
0
|
30.09.2018 15:00 | Sloga (R) | 4 : 0 | Cetinje |
30.09
17:00
Cardiff City
Burnley
1
2
|
30.09.2018 17:00 | Cardiff City | 1 : 2 | Burnley |
30.09
12:00
Huesca
Girona
1
1
|
30.09.2018 12:00 | Huesca | 1 : 1 | Girona | |||||
30.09
16:15
Villarreal
Real Valladolid
0
1
|
30.09.2018 16:15 | Villarreal | 0 : 1 | Real Valladolid | |||||
30.09
18:30
Levante
Deportivo AlavƩs
2
1
|
30.09.2018 18:30 | Levante | 2 : 1 | Deportivo AlavƩs | |||||
30.09
20:45
Real Betis
LeganƩs
1
0
|
30.09.2018 20:45 | Real Betis | 1 : 0 | LeganƩs |
30.09
15:30
Eintracht
Hannover 96
4
1
|
30.09.2018 15:30 | Eintracht | 4 : 1 | Hannover 96 | |||||
30.09
18:00
Augsburg
Freiburg
4
1
|
30.09.2018 18:00 | Augsburg | 4 : 1 | Freiburg |
30.09
12:30
Bologna
Udinese
2
1
|
30.09.2018 12:30 | Bologna | 2 : 1 | Udinese | |||||
30.09
15:00
Chievo
Torino
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Chievo | 0 : 1 | Torino | |||||
30.09
15:00
Fiorentina
Atalanta
2
0
|
30.09.2018 15:00 | Fiorentina | 2 : 0 | Atalanta | |||||
30.09
15:00
Frosinone
Genoa
1
2
|
30.09.2018 15:00 | Frosinone | 1 : 2 | Genoa | |||||
30.09
18:00
Parma
Empoli
1
0
|
30.09.2018 18:00 | Parma | 1 : 0 | Empoli | |||||
30.09
20:30
Sassuolo
Milan
1
4
|
30.09.2018 20:30 | Sassuolo | 1 : 4 | Milan |
30.09
21:00
Lille
Olympique Marseille
3
0
|
30.09.2018 21:00 | Lille | 3 : 0 | Olympique Marseille | |||||
30.09
17:00
Montpellier
NƮmes
3
0
|
30.09.2018 17:00 | Montpellier | 3 : 0 | NƮmes | |||||
30.09
15:00
Rennes
Toulouse
1
1
|
30.09.2018 15:00 | Rennes | 1 : 1 | Toulouse |
30.09
19:00
Dinamo
MaÄva
1
0
|
30.09.2018 19:00 | Dinamo | 1 : 0 | MaÄva | |||||
30.09
19:00
OFK BaÄka
Rad
1
0
|
30.09.2018 19:00 | OFK BaÄka | 1 : 0 | Rad | |||||
30.09
15:00
Proleter
Zemun
4
1
|
30.09.2018 15:00 | Proleter | 4 : 1 | Zemun | |||||
30.09
19:00
RadniÄki (N)
Partizan
2
2
|
30.09.2018 19:00 | RadniÄki (N) | 2 : 2 | Partizan | |||||
30.09
19:00
Voždovac
Radnik
1
0
|
30.09.2018 19:00 | Voždovac | 1 : 0 | Radnik | |||||
30.09
15:00
Spartak ŽK
Vojvodina
0
1
|
30.09.2018 15:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
30.09
19:00
Napredak
ÄukariÄki
1
1
|
30.09.2018 19:00 | Napredak | 1 : 1 | ÄukariÄki |
30.09
15:30
BuduÄnost
InÄija
0
1
|
30.09.2018 15:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | InÄija | |||||
30.09
15:30
SinÄeliÄ
Bežanija
3
0
|
30.09.2018 15:30 | SinÄeliÄ | 3 : 0 | Bežanija | |||||
30.09
15:30
Zlatibor
Novi Pazar
2
0
|
30.09.2018 15:30 | Zlatibor | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
30.09
19:00
Metalac
Borac
2
1
|
30.09.2018 19:00 | Metalac | 2 : 1 | Borac | |||||
30.09
15:30
OFK Žarkovo
Sloboda
2
0
|
30.09.2018 15:30 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Sloboda | |||||
30.09
15:30
TSC
Teleoptik
3
0
|
30.09.2018 15:30 | TSC | 3 : 0 | Teleoptik |
30.09
15:00
Jedinstvo
Požega
2
3
|
30.09.2018 15:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Požega | |||||
