XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 695 utakmica za dan
Subota, 27 Oktobar 2018

Fudbal

27.10.2018 16:00 Vojvodina 2 : 0 Dinamo
27.10.2018 16:00 Radnik 1 : 0 Čukarički
27.10.2018 16:00 Partizan 1 : 1 Napredak
27.10.2018 13:00 Zemun 2 : 1 Voždovac
27.10.2018 16:00 Rad 0 : 0 Radnički (N)
27.10.2018 18:00 OFK Bačka 0 : 1 Proleter
27.10.2018 14:30 Zlatibor 1 : 0 Inđija
27.10.2018 14:30 Javor Matis 1 : 0 Sinđelić
27.10.2018 14:30 OFK Žarkovo 2 : 0 Bežanija
27.10.2018 14:30 Bečej 1918 1 : 2 Radnički 1923
27.10.2018 14:30 Trajal 2 : 1 Borac
27.10.2018 14:30 Teleoptik 1 : 1 Sloboda
27.10.2018 16:00 Zrinjski 3 : 0 Čelik
27.10.2018 16:30 Sloboda 1 : 1 Tuzla City
27.10.2018 14:30 Mladost 2 : 1 Krupa
27.10.2018 14:30 Radnik 2 : 1 Široki Brijeg
27.10.2018 14:30 Željezničar Sport Team 0 : 2 Borac
27.10.2018 14:30 Kozara 2 : 1 Tekstilac
27.10.2018 14:30 Sutjeska 2 : 4 Podrinje
27.10.2018 14:30 Drina 0 : 1 Rudar Prijedor
27.10.2018 14:30 Sloga 2 : 1 Alfa
27.10.2018 14:30 Sloboda 0 : 0 Slavija
27.10.2018 13:30 Grbalj 0 : 0 Iskra
27.10.2018 13:30 Lovćen 0 : 0 Budućnost
27.10.2018 13:30 Mornar 0 : 1 OFK Petrovac
27.10.2018 13:30 Sutjeska 2 : 0 Rudar
27.10.2018 13:30 Zeta 1 : 0 OFK Titograd
27.10.2018 13:30 Gorštak 1 : 3 Čelik
27.10.2018 14:00 Mladost 1 : 2 Cement
27.10.2018 14:00 ČSK Pivara 1 : 2 Srbobran
27.10.2018 14:00 Dinamo 1945 4 : 0 OFK Vršac
27.10.2018 14:00 Radnički (NP) 3 : 1 Radnički (ZR)
27.10.2018 14:00 Radnički (SM) 1 : 2 Železničar
27.10.2018 14:00 Bratstvo 1946 3 : 0 Kabel
27.10.2018 14:00 Hajduk 1912 1 : 0 Omladinac
27.10.2018 14:00 Bačka 1901 2 : 0 Borac
27.10.2018 14:00 Crvena zvezda 1 : 1 Dunav
27.10.2018 13:30 Mokra Gora 3 : 0 Provo
27.10.2018 13:30 FAP 0 : 1 Smederevo 1924
27.10.2018 13:30 Loznica 0 : 0 Jedinstvo (Ub)
27.10.2018 13:30 Tutin 0 : 2 Sloga 33
27.10.2018 14:00 GFK Dubočica 6 : 1 Jedinstvo (P)
27.10.2018 14:00 Radnički (S) 0 : 3 Moravac Orion
27.10.2018 14:00 Jedinstvo (B) 3 : 1 Dunav
27.10.2018 14:00 OFK Sinđelić 2 : 0 Jagodina Tabane
27.10.2018 14:00 Trstenik PPT 3 : 2 Rtanj
27.10.2018 13:30 BSK Borča 2 : 1 Radnički (NB)
27.10.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 2 : 0 OFK Beograd
27.10.2018 13:30 Lokomotiva 1 : 0 BASK
27.10.2018 14:00 Jedinstvo (BK) 0 : 0 Sloboda
27.10.2018 14:00 Radnički (S) 1 : 2 Radnički (K)
27.10.2018 14:00 OFK Proleter 2 : 1 Kikinda 1909
27.10.2018 14:00 BAK 1 : 1 Budućnost
27.10.2018 14:00 Sloga 1 : 0 Begej
27.10.2018 14:00 Kozara 3 : 0 Jedinstvo (NB)
27.10.2018 14:00 Sloga (T) 0 : 1 Sloga (E)
27.10.2018 14:00 Radnički (Š) 4 : 1 LSK Laćarak
27.10.2018 14:00 Sremac Vojka 2 : 3 Podunavac
27.10.2018 14:00 1. Maj Ruma 0 : 3 Podrinje
27.10.2018 14:00 Polet (K) 1 : 3 OFK Vrbas
27.10.2018 14:00 OFK Mladost APA 2 : 1 Bačka
27.10.2018 14:00 Radnički (S) 1 : 3 Sloga (Č)
27.10.2018 13:30 Gruža 2 : 0 Novi Pazar 1928
27.10.2018 13:30 Goč 0 : 1 Bane 1931
27.10.2018 13:30 Trepča 2 : 1 Karađorđe
27.10.2018 13:30 Sušica 0 : 0 Sloga
27.10.2018 13:30 Železničar 2 : 1 Borac
27.10.2018 13:30 Ribnica 0 : 2 Mačva 2005
27.10.2018 13:30 Spartak 1924 2 : 3 Zadrugar
27.10.2018 13:30 Radnički Gorenje (V) 5 : 0 Radnički Šabački
27.10.2018 13:30 Budućnost 2 : 4 Sevojno
27.10.2018 13:30 Takovo 2 : 1 Polet (T)
27.10.2018 14:00 Budućnost 2 : 3 Vlasina
27.10.2018 14:00 BSK 4 : 0 Bukovik
27.10.2018 14:00 Brodoremont 1 : 2 Đerdap
27.10.2018 14:00 Svrljig 2 : 6 Naša krila 1936
27.10.2018 11:00 Studenski Grad 3 : 2 Torlak
27.10.2018 13:30 Milutinac 0 : 0 Leštane
