29.04
16:00
Proleter Mihajlovac
Tutin
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 2 | Tutin | |||||
29.04
16:00
Provo
Å umadija (A)
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Provo | 1 : 1 | Å umadija (A) | |||||
29.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
Smederevo 1924
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 1 | Smederevo 1924 |
29.04
16:30
Radan
Trstenik PPT
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Radan | 4 : 0 | Trstenik PPT | |||||
29.04
16:30
Tabane 1970
Trajal
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Tabane 1970 | 1 : 1 | Trajal | |||||
29.04
16:30
BuduÄnost (P)
Moravac Orion
4
3
|
29.04.2018 16:30 | BuduÄnost (P) | 4 : 3 | Moravac Orion |
29.04
16:30
ŽelezniÄar
RadniÄki (NP)
0
2
|
29.04.2018 16:30 | ŽelezniÄar | 0 : 2 | RadniÄki (NP) | |||||
29.04
16:30
Dunav
RadniÄki (Å )
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Dunav | 2 : 1 | RadniÄki (Å ) |
29.04
11:00
GrafiÄar
Jedinstvo
2
1
|
29.04.2018 11:00 | GrafiÄar | 2 : 1 | Jedinstvo |
29.04
16:00
Slavija
Sloga (K)
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Slavija | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
29.04
16:00
LFK Mladost
RadniÄki (K)
7
0
|
29.04.2018 16:00 | LFK Mladost | 7 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
29.04
16:00
DragaÄevo
SuŔica
4
0
|
29.04.2018 16:00 | DragaÄevo | 4 : 0 | SuÅ”ica | |||||
29.04
16:00
Orlovac
KaraÄorÄe (R)
2
0
|
29.04.2018 16:00 | Orlovac | 2 : 0 | KaraÄorÄe (R) | |||||
29.04
16:00
JoŔanica
Sloboda (Ä)
1
0
|
29.04.2018 16:00 | JoÅ”anica | 1 : 0 | Sloboda (Ä) |
29.04
16:00
Napredak
Petar Dobrnjac
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
29.04
16:00
Borac (Ž)
Gruža
3
1
|
29.04.2018 16:00 | Borac (Ž) | 3 : 1 | Gruža | |||||
29.04
16:00
RSK
Udarnik
3
0
|
29.04.2018 16:00 | RSK | 3 : 0 | Udarnik | |||||
29.04
16:00
Morava (VP)
Homoljac
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Morava (VP) | 4 : 1 | Homoljac | |||||
29.04
16:00
Proleter 1976
Zvižd
1
0
|
29.04.2018 16:00 | Proleter 1976 | 1 : 0 | Zvižd | |||||
29.04
16:00
Å umadija
Sloga 33
0
3
|
29.04.2018 16:00 | Å umadija | 0 : 3 | Sloga 33 |
29.04
16:00
Zadrugar
OFK Divci
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Zadrugar | 0 : 2 | OFK Divci | |||||
29.04
16:00
RadniÄki Stobex
Polimlje
1
1
|
29.04.2018 16:00 | RadniÄki Stobex | 1 : 1 | Polimlje | |||||
29.04
16:00
Sovljak
OFK OseÄina
4
0
|
29.04.2018 16:00 | Sovljak | 4 : 0 | OFK OseÄina | |||||
29.04
16:00
Borac
Sloga (BB)
1
5
|
29.04.2018 16:00 | Borac | 1 : 5 | Sloga (BB) |
29.04
16:30
OFK NiÅ”
BuduÄnost (O)
1
0
|
29.04.2018 16:30 | OFK NiÅ” | 1 : 0 | BuduÄnost (O) | |||||
29.04
16:30
Jablanica
Polet 1980
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Jablanica | 1 : 2 | Polet 1980 | |||||
29.04
16:30
Vlasina
Lužnica
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Vlasina | 3 : 1 | Lužnica | |||||
29.04
16:30
OFK Brzi Brod
Balkanski
4
3
|
29.04.2018 16:30 | OFK Brzi Brod | 4 : 3 | Balkanski | |||||
29.04
11:00
Tanasko RajiÄ
GFK DuboÄica
1
0
|
29.04.2018 11:00 | Tanasko RajiÄ | 1 : 0 | GFK DuboÄica |
29.04
11:00
Sloga
Rudar Alpos
0
5
|
29.04.2018 11:00 | Sloga | 0 : 5 | Rudar Alpos | |||||
29.04
16:30
Moravica
Majdanpek
6
0
|
29.04.2018 16:30 | Moravica | 6 : 0 | Majdanpek | |||||
29.04
16:30
Bukovik
Äerdap
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Bukovik | 3 : 1 | Äerdap | |||||
29.04
16:30
TimoÄanin
Zaplanjac
2
5
|
29.04.2018 16:30 | TimoÄanin | 2 : 5 | Zaplanjac | |||||
29.04
16:30
Hajduk Veljko
MaloŔiŔte
6
0
|
29.04.2018 16:30 | Hajduk Veljko | 6 : 0 | MaloŔiŔte | |||||
29.04
16:30
Kablovi
Svrljig
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Kablovi | 4 : 1 | Svrljig |
29.04
16:30
Jedinstvo
Jastrebac
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
29.04
16:30
ŽitoraÄa
OFK TopliÄanin
1
3
|
29.04.2018 16:30 | ŽitoraÄa | 1 : 3 | OFK TopliÄanin | |||||
29.04
16:30
BoŔnjane
LevaÄ
0
3
|
29.04.2018 16:30 | BoÅ”njane | 0 : 3 | LevaÄ | |||||
29.04
16:30
Napredak
SFS Borac
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Napredak | 2 : 3 | SFS Borac | |||||
29.04
16:30
OFK Lugomir
OFK Kosanica
3
2
|
29.04.2018 16:30 | OFK Lugomir | 3 : 2 | OFK Kosanica | |||||
29.04
16:30
Poljoprivrednik
Kopaonik
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Poljoprivrednik | 0 : 3 | Kopaonik |
29.04
16:30
Jedinstvo (NB)
Polet
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo (NB) | 3 : 1 | Polet | |||||
29.04
16:30
ŽAK
RadniÄki (K)
1
2
|
29.04.2018 16:30 | ŽAK | 1 : 2 | RadniÄki (K) | |||||
29.04
16:30
Vojvodina 1928
BuduÄnost
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Vojvodina 1928 | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo (BK)
Kozara
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo (BK) | 2 : 3 | Kozara |
29.04
16:00
Kupinovo
Hajduk (D)
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Kupinovo | 0 : 0 | Hajduk (D) | |||||
29.04
16:00
Borac (NS)
Kabel
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Borac (NS) | 0 : 2 | Kabel | |||||
29.04
10:00
Index
Podunavac
0
1
|
29.04.2018 10:00 | Index | 0 : 1 | Podunavac | |||||
29.04
16:00
Borac (Å )
Hajduk (Ä)