30.09
15:00
ŽFK Una Fortuna
Slatke male
1
1
|
30.09.2018 15:00 | ŽFK Una Fortuna | 1 : 1 | Slatke male | |||||
30.09
15:00
Å abac
Heroj Polet
2
0
|
30.09.2018 15:00 | Å abac | 2 : 0 | Heroj Polet |
30.09
16:00
Vojvodina
Požarevac
0
3
|
30.09.2018 16:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Požarevac |
30.09
13:00
MaÄva
Kolibri
6
0
|
30.09.2018 13:00 | MaÄva | 6 : 0 | Kolibri | |||||
30.09
16:00
RadniÄki 2012
Polet
0
1
|
30.09.2018 16:00 | RadniÄki 2012 | 0 : 1 | Polet | |||||
30.09
15:30
TSC
Zemun
0
2
|
30.09.2018 15:30 | TSC | 0 : 2 | Zemun |
30.09
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Sloboda (U)
3
2
|
30.09.2018 13:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 3 : 2 | Sloboda (U) | |||||
30.09
13:00
Sloga (K)
Mladost
0
4
|
30.09.2018 13:00 | Sloga (K) | 0 : 4 | Mladost | |||||
30.09
13:00
Smederevo 1924
Loznica
2
1
|
30.09.2018 13:00 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Loznica | |||||
30.09
13:00
MaÄva
KaraÄorÄe
8
0
|
30.09.2018 13:00 | MaÄva | 8 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
30.09
13:00
Mladi radnik 1926
Borac
1
0
|
30.09.2018 13:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | Borac | |||||
30.09
13:00
Metalac
Å umadija (A)
4
1
|
30.09.2018 13:00 | Metalac | 4 : 1 | Å umadija (A) | |||||
30.09
13:00
Javor Matis
Novi Pazar
0
4
|
30.09.2018 13:00 | Javor Matis | 0 : 4 | Novi Pazar |
30.09
12:00
OFK BaÄka (BP)
Proleter (NS)
2
0
|
30.09.2018 12:00 | OFK BaÄka (BP) | 2 : 0 | Proleter (NS) | |||||
30.09
16:00
Hajduk 1912
RadniÄki (Z)
2
0
|
30.09.2018 16:00 | Hajduk 1912 | 2 : 0 | RadniÄki (Z) | |||||
30.09
12:00
BaÄka 1901
RadniÄki (SM)
3
1
|
30.09.2018 12:00 | BaÄka 1901 | 3 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
30.09
10:00
OFK VrŔac
RFK N.S. 1921
0
3
|
30.09.2018 10:00 | OFK VrŔac | 0 : 3 | RFK N.S. 1921 |
30.09
10:00
Mladost (BJ)
Krila Krajine
2
0
|
30.09.2018 10:00 | Mladost (BJ) | 2 : 0 | Krila Krajine |
30.09
12:00
Slavija
Jedinstvo (SP)
0
2
|
30.09.2018 12:00 | Slavija | 0 : 2 | Jedinstvo (SP) |
30.09
11:00
Omladinac 1927
Strela
6
1
|
30.09.2018 11:00 | Omladinac 1927 | 6 : 1 | Strela |
30.09
09:30
Brodarac
Voždovac
4
2
|
30.09.2018 09:30 | Brodarac | 4 : 2 | Voždovac | |||||
30.09
11:00
Vojvodina
Spartak ŽK
2
0
|
30.09.2018 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
30.09
10:00
BASK
Rad
0
0
|
30.09.2018 10:00 | BASK | 0 : 0 | Rad | |||||
30.09
11:00
Jedinstvo
Internacional
0
1
|
30.09.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Internacional |
30.09
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Å umadija 1903
3
0
|
30.09.2018 11:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 3 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
30.09
11:00
Sloga (K)
Mladost (L)
0
0
|
30.09.2018 11:00 | Sloga (K) | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
