XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 804 utakmica za dan
Nedelja, 14 Oktobar 2018

Fudbal

14.10.2018 14:30 Arsenal 1 : 3 Otrant
14.10.2018 14:30 Berane 0 : 6 Bokelj
14.10.2018 14:30 Igalo 0 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
14.10.2018 14:30 Jezero 0 : 0 Jedinstvo
14.10.2018 14:30 Kom 1 : 0 Dečić
14.10.2018 13:00 Čelik 2 : 0 Adria
14.10.2018 15:00 Zabjelo 4 : 1 Karioke
14.10.2018 14:00 Polimlje 3 : 0 Fair Play
14.10.2018 14:00 Ibar 4 : 0 OFK Borac
14.10.2018 14:00 Petnjica 1 : 0 Brskovo
14.10.2018 11:00 Sloga (R) 6 : 0 Hajduk
14.10.2018 14:30 Sloga (SB) 2 : 0 Cetinje
14.10.2018 15:00 Dunav 1 : 3 Bratstvo 1946
14.10.2018 15:00 Borac 4 : 1 Radnički (SM)
14.10.2018 10:00 Kabel 1 : 0 Dinamo 1945
14.10.2018 15:00 Železničar 1 : 0 ČSK Pivara
14.10.2018 14:30 Proleter Mihajlovac 0 : 1 Sloga (PŽ)
14.10.2018 11:00 Polet (LJ) 2 : 1 Drina
14.10.2018 11:00 SFS Borac 0 : 3 OFK Sinđelić
14.10.2018 15:00 Temnić 1924 2 : 1 Car Konstantin
14.10.2018 15:00 Radnički (P) 4 : 0 Pukovac
14.10.2018 15:00 Budućnost 5 : 1 Jedinstvo (P)
14.10.2018 14:30 Kolubara 0 : 2 IMT
14.10.2018 14:30 Crvena Zvezda 1 : 1 OFK Beograd
14.10.2018 14:30 Zvezdara 3 : 0 BASK
14.10.2018 15:00 Vojvodina 1928 1 : 1 Radnički (K)
14.10.2018 15:00 ŽAK 1 : 1 Budućnost
14.10.2018 15:00 Hajduk (D) 0 : 1 Sloga (E)
14.10.2018 15:00 Hajduk (B) 0 : 1 Podunavac
14.10.2018 15:00 Jedinstvo (SP) 4 : 0 Hajduk (Č)
14.10.2018 15:00 Mladost (BP) 1 : 2 Radnički 1912
14.10.2018 15:00 Budućnost 1 : 0 Bačka
14.10.2018 15:00 Tisa 1 : 2 Tavankut
14.10.2018 15:00 BSK 1 : 1 Crvenka
14.10.2018 14:30 Novi Pazar 1928 3 : 0 Karađorđe
14.10.2018 14:30 Real 1 : 1 Šumadija 1903
14.10.2018 14:30 Polet 1 : 2 Sloga
14.10.2018 14:30 Vodojaža 1 : 5 Sušica
14.10.2018 14:30 OFK Napredak 1 : 1 Mladi borac
14.10.2018 14:30 Petar Dobrnjac 2 : 0 VGSK
14.10.2018 14:30 Homoljac 0 : 4 OFK Aranđelovac 1979
14.10.2018 14:30 Zvižd 5 : 0 Morava
14.10.2018 14:30 Udarnik 1 : 0 Karađorđe
14.10.2018 14:30 Partizan 1945 0 : 2 Rudar
14.10.2018 14:30 Borac 1932 1 : 2 RSK
14.10.2018 14:30 Železničar 4 : 0 Radnički Stobeks
14.10.2018 14:30 Borac 2 : 0 Radjevac
14.10.2018 14:30 Vrelo Sport 0 : 1 OFK Divci
14.10.2018 14:30 OFK Osečina 1 : 2 Mačva 2005
14.10.2018 14:30 Brezovica 4 : 0 Zadrugar
14.10.2018 14:30 Sloboda 2 : 2 Polimlje
14.10.2018 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 Dragačevo
14.10.2018 14:30 Sloga (S) 2 : 1 LFK Mladost
14.10.2018 14:30 Orlovac 0 : 4 Takovo
14.10.2018 15:00 OFK Brzi Brod 1 : 1 Pčinja
14.10.2018 15:00 Jablanica 1 : 7 Pusta Reka
14.10.2018 15:00 Mladost (B) 0 : 5 Vlasina
14.10.2018 11:00 Tanasko Rajić 1 : 0 Jedinstvo (P)
14.10.2018 15:00 OFK Niš 2 : 0 Sloga
14.10.2018 15:00 Vranjska Banja 2 : 6 Mladost (M)
14.10.2018 15:00 Dragocvet 2 : 2 Sloga
14.10.2018 15:00 Morava 1918 0 : 3 OFK Kosanica
14.10.2018 15:00 Jastrebac (VŠ) 0 : 0 Župa
14.10.2018 15:00 Bošnjane 1 : 0 Rembas
14.10.2018 15:00 Jastrebac (B) 3 : 0 OFK Lugomir
14.10.2018 15:00 OFK Topličanin 3 : 0 Levač
14.10.2018 15:00 Juhor 2 : 0 Jedinstvo (M)
14.10.2018 15:00 Žitorađa 0 : 3 Napredak (D)
14.10.2018 15:00 OFK Slatina 3 : 0 Majdanpek
14.10.2018 15:00 Kablovi 0 : 0 Bukovik
14.10.2018 15:00 Orljane 1 : 0 Timok 1919
14.10.2018 15:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Moravica
14.10.2018 15:00 Rudar Alpos 0 : 0 Naša krila 1936
14.10.2018 15:00 Timočanin 4 : 0 Svrljig
14.10.2018 14:30 Komgrap 1 : 0 Leštane
14.10.2018 14:30 Sremčica 2 : 2 Turbina
14.10.2018 14:30 Budućnost 0 : 0 Borac
14.10.2018 15:00 2. Oktobar 2 : 2 Vojvodina
14.10.2018 15:00 Mladost (BD) 4 : 1 Proleter 2006
14.10.2018 15:00 Crvena zvezda (VS) 3 : 1 Banat
14.10.2018 15:00 Crvena Zvezda (RS) 2 : 0 Delija
14.10.2018 15:00 Borac 6 : 2 Lehel
14.10.2018 15:00 Radnički 1911 1 : 1 Omladinac FAM
14.10.2018 15:00 Polet (S) 2 : 3 Hercegovac
14.10.2018 15:00 Kulpin 4 : 1 Kula