27.10.2018 13:30 Mladenovac 7 : 0 Turbina
27.10.2018 13:30 Napredak : Borac
27.10.2018 13:30 Mladost (L) 3 : 0 Banat
27.10.2018 13:30 Polet 3 : 2 Lehel
27.10.2018 13:30 Vojvodina (T) 1 : 0 Polet (S)
27.10.2018 13:30 Krila Krajine 0 : 0 ŽAK
27.10.2018 13:30 Tvrđava 1 : 4 Slavija
27.10.2018 14:00 Donji Petrovci 3 : 2 Borac (M)
27.10.2018 14:00 Partizan 7 : 0 Graničar 1924
27.10.2018 14:00 Rudar 0 : 1 Sloboda (DT)
27.10.2018 13:30 Mladi rudar 1954 2 : 1 ŽSK
27.10.2018 14:00 Mladost 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
27.10.2018 14:30 Obilić 1 : 2 Radnički 1905
27.10.2018 14:30 Njegoš 4 : 1 Senta
27.10.2018 14:30 Panonija IM Topola 4 : 1 Proleter (Nj)
27.10.2018 13:30 Šumadija 5 : 0 Rušanj
27.10.2018 13:30 Vinča 10 : 0 Kovačevac
27.10.2018 14:30 Parmenac 3 : 0 Backovac Junajted
27.10.2018 14:00 Omladinac 2 : 2 Napredak
27.10.2018 14:00 Čitluk 2 : 3 Sloga (Ć)
27.10.2018 14:00 Varvarin 5 : 3 Meševo
27.10.2018 14:00 Ribnik 1 : 2 FUD
27.10.2018 15:00 Sindjelić 8 : 2 Jevremovac
27.10.2018 14:00 Jedinstvo Stević 1 : 0 Jugoslavija
27.10.2018 13:30 Rudar 2001 3 : 2 Polet (SD)
27.10.2018 13:30 Trgovački 0 : 0 Đerdap
27.10.2018 14:00 Morava (Ž) 1 : 0 Mladost (B)
27.10.2018 14:00 OFK Napredak 1929 3 : 2 Napredak 2012
27.10.2018 13:30 Plana 2 : 0 Bresje Superior
27.10.2018 14:30 Rudna Glava 2 : 1 OFK Bor
27.10.2018 14:30 Zlot 3 : 1 BSK
27.10.2018 14:30 Polom 2 : 1 Blizna
27.10.2018 14:30 Šarbanovac 2 : 4 Poreč
27.10.2018 14:00 Jastreb 1 : 2 Real
27.10.2018 13:30 OFK Jabučje 5 : 0 Tvrdojevac
27.10.2018 13:30 Radnik 1 : 0 Tulari
27.10.2018 13:30 Banjani 1 : 0 Kolubara 2
27.10.2018 14:00 Crnokosa 2 : 0 Višesava
27.10.2018 14:00 Velika Jasikova 3 : 0 Rudar Vrška Čuka
27.10.2018 14:00 Lužnica 2 : 0 Mladost
27.10.2018 13:30 Nebeski Andjeli 4 : 1 OFK Alakince
27.10.2018 Ugljare 0 : 2 Gračanica
27.10.2018 Čaglavica 0 : 1 Radnički
27.10.2018 Polet 1 : 2 Gracko
27.10.2018 14:00 Mineralac 1 : 0 Moravac
27.10.2018 14:00 Rudar 6 : 0 Kalenić
27.10.2018 14:00 Crvena Jabuka 7 : 0 Pambukovica
27.10.2018 14:00 Pobednik 2 : 0 Polet
27.10.2018 14:00 Rojkovac 7 : 0 Rvati
27.10.2018 14:00 Skela 1 : 3 Borac
27.10.2018 14:00 Jedinstvo 1 : 2 Susek
27.10.2018 14:00 Stari Trstenik 3 : 1 14. Oktobar
27.10.2018 13:30 Šumadinac 3 : 3 Vinorača
27.10.2018 13:30 Šantarovac 3 : 0 Mladost (G)
27.10.2018 13:30 Kupinovac 1 : 0 Partizan
27.10.2018 13:30 Orlovi 5 : 2 Mladost (GM)
27.10.2018 13:30 Rudar (St) 0 : 4 15. Avgust 1950
27.10.2018 13:30 Moravac 2015 4 : 0 Beljanica
27.10.2018 13:30 Zadrugar 4 : 1 Naftagas
27.10.2018 13:30 MSK 4 : 0 Mladost
27.10.2018 13:30 ŽFK Banat 0 : 0 OFK Stajićevo
27.10.2018 13:30 Jedinstvo 4 : 0 OFK Gradnulica
27.10.2018 13:30 Bilećanin 3 : 1 OFK Klek
27.10.2018 13:30 Potisje 5 : 1 Tamiš
27.10.2018 13:30 Sveti Stefan 1 : 2 Avala
27.10.2018 14:00 Metalac 0 : 3 Mladost
27.10.2018 14:00 Grdica 2 : 1 Borac (V)
27.10.2018 13:30 Marjan 2 : 1 Partizan
27.10.2018 13:30 Napredak (Č) 2 : 1 Terekves
27.10.2018 13:30 Vojvodina 3 : 1 Roham
27.10.2018 13:30 Jedinstvo 7 : 0 Napredak (BT)
27.10.2018 13:30 Omladinac 3 : 4 1.Oktobar
27.10.2018 13:30 Bega 1 : 3 Proleter
27.10.2018 15:00 Azbukovica 0 : 2 Milan Orlić
27.10.2018 15:00 Jedinstvo 4 : 0 Jadar (ST)
27.10.2018 14:00 Todorovce 0 : 0 Milanovo
27.10.2018 14:00 Mladost (B) 3 : 2 Jedinstvo (Š)
27.10.2018 15:00 OFK Šabac 2 : 3 Majur
27.10.2018 15:00 Milicionar 2 : 1 Napredak
27.10.2018 15:00 Radnički 2 : 0 Pričinović
27.10.2018 13:30 Proleter 2 : 2 Bačka 1945
27.10.2018 13:30 Polet (V) 3 : 1 Sloga (L)