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Borac (Å ) | 2 : 1 | Hajduk (Ä) | |||||
29.04
16:00
LSK LaÄarak
JugoviÄ
2
0
|
29.04.2018 16:00 | LSK LaÄarak | 2 : 0 | JugoviÄ |
29.04
16:30
BaÄka (P)
BuduÄnost (G)
4
2
|
29.04.2018 16:30 | BaÄka (P) | 4 : 2 | BuduÄnost (G) | |||||
29.04
16:30
Mladost (T)
Tekstilac
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (T) | 1 : 2 | Tekstilac | |||||
29.04
16:30
BSK
Tavankut
1
1
|
29.04.2018 16:30 | BSK | 1 : 1 | Tavankut | |||||
29.04
16:30
Mladost (BP)
Preporod
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (BP) | 4 : 2 | Preporod |
29.04
11:00
Hajduk
Crvena Zvezda
1
2
|
29.04.2018 11:00 | Hajduk | 1 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
29.04
16:30
Srem
Napredak
0
2
|
29.04.2018 16:30 | Srem | 0 : 2 | Napredak | |||||
29.04
16:30
BuduÄnost
Borac
1
1
|
29.04.2018 16:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | Borac | |||||
29.04
16:30
SremÄica
Turbina
0
3
|
29.04.2018 16:30 | SremÄica | 0 : 3 | Turbina |
29.04
16:30
Omladinac FAM
Proleter 2006
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac FAM | 1 : 0 | Proleter 2006 | |||||
29.04
16:30
Crvena Zvezda (RS)
Rusanda
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Crvena Zvezda (RS) | 2 : 2 | Rusanda | |||||
29.04
16:30
Crvena zvezda (VS)
Borac
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Crvena zvezda (VS) | 1 : 1 | Borac | |||||
29.04
16:30
Vojvodina (B)
BileÄanin
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Vojvodina (B) | 4 : 1 | BileÄanin | |||||
29.04
16:30
Naftagas (B)
Mladost (BD)
1
4
|
29.04.2018 16:30 | Naftagas (B) | 1 : 4 | Mladost (BD) | |||||
29.04
16:30
Banat
Krajina
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Banat | 1 : 1 | Krajina |
29.04
17:00
Mladi radnik
Hajduk
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | Hajduk | |||||
29.04
17:00
Bratstvo
KuŔiljevo
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Bratstvo | 4 : 0 | KuŔiljevo | |||||
29.04
17:00
Partizan
Napredak
3
5
|
29.04.2018 17:00 | Partizan | 3 : 5 | Napredak | |||||
29.04
17:00
Mladost (S)
Juhor
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Juhor | |||||
29.04
17:00
OFK Bratstvo
Dragocvet
2
1
|
29.04.2018 17:00 | OFK Bratstvo | 2 : 1 | Dragocvet | |||||
29.04
17:00
OFK Batinac
Resavac
2
0
|
29.04.2018 17:00 | OFK Batinac | 2 : 0 | Resavac |
29.04
16:30
Vulturul
Crvena zvezda
1
4
|
29.04.2018 16:30 | Vulturul | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
29.04
16:30
Vojvodina (Cr)
Vojvodina (CC)
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Vojvodina (Cr) | 4 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
29.04
16:30
Vojvodina (S)
RadniÄki (B)
4
3
|
29.04.2018 16:30 | Vojvodina (S) | 4 : 3 | RadniÄki (B) | |||||
29.04
16:30
Borac (St)
Jugoslavija
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Borac (St) | 3 : 1 | Jugoslavija | |||||
29.04
16:30
Sloga (BNS)
Jedinstvo (V)
0
0
|
29.04.2018 16:30 | Sloga (BNS) | 0 : 0 | Jedinstvo (V) |
29.04
16:30
Borac (M)
Borac (K)
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Borac (M) | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
29.04
16:30
Napredak (P)
GraniÄar 1924
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Napredak (P) | 3 : 2 | GraniÄar 1924 | |||||
29.04
16:30
Sloboda (DT)
ŽelezniÄar
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Sloboda (DT) | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
29.04
16:30
PSK Putinci
Ljukovo
3
2
|
29.04.2018 16:30 | PSK Putinci | 3 : 2 | Ljukovo | |||||
29.04
16:30
Jadran
Sloven
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Jadran | 1 : 0 | Sloven | |||||
29.04
16:30
BuduÄnost
Podrinje
0
1
|
29.04.2018 16:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | Podrinje |
29.04
16:30
Kula
Crvenka
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Kula | 1 : 3 | Crvenka | |||||
29.04
16:30
Lipar
Hercegovac
0
2
|
29.04.2018 16:30 | Lipar | 0 : 2 | Hercegovac | |||||
29.04
16:30
Stari Grad
Krila Krajine
2
4
|
29.04.2018 16:30 | Stari Grad | 2 : 4 | Krila Krajine | |||||
29.04
16:30
Slavija
ŽAK
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Slavija | 4 : 1 | ŽAK | |||||
29.04
16:30
Hajduk Junior
BuduÄnost (P)
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Hajduk Junior | 0 : 3 | BuduÄnost (P) | |||||
29.04
16:30
Rusin
Mladost (K)
2
0
|
29.04.2018 16:30 | Rusin | 2 : 0 | Mladost (K) |
29.04
17:00
Iskra
NjegoÅ”
0
1
|
29.04.2018 17:00 | Iskra | 0 : 1 | NjegoÅ” | |||||
29.04
17:00
BajŔa
HorgoÅ” 1911
13
1
|
29.04.2018 17:00 | BajŔa | 13 : 1 | HorgoŔ 1911 | |||||
29.04
17:00
Jadran
Napredak
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Jadran | 3 : 0 | Napredak | |||||
29.04
17:00
Vinogradar
RadniÄki 1905
2
0
|
29.04.2018 17:00 | Vinogradar | 2 : 0 | RadniÄki 1905 | |||||
29.04
17:00
Senta
OFK Vrbas
1
2
|
29.04.2018 17:00 | Senta | 1 : 2 | OFK Vrbas |
29.04
16:30
Deli Jovan
Äubra
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Deli Jovan | 3 : 0 | Äubra | |||||
29.04
16:30
Nemetali
KljuÄ
4
3
|
29.04.2018 16:30 | Nemetali | 4 : 3 | KljuÄ |
29.04
16:30
SinÄeliÄ
Å umadinac
1
1
|
29.04.2018 16:30 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | Å umadinac | |||||