14.10.2018 15:00 Rusin 3 : 0 OFK Odžaci
14.10.2018 15:00 Radnički 1918 4 : 1 Borac 46
14.10.2018 15:00 Lipar 1 : 1 Slavija
14.10.2018 15:00 Budućnost (P) 1 : 1 Tvrđava
14.10.2018 15:00 Graničar 1924 1 : 0 Borac (M)
14.10.2018 15:00 Donji Petrovci 0 : 2 PSK Putinci
14.10.2018 15:00 Železničar 3 : 0 Sloven
14.10.2018 15:00 Kupinovo 2 : 3 Napredak
14.10.2018 15:00 Polet (NK) 3 : 0 Borac (K)
14.10.2018 15:00 Jadran 2 : 0 Budućnost
14.10.2018 14:30 Lokomotiva 1 : 0 Trnava
14.10.2018 14:30 Borac 3 : 1 Vinča
14.10.2018 14:30 Omladinac 3 : 0 Plaskovac
14.10.2018 14:30 BSK 1 : 1 Sloga Bat 1924
14.10.2018 14:30 Junkovac 1 : 1 Prvi srpski ustanak
14.10.2018 14:30 Šumadinac (N) 5 : 3 ŽSK
14.10.2018 14:30 Mladost MG 1 : 1 Mladi rudar 1954
14.10.2018 10:00 Index 2 : 2 OFK Sirig
14.10.2018 15:00 TSK 1 : 1 Jedinstvo
14.10.2018 15:00 Fruškogorac 5 : 3 Omladinac
14.10.2018 15:00 Šajkaš 1908 3 : 1 Fruškogorski partizan
14.10.2018 15:00 ŽSK 4 : 2 Miletić
14.10.2018 15:00 Jadran 1 : 4 Radnički 1905
14.10.2018 15:00 Preporod 2 : 3 Sutjeska
14.10.2018 15:00 Vinogradar 4 : 2 Senta
14.10.2018 15:00 Đurđin 4 : 2 Proleter (Nj)
14.10.2018 14:30 Kušiljevo 3 : 3 Javor
14.10.2018 14:30 Hajduk 3 : 0 Napredak
14.10.2018 14:30 Mladi radnik 2 : 0 Omladinac
14.10.2018 14:30 Kolare 2 : 1 OFK Batinac
14.10.2018 14:30 Mladost (K) 2 : 1 Resavac
14.10.2018 14:30 Mladost (D) 3 : 1 Mladost (S)
14.10.2018 14:30 Juhor 4 : 2 Bratstvo
14.10.2018 14:30 Partizan 2 : 4 OFK Bratstvo
14.10.2018 14:30 Srem 6 : 2 Crvenka
14.10.2018 14:30 Šumadinac 1 : 1 Borac (O)
14.10.2018 14:30 Sinđelić 0 : 1 Zmaj
14.10.2018 14:30 Atakante 3 : 1 Balkan Mirijevo
14.10.2018 14:30 PKB Kovilovo 1 : 0 Borac (P)
14.10.2018 14:30 Dunav 1 : 1 Poštar Zvezdara
14.10.2018 14:30 Mladost (C) 3 : 0 Zabrežje
14.10.2018 10:00 Radnički 1 : 2 Duboko
14.10.2018 14:30 Mladost (B) 4 : 1 Sloboda
14.10.2018 14:30 Lisović 5 : 1 Rušanj
14.10.2018 14:30 Omladinac 1 : 3 Šumadija
14.10.2018 14:30 Kosmaj 0 : 2 Velika Krsna
14.10.2018 14:30 Rabrovac 2 : 1 Kovačevac
14.10.2018 14:30 Ropočevo 1 : 3 Selo Mladenovac
14.10.2018 14:30 Vrčin 6 : 1 Pudarci
14.10.2018 14:30 Šumadija 1 : 4 Dunavac
14.10.2018 15:00 Omladinac 4 : 1 Backovac Junajted
14.10.2018 13:00 Parmenac 1 : 0 Jedinstvo (GG)
14.10.2018 15:00 Napredak 3 : 0 Jedinstvo (K)
14.10.2018 15:00 Ozrem 3 : 0 Slatina
14.10.2018 15:00 Jedinstvo (P) 0 : 2 Ovčar
14.10.2018 15:00 Zadrugar 0 : 1 Lunjevica
14.10.2018 11:00 Rakova 0 : 2 Rudar
14.10.2018 15:00 Spartak 2 : 1 Mladost
14.10.2018 15:00 Radnik 0 : 0 Budućnost
14.10.2018 15:00 OFK Ras 1 : 1 Mataruge
14.10.2018 15:00 Ibar 2 : 1 Rudar
14.10.2018 11:00 Proleter 2 : 3 Kraljevo Hajduk
14.10.2018 15:00 Stubal 3 : 0 Gruža
14.10.2018 15:00 Ribnica 0 : 0 Lasta
14.10.2018 15:00 Granit 2 : 0 Napredak
14.10.2018 11:00 Popovići Vrnjci 1 : 1 Omladinac
14.10.2018 15:00 Mladost (DK) 1 : 2 Sloga (Ć)
14.10.2018 15:00 Poljoprivrednik 0 : 1 Kupci
14.10.2018 15:00 13. April 0 : 3 Jedinstvo 1936
14.10.2018 15:00 Šanac 2 : 3 Mačkovac
14.10.2018 15:00 Sloga (M) 1 : 1 Meševo
14.10.2018 15:00 Mladost (PR) 2 : 0 Mladi Borac
14.10.2018 15:00 Podrinje 1 : 0 Dušan Silni
14.10.2018 15:00 Sloga (LŠ) 2 : 1 Duško
14.10.2018 15:00 Sloga (BO) 3 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
14.10.2018 15:00 Cer 3 : 0 Mladost (DD)
14.10.2018 15:00 Hajduk Stanko 3 : 0 Jevremovac
14.10.2018 15:00 Karađorđe 3 : 0 Jedinstvo (MZ)
14.10.2018 15:00 Jedinstvo (V) 1 : 1 Dolina
14.10.2018 15:00 Vojvodina (S) 1 : 1 Vulturul
14.10.2018 15:00 Crvena zvezda 5 : 0 Vojvodina (C)
14.10.2018 15:00 Polet 0 : 2 Strela
14.10.2018 15:00 Sloga (BNS) 0 : 2 Radnički (B)
14.10.2018 15:00 Spartak 1911 2 : 0 Dunav
14.10.2018 15:00 Potporanj 1 : 0 Partizan (U)
14.10.2018 15:00 Partizan (G) 3 : 2 Jugoslavija
14.10.2018 15:00 Borac (St) 3 : 0 Jedinstvo Stević
14.10.2018 15:00 Rudar (K) 5 : 0 Železničar