27.10.2018 13:30 Strmovo 1 : 3 Polet
27.10.2018 14:00 Vojlovica 2018 0 : 4 Unirea
27.10.2018 14:00 Mundial 6 : 2 Tempo
27.10.2018 13:30 Badljevica 2 : 0 Lunjevac
27.10.2018 13:30 Zeppelin 026 0 : 1 Vučak
27.10.2018 14:00 Mladost 5 : 3 Veliki Suvodol
27.10.2018 14:00 Zvezda 1 : 0 Temac
27.10.2018 14:00 Sloboda 0 : 3 Jerma
27.10.2018 14:00 Nišavac 4 : 2 Lokomotiva
27.10.2018 14:00 Napredak 3 : 0 Rongo Siti
27.10.2018 14:00 Jastrebac 1 : 0 Pobeda 1976
27.10.2018 14:00 Ratar 0 : 0 Škriljac
27.10.2018 14:00 OFK Sloga 2 : 5 OFK Rutevac 1908
27.10.2018 14:00 OFK Draževac 2 : 1 Polet (R)
27.10.2018 13:30 Takovski Ustanak 1 : 5 Velereč 94
27.10.2018 13:30 Donja Vrbava 2 : 0 Šumadija
27.10.2018 13:30 Šilopaj 1 : 1 Brezak
27.10.2018 13:30 Ozremica 1 : 0 Omladinac
27.10.2018 13:30 Jablanica 3 : 0 FC Stella Rossa
27.10.2018 13:30 Radnički 6 : 2 Voćar
27.10.2018 13:30 Bratstvo 1 : 2 Brezova
27.10.2018 13:30 Jelica 2 : 2 Bjelica
27.10.2018 13:30 Gorušica 3 : 1 Gradina
27.10.2018 13:30 Sloga 2 : 1 Vrelo
27.10.2018 13:30 Prilike : Dedinje Junajted
27.10.2018 Kotroman : Raketa
27.10.2018 Kapedunum : Soko
27.10.2018 Policajac 92 : Tara
27.10.2018 Višesava 2 : Zlatibor 2
27.10.2018 14:30 Modrica : Kapidžija
27.10.2018 14:30 Globoder : Zdravinje
27.10.2018 00:00 Borac 1 : 1 Dobrič
27.10.2018 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Rtanj
27.10.2018 14:00 Hajduk 1 : 1 Napredak
27.10.2018 14:00 Bratstvo 1975 3 : 6 Maršić
27.10.2018 14:00 Aluminjum 3 : 1 Supovac
27.10.2018 15:00 OFK Sikole 2 : 0 Miloševo
27.10.2018 14:00 Taskovici 0 : 3 Mekiš
27.10.2018 14:00 Klisura 1 : 3 Pobeda
27.10.2018 14:00 Belpos 3 : 0 Mladost 2013
27.10.2018 14:00 Jedinstvo 2014 1 : 0 Sparta
27.10.2018 14:00 Milakovac 2018 4 : 0 Šumadija
27.10.2018 14:00 ŠFU Derbi 2016 2 : 4 Atletiko
27.10.2018 14:00 Mladost (DL) 2 : 0 Navalin
27.10.2018 14:00 Gornje Krajince 0 : 1 SU Donja Lomnica
27.10.2018 14:00 Turekovac 5 : 1 Rudar 1973
27.10.2018 15:00 Lazarevac 2 : 6 Dimitrije Tucović
27.10.2018 14:00 Mladost 0 : 0 Dražmirovac
27.10.2018 14:00 Sloboda 2 : 1 Trnava
27.10.2018 13:30 Dunav 4 : 0 Proleter 1932
27.10.2018 POFK Letnjikovac 2 : 6 Culjković
27.10.2018 Maovi MH 0 : 3 Petlovača
27.10.2018 Omladinac 2 : 0 Dumača
27.10.2018 00:00 Napredak 2 : 1 Metaloplastika
27.10.2018 Lipolist 3 : 0 Pocerina
27.10.2018 Partizan 6 : 2 OFK Letnjikovac 1983
27.10.2018 Borac 6 : 0 Sloga
27.10.2018 13:30 Borac (BG) 3 : 0 OFK Metalac
27.10.2018 13:30 Lider 3 : 1 Sport
27.10.2018 Grivac 6 : 1 Polet
27.10.2018 00:00 Borac 1 : 2 Kruševica 1980
27.10.2018 14:00 Proleter 1 : 1 Ljubinić
27.10.2018 14:00 Trstenica 3 : 0 Vukićevica
27.10.2018 14:00 Crvena Zastava 9 : 1 Zadrugar
27.10.2018 13:30 Noćaj 2 : 6 Zmaj
27.10.2018 13:30 Zmajevac : Makrešane
27.10.2018 13:30 Lomnica : Mladost 2015
27.10.2018 14:00 Stevka Božurevka 0 : 2 Mladost
27.10.2018 14:00 Vinogradar 3 : 1 Topoljak
27.10.2018 14:00 Omladinac 3 : 0 Jugovići
27.10.2018 14:00 Rujišnik 5 : 2 Stara Čaršija
27.10.2018 14:00 TE Gučevo 1 : 2 Gučevo 1929
27.10.2018 14:00 Luk 0 : 2 Mladost (DB)
27.10.2018 14:00 BSK 2 : 0 Udarnik
27.10.2018 14:00 Jedinstvo 1 : 2 Mladost
27.10.2018 14:00 Proleter 2 : 6 Budućnost
27.10.2018 13:30 OFK Venčani 2 : 0 Tulež
27.10.2018 14:00 Rubin 2 : 1 OFK Orašje
27.10.2018 14:00 Velika Morava 1 : 2 Mladi radnik
27.10.2018 14:00 GFK Strelište 1 : 1 PSS-192
27.10.2018 16:00 Brighton 1 : 0 Wolverhampton
27.10.2018 16:00 Fulham 0 : 3 AFC Bournemouth
27.10.2018 18:30 Leicester 1 : 1 West Ham United