29.04
16:30
Zmaj
PoŔtar Zvezdara
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Zmaj | 2 : 2 | PoŔtar Zvezdara | |||||
29.04
16:30
Avala
13. Maj
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Avala | 1 : 2 | 13. Maj | |||||
29.04
16:30
Dunav
Komgrap
0
0
|
29.04.2018 16:30 | Dunav | 0 : 0 | Komgrap | |||||
29.04
16:30
Institut
Studenski Grad
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Institut | 0 : 3 | Studenski Grad |
29.04
16:30
Omladinac
Urovci
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Urovci | |||||
29.04
16:30
RadniÄki (D)
Zabrežje
1
1
|
29.04.2018 16:30 | RadniÄki (D) | 1 : 1 | Zabrežje | |||||
29.04
16:30
Mladost (C)
RadniÄki (R)
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (C) | 3 : 0 | RadniÄki (R) | |||||
29.04
16:30
BuduÄnost
RuŔanj
6
0
|
29.04.2018 16:30 | BuduÄnost | 6 : 0 | RuÅ”anj | |||||
29.04
16:30
Å umadija
LisoviÄ
1
4
|
29.04.2018 16:30 | Å umadija | 1 : 4 | LisoviÄ | |||||
29.04
16:30
BSK
Strelac
5
0
|
29.04.2018 16:30 | BSK | 5 : 0 | Strelac |
29.04
16:30
BoleÄ
Selo Mladenovac
9
1
|
29.04.2018 16:30 | BoleÄ | 9 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
29.04
16:30
KovaÄevac
Velika Krsna
1
0
|
29.04.2018 16:30 | KovaÄevac | 1 : 0 | Velika Krsna | |||||
29.04
16:30
Pudarci
Kosmaj
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Pudarci | 4 : 1 | Kosmaj | |||||
29.04
16:30
Å umadija
VinÄa
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Å umadija | 1 : 0 | VinÄa | |||||
29.04
16:30
VrÄin
RopoÄevo
3
0
|
29.04.2018 16:30 | VrÄin | 3 : 0 | RopoÄevo |
29.04
17:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Vidojevica
2
2
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 2 : 2 | Vidojevica | |||||
29.04
17:00
Mladost (DD)
MaÄva 2005
0
1
|
29.04.2018 17:00 | Mladost (DD) | 0 : 1 | MaÄva 2005 | |||||
29.04
17:00
Podrinje
Majur
2
3
|
29.04.2018 17:00 | Podrinje | 2 : 3 | Majur | |||||
29.04
17:00
DuŔko
Mladi Borac
5
0
|
29.04.2018 17:00 | DuŔko | 5 : 0 | Mladi Borac | |||||
29.04
17:00
Sloga
Mladost (PR)
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Mladost (PR) |
29.04
16:00
Bare
Banja
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Bare | 3 : 0 | Banja | |||||
29.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Junkovac
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Prvi srpski ustanak | 3 : 0 | Junkovac | |||||
29.04
16:00
Å umadinac
ŽSK
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Šumadinac | 4 : 1 | ŽSK | |||||
29.04
16:00
BSK
Mladost MG
0
3
|
29.04.2018 16:00 | BSK | 0 : 3 | Mladost MG | |||||
29.04
16:00
Omladinac (DR)
VinÄa
0
1
|
29.04.2018 16:00 | Omladinac (DR) | 0 : 1 | VinÄa | |||||
29.04
16:00
Å atornja
Trnava
3
1
|
29.04.2018 16:00 | Å atornja | 3 : 1 | Trnava | |||||
29.04
16:00
Partizan
Borac
7
0
|
29.04.2018 16:00 | Partizan | 7 : 0 | Borac | |||||
29.04
16:00
AranÄelovac
Lokomotiva
8
0
|
29.04.2018 16:00 | AranÄelovac | 8 : 0 | Lokomotiva |
29.04
16:30
Jedinstvo (Å )
Mladi borac
1
4
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo (Å ) | 1 : 4 | Mladi borac | |||||
29.04
16:30
ŽelezniÄar
Jedinstvo (GS)
0
0
|
29.04.2018 16:30 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
29.04
16:30
Sloga
Umac
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Sloga | 4 : 2 | Umac | |||||
29.04
16:30
VuÄje
Mladost (V)
1
1
|
29.04.2018 16:30 | VuÄje | 1 : 1 | Mladost (V) | |||||
29.04
16:30
Progres
BobiŔte
2
0
|
29.04.2018 16:30 | Progres | 2 : 0 | BobiŔte | |||||
29.04
16:30
Kumarevo 65
OFK Brza
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Kumarevo 65 | 3 : 0 | OFK Brza | |||||
29.04
16:30
ZloÄudovo
Polet
3
1
|
29.04.2018 16:30 | ZloÄudovo | 3 : 1 | Polet | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo (G)
Äekmin
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Äekmin |
29.04
16:00
7. Juli
Proleter 1947
2
1
|
29.04.2018 16:00 | 7. Juli | 2 : 1 | Proleter 1947 | |||||
29.04
16:00
ObiliÄ
Polet
1
0
|
29.04.2018 16:00 | ObiliÄ | 1 : 0 | Polet | |||||
29.04
16:00
Radnik
Crvena zvezda
0
3
|
29.04.2018 16:00 | Radnik | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
29.04
16:00
Borac
Osipaonica
5
0
|
29.04.2018 16:00 | Borac | 5 : 0 | Osipaonica | |||||
29.04
16:00
Sloboda
Pobeda
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | Pobeda | |||||
29.04
16:00
Podunavac
SASK
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Podunavac | 1 : 2 | SASK | |||||
29.04
16:00
Sloga
Vrbovac
7
1
|
29.04.2018 16:00 | Sloga | 7 : 1 | Vrbovac | |||||
29.04
16:00
Cerovac
Å umadija
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Cerovac | 3 : 2 | Å umadija |
29.04
16:00
Jedinstvo (K)
Parmenac
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 3 | Parmenac | |||||
29.04
16:00
Omladinac (Z)
Spartak
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Omladinac (Z) | 3 : 2 | Spartak | |||||
29.04
16:00
Polet (T)
Mladost (P)
4
2
|
29.04.2018 16:00 | Polet (T) | 4 : 2 | Mladost (P) | |||||
29.04
16:00
Prijevor
Slatina
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Prijevor | 3 : 0 | Slatina | |||||
29.04
16:00
Backovac Junajted
Napredak
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Backovac Junajted | 0 : 0 | Napredak | |||||