14.10.2018 15:00 Pomoravlje 4 : 1 Đerdap
14.10.2018 15:00 Omladinac (Š) 3 : 0 Sloga (B)
14.10.2018 15:00 Borac (Ž) 3 : 2 Obilić
14.10.2018 15:00 Borac (K) 3 : 1 Mlava (ML)
14.10.2018 15:00 Sloga 4 : 1 Elid
14.10.2018 15:00 Moravac 0 : 2 Zemljoradnik
14.10.2018 15:00 Radnički 1947 0 : 2 Mladost (B)
14.10.2018 15:00 Doljevac 3 : 0 Napredak 2012
14.10.2018 15:00 Radnički 1924 3 : 3 Naisus 1977
14.10.2018 15:00 Rasovača 3 : 1 Moravac
14.10.2018 14:30 SASK 2 : 0 Osipaonica
14.10.2018 14:30 Sloga (M) 1 : 0 Cerovac
14.10.2018 14:30 Pobeda 0 : 1 Sloboda
14.10.2018 14:30 Železničar Kusadak 1 : 1 Crvena zvezda
14.10.2018 14:30 Sloga (L) 3 : 0 Bresje Superior
14.10.2018 14:30 Proleter 1947 1 : 2 Polet
14.10.2018 14:30 Šumadija 0 : 1 Podunavac
14.10.2018 15:00 Radnički (K) 1 : 2 Brestovac
14.10.2018 15:00 Deli Jovan 3 : 3 Ključ
14.10.2018 15:00 Branik 2 : 1 OFK Bor
14.10.2018 11:00 Sloga 4 : 0 BSK
14.10.2018 15:00 Šarbanovac 2 : 7 Nemetali
14.10.2018 15:00 Jastreb 0 : 5 Kosovac
14.10.2018 15:00 Real 7 : 0 Mladost 1982
14.10.2018 15:00 Partizanski put 0 : 3 Dundjerski
14.10.2018 15:00 NS Tatko 1 : 2 Polet
14.10.2018 15:00 Pobeda 0 : 3 Dobrič
14.10.2018 15:00 Spartak 2 : 0 Trbunje
14.10.2018 15:00 Jug Bogdan 2 : 3 Kaćuša
14.10.2018 15:00 Borac 2 : 2 Omladinac
14.10.2018 14:00 ZSK 0 : 1 OFK Brđanac
14.10.2018 14:00 Sovljak 2 : 1 Pepeljevac
14.10.2018 14:00 Iskra 3 : 1 Tvrdojevac
14.10.2018 14:00 Trlić 1 : 3 Tulari
14.10.2018 14:00 Mladost 3 : 1 Rubribreza
14.10.2018 15:00 Pobeda 1926 2 : 1 Kutlovo
14.10.2018 15:00 Korićani 2 : 1 21. oktobar
14.10.2018 15:00 Jadran 2 : 1 Šumadija 1934
14.10.2018 15:00 Borac (D) 2 : 2 OFK Bagremar
14.10.2018 15:00 Slavija 2 : 2 Erdoglija 1931
14.10.2018 15:00 Budućnost 0 : 0 Srbija
14.10.2018 15:00 Čajetina 4 : 2 Lazarica
14.10.2018 15:00 Savinac 4 : 1 Ariljska rampa
14.10.2018 15:00 Lauš 1 : 1 Omladinac
14.10.2018 15:00 Ježevica 1 : 3 Višesava
14.10.2018 15:00 Sečica 0 : 3 Perućac
14.10.2018 15:00 Kumarevo 65 3 : 0 Jedinstvo (G)
14.10.2018 15:00 Umac 3 : 0 OFK Morava
14.10.2018 15:00 Bobište 6 : 0 Polet
14.10.2018 15:00 Čekmin 0 : 0 Vučje
14.10.2018 15:00 Progres 3 : 0 Šumadija
14.10.2018 15:00 OFK Brza 2 : 1 Železničar
14.10.2018 15:00 Mladost 1959 3 : 1 Sloga
14.10.2018 15:00 Zloćudovo 5 : 1 Mladi borac
14.10.2018 15:00 OFK Rtanj 0 : 0 Rgotina
14.10.2018 15:00 Sloga (M) 0 : 1 OFK Knjaz
14.10.2018 15:00 Malinik 3 : 1 OFK 019
14.10.2018 15:00 Omladinac 1 : 1 Graničar
14.10.2018 15:00 Bučje 4 : 2 Osnić
14.10.2018 15:00 Radnički 1946 3 : 1 Rudar Vrška Čuka
14.10.2018 15:00 slobodno kolo : Kosovo
14.10.2018 15:00 Sloga 1 : 1 Padež
14.10.2018 15:00 Rajko Mitić 2 : 0 Mladost
14.10.2018 15:00 Dragoš 3 : 1 Borac
14.10.2018 15:00 Spartak 3 : 0 Gnjilan
14.10.2018 15:00 Palilulac 3 : 2 Jedinstvo (GM)
14.10.2018 15:00 Mladost (L) 2 : 3 Crvena zastava
14.10.2018 15:00 Vrtište 2 : 1 Mladost (DK)
14.10.2018 15:00 Čegar 2013 4 : 1 Sloboda
14.10.2018 15:00 Morava 1 : 1 Omladinac (GK)
14.10.2018 11:00 Rudar 4 : 0 Sečanica
14.10.2018 15:00 Budućnost 1 : 3 Stevan Nešticki
14.10.2018 15:00 Proleter 3 : 0 Vulkan 1963
14.10.2018 15:00 BSK Bujanovac 3 : 4 Levosoje
14.10.2018 15:00 Pavlovac 0 : 0 Čelik
14.10.2018 15:00 Lugina 4 : 2 Vihor
14.10.2018 15:00 FSU Južna pruga 4 : 4 OFK Alakince
14.10.2018 15:00 Trešnjevka 0 : 2 Nebeski Andjeli
14.10.2018 15:00 Rudar 3 : 2 Ropotovo
14.10.2018 13:00 Glama 4 : 3 Moravac
14.10.2018 13:00 Kusce 2 : 3 Mineralac
14.10.2018 15:00 Joševa 0 : 0 Polet (DL)
14.10.2018 15:00 Čučuge 1 : 0 Vrelo
14.10.2018 15:00 Šarbane 2 : 0 Gunjevac
14.10.2018 15:00 Polet (T) 0 : 2 Kalenić
14.10.2018 15:00 OFK Paljuvi 3 : 2 Pambukovica
14.10.2018 14:30 Jedinstvo 2 : 1 Polet
14.10.2018 14:30 Posavina 3 : 1 Krtinska
14.10.2018 15:00 Susek 1 : 2 Veternik
14.10.2018 15:00 Bačka 2 : 1 Železničar
14.10.2018 15:00 Obilić 0 : 0 Vinogradar
14.10.2018 15:00 Čenej 2 : 0 Titel