27.10.2018 16:00 Liverpool 4 : 1 Cardiff City
27.10.2018 16:00 Southampton 0 : 0 Newcastle United
27.10.2018 16:00 Watford 3 : 0 Huddersfield Town
27.10.2018 16:15 Athletic Club 0 : 0 Valencia
27.10.2018 20:45 Atlético Madrid 2 : 0 Real Sociedad
27.10.2018 18:30 Celta de Vigo 4 : 0 Eibar
27.10.2018 13:00 Girona 2 : 1 Rayo Vallecano
27.10.2018 18:30 Levante 2 : 0 Leganés
27.10.2018 18:30 Hoffenheim 4 : 0 Stuttgart
27.10.2018 15:30 Borussia Dortmund 2 : 2 Hertha BSC
27.10.2018 15:30 Hannover 96 1 : 2 Augsburg
27.10.2018 15:30 Mainz 05 1 : 2 Bayern
27.10.2018 15:30 Fortuna 0 : 3 Wolfsburg
27.10.2018 15:00 Atalanta 3 : 0 Parma
27.10.2018 18:00 Empoli 1 : 2 Juventus
27.10.2018 20:30 Torino 1 : 1 Fiorentina
27.10.2018 20:00 Amiens SC 1 : 2 Nantes
27.10.2018 17:00 Angers 1 : 2 Olympique Lyonnais
27.10.2018 20:00 Guingamp 1 : 1 Strasbourg
27.10.2018 20:00 Lille 1 : 0 Caen
27.10.2018 20:00 Monaco 2 : 2 Dijon
27.10.2018 20:00 Toulouse 0 : 3 Montpellier
27.10.2018 14:00 Sloga 1 : 1 Crvena zvezda
27.10.2018 13:30 Požarevac 0 : 8 Spartak
27.10.2018 13:30 Karađorđe 2 : 1 Lavice Dubočica
27.10.2018 Moskva 0 : 0 Spartak 2
27.10.2018 Stajicevo 4 : 1 Banat
27.10.2018 Jedinstvo : Zvezda B 2018
27.10.2018 00:00 Napredak Junior 2018 5 : 0 Levač
27.10.2018 Majdanpek 3 : 0 Krstarica
27.10.2018 00:00 Knjaževac 2015 1 : 4 Jagodina
27.10.2018 Vučice : Morava
27.10.2018 11:00 Internacional 1 : 1 Partizan
27.10.2018 13:00 Radnički 1923 2 : 2 Mladost
27.10.2018 10:00 Borac (NS) 2 : 0 Proleter (NS)
27.10.2018 10:00 TSC 1 : 0 Radnički (Z)
27.10.2018 14:00 Radnički Šabački 2 : 3 Vrelo sport
27.10.2018 14:00 Provo : Drina
27.10.2018 14:00 Ribnica 6 : 0 Brezovica
27.10.2018 13:00 Posavina 0 : 3 Budućnost
27.10.2018 13:00 Jedinstvo 2 : 3 Strelac
27.10.2018 13:00 Rvati 1 : 2 Prva Iskra
27.10.2018 11:00 Polet 1 : 3 Crvena Zastava
27.10.2018 02:00 Borac (P) 1 : 2 Partizan (G)
27.10.2018 Senta 4 : 0 AFK
27.10.2018 Tornjoš : Tisa
27.10.2018 00:00 Crvenka 7 : 3 Hajduk
27.10.2018 Omladinac 2 : 2 Slavija
27.10.2018 Sloga 3 : 0 Spektar
27.10.2018 OFK Odžaci : Mladost APA
27.10.2018 Radnički MO : Grafičar MO
27.10.2018 Internacional MO : IMT MO
27.10.2018 Rad MO : Zemun MO
27.10.2018 Lokomotiva MO : Partizan MO
27.10.2018 OFK Beograd MO : Crvena zvezda MO
27.10.2018 Sinđelić MO : BSK Borča MO
27.10.2018 Brodarac MO : Voždovac MO
27.10.2018 Komgrap MO : Zvezdara MO
27.10.2018 Sremcica MO : DIF MO
27.10.2018 Lokomotiva 2 MO : Sinđelić 2 MO
27.10.2018 Rad 2 MO : Leštane MO
27.10.2018 Stepojevac Vaga MK MO : OFK Beograd 2 MO
27.10.2018 Žarkovo MO : Bežanija MO
27.10.2018 Zmaj 1953 MO : Zabrezje MO
27.10.2018 13:00 Kiker 1 : 1 Radnički (Z)
27.10.2018 11:00 Radnički 1923 2 : 1 Mladost (L)
27.10.2018 12:00 Borac (NS) 3 : 1 Bečkerek 023
27.10.2018 10:00 Vojvodina 4 : 0 Radnički (S)
27.10.2018 12:00 TSC 2 : 1 Proleter 2006
27.10.2018 12:00 Inđija 3 : 5 Petar Puača
27.10.2018 15:30 Kabel 0 : 2 Cement
27.10.2018 10:00 Napredak 2 : 1 Partizan 1945
27.10.2018 11:00 RSK 2 : 1 OFK Aranđelovac 1979
27.10.2018 10:00 Sloga 33 1 : 2 VGSK
27.10.2018 10:00 Jasenica 2017 1 : 2 Vodojaža
27.10.2018 10:00 Zvižd 2 : 1 Homoljac
27.10.2018 10:00 Bačka 1901 0 : 1 Preporod
27.10.2018 10:00 Srem 11 : 3 Sloga (BNS)
27.10.2018 Internacional : Kolubara
27.10.2018 Sinđelić : BSK 1925
27.10.2018 BSK Borča : 011
27.10.2018 IMT : DIF
27.10.2018 Bežanija : Radnički (NB)
27.10.2018 Studenski grad : Lokomotiva
27.10.2018 Grafičar : Teleoptik
27.10.2018 10:00 Zadrugar 0 : 3 Duboko