29.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Å umadija 1923
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 0 | Å umadija 1923 | |||||
29.04
16:00
Brezak 1936
Zadrugar
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Brezak 1936 | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
29.04
16:00
Lunjevica
Rudar
7
1
|
29.04.2018 16:00 | Lunjevica | 7 : 1 | Rudar |
29.04
16:30
Naupare
Ribnik
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Naupare | 1 : 0 | Ribnik | |||||
29.04
16:30
13. April
Knez Lazar 2015
3
0
|
29.04.2018 16:30 | 13. April | 3 : 0 | Knez Lazar 2015 | |||||
29.04
16:30
Parunovac
Äitluk
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Parunovac | 3 : 0 | Äitluk | |||||
29.04
16:30
MaÄkovac
Sloga (D)
3
0
|
29.04.2018 16:30 | MaÄkovac | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
29.04
16:30
Jastrebac
Å anac
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Jastrebac | 3 : 1 | Å anac | |||||
29.04
16:30
Juhor
Vinogradar
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Juhor | 5 : 0 | Vinogradar | |||||
29.04
16:30
Donji Kopaonik
FUD
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Donji Kopaonik | 1 : 0 | FUD |
29.04
16:00
Rudar (K)
Borac (K)
3
1
|
29.04.2018 16:00 | Rudar (K) | 3 : 1 | Borac (K) | |||||
29.04
16:00
ŽelezniÄar
Zadrugar (T)
4
0
|
29.04.2018 16:00 | ŽelezniÄar | 4 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
29.04
16:00
Napredak 1936
Rudar (S)
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Napredak 1936 | 3 : 2 | Rudar (S) | |||||
29.04
16:00
Sloga (B)
Äerdap
0
1
|
29.04.2018 16:00 | Sloga (B) | 0 : 1 | Äerdap | |||||
29.04
16:00
Makce
Polet (SD)
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Makce | 3 : 2 | Polet (SD) | |||||
29.04
16:00
Mladost (B)
BuduÄnost (V)
2
4
|
29.04.2018 16:00 | Mladost (B) | 2 : 4 | BuduÄnost (V) | |||||
29.04
16:00
Radnik
Jedinstvo (Lj)
4
3
|
29.04.2018 16:00 | Radnik | 4 : 3 | Jedinstvo (Lj) |
29.04
16:00
DragoÅ”
Padež
1
4
|
29.04.2018 16:00 | DragoŔ | 1 : 4 | Padež | |||||
29.04
16:00
Zadrugar
Borac
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Borac | |||||
29.04
16:00
Rajko MitiÄ
Spartak
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Rajko MitiÄ | 3 : 0 | Spartak |
29.04
17:00
Stubal
PopoviÄi
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Stubal | 3 : 0 | PopoviÄi | |||||
29.04
17:00
BuduÄnost
Novi Pazar 1928
3
0
|
29.04.2018 17:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
29.04
17:00
Mataruge
Radnik
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Mataruge | 2 : 1 | Radnik | |||||
29.04
17:00
Ibar
Polet
2
3
|
29.04.2018 17:00 | Ibar | 2 : 3 | Polet | |||||
29.04
17:00
OFK Ras
Omladinac
2
1
|
29.04.2018 17:00 | OFK Ras | 2 : 1 | Omladinac | |||||
29.04
17:00
Granit
Borac
4
2
|
29.04.2018 17:00 | Granit | 4 : 2 | Borac | |||||
29.04
17:00
Ribnica
Proleter
0
2
|
29.04.2018 17:00 | Ribnica | 0 : 2 | Proleter |
29.04
16:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo
1
2
|
29.04.2018 16:00 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
29.04
16:00
PeruÄac
Jasen
1
1
|
29.04.2018 16:00 | PeruÄac | 1 : 1 | Jasen | |||||
29.04
16:00
Lazarica
Polet
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Lazarica | 1 : 1 | Polet | |||||
29.04
11:00
LauÅ”
Omladinac
2
2
|
29.04.2018 11:00 | LauÅ” | 2 : 2 | Omladinac | |||||
29.04
16:00
ViŔesava
Ariljska rampa
1
3
|
29.04.2018 16:00 | ViŔesava | 1 : 3 | Ariljska rampa | |||||
29.04
16:00
Ježevica
Prvi partizan
2
5
|
29.04.2018 16:00 | Ježevica | 2 : 5 | Prvi partizan |
29.04
16:00
Mladost
KaÄer
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Mladost | 3 : 0 | KaÄer | |||||
29.04
16:00
TrliÄ
Iskra
3
0
|
29.04.2018 16:00 | TrliÄ | 3 : 0 | Iskra | |||||
29.04
16:00
Ribnikar
Vrelo Sport
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Ribnikar | 1 : 2 | Vrelo Sport | |||||
29.04
16:00
ZSK
TeŔnjar
2
0
|
29.04.2018 16:00 | ZSK | 2 : 0 | TeŔnjar | |||||
29.04
16:00
Tvrdojevac
OFK JabuÄje
3
1
|
29.04.2018 16:00 | Tvrdojevac | 3 : 1 | OFK JabuÄje |
29.04
16:30
Partizan
Jadran
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Partizan | 4 : 2 | Jadran | |||||
29.04
16:30
Sloga (D)
Jedinstvo
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Sloga (D) | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.04
16:30
Erdoglija 1931
Sloboda
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Erdoglija 1931 | 3 : 2 | Sloboda | |||||
29.04
16:30
Srbija
Äava
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Srbija | 4 : 1 | Äava | |||||
29.04
16:30
Borac (D)
Å umadija 1934
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Borac (D) | 0 : 3 | Å umadija 1934 | |||||
29.04
16:30
Vodojaža
Mladost
4
3
|
29.04.2018 16:30 | Vodojaža | 4 : 3 | Mladost | |||||
29.04
16:30
Å umadinac (KG)
Zastava
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Å umadinac (KG) | 2 : 1 | Zastava | |||||
29.04
16:30
Kutlovo
BuduÄnost
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Kutlovo | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
29.04
16:30
Kolonija
KoriÄani
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Kolonija | 1 : 3 | KoriÄani |
29.04
16:30
Sloga
Orljane
2
4
|