14.10.2018 15:00 Hajduk 2 : 0 Borac
14.10.2018 15:00 Janošik 4 : 3 Ševac
14.10.2018 15:00 Sloga (M) 1 : 1 Karaš (J)
14.10.2018 15:00 Karaš (K) 4 : 2 Vojvodina (CC)
14.10.2018 15:00 Hajdučica 6 : 1 Partizan (K)
14.10.2018 15:00 Budućnost (A) 4 : 2 Dobrica
14.10.2018 15:00 Ratar 1 : 0 Borac (VS)
14.10.2018 15:00 14. Oktobar 2 : 1 Garevina
14.10.2018 15:00 Ušće 2 : 1 Gradina
14.10.2018 15:00 Mladost 1 : 1 Sloga (L)
14.10.2018 15:00 Omladinac 2 : 2 Kamenorezac 76
14.10.2018 15:00 Polet 57 3 : 0 Velika Drenova
14.10.2018 15:00 Beli Orlovi 0 : 2 Trudbenik
14.10.2018 15:00 Rubin 2 : 3 Borac
14.10.2018 14:30 Jedinstvo (D) 3 : 1 Vinorača
14.10.2018 14:30 Šumadinac 3 : 2 Ursule
14.10.2018 14:30 Šantarovac 4 : 1 Sloga
14.10.2018 14:30 Kupinovac 0 : 1 Morava
14.10.2018 14:30 Osaonica 2 : 0 Sinđelić 1934
14.10.2018 14:30 Orlovi 6 : 3 Borac 1805
14.10.2018 14:30 Mladost (J) 3 : 0 Rudar (SR)
14.10.2018 14:30 Pomoravlje 4 : 2 Istok 63
14.10.2018 14:30 Radnički 5 : 1 Beljanica
14.10.2018 11:00 Žabari 0 : 0 Mladost (VK)
14.10.2018 15:00 Polet 1 : 2 Jadar 2013
14.10.2018 15:00 Stari drugari 4 : 0 Milenko Pavlović
14.10.2018 15:00 Popadić 1 : 2 Komanice
14.10.2018 15:00 Mladost (L) 2 : 1 Rakac Stave
14.10.2018 15:00 Borac 0 : 4 Rajac
14.10.2018 15:00 Lukavac 1 : 2 Junior Novo Naselje
14.10.2018 11:00 13. Maj 1 : 3 BUSK
14.10.2018 10:00 Šećeranac Ada 1 : 4 Novi Beograd
14.10.2018 14:30 Posavac Tišma 2 : 1 Busije
14.10.2018 14:30 Dedinje 7 : 1 Sparta Železnik
14.10.2018 14:30 Umka 4 : 0 Penjarol
14.10.2018 14:30 Mladost 0 : 9 Heroj Polet
14.10.2018 14:30 Lepušnica 3 : 2 Siti Sport Klub
14.10.2018 14:30 Pinosava 1 : 1 Avala
14.10.2018 13:00 Poštar 1 : 0 PKB Padinska Skela
14.10.2018 14:30 Pionir 0 : 1 Zuce
14.10.2018 15:00 Sloga (Č) 3 : 1 Mladost
14.10.2018 15:00 BSK 1 : 2 Donji Srem 2015
14.10.2018 15:00 Napredak 0 : 0 Sloga (V)
14.10.2018 15:00 Hajduk 1 : 0 Graničar
14.10.2018 15:00 Krušedol 5 : 1 OFK Zeka Buljubaša
14.10.2018 15:00 OFK Bikić 6 : 0 Fruškogorac
14.10.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 3 Mitros
14.10.2018 15:00 Šumar 1 : 0 Obilić 1993
14.10.2018 15:30 Rudar 2012 1 : 1 Stojnik
14.10.2018 11:00 Nemenikuće 1 : 1 Mladost (MI)
14.10.2018 13:30 Popović 3 : 2 Djurinci
14.10.2018 13:30 Vis 0 : 0 OFK Rogača
14.10.2018 11:00 Sibnica 1 : 6 OFK Slatina
14.10.2018 15:00 Partizan 1 : 10 Mladost
14.10.2018 15:00 Mineral 2015 1 : 0 Progorelica
14.10.2018 11:00 Metalac 0 : 6 Borac (V)
14.10.2018 15:00 Tavnik 2 : 0 Zvezda
14.10.2018 15:00 Lazac 3 : 2 Bogutovačka Banja
14.10.2018 15:00 Jedinstvo (G) 3 : 2 Mlada krila
14.10.2018 15:00 Borac (A) 0 : 1 Jedinstvo (D)
14.10.2018 14:30 Pobeda (Đ) 0 : 2 Partizan
14.10.2018 14:30 Badnjevac 1 : 2 Mladost (R)
14.10.2018 14:30 Udarnik Trska 1947 2 : 2 BSK
14.10.2018 14:30 Sloga (M) 7 : 0 Omladinac-Šumadinac
14.10.2018 14:30 Mladi radnik 4 : 2 Sloga (Z)
14.10.2018 14:30 Beljina 2 : 1 Guncate
14.10.2018 14:30 Veliki Borak 1 : 0 Barajevo
14.10.2018 15:00 Velika Reka 1 : 2 Prva Iskra
14.10.2018 15:00 Mladost 1 : 3 7. Juli
14.10.2018 15:00 Borac 0 : 1 Milan Orlić
14.10.2018 15:00 Jadar 1961 (GD) 4 : 0 Jadar (ST)
14.10.2018 15:00 Rudar 2 : 0 Vidojevica
14.10.2018 14:30 Kopljari 7 : 0 Sloga
14.10.2018 14:30 Jasenica 3 : 0 Mladost (J)
14.10.2018 11:00 Brezovac 2 : 1 Kralj Petar I
14.10.2018 14:30 Vrbica 1 : 0 B 2000
14.10.2018 14:30 Šumadinac (S) 10 : 0 Ranilović
14.10.2018 14:30 Borac 3 : 1 Šamot
14.10.2018 11:00 Veliko Trnjane 0 : 1 Radnički
14.10.2018 15:00 Sloboda 2 : 0 Radnik Sušica
14.10.2018 15:00 Real 3 : 0 Milanovo
14.10.2018 15:00 Moravac 4 : 1 Plantaža
14.10.2018 11:00 Bratstvo 3 : 0 Jedinstvo (Š)
14.10.2018 15:00 BSK 4 : 1 Lemind 1953
14.10.2018 15:00 Budućnost (PD) 0 : 2 Majur
14.10.2018 15:00 Sloboda 2 : 1 Napredak
14.10.2018 15:00 Premijer 2 : 1 Cer
14.10.2018 15:00 Gorki 2 : 1 Torpedo 1924
