24.10
15:00
OFK SinÄeliÄ
Trstenik PPT
3
1
|
24.10.2018 15:00 | OFK SinÄeliÄ | 3 : 1 | Trstenik PPT |
24.10
13:30
BSK BorÄa
GrafiÄar
2
5
|
24.10.2018 13:30 | BSK BorÄa | 2 : 5 | GrafiÄar |
24.10
15:00
MeŔevo
Å anac
3
0
|
24.10.2018 15:00 | MeŔevo | 3 : 0 | Šanac | |||||
24.10
15:00
Blagotin
Mladost (DK)
3
0
|
24.10.2018 15:00 | Blagotin | 3 : 0 | Mladost (DK) |
24.10
15:00
ObiliÄ
Borac (K)
4
0
|
24.10.2018 15:00 | ObiliÄ | 4 : 0 | Borac (K) |
24.10
14:30
Å umadija
Razvitak
5
2
|
24.10.2018 14:30 | Å umadija | 5 : 2 | Razvitak |
24.10
19:00
Rayo Vallecano
Athletic Club
1
1
|
24.10.2018 19:00 | Rayo Vallecano | 1 : 1 | Athletic Club |
24.10
14:00
BuduÄnost (D)
RadniÄki (N)
1
4
|
24.10.2018 14:00 | BuduÄnost (D) | 1 : 4 | RadniÄki (N) | |||||
24.10
17:00
Borac
Napredak
0
4
|
24.10.2018 17:00 | Borac | 0 : 4 | Napredak | |||||
24.10
14:00
Zemun
Partizan
0
2
|
24.10.2018 14:00 | Zemun | 0 : 2 | Partizan | |||||
24.10
14:00
Spartak ŽK
MaÄva
1
0
|
24.10.2018 14:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | MaÄva | |||||
24.10
17:00
ÄukariÄki
Mladost (L)
1
4
|
24.10.2018 17:00 | ÄukariÄki | 1 : 4 | Mladost (L) | |||||
24.10
16:00
Vojvodina
SinÄeliÄ
4
0
|
24.10.2018 16:00 | Vojvodina | 4 : 0 | SinÄeliÄ |
24.10
14:30
RadniÄki 1923
Metalac
2
1
|
24.10.2018 14:30 | RadniÄki 1923 | 2 : 1 | Metalac |
24.10
10:00
Vojvodina
RadniÄki (SM)
2
2
|
24.10.2018 10:00 | Vojvodina | 2 : 2 | RadniÄki (SM) |
24.10
18:00
VrŔac
Sutjeska
78
100
|
24.10.2018 18:00 | VrŔac | 78 : 100 | Sutjeska | |||||
24.10
19:00
Zrinjski
MZT Skopje Aerodrom
93
87
|
24.10.2018 19:00 | Zrinjski | 93 : 87 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
24.10
19:00
Split
OKK Spars
60
63
|
24.10.2018 19:00 | Split | 60 : 63 | OKK Spars | |||||
24.10
19:00
Dynamic VIP PAY
RogaŔka
91
74
|
24.10.2018 19:00 | Dynamic VIP PAY | 91 : 74 | RogaŔka | |||||
24.10
20:00
Sixt Primorska
Helios Suns
87
58
|
24.10.2018 20:00 | Sixt Primorska | 87 : 58 | Helios Suns |
24.10
17:30
Crvena zvezda
BuduÄnost
61
51
|
24.10.2018 17:30 | Crvena zvezda | 61 : 51 | BuduÄnost | |||||
24.10
18:30
RMU BanoviÄi
TreŔnjevka 2009
65
60
|
24.10.2018 18:30 | RMU BanoviÄi | 65 : 60 | TreÅ”njevka 2009 |
24.10
21:10
Roda
Sloga 2015
3
2
|
24.10.2018 21:10 | Roda | 3 : 2 | Sloga 2015 |
24.10
20:00
Warriors
Srem Eaton 2
3
2
|
24.10.2018 20:00 | Warriors | 3 : 2 | Srem Eaton 2 |
24.10
Klek-MD Zrenjanin
Crvena zvezda
2
3
|
24.10.2018 | Klek-MD Zrenjanin | 2 : 3 | Crvena zvezda |
24.10
21:00
Lucky Star
Roda
0
3
|
24.10.2018 21:00 | Lucky Star | 0 : 3 | Roda |
24.10
14:00
ŽelezniÄar 1949 - 2
Mladost Vranje
22
23
|
24.10.2018 14:00 | ŽelezniÄar 1949 - 2 | 22 : 23 | Mladost Vranje |
24.10
19:00
Voždovac 1955
Jagodina
27
37
|
24.10.2018 19:00 | Voždovac 1955 | 27 : 37 | Jagodina | |||||
24.10
20:00
Naisa
Medicinar
27
20
|
24.10.2018 20:00 | Naisa | 27 : 20 | Medicinar | |||||
24.10
19:00
Bor RTB
Junior
30
29
|
24.10.2018 19:00 | Bor RTB | 30 : 29 | Junior | |||||
24.10
19:30
Vojvodina
Mladost
21
24
|
24.10.2018 19:30 | Vojvodina | 21 : 24 | Mladost | |||||
24.10
19:00
Bekament BB
ZajeÄar 1949
34
29
|
24.10.2018 19:00 | Bekament BB | 34 : 29 | ZajeÄar 1949 |
24.10
19:00
KuÄevo
TopliÄanin
20
21
|
24.10.2018 19:00 | KuÄevo | 20 : 21 | TopliÄanin | |||||
24.10
17:00
Požarevac
RadniÄki 1964
30
39
|
24.10.2018 17:00 | Požarevac | 30 : 39 | RadniÄki 1964 | |||||
24.10
20:30
PanÄevo
ŽelezniÄar
26
22
|
24.10.2018 20:30 | PanÄevo | 26 : 22 | ŽelezniÄar | |||||
24.10
18:30
ORK Beograd
Napredak 12
34
23
|
24.10.2018 18:30 | ORK Beograd | 34 : 23 | Napredak 12 | |||||
24.10
17:00
Sloven
Sloga
29
28
|
24.10.2018 17:00 | Sloven | 29 : 28 | Sloga | |||||
24.10
18:00
Pirot
Vrbas
30
31
|
24.10.2018 18:00 | Pirot | 30 : 31 | Vrbas |
24.10
20:15
Zagreb
Mladost
3
2
|
24.10.2018 20:15 | Zagreb | E 3 : 2 | Mladost |