27.10.2018 12:00 Rvati 1 : 1 Urovci
27.10.2018 10:00 Zvezda 5 : 2 Budućnost
27.10.2018 10:00 Cer 0 : 3 Loznica B
27.10.2018 14:00 Drina 1 : 3 Sloga
27.10.2018 10:00 Rudar 4 : 2 Borac
27.10.2018 12:00 Podrinje 7 : 0 Gučevo 1929
27.10.2018 10:00 Mladost 0 : 1 Radnički Stobex
27.10.2018 00:00 Radnički 3 : 0 Beograd 1929
27.10.2018 00:00 Palilulac 2 : 5 OLE
27.10.2018 00:00 Budućnost 3 : 1 Jedinstvo
27.10.2018 00:00 Balkan 0 : 0 BASK
27.10.2018 Žarkovo : Omladinac
27.10.2018 00:00 Rakovica 4 : 2 Novi Beograd
27.10.2018 Petlić : Minel
27.10.2018 Zvezdara : Institut
27.10.2018 Banja : Avala 1939
27.10.2018 Kruševac 0 : 4 Šampion 2014
27.10.2018 Vlasina : Šampion
27.10.2018 Topličanin : Đerdap
27.10.2018 Trajal 1 : 0 Temnić 1924
27.10.2018 Radnički 3 : 0 Nacional 2
27.10.2018 Sloga 1 : 1 Timočanin
27.10.2018 14:00 Čukarički 1 : 0 Radnički NB
27.10.2018 19:30 Studentski Grad 2 : 2 BSK Borča
27.10.2018 21:00 011 2 : 4 OFK Beograd
27.10.2018 Sopot MK : Crvena Zvezda MML MK
27.10.2018 Borac MK : Rad 3 MK
27.10.2018 Radnički PDM MK : Vinca MK
27.10.2018 Zemun 3 MK : Srem MK
27.10.2018 OFK Beograd 3 MK : Brodarac 3 MK
27.10.2018 Boleč MK : Sindjelic 2012 MK
27.10.2018 Rakovica MK : Prva Iskra MK
27.10.2018 Lokomotiva MK : Zemun MK
27.10.2018 Rad MK : Brodarac MK
27.10.2018 011 MK : OFK Beograd MK
27.10.2018 Čukarički MK : Radnički NB MK
27.10.2018 Studenski grad MK : BSK Borča MK
27.10.2018 Sinđelić MK : Voždovac MK
27.10.2018 Radnički NB MK : Dunavac
27.10.2018 Kolubara MK : OFK Beograd B MK
27.10.2018 Brodarac B MK : Obrenovac 1905 MK
27.10.2018 Rad V MK : Napredak
27.10.2018 DIF MK : IMT
27.10.2018 Graficar : Bežanija MK
27.10.2018 Voždovac B MK : Zemun MK
27.10.2018 10:00 Proleter 2006 1 : 5 Kikinda 1909
27.10.2018 10:00 Coerver junior FA 3 : 1 Mladost (L)
27.10.2018 10:00 Petar Puača 3 : 0 Radnički (NP)
27.10.2018 10:00 GFK Sloven 5 : 0 Radnički (SM)
27.10.2018 10:00 Vojvodina 9 : 1 Index
27.10.2018 11:30 Srem 3 : 5 Prof. Bolesnikov
27.10.2018 11:00 Pazar Juniors 5 : 0 Apolon 4
27.10.2018 11:00 Šumadija 1903 2 : 1 Radnički 1923
27.10.2018 11:00 Bubamara 2 : 0 Novi Pazar
27.10.2018 11:00 Mokra Gora 0 : 1 Kiker
27.10.2018 11:00 Apolon 0 : 0 OFK AS 2003
27.10.2018 11:00 Bane 4 : 0 Jošanica
27.10.2018 11:00 Kosmet 1 : 0 Sport Klub 99
27.10.2018 10:00 Obilić 1 : 0 Bajša
27.10.2018 12:00 Vinogradar 21 : 0 Đurđin
27.10.2018 10:00 Radnički 1905 1 : 4 Bačka 1901
27.10.2018 10:30 Preporod 2 : 3 Tavankut
27.10.2018 11:00 Zvezda 2 : 3 Duboko
27.10.2018 10:00 Jedinstvo 3 : 2 Partizan
27.10.2018 10:00 Posavina 6 : 0 Sloga
27.10.2018 :
27.10.2018 Sport Club 99 B : Novi Pazar B
27.10.2018 OFK Ras 5 : 2 Jedinstvo 2017
27.10.2018 BSK 0 : 6 OFK Beograd
27.10.2018 Zemun 1 : 1 Teleoptik
27.10.2018 Rad 2 : 0 Brodarac
27.10.2018 Internacional 1 : 0 011
27.10.2018 Čukarički 2 : 0 Vozdovac
27.10.2018 Partizan 2 : 1 Crvena zvezda
27.10.2018 Radnički : Ada
27.10.2018 Sinđelić : DIF
27.10.2018 Studentski Grad : BASK
27.10.2018 Radnički NB : Lokomotiva
27.10.2018 BSK 1925 : IMT
27.10.2018 OLE : Kolubara
27.10.2018 00:00 OFK Zabrežje 4 : 3 Milutinac
27.10.2018 00:00 Buducnost 0 : 4 Jedinstvo
27.10.2018 00:00 Novi Beograd 2 : 1 Žarkovo
27.10.2018 00:00 Graficar 8 : 0 Bežanija
27.10.2018 Palilulac : Kovacevac
27.10.2018 Mladenovac : Banja
27.10.2018 GSP Polet : Trudbenik
27.10.2018 Vinca : Vrcin
27.10.2018 Lestane : Postar 1930
27.10.2018 Kinder 5 : 3 Sloboda (Č)
27.10.2018 Borac 2 : 1 Sloboda (U)
27.10.2018 FAP 1 : 1 Čačak 94
27.10.2018 Gaučosi 7 : 0 LFK Mladost