14.10.2018 15:00 Mladost 2 : 0 Rankovac
14.10.2018 15:00 Trešnjevka 5 : 2 Dobrava
14.10.2018 15:30 Šipurske livade 0 : 5 Vojvoda Stepa Stepanović
14.10.2018 11:00 Provo 2015 3 : 2 Vlašić
14.10.2018 15:00 Sava 0 : 2 Pričinović
14.10.2018 15:00 Miloš Pocerac 2013 0 : 2 Sloga (KR)
14.10.2018 15:00 Horgoš 1911 2 : 0 AFK
14.10.2018 15:00 Jadran 1 : 1 Šampion
14.10.2018 15:00 Čoka 5 : 1 Hajduk
14.10.2018 15:00 Tromedja 2 : 5 Tornjoš
14.10.2018 15:00 Jedinstvo (M) 1 : 5 Jedinstvo (SK)
14.10.2018 15:00 Bačka 2 : 0 Potisje
14.10.2018 15:00 Slavija 0 : 4 Tisa
14.10.2018 15:00 Bački Hajduk 7 : 0 Borac
14.10.2018 15:00 Slavija 1 : 1 Bačka 1945
14.10.2018 15:00 Mladost 1 : 3 Maglić
14.10.2018 15:00 Neštin 2 : 0 Budućnost
14.10.2018 15:00 Krivanj 1 : 2 Naša Zvezda
14.10.2018 15:00 Sloga (L) 3 : 1 Napredak 1934
14.10.2018 15:00 Desine 3 : 1 Napredak (P)
14.10.2018 15:00 Žika Marković Uča 5 : 0 Žitkovica 2017
14.10.2018 15:00 Sloga (M) 2 : 3 Sirakovo
14.10.2018 15:00 Polet (B) 4 : 2 Mladost (B)
14.10.2018 15:00 Stig 1955 4 : 0 Vihor
14.10.2018 15:00 Rade Milošević 3 : 0 BSK
14.10.2018 15:00 Zadrugar (T) 2 : 3 Radnički (K)
14.10.2018 15:00 Bata Bulić 2 : 0 Napredak 1936
14.10.2018 15:00 Jedinstvo (K) 1 : 0 Jasenovac
14.10.2018 15:00 Integral 2 : 0 Manastirica
14.10.2018 15:00 Omladinac (B) 1 : 1 Napredak (S)
14.10.2018 15:00 Mladost (R) 4 : 1 Sloboda
14.10.2018 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Tomislavci
14.10.2018 15:00 Krivaja 3 : 0 Pobeda
14.10.2018 15:00 Eđšeg 2 : 3 Budućnost
14.10.2018 15:00 Obilić 1 : 0 Mladost Radost
14.10.2018 14:30 Polet 3 : 7 Mladost (Č)
14.10.2018 15:15 Sloga 1 : 2 Bistrica
14.10.2018 14:30 Vreoci 3 : 0 BSK
14.10.2018 14:30 Mladi Borac 3 : 0 Borac (A)
14.10.2018 15:00 Pontes 5 : 3 Omladinac
14.10.2018 15:00 Mala Vrbica 3 : 2 Lokomotiva
14.10.2018 15:00 Dunavac 0 : 3 Egeta
14.10.2018 15:00 Rtkovo 3 : 0 Milutinovac
14.10.2018 15:00 Kladušnica 0 : 2 Napredak
14.10.2018 14:30 Ivanča 2 : 0 Sloga
14.10.2018 14:30 Dedinje 3 : 3 Omladinac
14.10.2018 14:30 Markovac 4 : 2 Borac
14.10.2018 14:30 OFK Student 1 : 0 Šepšin
14.10.2018 14:30 Vlaška 0 : 0 Napredak
14.10.2018 15:00 Unirea 3 : 1 Polet
14.10.2018 15:00 Pobeda 0 : 1 Tempo
14.10.2018 15:00 Slavia 6 : 0 Omladinac 1927
14.10.2018 14:00 Mladost (A) 2 : 1 Planinac
14.10.2018 14:00 Vujan 1 : 0 Čačak 94
14.10.2018 14:00 Mršinci 2 : 2 Kej
14.10.2018 14:00 Malba 1 : 2 Morava (K)
14.10.2018 11:00 Prijatelji 0 : 4 BIP
14.10.2018 14:30 7. Juli 0 : 3 Lunjevac
14.10.2018 14:30 Landol 10 : 1 Drugovac
14.10.2018 14:30 Omladinac : Petlić SD 026
14.10.2018 14:30 Vučak 4 : 1 Vrbovac
14.10.2018 14:30 Budućnost 1 : 2 Skobalj
14.10.2018 14:30 Stari Hrast 2018 3 : 1 OFK Slavija
14.10.2018 00:00 Veliki Suvodol 1 : 6 Jerma
14.10.2018 00:00 Željuša 9 : 0 Rongo Siti
14.10.2018 15:00 Hajduk 3 : 0 Mladost
14.10.2018 15:00 Kordun 3 : 1 Zadrugar
14.10.2018 15:00 OFK Šikara 1 : 0 Omladinac (B)
14.10.2018 15:00 Aleksa Šantić 1 : 0 Omladinac (D)
14.10.2018 15:00 Dunav 3 : 2 Partizan
14.10.2018 15:00 Jedinstvo 3 : 2 Terekveš
14.10.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 2 OFK Rutevac 1908
14.10.2018 11:00 Ratar 1 : 3 Borac
14.10.2018 15:00 OFK Sloga 2 : 3 Polet (R)
14.10.2018 15:00 Elektrovojvodina 7 : 1 Solid
14.10.2018 15:00 Čantavir 2 : 2 Žednik
14.10.2018 15:00 Udarnik Višnjevac 0 : 1 Bikovo
14.10.2018 15:00 Lokomotiva 1 : 2 OFK Mala Bosna 2015
14.10.2018 14:30 Takovski Ustanak 1 : 8 Šumadija
14.10.2018 14:30 Velereč 94 0 : 2 Brezak
14.10.2018 14:30 Donja Vrbava 3 : 1 Omladinac
14.10.2018 14:30 Šilopaj 10 : 2 FC Stella Rossa
14.10.2018 14:30 Ozremica 1 : 1 Jablanica
14.10.2018 15:00 AF Đokić 1 : 0 Omladinac
14.10.2018 15:00 Mladost (NS) 4 : 1 Mladost 1948
14.10.2018 14:30 Palanka 0 : 3 Radnik
14.10.2018 14:30 Beli Orlovi 1 : 0 Bačinac
14.10.2018 15:00 Brezova 2 : 1 Voćar
14.10.2018 15:00 Radnički 4 : 1 Bjelica