30.09
11:00
Smederevo 1924
Loznica
2
2
|
30.09.2018 11:00 | Smederevo 1924 | 2 : 2 | Loznica | |||||
30.09
11:00
MaÄva
Jedinstvo (Ub)
6
1
|
30.09.2018 11:00 | MaÄva | 6 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
30.09
11:00
Mladi radnik 1926
Borac
0
2
|
30.09.2018 11:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 2 | Borac | |||||
30.09
11:00
Metalac (GM)
Å umadija (A)
3
0
|
30.09.2018 11:00 | Metalac (GM) | 3 : 0 | Å umadija (A) | |||||
30.09
11:00
Javor Matis
Novi Pazar
0
2
|
30.09.2018 11:00 | Javor Matis | 0 : 2 | Novi Pazar |
30.09
10:00
OFK BaÄka (BP)
BeÄkerek 023
1
0
|
30.09.2018 10:00 | OFK BaÄka (BP) | 1 : 0 | BeÄkerek 023 | |||||
30.09
14:00
Hajduk 1912
Proleter 2006
1
3
|
30.09.2018 14:00 | Hajduk 1912 | 1 : 3 | Proleter 2006 | |||||
30.09
10:00
BaÄka 1901
Spartak
0
0
|
30.09.2018 10:00 | BaÄka 1901 | 0 : 0 | Spartak | |||||
30.09
12:00
OFK VrŔac
RFK N.S. 1921
2
0
|
30.09.2018 12:00 | OFK VrŔac | 2 : 0 | RFK N.S. 1921 |
30.09
12:00
RadniÄki
Mladost
4
0
|
30.09.2018 12:00 | RadniÄki | 4 : 0 | Mladost | |||||
30.09
10:00
Jadar 07
Å abac
0
4
|
30.09.2018 10:00 | Jadar 07 | 0 : 4 | Å abac |
30.09
11:00
JoŔanica
OFK Ras
0
3
|
30.09.2018 11:00 | JoŔanica | 0 : 3 | OFK Ras |
30.09
13:00
Kabel
Index
1
2
|
30.09.2018 13:00 | Kabel | 1 : 2 | Index | |||||
30.09
11:00
Cement
Prof. Bolesnikov
1
2
|
30.09.2018 11:00 | Cement | 1 : 2 | Prof. Bolesnikov |
30.09
10:00
Omladinac
Dunav
4
2
|
30.09.2018 10:00 | Omladinac | 4 : 2 | Dunav | |||||
30.09
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (SM)
0
1
|
30.09.2018 10:00 | GFK Sloven | 0 : 1 | RadniÄki (SM) |
30.09
12:00
ÄSK Pivara
Borac (Å )
2
1
|
30.09.2018 12:00 | ÄSK Pivara | 2 : 1 | Borac (Å ) | |||||
30.09
12:00
OFK Vrbas
Mladost APA
3
3
|
30.09.2018 12:00 | OFK Vrbas | 3 : 3 | Mladost APA | |||||
30.09
12:00
Srbobran
Tekstilac
1
0
|
30.09.2018 12:00 | Srbobran | 1 : 0 | Tekstilac |
30.09
10:00
Potporanj
BAK
0
1
|
30.09.2018 10:00 | Potporanj | 0 : 1 | BAK |
30.09
10:00
Proleter (BK)
Jedinstvo SteviÄ
0
7
|
30.09.2018 10:00 | Proleter (BK) | 0 : 7 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
30.09
12:00
Polet
RadniÄki (K)
3
4
|
30.09.2018 12:00 | Polet | 3 : 4 | RadniÄki (K) | |||||
30.09
11:00
Vojvodina (S)
Borac (Sa)
0
11
|
30.09.2018 11:00 | Vojvodina (S) | 0 : 11 | Borac (Sa) |
30.09
11:00
Rudar
Sport Klub 99
0
2
|
30.09.2018 11:00 | Rudar | 0 : 2 | Sport Klub 99 |
30.09
11:00
Proleter Mihajlovac
Å umadija
6
0
|
30.09.2018 11:00 | Proleter Mihajlovac | 6 : 0 | Å umadija |
30.09
14:00
Studentski Grad MK
OFK Beograd MK
1
3
|
30.09.2018 14:00 | Studentski Grad MK | 1 : 3 | OFK Beograd MK |
30.09
10:00
RadniÄki (Z)
Dinamo 1945
4
0
|
30.09.2018 10:00 | RadniÄki (Z) | 4 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
30.09
10:00
ŽelezniÄar
BeÄkerek 023
4
0
|
30.09.2018 10:00 | ŽelezniÄar | 4 : 0 | BeÄkerek 023 |
