03.10
15:30
Blagotin
Sloga (Ä)
4
2
|
03.10.2018 15:30 | Blagotin | 4 : 2 | Sloga (Ä) | |||||
03.10
15:30
Äitluk
Jedinstvo 1936
0
3
|
03.10.2018 15:30 | Äitluk | 0 : 3 | Jedinstvo 1936 | |||||
03.10
15:30
Poljoprivrednik
MaÄkovac
1
2
|
03.10.2018 15:30 | Poljoprivrednik | 1 : 2 | MaÄkovac | |||||
03.10
15:30
13. April
MeŔevo
1
1
|
03.10.2018 15:30 | 13. April | 1 : 1 | MeŔevo | |||||
03.10
15:30
Å anac
FUD
2
2
|
03.10.2018 15:30 | Å anac | 2 : 2 | FUD | |||||
03.10
15:30
Sloga (M)
Vinogradar
1
1
|
03.10.2018 15:30 | Sloga (M) | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
03.10
15:30
Varvarin
Ribnik
5
1
|
03.10.2018 15:30 | Varvarin | 5 : 1 | Ribnik |
03.10
15:00
Sloga
Zemljoradnik
3
1
|
03.10.2018 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Zemljoradnik | |||||
03.10
15:00
Moravac
Mladost (B)
1
1
|
03.10.2018 15:00 | Moravac | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
03.10
15:00
Padina
Napredak 2012
2
1
|
03.10.2018 15:00 | Padina | 2 : 1 | Napredak 2012 | |||||
03.10
15:00
RadniÄki 1947
Crvena zvezda
6
2
|
03.10.2018 15:00 | RadniÄki 1947 | 6 : 2 | Crvena zvezda | |||||
03.10
15:00
Morava (Ž)
Naisus 1977
6
0
|
03.10.2018 15:00 | Morava (Ž) | 6 : 0 | Naisus 1977 | |||||
03.10
15:00
OFK Napredak 1929
Moravac
2
1
|
03.10.2018 15:00 | OFK Napredak 1929 | 2 : 1 | Moravac | |||||
03.10
15:00
RadniÄki 1924
RasovaÄa
2
1
|
03.10.2018 15:00 | RadniÄki 1924 | 2 : 1 | RasovaÄa |
03.10
15:00
PoreÄ
Bor 1919
2
5
|
03.10.2018 15:00 | PoreÄ | 2 : 5 | Bor 1919 |
03.10
15:00
Polimlje
Brskovo
1
2
|
03.10.2018 15:00 | Polimlje | 1 : 2 | Brskovo | |||||
03.10
16:00
Fair Play
Napredak
5
3
|
03.10.2018 16:00 | Fair Play | 5 : 3 | Napredak |
03.10
GrafiÄar
IMT
1
0
|
03.10.2018 | GrafiÄar | 1 : 0 | IMT |
03.10
10:00
TSC
Crvenka
4
0
|
03.10.2018 10:00 | TSC | 4 : 0 | Crvenka |
03.10
Sloboda (Ä)
Javor
0
7
|
03.10.2018 | Sloboda (Ä) | 0 : 7 | Javor |
03.10
20:00
ParaÄin
Smederevo 1953
89
69
|
03.10.2018 20:00 | ParaÄin | 89 : 69 | Smederevo 1953 |
03.10
19:00
Helios Suns
VrŔac
95
78
|
03.10.2018 19:00 | Helios Suns | 95 : 78 | VrŔac | |||||
03.10
19:00
Dynamic VIP PAY
Split
72
78
|
03.10.2018 19:00 | Dynamic VIP PAY | 72 : 78 | Split | |||||
03.10
19:00
MZT Skopje Aerodrom
Borac
82
57
|
03.10.2018 19:00 | MZT Skopje Aerodrom | 82 : 57 | Borac | |||||
03.10
19:00
Sutjeska
LovÄen 1947
81
71
|
03.10.2018 19:00 | Sutjeska | 81 : 71 | LovÄen 1947 |
03.10
19:00
Žarkovo
KKK RadniÄki
58
81
|
03.10.2018 19:00 | Žarkovo | 58 : 81 | KKK RadniÄki |
03.10
18:30
Montana
TreŔnjevka 2009
84
64
|
03.10.2018 18:30 | Montana | 84 : 64 | TreŔnjevka 2009 | |||||
03.10
17:30
Crvena zvezda
Beroe
90
74
|
03.10.2018 17:30 | Crvena zvezda | 90 : 74 | Beroe |
03.10
18:00
Ivanjica
RadniÄki (Bg)
0
3
|
03.10.2018 18:00 | Ivanjica | 0 : 3 | RadniÄki (Bg) |
03.10
20:30
AS Batajnica
Mladenovac
3
0
|
03.10.2018 20:30 | AS Batajnica | 3 : 0 | Mladenovac |
03.10
17:30
Tatran PreŔov
Nexe
26
24
|
03.10.2018 17:30 | Tatran PreŔov | 26 : 24 | Nexe |
03.10
18:15
Meshkov Brest
Nexe
35
23
|
03.10.2018 18:15 | Meshkov Brest | 35 : 23 | Nexe | |||||
03.10
20:45
Metalurg
PPD Zagreb
26
32
|
03.10.2018 20:45 | Metalurg | 26 : 32 | PPD Zagreb | |||||
03.10
19:00
Tatran PreŔov
Dinamo PanÄevo
36
24
|
03.10.2018 19:00 | Tatran PreÅ”ov | 36 : 24 | Dinamo PanÄevo |
03.10
18:15
ECE Celje
Mladost
6
1
|
03.10.2018 18:15 | ECE Celje | 6 : 1 | Mladost | |||||
03.10
18:00
Triglav
MedveÅ”Äak
4
1
|
03.10.2018 18:00 | Triglav | 4 : 1 | MedveÅ”Äak | |||||
03.10
18:30
Zagreb
Slavija Junior
5
6
|
03.10.2018 18:30 | Zagreb | 5 : 6 | Slavija Junior |