14.10.2018 15:00 Jelica 4 : 3 Vrelo
14.10.2018 15:00 Gorušica 0 : 1 Dedinje Junajted
14.10.2018 15:00 Sloga 0 : 3 Prilike
14.10.2018 13:00 Kotroman 3 : 4 Tara
14.10.2018 15:00 Konjuh : Mladost VPD
14.10.2018 15:00 Borac : Naupare
14.10.2018 15:00 Parunovac : Kapidžija
14.10.2018 15:00 Žabare : Čarapan
14.10.2018 15:00 Mudrakovac : Zdravinje
14.10.2018 15:00 Sebečevac : Rasina
14.10.2018 10:00 Sloga 0 : 3 Baličevac
14.10.2018 15:00 Arbanasce 3 : 1 Dobrič
14.10.2018 15:30 Jedinstvo 4 : 2 Mladost
14.10.2018 15:30 Slemen 7 : 0 Palilulac
14.10.2018 15:00 OFK Žeželj 4 : 0 Seljak
14.10.2018 15:00 Vinogradi DB 0 : 3 Maršić
14.10.2018 15:00 Ćava 1 : 2 Zastava
14.10.2018 15:00 Kolonija 1 : 0 Košutnjak
14.10.2018 15:00 Napredak 2 : 0 Trešnjica
14.10.2018 15:00 Blagaja 2 : 1 Glumač
14.10.2018 15:00 Avijatičar Vranjani 4 : 1 Dobrinjac
14.10.2018 15:00 Plavi Tok 2 : 2 Bakionica
14.10.2018 15:00 Sloga 1948 4 : 0 Rujnik
14.10.2018 15:00 Delijski Vis 9 : 0 Durlan Siti
14.10.2018 15:00 Jasenovik 2018 2 : 0 Spartak
14.10.2018 15:00 Radnički 1936 5 : 1 Supovac
14.10.2018 15:00 Čegar 1946 0 : 4 Aluminjum
14.10.2018 15:30 Rečka 2 : 3 Mladost
14.10.2018 15:30 Urovica 3 : 1 Miloševo
14.10.2018 15:30 Slatina 4 : 0 Polet
14.10.2018 15:00 Grkinja 0 : 1 Mekiš
14.10.2018 11:00 Marina Kutina 2 : 1 Pobeda
14.10.2018 11:00 Klisura 1 : 3 Toplica
14.10.2018 11:00 Mladost (Z) 0 : 1 Mrovska
14.10.2018 11:00 Skupljen 2013 1 : 1 Mladost 2013
14.10.2018 11:00 Hajduk 0 : 5 Polet
14.10.2018 11:00 Torpedo 4 : 2 Sparta
14.10.2018 11:00 Petrovac 74 6 : 3 Dragojevac
14.10.2018 14:30 Napredak 5 : 0 Radnik
14.10.2018 14:30 BSK Buljane 1 : 1 ISK Izvor
14.10.2018 14:30 Polet 2 : 5 Donja Mutnica
14.10.2018 14:30 Budućnost 2 : 1 Sloga
14.10.2018 14:30 Razvitak 2 : 0 Popovac
14.10.2018 14:30 OFK Juhor 2016 4 : 0 Šumadija
14.10.2018 11:00 Miločajac 3 : 2 Šumadija
14.10.2018 15:30 Braća Vuković 2 : 0 Stara Čaršija
14.10.2018 15:30 Magnohrom 1 : 1 Morava
14.10.2018 15:30 Zgodačica 1 : 1 Mladost 1925
14.10.2018 15:30 Mladost 1981 4 : 1 Budućnost
14.10.2018 15:30 Studen Vitez 4 : 0 BSK 2014
14.10.2018 15:30 Koštam Polje : Jedinstvo 2017
14.10.2018 11:00 Mladost (K) 4 : 0 Napredak
14.10.2018 11:00 Moravac 0 : 1 Atletiko
14.10.2018 15:00 FSU Borac 2018 1 : 3 Navalin
14.10.2018 11:00 Badince 5 : 4 Gornje Sinkovce
14.10.2018 11:00 OFK Jelen 4 : 2 Rudar
14.10.2018 11:00 Mladost Slatina 2 : 1 Galeb
14.10.2018 11:00 Jedinstvo 3 : 1 Bojić
14.10.2018 11:00 OFK Varna 3 : 2 Žabar
14.10.2018 11:00 Korman 2 : 2 Volujac
14.10.2018 11:00 Borac BTG 4 : 1 Zablaće
14.10.2018 11:00 Radnik 2 : 1 Mladost (MM)
14.10.2018 14:30 OFK Burovo 0 : 6 OFK Radnički
14.10.2018 14:30 Dimitrije Tucović 5 : 2 Šumadinac
14.10.2018 14:30 Belica 0 : 1 OFK Borac
14.10.2018 14:30 Mladost 0 : 4 Trnava
14.10.2018 14:30 Dobra Voda 4 : 2 Domaćin
14.10.2018 14:30 Sloboda 3 : 0 GFK Tabane
14.10.2018 15:00 Proleter 1932 3 : 2 Morava 1932
14.10.2018 15:00 Ljubičevo 1 : 0 Mip Majdan
14.10.2018 15:00 Sloga (Ć) 3 : 2 Batovac
14.10.2018 15:00 Moravac 1933 3 : 5 Sopot
14.10.2018 15:00 Sloga 1936 1 : 0 Vojvoda Milenko
14.10.2018 15:00 Mlava (B) 8 : 0 Metalac
14.10.2018 15:00 Napredak (B) 2 : 0 Pobeda (SK)
14.10.2018 15:00 Zemljoradnik 2 : 0 Sloga (D)
14.10.2018 11:00 Culjković 2 : 0 Dumača
14.10.2018 11:00 Maovi MH 0 : 3 Metaloplastika
14.10.2018 11:00 Napredak 3 : 1 OFK Letnjikovac 1983
14.10.2018 11:00 Lipolist 4 : 0 Sloga
14.10.2018 11:00 OFK Stublenica 0 : 0 Kolubara
14.10.2018 11:00 Dokmir 6 : 2 Brgule
14.10.2018 11:00 Jedinstvo 3 : 2 Omladinac
14.10.2018 11:00 Vukona 0 : 2 Zvizdar
14.10.2018 11:00 Sloga 2 : 5 OFK Takovo
14.10.2018 15:00 Graničar (R) 3 : 0 Panonija
14.10.2018 15:00 Dinamo 1923 7 : 0 OFK Metalac
14.10.2018 15:00 Dinamo (S) 0 : 0 Sport
14.10.2018 15:00 Jedinstvo Lemeš 2 : 0 Telečka
14.10.2018 15:00 Polet 1959 1 : 3 Kastrum
14.10.2018 15:00 Udarnik 2015 4 : 2 Dobrnje