30.09
10:00
Jedinstvo (SP)
RadniÄki (SM)
5
1
|
30.09.2018 10:00 | Jedinstvo (SP) | 5 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
30.09
10:00
RadniÄki (NP)
Index
0
3
|
30.09.2018 10:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 3 | Index |
30.09
11:00
Novi Pazar
Apolon 4
1
1
|
30.09.2018 11:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Apolon 4 | |||||
30.09
11:00
RadniÄki 1923
Kiker
2
1
|
30.09.2018 11:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 1 | Kiker | |||||
30.09
11:00
Pazar Juniors
OFK AS 2003
1
0
|
30.09.2018 11:00 | Pazar Juniors | 1 : 0 | OFK AS 2003 | |||||
30.09
11:00
Å umadija 1903
JoŔanica
3
0
|
30.09.2018 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | JoŔanica | |||||
30.09
11:00
Bubamara
Sport Klub 99
4
0
|
30.09.2018 11:00 | Bubamara | 4 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
30.09
11:00
Mokra Gora
Kosmet
3
0
|
30.09.2018 11:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Kosmet | |||||
30.09
11:00
Apolon
Bane
7
1
|
30.09.2018 11:00 | Apolon | 7 : 1 | Bane |
30.09
11:00
Mladi radnik 1940
Proleter (V)
7
0
|
30.09.2018 11:00 | Mladi radnik 1940 | 7 : 0 | Proleter (V) |
30.09
10:00
ÄurÄin
BajŔa
0
14
|
30.09.2018 10:00 | ÄurÄin | 0 : 14 | BajÅ”a | |||||
30.09
11:00
Äantavir
Preporod
8
0
|
30.09.2018 11:00 | Äantavir | 8 : 0 | Preporod |
30.09
10:00
Mladost APA
Arena Su
1
4
|
30.09.2018 10:00 | Mladost APA | 1 : 4 | Arena Su | |||||
30.09
10:00
BeÄej 1918
Spartak
0
1
|
30.09.2018 10:00 | BeÄej 1918 | 0 : 1 | Spartak | |||||
30.09
10:00
CFK
NjerŔ IŔtvan
6
0
|
30.09.2018 10:00 | CFK | 6 : 0 | NjerŔ IŔtvan |
30.09
09:30
KaraÅ” (J)
Banat (I)
0
0
|
30.09.2018 09:30 | KaraÅ” (J) | 0 : 0 | Banat (I) | |||||
30.09
10:00
Coerver junior FA
Jedinstvo (V)
7
0
|
30.09.2018 10:00 | Coerver junior FA | 7 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
30.09
10:00
HajduÄica
BuduÄnost (A)
2
1
|
30.09.2018 10:00 | HajduÄica | 2 : 1 | BuduÄnost (A) |
30.09
11:00
Dolovo
Stari TamiÅ”
15
1
|
30.09.2018 11:00 | Dolovo | 15 : 1 | Stari TamiÅ” |
30.09
11:00
RadniÄki (B)
Slavia
0
3
|
30.09.2018 11:00 | RadniÄki (B) | 0 : 3 | Slavia | |||||
30.09
11:30
Mladost (V)
Unirea
10
0
|
30.09.2018 11:30 | Mladost (V) | 10 : 0 | Unirea |
30.09
13:00
Spartak 1911
Dolina
0
7
|
30.09.2018 13:00 | Spartak 1911 | 0 : 7 | Dolina |
30.09
09:00
Spartak '07
Arena SU
2
1
|
30.09.2018 09:00 | Spartak '07 | 2 : 1 | Arena SU | |||||
30.09
10:00
AFK
TSC
0
5
|
30.09.2018 10:00 | AFK | 0 : 5 | TSC |
30.09
11:00
Olimpik
Zemun B
3
1
|
30.09.2018 11:00 | Olimpik | 3 : 1 | Zemun B |
30.09
Sport Club 99 B
KMF RaŔka
4
1
|
30.09.2018 | Sport Club 99 B | 4 : 1 | KMF RaŔka | |||||
30.09
Pazar Juniors B
Vlada DimitrijeviÄ
3
0
|
30.09.2018 | Pazar Juniors B | 3 : 0 | Vlada DimitrijeviÄ |
30.09
19:00
Sloven
Omladinac
70
87
|
30.09.2018 19:00 | Sloven | 70 : 87 | Omladinac | |||||
30.09