29.04.2018 16:30 | Sloga | 2 : 4 | Orljane | |||||
29.04
16:30
RasovaÄa
Palilula
2
2
|
29.04.2018 16:30 | RasovaÄa | 2 : 2 | Palilula | |||||
29.04
16:30
Mladost (B)
RadniÄki 1924
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | RadniÄki 1924 | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo GVD
RadniÄki 1947
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo GVD | 4 : 2 | RadniÄki 1947 | |||||
29.04
16:30
Moravac (Ä)
Doljevac 1971
5
1
|
29.04.2018 16:30 | Moravac (Ä) | 5 : 1 | Doljevac 1971 | |||||
29.04
16:30
Crvena zvezda
Morava (Ž)
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Morava (Ž) |
29.04
16:30
Morava
Rudar
4
2
|
29.04.2018 16:30 | Morava | 4 : 2 | Rudar | |||||
29.04
16:30
Mladost (M)
Stevan NeŔticki
0
2
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (M) | 0 : 2 | Stevan NeŔticki | |||||
29.04
16:30
Sloboda
AZ Borac 2014
0
4
|
29.04.2018 16:30 | Sloboda | 0 : 4 | AZ Borac 2014 | |||||
29.04
16:30
Proleter (DV)
Mladost (L)
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Proleter (DV) | 1 : 2 | Mladost (L) | |||||
29.04
16:30
BuduÄnost
VrtiŔte
2
2
|
29.04.2018 16:30 | BuduÄnost | 2 : 2 | VrtiÅ”te | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Palilulac
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Jedinstvo (GM) | 1 : 0 | Palilulac |
29.04
17:00
Jedinstvo (R)
RFK Novi Sad 1921
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (R) | 4 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo (G)
Vinogradar
14
0
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (G) | 14 : 0 | Vinogradar | |||||
29.04
17:00
Proleter
Å ajkaÅ” 1908
4
2
|
29.04.2018 17:00 | Proleter | 4 : 2 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
29.04
17:00
BaÄka 1923
TSK
2
2
|
29.04.2018 17:00 | BaÄka 1923 | 2 : 2 | TSK | |||||
29.04
17:00
ŽSK
Veternik
3
0
|
29.04.2018 17:00 | ŽSK | 3 : 0 | Veternik | |||||
29.04
17:00
Tatra
Petrovaradin
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Tatra | 1 : 0 | Petrovaradin |
29.04
17:30
Kosovo
BuÄje
3
0
|
29.04.2018 17:30 | Kosovo | 3 : 0 | BuÄje | |||||
29.04
11:00
OsniÄ
Mladost
7
2
|
29.04.2018 11:00 | OsniÄ | 7 : 2 | Mladost | |||||
29.04
17:30
OFK Knjaz
GraniÄar
0
3
|
29.04.2018 17:30 | OFK Knjaz | 0 : 3 | GraniÄar | |||||
29.04
17:30
Omladinac
Malinik
1
2
|
29.04.2018 17:30 | Omladinac | 1 : 2 | Malinik | |||||
29.04
17:30
RadniÄki (L)
Rudar (VÄ)
9
1
|
29.04.2018 17:30 | RadniÄki (L) | 9 : 1 | Rudar (VÄ) | |||||
29.04
17:30
Rgotina
OFK 019
0
3
|
29.04.2018 17:30 | Rgotina | 0 : 3 | OFK 019 |
29.04
16:30
Pobeda
Borac
0
5
|
29.04.2018 16:30 | Pobeda | 0 : 5 | Borac | |||||
29.04
16:30
Dundjerski
Kosovac
3
3
|
29.04.2018 16:30 | Dundjerski | 3 : 3 | Kosovac | |||||
29.04
16:30
Mladost 1982
Omladinac
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Mladost 1982 | 1 : 3 | Omladinac | |||||
29.04
11:30
Svetlost Badnjevac
Partizanski put
6
1
|
29.04.2018 11:30 | Svetlost Badnjevac | 6 : 1 | Partizanski put | |||||
29.04
16:30
NS Tatko
Polet
2
0
|
29.04.2018 16:30 | NS Tatko | 2 : 0 | Polet |
29.04
16:00
BSK Bujanovac
Pavlovac
3
2
|
29.04.2018 16:00 | BSK Bujanovac | 3 : 2 | Pavlovac | |||||
29.04
16:00
Lugina
Mladost (B)
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Lugina | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
29.04
16:00
Vihor
Äelik
2
0
|
29.04.2018 16:00 | Vihor | 2 : 0 | Äelik | |||||
29.04
16:00
Ternoci
OFK Alakince
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Ternoci | 3 : 0 | OFK Alakince |
29.04
17:00
Ropotovo
Glama
2
5
|
29.04.2018 17:00 | Ropotovo | 2 : 5 | Glama | |||||
29.04
15:00
Sloga
Mineralac
3
0
|
29.04.2018 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Mineralac | |||||
29.04
15:00
Izmornik
Rudar
1
9
|
29.04.2018 15:00 | Izmornik | 1 : 9 | Rudar | |||||
29.04
15:00
Morava
Oskar
0
3
|
29.04.2018 15:00 | Morava | 0 : 3 | Oskar |
29.04
17:00
Mladost
Borac (A)
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Borac (A) | |||||
29.04
17:00
Napredak
Metalac
4
1
|
29.04.2018 17:00 | Napredak | 4 : 1 | Metalac | |||||
29.04
17:00
Tavnik
Kraljevo Hajduk
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Tavnik | 1 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo (D)
Magnohrom
7
1
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (D) | 7 : 1 | Magnohrom | |||||
29.04
17:00
Lasta
Gruža
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Lasta | 3 : 2 | Gruža | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo (G)
Lazac
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | Lazac |
29.04
17:00
Javor
15. Avgust 1950
5
1
|
29.04.2018 17:00 | Javor | 5 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
29.04
17:00
BuduÄnost
Istok 63
3
1
|
29.04.2018 17:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Istok 63 | |||||
29.04
17:00
Pomoravlje
Moravac
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Pomoravlje | 2 : 1 | Moravac | |||||
29.04
17:00
Å umadija
Mladost (GM)
2
0
|
29.04.2018 17:00 | Å umadija | 2 : 0 | Mladost (GM) | |||||
29.04
17:00
Omladinski
Mladost (J)
0
0
|
29.04.2018 17:00 | Omladinski | 0 : 0 | Mladost (J) | |||||
29.04
17:00
Borac 1805
Omladinac
2
0
|
29.04.2018 17:00 | Borac 1805 | 2 : 0 | Omladinac |
29.04