14.10.2018 11:00 Melnica 3 : 2 Vukan
14.10.2018 11:00 Mladost 2 : 4 Napredak
14.10.2018 10:00 Jedinstvo 1 : 0 Kruševica 1980
14.10.2018 10:00 Bečevica 3 : 1 Beli Orlovi
14.10.2018 15:00 Dupljaj 1 : 7 Kotešica
14.10.2018 15:00 Zadrugar 0 : 7 Dračić 2018
14.10.2018 15:00 OFK Povlen 2 : 3 Mali korak
14.10.2018 11:00 Beloševac 2 : 4 OFK Senjak
14.10.2018 11:00 Bujačić 2 : 0 Sloga Gorić
14.10.2018 15:00 Vitez 0 : 3 Srem
14.10.2018 15:00 Mladost 3 : 3 Sloven
14.10.2018 15:00 Lovac 1 : 3 OFK Brestač
14.10.2018 15:00 Hajduk 1 : 2 Sremac
14.10.2018 15:00 Vršac 3 : 5 Vitorul
14.10.2018 15:00 Pobeda 0 : 3 OFK Banat
14.10.2018 15:00 Omladinac 3 : 0 Hajduk
14.10.2018 14:30 Rudar 6 : 0 Resavac
14.10.2018 14:30 Mladi Radnik 4 : 1 Resava
14.10.2018 14:30 Sinđelić 4 : 0 Mladi Borac
14.10.2018 14:30 Kolubara 4 : 0 Proleter
14.10.2018 11:00 Sloga 0 : 4 Strmovo 1968
14.10.2018 14:30 Napredak 1 : 1 Sinđelić
14.10.2018 14:30 OFK Bingula 2 : 0 OFK Bačinci
14.10.2018 14:30 Graničar 4 : 0 Borac
14.10.2018 14:30 Sremac 4 : 2 Omladinac
14.10.2018 14:30 Jedinstvo (LJ) 1 : 1 Erdevik 2017
14.10.2018 14:30 Jedinstvo (M) 2 : 4 Jednota
14.10.2018 14:30 Zmaj 4 : 1 Planinac
14.10.2018 14:30 Graničar 1 : 0 Sloboda
14.10.2018 14:30 Srem (SR) 0 : 3 Sloga
14.10.2018 14:30 Borac (VR) 3 : 4 Srem (SM)
14.10.2018 14:30 Poletarac 2 : 5 Borac (R)
14.10.2018 14:30 Planinac 7 : 0 Sloga (K)
14.10.2018 14:30 Fruškogorac 1 : 1 ČSK 1939
14.10.2018 14:30 Dunav 3 : 1 Borac
14.10.2018 14:30 Car Uroš 1 : 2 Radnički
14.10.2018 14:30 Jedinstvo (K) 1 : 3 Polet
14.10.2018 14:30 Borac 5 : 0 Hrtkovci
14.10.2018 14:30 27. Oktobar 3 : 7 Fruškogorac
14.10.2018 14:30 Graničar 0 : 2 Jedinstvo (R)
14.10.2018 14:30 Gaglovo : Mladost 2015
14.10.2018 11:00 Polet (Š) : Padež
14.10.2018 14:30 Kruševica : Grkljane
14.10.2018 14:30 Vratare : Polet (K)
14.10.2018 10:00 Kalipolje 3 : 0 Budućnost MI
14.10.2018 10:00 Maskar 1 : 1 Jarmenovci
14.10.2018 10:00 Budućnost (B) 3 : 0 Mladost (R)
14.10.2018 15:00 Jelav 2 : 0 Sloga
14.10.2018 15:00 Hajduk 7 : 1 Granit
14.10.2018 15:00 Mladost (G) 4 : 2 Luk
14.10.2018 15:00 Dunavac 0 : 0 Stiški Kurjak
14.10.2018 15:00 Pek 4 : 1 Mirko Tomić
14.10.2018 15:00 Kumane 2 : 2 Sloga
14.10.2018 15:00 Baštovan 2015 5 : 1 Srednjevo
14.10.2018 15:00 Ram 2 : 4 Mladi Borac
14.10.2018 11:00 Sloga 1945 0 : 1 Napredak 1927
14.10.2018 11:00 BSK 1924 1 : 0 Jedinstvo (S)
14.10.2018 11:00 Stig (MC) 0 : 3 Stig (C)
14.10.2018 14:30 Napredak (MK) 2 : 3 Mladi borac 2018
14.10.2018 15:00 Azbest 3 : 1 Bukorovac
14.10.2018 15:00 Hajduk 0 : 6 Dobrača
14.10.2018 14:30 Misača 2 : 5 OFK Venčani
14.10.2018 14:30 Tulež 1 : 1 Gorski Car
14.10.2018 15:00 Borac 2016 2 : 4 Barič
14.10.2018 15:00 Električar 0 : 0 Mladost 1970
14.10.2018 15:00 OFK Vinci 1 : 4 Mrčkovac
14.10.2018 13:00 Jezero 1 : 2 Čobanče
14.10.2018 13:00 Selanac 5 : 0 Crnča
14.10.2018 15:00 Parcane 4 : 0 Gradac
14.10.2018 15:00 OFK Marenovo 0 : 6 Velika Morava
14.10.2018 14:30 OFK Dragoševac 5 : 0 Bresje
14.10.2018 14:30 PSS-192 1 : 1 Jagodina
14.10.2018 14:30 Požarevac 1 : 2 Radnički 1923
14.10.2018 11:00 Karađorđe 1 : 2 Mačva
14.10.2018 13:00 Lavice Dubočica 1 : 0 Kolubara
14.10.2018 15:30 Kanjiža 1 : 1 Rad
14.10.2018 ŽFK Una Fortuna 1 : 2 Sloga 036
14.10.2018 Šabac 1 : 0 Požega
14.10.2018 14:30 Heroj Polet 1 : 0 Slatke male
14.10.2018 13:00 Vojvodina 2 : 1 Trajal
14.10.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 Sloga (K)
14.10.2018 13:00 Smederevo 1924 3 : 0 Sloboda (U)
14.10.2018 13:00 Mačva 3 : 4 Mladost
14.10.2018 13:00 Mladi radnik 1926 2 : 2 Loznica
14.10.2018 13:00 Metalac 2 : 1 Borac
14.10.2018 13:00 Javor Matis 2 : 1 Sloga (P)
14.10.2018 13:00 Novi Pazar 0 : 2 Šumadija (A)
14.10.2018 10:00 OFK Bačka (BP) 4 : 0 Železničar
14.10.2018 10:00 Hajduk 1912 1 : 1 Proleter (NS)
14.10.2018 10:00 Bačka 1901 6 : 0 Radnički (S)