17:30
Mladost Veternik
Topola
104
46
|
30.09.2018 17:30 | Mladost Veternik | 104 : 46 | Topola | |||||
30.09
18:00
Jedinstvo
Futog Tupanjac MD
66
67
|
30.09.2018 18:00 | Jedinstvo | 66 : 67 | Futog Tupanjac MD |
30.09
18:00
Sokobanja
Bor RTB
82
87
|
30.09.2018 18:00 | Sokobanja | 82 : 87 | Bor RTB | |||||
30.09
18:00
Actavis Academy
OKK Junior
93
82
|
30.09.2018 18:00 | Actavis Academy | 93 : 82 | OKK Junior |
30.09
17:00
Igokea
Mega Bemax
79
80
|
30.09.2018 17:00 | Igokea | 79 : 80 | Mega Bemax |
30.09
Kosovska Mitrovica
Novi Sad
1
3
|
30.09.2018 | Kosovska Mitrovica | 1 : 3 | Novi Sad | |||||
30.09
Napredak 037
Loznica
3
0
|
30.09.2018 | Napredak 037 | 3 : 0 | Loznica |
30.09
16:00
Borac (Par)
TopliÄki Vitezovi
3
0
|
30.09.2018 16:00 | Borac (Par) | 3 : 0 | TopliÄki Vitezovi |
30.09
Spartak (Su)
Ub
1
3
|
30.09.2018 | Spartak (Su) | 1 : 3 | Ub |
30.09
Jedinstvo (Ue)
Valjevo
3
1
|
30.09.2018 | Jedinstvo (Ue) | 3 : 1 | Valjevo | |||||
30.09
Vranje
Roda
1
3
|
30.09.2018 | Vranje | 1 : 3 | Roda |
30.09
19:00
Borac (Äa)
InÄija
0
3
|
30.09.2018 19:00 | Borac (Äa) | 0 : 3 | InÄija |
30.09
09:00
Partizan
Lucky Star
1
3
|
30.09.2018 09:00 | Partizan | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
30.09
10:45
Crnjanski
AS
0
3
|
30.09.2018 10:45 | Crnjanski | 0 : 3 | AS | |||||
30.09
12:30
Mladenovac
Roda
0
3
|
30.09.2018 12:30 | Mladenovac | 0 : 3 | Roda | |||||
30.09
12:30
Crvena zvezda
Blok Aut
3
1
|
30.09.2018 12:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Blok Aut |
30.09
12:30
Beograd
Lazarevac
3
0
|
30.09.2018 12:30 | Beograd | 3 : 0 | Lazarevac | |||||
30.09
10:45
Kralj
AS
3
2
|
30.09.2018 10:45 | Kralj | 3 : 2 | AS | |||||
30.09
09:00
Blok Aut
Sterija
3
1
|
30.09.2018 09:00 | Blok Aut | 3 : 1 | Sterija |
30.09
12:30
Volleyland 2
Dunav
3
0
|
30.09.2018 12:30 | Volleyland 2 | 3 : 0 | Dunav | |||||
30.09
10:45
Avala
21. maj
2
3
|
30.09.2018 10:45 | Avala | 2 : 3 | 21. maj | |||||
30.09
09:00
Akademija Singidunum
Vizurine Ajkulice
0
3
|
30.09.2018 09:00 | Akademija Singidunum | 0 : 3 | Vizurine Ajkulice | |||||
30.09
14:30
SPAS
Beograd 2
0
3
|
30.09.2018 14:30 | SPAS | 0 : 3 | Beograd 2 |
30.09
18:00
Apatin
Hercegovina
34
30
|
30.09.2018 18:00 | Apatin | 34 : 30 | Hercegovina | |||||
30.09
17:00
Nova Pazova 1957
Sivac 69
24
26
|
30.09.2018 17:00 | Nova Pazova 1957 | 24 : 26 | Sivac 69 |
30.09
18:00
Metalac Gorenje
Novi Beograd
21
22
|
30.09.2018 18:00 | Metalac Gorenje | 21 : 22 | Novi Beograd | |||||
30.09
20:30
BASK Soko
PKB
22
26
|
30.09.2018 20:30 | BASK Soko | 22 : 26 | PKB | |||||
30.09
19:00
Sloga
Metaloplastika 2
29
25
|
30.09.2018 19:00 | Sloga | 29 : 25 | Metaloplastika 2 | |||||
30.09
16:30
Rakovica
Smederevo
33
18
|
30.09.2018 16:30 | Rakovica | 33 : 18 | Smederevo | |||||
30.09
17:00
Rekreativo
SindjeliÄ
16
25
|
30.09.2018 17:00 | Rekreativo | 16 : 25 | SindjeliÄ | |||||
30.09
18:00