17:00
Morava (R)
Sloga
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Morava (R) | 4 : 0 | Sloga | |||||
29.04
17:00
Å umadinac
Mladost (T)
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Å umadinac | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
29.04
17:00
Mladost (D)
Å antarovac
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Mladost (D) | 3 : 0 | Å antarovac | |||||
29.04
17:00
Mladost (K)
Jedinstvo
2
0
|
29.04.2018 17:00 | Mladost (K) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.04
17:00
BuduÄnost (Ä)
Kupinovac
1
2
|
29.04.2018 17:00 | BuduÄnost (Ä) | 1 : 2 | Kupinovac | |||||
29.04
17:00
Ursule
Mladost (G)
4
1
|
29.04.2018 17:00 | Ursule | 4 : 1 | Mladost (G) | |||||
29.04
17:00
VinoraÄa
Morava (KS)
1
2
|
29.04.2018 17:00 | VinoraÄa | 1 : 2 | Morava (KS) |
29.04
16:30
Sloboda
FruŔkogorac
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | FruŔkogorac | |||||
29.04
10:00
FruŔka Gora
Mladost (B)
1
0
|
29.04.2018 10:00 | FruŔka Gora | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
29.04
16:30
Donji Srem 2015
OFK BrestaÄ
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | OFK BrestaÄ | |||||
29.04
16:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Polet
1
2
|
29.04.2018 16:30 | OFK Zeka BuljubaŔa | 1 : 2 | Polet | |||||
29.04
16:30
Hajduk
OFK BikiÄ
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | OFK BikiÄ | |||||
29.04
16:30
Mitros
GraniÄar (O)
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Mitros | 3 : 2 | GraniÄar (O) | |||||
29.04
16:30
GraniÄar (K)
Donji Petrovci
1
9
|
29.04.2018 16:30 | GraniÄar (K) | 1 : 9 | Donji Petrovci | |||||
29.04
16:30
Sloga
Napredak
0
0
|
29.04.2018 16:30 | Sloga | 0 : 0 | Napredak |
29.04
16:30
Å evac
BuduÄnost (A)
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Å evac | 1 : 3 | BuduÄnost (A) | |||||
29.04
16:30
Polet
Borac (VS)
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Polet | 4 : 0 | Borac (VS) | |||||
29.04
16:30
Potporanj
Vinogradar
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Potporanj | 5 : 0 | Vinogradar | |||||
29.04
16:30
JanoŔik
Dobrica
2
0
|
29.04.2018 16:30 | JanoŔik | 2 : 0 | Dobrica | |||||
29.04
16:30
Partizan (K)
HajduÄica
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Partizan (K) | 3 : 0 | HajduÄica | |||||
29.04
16:30
Ratar
KaraÅ” (K)
6
1
|
29.04.2018 16:30 | Ratar | 6 : 1 | KaraÅ” (K) |
29.04
Potisje
Jedinstvo
2
1
|
29.04.2018 | Potisje | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.04
ŽFK Banat
RadniÄki 1911
1
4
|
29.04.2018 | ŽFK Banat | 1 : 4 | RadniÄki 1911 | |||||
29.04
MSK
Zadrugar
6
1
|
29.04.2018 | MSK | 6 : 1 | Zadrugar | |||||
29.04
OFK StajiÄevo
OFK Klek
2
5
|
29.04.2018 | OFK StajiÄevo | 2 : 5 | OFK Klek | |||||
29.04
Zlatica
OFK Gradnulica
2
3
|
29.04.2018 | Zlatica | 2 : 3 | OFK Gradnulica | |||||
29.04
ASK
TamiÅ”
4
0
|
29.04.2018 | ASK | 4 : 0 | TamiÅ” |
29.04
16:30
Spartak 1911
Slavia
2
0
|
29.04.2018 16:30 | Spartak 1911 | 2 : 0 | Slavia | |||||
29.04
16:30
Pobeda
Tempo
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | Tempo | |||||
29.04
16:30
Polet
Mladost (V)
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Polet | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
29.04
16:30
Mundial
Glogonj
3
3
|
29.04.2018 16:30 | Mundial | 3 : 3 | Glogonj | |||||
29.04
16:30
Omladinac 1927
Unirea
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac 1927 | 3 : 2 | Unirea |
29.04
16:30
Partizan (G)
Borac (P)
9
0
|
29.04.2018 16:30 | Partizan (G) | 9 : 0 | Borac (P) | |||||
29.04
16:30
BSK BavaniŔte
BuduÄnost (BB)
3
1
|
29.04.2018 16:30 | BSK BavaniÅ”te | 3 : 1 | BuduÄnost (BB) | |||||
29.04
16:30
Proleter
Stari TamiÅ”
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Proleter | 1 : 2 | Stari TamiÅ” | |||||
29.04
16:30
Kolonija
Dolovo
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Kolonija | 3 : 1 | Dolovo | |||||
29.04
16:30
Omladinac (D)
Jedinstvo
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac (D) | 2 : 3 | Jedinstvo |
29.04
13:00
Velika Reka
Rudar
4
3
|
29.04.2018 13:00 | Velika Reka | 4 : 3 | Rudar | |||||
29.04
17:00
Sloga (LÅ )
Jadar
4
1
|
29.04.2018 17:00 | Sloga (LÅ ) | 4 : 1 | Jadar | |||||
29.04
17:00
7. Juli
Jedinstvo (MZ)
0
3
|
29.04.2018 17:00 | 7. Juli | 0 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
29.04
17:00
Antimon
Borac
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Antimon | 3 : 2 | Borac | |||||
29.04
17:00
Stolice
Prva Iskra
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Stolice | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
29.04
17:00
Milan OrliÄ
Jedinstvo (ZA)
4
2
|
29.04.2018 17:00 | Milan OrliÄ | 4 : 2 | Jedinstvo (ZA) |
29.04
11:00
Sparta Železnik
Novi Beograd
1
4
|
29.04.2018 11:00 | Sparta Železnik | 1 : 4 | Novi Beograd | |||||
29.04
14:30
Ajaks
Rekreativo 011
0
3
|
29.04.2018 14:30 | Ajaks | 0 : 3 | Rekreativo 011 | |||||
29.04
16:30
BUSK
Posavac TiŔma
1
3
|
29.04.2018 16:30 | BUSK | 1 : 3 | Posavac TiŔma | |||||
29.04
10:00
Å eÄeranac Ada
Busije
3
4
|
29.04.2018 10:00 | Å eÄeranac Ada | 3 : 4 | Busije | |||||
29.04
16:30
Mladi Proleter
Atakante
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Mladi Proleter | 0 : 3 | Atakante |