27.10.2018 Sloga (BB) 1 : 3 Mladost (L)
27.10.2018 Metalac 0 : 2 Sloga (P)
27.10.2018 Jedinstvo Putevi 0 : 2 Javor
27.10.2018 10:30 Borac (P) 3 : 0 Stari Tamiš
27.10.2018 10:00 Dolina 8 : 1 Jedinstvo Stević
27.10.2018 Duel Juniors 3 : 1 Radnički (N)
27.10.2018 Jagodina 6 : 0 SFS Borac
27.10.2018 Timočanin 0 : 0 Timok
27.10.2018 Nacional 1 : 4 OFK Radnički
27.10.2018 Lider MGM 5 : 0 Trstenik PTT
27.10.2018 Dinamo 0 : 3 Napredak
27.10.2018 Real 4 : 1 Kopernikus Železničar
27.10.2018 Trajal 4 : 0 Radnički (P)
27.10.2018 Prosoker 1 : 0 Car Lazar
27.10.2018 Župa 3 : 0 Bor
27.10.2018 Radnički : Hajduk Veljko
27.10.2018 Jedinstvo : Temnić 1924
27.10.2018 Junior 3 : 0 Djerdap
27.10.2018 Kopaonik 2 : 2 OFK Napredak
27.10.2018 Kruševac 2 : 1 Morava
27.10.2018 Dunav 5 : 1 Mali Bor
27.10.2018 Mladi Borac 0 : 1 Šampion
27.10.2018 Lugina 1 : 2 Dubočica
27.10.2018 Sinđelić 0 : 3 Topličanin
27.10.2018 Sloga 2 : 5 Radnik
27.10.2018 Real 9 : 0 Kosanica
27.10.2018 Vlasina 4 : 0 OFK Radnički
27.10.2018 Kevi : Bačka
27.10.2018 Tisa : Horgoš 1911
27.10.2018 AFK 0 : 8 Jedinstvo
27.10.2018 00:00 Sloga 1 : 4 Senta
27.10.2018 Rakovica : Dunav
27.10.2018 PKB : Kormoran
27.10.2018 Bolec : 011
27.10.2018 Crvena Zvezda MML : OLE
27.10.2018 Nord Star : Vozdovac
27.10.2018 Lokomotiva : Žarkovo
27.10.2018 011 : Karioke
27.10.2018 Vranic : Zmaj 1953
27.10.2018 Crveni Orao : OLE
27.10.2018 Institut : Prva Iskra
27.10.2018 Kolubara : DIF
27.10.2018 Ada : OFK Beograd
27.10.2018 BSK 1925 : Rad
27.10.2018 Obrenovac 1905 : Radnički PDM
27.10.2018 Zemun : Lokomotiva
27.10.2018 Teleoptik : Olimpik
27.10.2018 Internacional : Radnički (O)
27.10.2018 Sinđelić : Voždovac
27.10.2018 Partizan : Rad
27.10.2018 00:00 Crvena zvezda 7 : 0 Zemun
27.10.2018 Čukarički : 011
27.10.2018 OFK Beograd : Radnički (NB)
27.10.2018 Brodarac : BSK Borča
27.10.2018 14:00 Karađordje 0 : 3 Šampion
27.10.2018 14:00 Požega 2 : 2 Mačva
27.10.2018 14:00 Sloga 036 7 : 0 Ad Drinum
27.10.2018 14:00 Šabac 0 : 6 Požarevac
27.10.2018 14:00 Plana 2 : 3 Savac
27.10.2018 14:00 Radnicki 1923 1 : 0 Jedinstvo
27.10.2018 00:00 Jagodina 2 : 1 Vučice
27.10.2018 00:00 Preševo 0 : 1 Rosulja 2014
27.10.2018 00:00 Mašinac 1 : 1 Morava
27.10.2018 Kolibri : Napredak
27.10.2018 00:00 Napredak junior 2018 2 : 1 Radnički 2012
27.10.2018 00:00 Lavice Dubočica 0 : 2 Jedinstvo 2014
27.10.2018 00:00 Krstarica 2 : 0 Levač
27.10.2018 Budućnost : Kanjiža
27.10.2018 ŽFK Sremice : Železnicar
27.10.2018 ŽFK Stajićevo 0 : 10 ŽFK Vojvodina
27.10.2018 Indjija 0 : 1 ŽFK Polet
27.10.2018 00:00 Mladost 1 : 9 ŽFK Banat
27.10.2018 ŽFK Spartak : Jedinstvo
27.10.2018 14:00 Bačka 4 : 0 Nova Kolonija
27.10.2018 ŽFK Zemun : Jedinstvo
27.10.2018 ŽFK Sloga Radnički 0 : 7 ŽFK Crvena Zvezda
27.10.2018 ŽFK Kolubara : ŽFK BSK 1925
27.10.2018 ŽFK Rad 0 : 3 ŽFK Zvezda B
27.10.2018 10:00 AFK 1 : 1 Bajša
27.10.2018 14:00 Čantavir 2 : 6 Spartak '07
27.10.2018 10:00 Vinogradar 0 : 1 Subotica
27.10.2018 11:00 Njerš Ištvan 1 : 4 Arena SU
27.10.2018 13:30 Jedinstvo 0 : 2 Bežanija
27.10.2018 10:00 Srem 2 : 2 Milutinac
27.10.2018 11:00 Šumadinac 5 : 0 Sinđelić
27.10.2018 00:00 OFK Osečina 3 : 2 Radnički (V)
27.10.2018 00:00 Tešnjar 0 : 6 Senjak 1
27.10.2018 00:00 Jedinstvo 1 : 6 Omladinac
27.10.2018 00:00 Vojvode 0 : 1 Budućnost Krušik
27.10.2018 00:00 Senjak 2 3 : 1 Železničar
27.10.2018 11:00 Jedinstvo 2017 4 : 4 KMF Raška
27.10.2018 13:30 Rudar 2 : 6 Sport Club 99 B
27.10.2018 11:00 VGSK 8 : 0 Jasenica 1911