RadniÄki
Partizan 2
29
26
|
30.09.2018 18:00 | RadniÄki | 29 : 26 | Partizan 2 |
30.09
19:00
RadniÄki
BuduÄnost
37
31
|
30.09.2018 19:00 | RadniÄki | 37 : 31 | BuduÄnost | |||||
30.09
17:00
Slavija
Naftagas
47
27
|
30.09.2018 17:00 | Slavija | 47 : 27 | Naftagas | |||||
30.09
18:00
Potisje Pleteks
Somborelektro
30
29
|
30.09.2018 18:00 | Potisje Pleteks | 30 : 29 | Somborelektro | |||||
30.09
19:00
Senta
Vojvoda Stepa
26
30
|
30.09.2018 19:00 | Senta | 26 : 30 | Vojvoda Stepa | |||||
30.09
17:00
Crepaja
PIK Prigrevica
25
23
|
30.09.2018 17:00 | Crepaja | 25 : 23 | PIK Prigrevica |
30.09
17:00
Jedinstvo 1974
Rudar 2
43
33
|
30.09.2018 17:00 | Jedinstvo 1974 | 43 : 33 | Rudar 2 |
30.09
20:00
BariÄ
RK SC Voždovac 2012 - 2
31
30
|
30.09.2018 20:00 | BariÄ | 31 : 30 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
30.09
19:00
Sombor
KljajiÄevo
35
23
|
30.09.2018 19:00 | Sombor | 35 : 23 | KljajiÄevo |
30.09
16:00
Omladinac
Unirea
33
24
|
30.09.2018 16:00 | Omladinac | 33 : 24 | Unirea | |||||
30.09
13:00
Vladimirovac
Radnicki (K)
11
19
|
30.09.2018 13:00 | Vladimirovac | 11 : 19 | Radnicki (K) |
30.09
19:00
Srem SM
Ruma
24
25
|
30.09.2018 19:00 | Srem SM | 24 : 25 | Ruma | |||||
30.09
19:00
BeoÄin 1959
Hajduk
19
51
|
30.09.2018 19:00 | BeoÄin 1959 | 19 : 51 | Hajduk |
30.09
18:00
Priboj
Zlatar
25
24
|
30.09.2018 18:00 | Priboj | 25 : 24 | Zlatar |
30.09
18:00
Požarevac
Loznica
28
25
|
30.09.2018 18:00 | Požarevac | 28 : 25 | Loznica | |||||
30.09
17:30
Lavovi BP
Jedinstvo
29
21
|
30.09.2018 17:30 | Lavovi BP | 29 : 21 | Jedinstvo | |||||
30.09
18:00
Crvenka
Proleter
22
23
|
30.09.2018 18:00 | Crvenka | 22 : 23 | Proleter |
30.09
19:00
Mokrin
Laki
26
23
|
30.09.2018 19:00 | Mokrin | 26 : 23 | Laki | |||||
30.09
19:00
Mladost
Halas Jožef
25
24
|
30.09.2018 19:00 | Mladost | 25 : 24 | Halas Jožef |
30.09
17:00
Senta
Jabuka
8
16
|
30.09.2018 17:00 | Senta | 8 : 16 | Jabuka | |||||
30.09
15:00
Naftagas
MiletiÄ
24
16
|
30.09.2018 15:00 | Naftagas | 24 : 16 | MiletiÄ |
30.09
19:00
Vranje
KalÄa
11
2
|
30.09.2018 19:00 | Vranje | 11 : 2 | KalÄa |
30.09
19:30
Zufo
Banjica
6
1
|
30.09.2018 19:30 | Zufo | 6 : 1 | Banjica | |||||
30.09
18:15
SK Ekonomist
Sopot
2
5
|
30.09.2018 18:15 | SK Ekonomist | 2 : 5 | Sopot |
30.09
20:00
MiÄko trend
LeteÄi BajmoÄani
3
4
|
30.09.2018 20:00 | MiÄko trend | 3 : 4 | LeteÄi BajmoÄani |
30.09
15:15
Partizan
RadniÄki
68
4
|
30.09.2018 15:15 | Partizan | 68 : 4 | RadniÄki |
30.09
RadniÄki
Soko
18
0
|
30.09.2018 | RadniÄki | 18 : 0 | Soko | |||||
30.09
Vitez
Morava Gepardi
0
18
|
30.09.2018 | Vitez | 0 : 18 | Morava Gepardi |
30.09
13:00
Äelik
Partizan
45
29
|
30.09.2018 13:00 | Äelik | 45 : 29 | Partizan |
30.09
18:00
Zagreb
MedveÅ”Äak
5
2
|
30.09.2018 18:00 | Zagreb | 5 : 2 | MedveÅ”Äak | |||||
30.09
18:45
ECE Celje
Crvena zvezda
5
4
|
30.09.2018 18:45 | ECE Celje | 5 : 4 | Crvena zvezda |