29.04
16:30
Partizan
Siti Sport Klub
3
5
|
29.04.2018 16:30 | Partizan | 3 : 5 | Siti Sport Klub | |||||
29.04
16:30
LepuŔnica
Podunavac
2
0
|
29.04.2018 16:30 | LepuŔnica | 2 : 0 | Podunavac | |||||
29.04
16:30
Mladost
Hajduk
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Hajduk | |||||
29.04
16:30
Pinosava
PoŔtar
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Pinosava | 2 : 3 | PoŔtar | |||||
29.04
16:30
PKB (K)
Crvenka
1
1
|
29.04.2018 16:30 | PKB (K) | 1 : 1 | Crvenka | |||||
29.04
16:30
Pionir
Minel
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Pionir | 1 : 0 | Minel |
29.04
16:30
Beljina
OFK Borac
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Beljina | 3 : 2 | OFK Borac | |||||
29.04
16:30
Veliki Borak
Velika Mostanica
3
3
|
29.04.2018 16:30 | Veliki Borak | 3 : 3 | Velika Mostanica | |||||
29.04
16:30
Barajevo
Guncate
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Barajevo | 4 : 0 | Guncate |
29.04
17:00
Premijer
Sloga
6
1
|
29.04.2018 17:00 | Premijer | 6 : 1 | Sloga | |||||
29.04
17:00
Napredak
BuduÄnost (ZM)
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Napredak | 2 : 1 | BuduÄnost (ZM) | |||||
29.04
17:00
Mladost
Proleter
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Proleter | |||||
29.04
17:00
Milicionar
BuduÄnost (PD)
2
3
|
29.04.2018 17:00 | Milicionar | 2 : 3 | BuduÄnost (PD) | |||||
29.04
17:00
Omladinac 2013
Drina
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Omladinac 2013 | 3 : 0 | Drina | |||||
29.04
17:00
Hajduk Stanko
Gorki
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Hajduk Stanko | 1 : 0 | Gorki |
29.04
17:00
PriÄinoviÄ
RadniÄki
4
0
|
29.04.2018 17:00 | PriÄinoviÄ | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
29.04
17:00
MiloÅ” Pocerac 2013
VlaÅ”iÄ
1
4
|
29.04.2018 17:00 | MiloÅ” Pocerac 2013 | 1 : 4 | VlaÅ”iÄ | |||||
29.04
11:00
Provo 2015
Pocerina
5
0
|
29.04.2018 11:00 | Provo 2015 | 5 : 0 | Pocerina | |||||
29.04
17:00
KaraÄorÄe
Mladost (PP)
3
0
|
29.04.2018 17:00 | KaraÄorÄe | 3 : 0 | Mladost (PP) |
29.04
16:30
Omladinac
RadniÄki
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
29.04
16:30
Plantaža
SuŔica 2012
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Plantaža | 3 : 0 | SuŔica 2012 | |||||
29.04
16:30
Mladost (B)
Marjan MB
5
3
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (B) | 5 : 3 | Marjan MB | |||||
29.04
16:30
Gradac
Moravac (P)
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Gradac | 2 : 1 | Moravac (P) | |||||
29.04
16:30
OFK Morava
Milanovo
3
1
|
29.04.2018 16:30 | OFK Morava | 3 : 1 | Milanovo | |||||
29.04
16:30
Real
Bratstvo
3
3
|
29.04.2018 16:30 | Real | 3 : 3 | Bratstvo | |||||
29.04
16:30
BSK
Lemind 1953
3
0
|
29.04.2018 16:30 | BSK | 3 : 0 | Lemind 1953 |
29.04
16:00
OFK Paljuvi
Dimitrije TucoviÄ
0
0
|
29.04.2018 16:00 | OFK Paljuvi | 0 : 0 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
29.04
16:00
ÄuÄuge
Polet (DL)
1
4
|
29.04.2018 16:00 | ÄuÄuge | 1 : 4 | Polet (DL) | |||||
29.04
16:00
Gunjevac
Crvena Jabuka
2
4
|
29.04.2018 16:00 | Gunjevac | 2 : 4 | Crvena Jabuka | |||||
29.04
16:00
Rudar
Polet (T)
2
4
|
29.04.2018 16:00 | Rudar | 2 : 4 | Polet (T) | |||||
29.04
16:00
Vrelo
OFK Stublenica
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Vrelo | 1 : 2 | OFK Stublenica | |||||
29.04
16:00
JoŔeva
Rubribreza
2
3
|
29.04.2018 16:00 | JoŔeva | 2 : 3 | Rubribreza |
29.04
16:00
Komanice
Kolubara 2
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Komanice | 1 : 2 | Kolubara 2 | |||||
29.04
11:00
Jadar 2013
OFK BrÄanac
1
1
|
29.04.2018 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 1 | OFK BrÄanac | |||||
29.04
16:00
Rakac Stave
Stari drugari
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Rakac Stave | 2 : 1 | Stari drugari | |||||
29.04
16:00
Polet
KoteŔica
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Polet | 3 : 0 | KoteŔica | |||||
29.04
16:00
Borac
Milenko PavloviÄ
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Borac | 1 : 1 | Milenko PavloviÄ | |||||
29.04
16:00
Rajac
Mladost (L)
1
1
|
29.04.2018 16:00 | Rajac | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
29.04
11:00
BujaÄiÄ
Mladost (VK)
1
3
|
29.04.2018 11:00 | BujaÄiÄ | 1 : 3 | Mladost (VK) |
29.04
11:00
JugoviÄi
Mladi Gorani
1
9
|
29.04.2018 11:00 | JugoviÄi | 1 : 9 | Mladi Gorani | |||||
29.04
16:30
Rubin (DS)
Trudbenik
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Rubin (DS) | 2 : 2 | Trudbenik | |||||
29.04
16:30
Sloga (L)
Polet 57
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Sloga (L) | 1 : 2 | Polet 57 | |||||
29.04
16:30
Mladost (DK)
Stari Trstenik
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (DK) | 3 : 1 | Stari Trstenik | |||||
29.04
16:30
14. Oktobar
Beli Orlovi
3
0
|
29.04.2018 16:30 | 14. Oktobar | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
29.04
16:30
UÅ”Äe
Borac
3
2
|
29.04.2018 16:30 | UÅ”Äe | 3 : 2 | Borac |
29.04
16:30
BuduÄnost
Napredak Ä
0
2
|
29.04.2018 16:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | Napredak Ä | |||||
29.04
Omladinac
Proleter
3
7
|
29.04.2018 | Omladinac | 3 : 7 | Proleter | |||||
29.04
16:30
Roham
Terekves
2
1
|
29.04.2018 16:30 | Roham | 2 : 1 | Terekves | |||||