27.10.2018 11:00 Železničar : Sloga (L)
27.10.2018 11:00 Soko 2015 3 : 0 Rudar 2001
27.10.2018 11:00 Lider 2017 : Stari Grad
27.10.2018 Gučevo 1929 : Loznica 2
27.10.2018 Radnički Stobeks 4 : 1 Respekt
27.10.2018 Podrinje 2 : 1 Sloga
27.10.2018 Loznica 1 : 2 Pčelinjo
27.10.2018 09:00 Kolubara 1 4 : 0 Napredak
27.10.2018 10:00 Železničar 2 : 0 Omladinac
27.10.2018 09:00 Borac 1 : 3 Kolubara 2
27.10.2018 10:00 Sloboda 1 2 : 0 Akademija fudbala
27.10.2018 11:00 Mladost (C) 0 : 6 Kalimero
27.10.2018 11:00 Sloboda 2 1 : 3 Mladost (B)
27.10.2018 09:00 Sloboda 1 : 5 Kolubara
27.10.2018 09:50 Akademija fudbala 2 1 : 2 Kalimero
27.10.2018 10:40 Akademija fudbala 1 3 : 3 Real 1
27.10.2018 11:30 Real 2 0 : 2 Omladinac

Košarka

27.10.2018 17:00 Petrol Olimpija 78 : 80 Cibona
27.10.2018 18:30 FMP 72 : 81 Crvena zvezda MTS
27.10.2018 15:00 OKK Beograd 83 : 75 Zlatibor
27.10.2018 18:00 Metalac 98 : 102 Spartak
27.10.2018 20:00 Vojvodina 114 : 109 Mladost
27.10.2018 19:30 Sloga 75 : 67 Pirot
27.10.2018 19:00 Napredak Bosphorus 76 : 70 Rtanj
27.10.2018 19:00 Žarkovo 74 : 96 Kolubara LA 2003
27.10.2018 18:00 Zemun Fitofarmacija 98 : 90 Proleter Naftagas
27.10.2018 18:00 Zdravlje Leskovac 85 : 82 Konstantin
27.10.2018 20:00 Srem 71 : 60 Omladinac
27.10.2018 18:30 Kris Kros 66 : 72 Mladost Veternik
27.10.2018 19:00 Hajduk 77 : 86 Sloven
27.10.2018 19:00 Jedinstvo 74 : 71 Topola
27.10.2018 16:30 Akademik 72 : 83 Nova Pazova
27.10.2018 16:30 Železničar 78 : 90 Star
27.10.2018 17:00 Jablanica 20 : 0 Jugbasket
27.10.2018 19:30 Mladost Vesna 74 : 80 Fair Play
27.10.2018 18:00 Zekas 75 93 : 87 Prva Petoletka
27.10.2018 16:00 Jagodina 100 : 82 Požarevac
27.10.2018 16:00 Paraćin 75 : 85 Radnički 1950
27.10.2018 19:00 Crnokosa 96 : 72 Radnički VA
27.10.2018 18:00 Železničar 98 : 87 Priboj
27.10.2018 19:00 Zlatar 68 : 89 Klik
27.10.2018 16:00 Borča 105 : 91 Radnički
27.10.2018 13:00 Slodes 85 : 76 BKK Radnički
27.10.2018 14:30 Astra 69 : 80 Borac Zemun
27.10.2018 20:30 Beroe 81 : 72 Montana
27.10.2018 17:00 Spartak 56 : 97 Crvena zvezda
27.10.2018 17:00 Novosadska ŽKA 75 : 69 Loznica
27.10.2018 17:00 Kraljevo 65 : 54 Vrbas Medela
27.10.2018 18:30 Student 82 : 60 Šabac
27.10.2018 18:00 021 75 : 55 Bor
27.10.2018 19:00 Srbobran 78 : 54 Radnički (Kg)
27.10.2018 17:00 Vršac d.o.o. 51 : 99 Proleter 023
27.10.2018 20:30 Duga 94 : 73 Karaburma
27.10.2018 18:00 Stara Pazova 101 : 30 Sivac
27.10.2018 14:00 Play Off 40 : 88 Sloga
27.10.2018 11:00 Lim 63 : 39 Užice
27.10.2018 12:00 ČA basket 76 : 27 Zvečan
27.10.2018 19:30 Bagdala 62 : 69 Svrljig
27.10.2018 19:00 Trstenik 42 : 46 Paraćin
27.10.2018 14:00 Sistem 2000 62 : 58 Zicer

Odbojka

27.10.2018 19:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Spartak (Su)
27.10.2018 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Mladi radnik
27.10.2018 18:00 Partizan 3 : 0 Radnički
27.10.2018 19:00 Mladenovac 3 : 1 Novi Sad
27.10.2018 18:00 Niš 3 : 0 Železničar (Bg)
27.10.2018 16:00 Borac (St) 3 : 0 Loznica
27.10.2018 18:00 Smederevo Carina 3 : 1 Napredak 037
27.10.2018 20:00 Futog 2 : 3 VGSK
27.10.2018 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Srem Eaton
27.10.2018 16:00 Timok 0 : 3 Jagodina
27.10.2018 20:00 Proleter 3 : 0 Hercegovina
27.10.2018 19:00 Bečej 3 : 0 Mladost (T)
27.10.2018 14:30 Dunav Volley 3 : 1 Partizan
27.10.2018 16:00 Pirot 0 : 3 Topličanin 97
27.10.2018 12:00 Niš 2 0 : 3 Hajduk Veljko
27.10.2018 18:15 As Beograd 3 : 2 Šumadija
27.10.2018 15:00 Sloga 2015 0 : 3 Karađorđe