14.10.2018 10:00 OFK Vršac 2 : 3 Petar Puača
14.10.2018 10:00 RFK N.S. 1921 1 : 1 Omladinac
14.10.2018 09:00 Crvena zvezda 5 : 2 Kabel
14.10.2018 10:00 Slavija 5 : 1 Jedinstvo Stević
14.10.2018 12:00 Voždovac 0 : 2 Zemun
14.10.2018 13:00 Rad 1 : 1 Kiker
14.10.2018 11:00 Spartak ŽK 2 : 0 Apolon 4
14.10.2018 11:00 Partizan 1 : 1 Vojvodina
14.10.2018 11:00 Radnički (Z) 1 : 1 OFK Beograd
14.10.2018 15:00 Sloboda 0 : 2 Real Niš
14.10.2018 10:00 Brodarac 2 : 0 Čukarički
14.10.2018 11:00 Budućnost Krušik 2014 5 : 1 Sloga (K)
14.10.2018 11:00 Smederevo 1924 2 : 1 Šumadija 1903
14.10.2018 11:00 Mačva 3 : 1 Mladost (L)
14.10.2018 11:00 Mladi radnik 1926 2 : 1 Loznica
14.10.2018 11:00 Metalac (GM) 3 : 2 Borac
14.10.2018 11:00 Javor Matis 1 : 0 Sloga (P)
14.10.2018 11:00 Novi Pazar 5 : 1 Šumadija (A)
14.10.2018 12:00 OFK Bačka (BP) 1 : 0 Železničar
14.10.2018 12:00 Hajduk 1912 1 : 0 Bečkerek 023
14.10.2018 12:00 Bačka 1901 6 : 0 Radnički (S)
14.10.2018 12:00 OFK Vršac 3 : 0 Petar Puača
14.10.2018 12:00 RFK N.S. 1921 7 : 1 Inđija
14.10.2018 11:00 Cement 5 : 1 Index
14.10.2018 12:00 Crvena zvezda 1 : 3 Prof. Bolesnikov
14.10.2018 16:00 Vojvodina 0 : 1 RFK N.S. 1921
14.10.2018 12:00 Proleter (NS) 1 : 2 Petrika
14.10.2018 15:00 Novi Pazar 1928 9 : 0 Tutin
14.10.2018 13:00 Jošanica 3 : 2 Bane
14.10.2018 12:00 Rudar 0 : 3 OFK Ras
14.10.2018 12:00 Radnički 3 : 1 Jadar 07
14.10.2018 10:00 Srem 9 : 1 Radnički (NP)
14.10.2018 10:00 Podrinje 1 : 4 Radnički (SM)
14.10.2018 09:00 Sindjelic 1 : 2 Zemun
14.10.2018 11:00 Rad 1 : 0 OFK Beograd
14.10.2018 14:00 Studentski Grad 1 : 2 Brodarac
14.10.2018 10:00 Železničar 4 : 2 Mladost (L)
14.10.2018 10:00 Bečkerek 023 0 : 5 Coerver junior FA
14.10.2018 10:00 Jedinstvo (SP) 7 : 1 Radnički (NP)
14.10.2018 11:00 Mladi radnik 1940 10 : 0 Sloga
14.10.2018 10:00 Spartak 14 : 0 Bajša
14.10.2018 10:00 Mladost APA 1 : 5 TSC
14.10.2018 10:00 Bečej 1918 1 : 3 Arena Su
14.10.2018 17:00 Novi Pazar B 1 : 3 OFK Ras
14.10.2018 11:00 Jedinstvo 2017 1 : 5 Tutin
14.10.2018 09:00 Spartak '07 0 : 4 Bajša
14.10.2018 10:00 Njerš Ištvan 0 : 4 Spartak '06
14.10.2018 11:00 Olimpik 4 : 1 Bežanija
14.10.2018 10:00 Budućnost 2 : 0 Sinđelić
14.10.2018 15:00 Jedinstvo 2017 0 : 3 Sport Club 99 B
14.10.2018 09:00 Mladost (C) 0 : 12 Kolubara 1
14.10.2018 10:00 Sloboda 2 0 : 6 Sloboda 1
14.10.2018 11:00 Mladost (B) 3 : 0 Borac
14.10.2018 09:00 Kalimero 0 : 1 Železničar
14.10.2018 10:00 Akademija fudbala 0 : 1 Napredak
14.10.2018 11:00 Kolubara 2 1 : 4 Omladinac

Košarka

14.10.2018 19:00 Igokea 78 : 85 Budućnost VOLI
14.10.2018 17:00 Mornar 97 : 94 Partizan NIS
14.10.2018 21:00 Petrol Olimpija 91 : 81 Zadar
14.10.2018 12:00 OKK Beograd 86 : 72 Tamiš
14.10.2018 13:00 Mladost 87 : 78 Spartak
14.10.2018 17:00 OKK Novi Pazar 93 : 72 Beovuk 72
14.10.2018 17:45 Zemun Fitofarmacija 61 : 64 Mladost (SP)
14.10.2018 17:30 Mladost Veternik 87 : 57 Omladinac
14.10.2018 18:00 Jablanica 70 : 64 Fair Play
14.10.2018 14:00 Actavis Academy 86 : 82 Bor RTB
14.10.2018 19:00 Prokuplje 92 : 83 OKK Junior
14.10.2018 18:00 Jagodina 96 : 72 Paraćin
14.10.2018 18:00 Student 56 : 87 Klik
14.10.2018 14:20 Žitko Basket 67 : 89 Borac Zemun
14.10.2018 12:30 Barajevo 74 : 65 Astra
14.10.2018 14:00 Spartak 61 : 83 Loznica
14.10.2018 18:00 Novosadska ŽKA 88 : 70 Šabac
14.10.2018 18:00 Kraljevo 66 : 41 Bor
14.10.2018 16:30 Student 51 : 66 Partizan 1953
14.10.2018 17:30 021 76 : 72 Radivoj Korać
14.10.2018 17:30 Radnički (Bg) 51 : 70 Ljubovija
14.10.2018 14:00 Ruma 92 86 : 54 Jedinstvo
14.10.2018 15:00 Radnički 83 : 92 Mega Bemax
14.10.2018 14:00 Borac 114 : 79 Mladost Veternik
14.10.2018 12:00 Beko 72 : 80 Konstantin

Odbojka

14.10.2018 18:00 Partizan 2 : 3 VA 014 Bauwesen
14.10.2018 17:00 Dubočica 3 : 1 Banat
14.10.2018 20:00 Mladost 3 : 1 Srem Eaton
14.10.2018 17:00 Lotus 1 : 3 FAP Livnica
14.10.2018 12:00 Tehničar 0 : 3 Gračac