27.10.2018 19:30 Crnjanski 2 : 3 Roda
27.10.2018 17:40 Lucky Star 3 : 1 Blok Aut
27.10.2018 17:00 Sloven 1 : 3 Vest
27.10.2018 20:00 Warriors 1 : 3 Mladost
27.10.2018 14:30 Botafogo 0 : 3 Mladost 1973
27.10.2018 18:00 Stražilovo 1 : 3 Kikinda
27.10.2018 19:30 Inđija 0 : 3 Klek Srbijašume 2
27.10.2018 15:00 Viner 1 : 3 Knjaževac
27.10.2018 19:00 Dinamo 0 : 3 Jedinstvo (SP)
27.10.2018 20:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 0 FOK
27.10.2018 15:00 Smederevo 3 : 0 Vranje
27.10.2018 20:00 Srbijanka 014 3 : 2 Jedinstvo (Ue)
27.10.2018 20:00 Beograd 3 : 0 Spartak (Lj)
27.10.2018 17:00 Futog 1 : 3 Radnički (Bg)
27.10.2018 15:00 Milenijum 3 : 2 Leskovac-98
27.10.2018 19:30 Gimnazijalac 3 : 2 Inđija
27.10.2018 15:00 Sterija 3 : 0 Borac (Ča)
27.10.2018 18:00 Zlatibor 3 : 1 Ruma
27.10.2018 16:30 Kralj 2 : 3 Ivanjica
27.10.2018 18:00 Bor 3 : 2 Knjaževac
27.10.2018 18:00 Pirot 3 : 2 Kuršumlija
27.10.2018 12:00 Novi Sad 3 : 1 Volejstars
27.10.2018 19:00 Elan Volej 2 : 3 Slavija
27.10.2018 14:00 Futog Vest 3 : 0 Panonija
27.10.2018 18:00 Tara 0 : 3 Novi Pazar
27.10.2018 12:00 Bambi volej 3 : 0 Sloboda S
27.10.2018 18:30 AS Batajnica 0 : 3 Imlek
27.10.2018 19:00 Fortuna Plus 1 : 3 Lazarevac
27.10.2018 18:15 Dunav 3 : 0 Blok Aut
27.10.2018 19:00 Obilić 3 : 1 Akademija Singidunum
27.10.2018 16:30 Žitište 0 : 3 Banat
27.10.2018 12:00 Dunav Volej 0 : 3 Star
27.10.2018 12:30 Mladost 2 : 3 Blok Aut
27.10.2018 Sloga 2016 0 : 3 Radnički
27.10.2018 00:00 Radnički 1977 0 : 3 Ravno
27.10.2018 Jasenica (SP) 0 : 3 Smeč SV
27.10.2018 09:00 Železnik 2012 3 : 0 Roda
27.10.2018 10:45 Imlek 1 : 3 AS
27.10.2018 09:00 Partizan 3 : 0 Blok Aut
27.10.2018 12:45 Lucky Star 0 : 3 TENT
27.10.2018 09:00 Kolubara 3 : 2 Sterija
27.10.2018 11:30 Mladenovac 1 : 3 Crvena zvezda
27.10.2018 13:30 Lazarevac 3 : 0 Vizurine Ajkulice
27.10.2018 10:45 AS Batajnica 2 : 3 Beograd
27.10.2018 14:45 Feniks Čukarički 1 : 3 Dunav
27.10.2018 14:45 Novi Beograd 0 : 3 Pionir
27.10.2018 11:00 Obrenovac 0 : 3 Akademija Singidunum
27.10.2018 12:45 Volleyland 1 : 3 Crnjanski

Rukomet

27.10.2018 20:00 Dolovo 24 : 23 Crvena Zvezda
27.10.2018 19:00 Banatski Karlovac 35 : 34 Hercegovina
27.10.2018 19:00 Mladost TSK 25 : 26 Sivac 69
27.10.2018 19:00 Radnički 1958 25 : 18 Mladost
27.10.2018 20:00 Sloga 31 : 20 Novi Beograd
27.10.2018 18:00 Goč Merkur 24 : 23 Sloga
27.10.2018 19:00 Radnički 25 : 23 Vlasotince
27.10.2018 19:00 Potisje Pleteks 27 : 21 Radnički
27.10.2018 14:30 Crepaja 32 : 32 Naftagas
27.10.2018 19:00 PIK Prigrevica 30 : 33 Somborelektro
27.10.2018 19:00 Rudar 2 31 : 31 Palanka
27.10.2018 17:00 Đerdap 26 : 32 Rudar
27.10.2018 18:00 Radnicki (K) 23 : 32 Unirea
27.10.2018 19:00 Zaječar 32 : 28 Voždovac 1955
27.10.2018 19:00 Junior 23 : 35 Minaqua
27.10.2018 19:30 Medicinar 34 : 18 Bor RTB
27.10.2018 19:00 Jagodina 32 : 27 Naisa
27.10.2018 20:00 Vrbas 24 : 22 Kučevo
27.10.2018 18:00 Sloga 30 : 30 Pirot
27.10.2018 17:30 Napredak 12 24 : 24 Sloven
27.10.2018 19:00 Mladost 42 : 43 Radnički
27.10.2018 18:00 Dolovo (Ž) 19 : 35 Kikinda
27.10.2018 20:30 Atenica 33 : 22 Metalac
27.10.2018 13:00 Košutnjak 23 : 28 Metalac AD
27.10.2018 20:00 Mladi radnik 39 : 26 ORK Loznica
27.10.2018 17:00 Medicinar 2 25 : 15 Voždovac 1955 2
27.10.2018 17:00 Radnički 29 : 26 Crvena zvezda
27.10.2018 19:00 Vranje 22 : 20 Naisa 2
27.10.2018 20:00 Petrovaradin 28 : 28 Klenak 09
27.10.2018 15:00 Rusin 11 : 58 Srem
27.10.2018 21:00 Apatin 31 : 9 Vojvodina 2
27.10.2018 12:00 Topličanin 2 35 : 29