29.04
Bega
2. Oktobar
1
5
|
29.04.2018 | Bega | 1 : 5 | 2. Oktobar | |||||
29.04
Napredak BT
Delija
2
0
|
29.04.2018 | Napredak BT | 2 : 0 | Delija |
29.04
16:30
Seljak
Divostin
3
3
|
29.04.2018 16:30 | Seljak | 3 : 3 | Divostin | |||||
29.04
16:30
KoŔutnjak
Pobeda
3
2
|
29.04.2018 16:30 | KoŔutnjak | 3 : 2 | Pobeda | |||||
29.04
12:00
21. oktobar
MarÅ”iÄ
4
0
|
29.04.2018 12:00 | 21. oktobar | 4 : 0 | MarÅ”iÄ |
29.04
16:30
Borac
Polet (R)
4
3
|
29.04.2018 16:30 | Borac | 4 : 3 | Polet (R) | |||||
29.04
16:30
OFK Sloga
Napredak 2012
4
2
|
29.04.2018 16:30 | OFK Sloga | 4 : 2 | Napredak 2012 | |||||
29.04
11:00
Gredetin
Ratar
0
0
|
29.04.2018 11:00 | Gredetin | 0 : 0 | Ratar | |||||
29.04
11:00
Pobeda 1976
OFK Draževac
3
0
|
29.04.2018 11:00 | Pobeda 1976 | 3 : 0 | OFK Draževac |
29.04
16:30
Omladinac (D)
Kordun
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac (D) | 3 : 2 | Kordun | |||||
29.04
16:30
Hajduk
Partizan
1
2
|
29.04.2018 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | Partizan | |||||
29.04
16:30
Omladinac (B)
Dinamo 1923
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Omladinac (B) | 5 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
29.04
16:30
Dunav
Polet
0
4
|
29.04.2018 16:30 | Dunav | 0 : 4 | Polet | |||||
29.04
16:30
Aleksa Å antiÄ
RadniÄki 1918
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Aleksa Å antiÄ | 0 : 3 | RadniÄki 1918 |
29.04
16:00
Jasenica
Sloga
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Jasenica | 4 : 1 | Sloga | |||||
29.04
16:00
B 2000
RaniloviÄ
4
2
|
29.04.2018 16:00 | B 2000 | 4 : 2 | RaniloviÄ | |||||
29.04
16:00
Kopljari
Å umadinac
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Kopljari | 1 : 3 | Å umadinac | |||||
29.04
16:00
Å amot
Mladi rudar
2
3
|
29.04.2018 16:00 | Å amot | 2 : 3 | Mladi rudar |
29.04
16:00
RadniÄki (P)
Napredak 1934
1
2
|
29.04.2018 16:00 | RadniÄki (P) | 1 : 2 | Napredak 1934 | |||||
29.04
16:00
Sirakovo
Dunavac (P)
5
2
|
29.04.2018 16:00 | Sirakovo | 5 : 2 | Dunavac (P) | |||||
29.04
16:00
Desine
Sloga (M)
6
1
|
29.04.2018 16:00 | Desine | 6 : 1 | Sloga (M) | |||||
29.04
16:00
Stig 1955
Žika MarkoviÄ UÄa
2
0
|
29.04.2018 16:00 | Stig 1955 | 2 : 0 | Žika MarkoviÄ UÄa | |||||
29.04
16:00
Dizel
ObiliÄ (Ž)
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Dizel | 2 : 1 | ObiliÄ (Ž) | |||||
29.04
16:00
Napredak (P)
Polet (V)
6
0
|
29.04.2018 16:00 | Napredak (P) | 6 : 0 | Polet (V) |
29.04
16:00
Omladinac (Å )
Bata BuliÄ
7
1
|
29.04.2018 16:00 | Omladinac (Å ) | 7 : 1 | Bata BuliÄ | |||||
29.04
16:00
Omladinac (B)
Sloga 1952
2
3
|
29.04.2018 16:00 | Omladinac (B) | 2 : 3 | Sloga 1952 | |||||
29.04
16:00
Integral
Jasenovac
0
1
|
29.04.2018 16:00 | Integral | 0 : 1 | Jasenovac | |||||
29.04
16:00
Napredak (S)
RadniÄki (K)
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Napredak (S) | 3 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
29.04
16:00
KrilaÅ”
BSK 1924
3
2
|
29.04.2018 16:00 | KrilaÅ” | 3 : 2 | BSK 1924 |
29.04
17:00
PaliÄ
OFK Mala Bosna 2015
2
4
|
29.04.2018 17:00 | PaliÄ | 2 : 4 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
29.04
17:00
ÄurÄin
Elektrovojvodina
3
2
|
29.04.2018 17:00 | ÄurÄin | 3 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
29.04
17:00
Žednik
Lokomotiva
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Žednik | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
29.04
17:00
Udarnik ViŔnjevac
Solid
4
7
|
29.04.2018 17:00 | Udarnik ViŔnjevac | 4 : 7 | Solid | |||||
29.04
17:00
Bratstvo
Äantavir
2
4
|
29.04.2018 17:00 | Bratstvo | 2 : 4 | Äantavir | |||||
29.04
17:00
Hajduk
Bikovo
3
2
|
29.04.2018 17:00 | Hajduk | 3 : 2 | Bikovo |
29.04
15:30
PopoviÄ
Mladost (MI)
2
3
|
29.04.2018 15:30 | PopoviÄ | 2 : 3 | Mladost (MI) | |||||
29.04
13:00
Rudar 2012
Vojvoda
1
4
|
29.04.2018 13:00 | Rudar 2012 | 1 : 4 | Vojvoda | |||||
29.04
13:00
Vis
Mladost (G)
4
0
|
29.04.2018 13:00 | Vis | 4 : 0 | Mladost (G) |
29.04
16:30
Äenej
ObiliÄ
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Äenej | 0 : 3 | ObiliÄ | |||||
29.04
16:30
MiletiÄ
Hajduk
5
0
|
29.04.2018 16:30 | MiletiÄ | 5 : 0 | Hajduk | |||||
29.04
16:30
Titel
Centar
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Titel | 1 : 1 | Centar | |||||
29.04
16:30
Moskva
FruŔkogorac
1
3
|
29.04.2018 16:30 | Moskva | 1 : 3 | FruŔkogorac | |||||
29.04
16:30
Susek
Borac
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Susek | 1 : 1 | Borac |
29.04
17:00
Jadran
Tisa
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Jadran | 3 : 0 | Tisa | |||||
29.04
17:00
Slavija
TornjoÅ”
0
1
|
29.04.2018 17:00 | Slavija | 0 : 1 | TornjoÅ” | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo (SK)
Tromedja
10
1
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (SK) | 10 : 1 | Tromedja | |||||
29.04
17:00
GraniÄar
BaÄka
1
1
|
29.04.2018 17:00 | GraniÄar | 1 : 1 | BaÄka | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo (M)
Äoka
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Äoka | |||||
29.04
17:00
Sloga
Å ampion
9
0
|
29.04.2018 17:00 | Sloga | 9 : 0 | Å ampion |
29.04
16:30
Tomislavci
Pobeda
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Tomislavci | 3 : 0 | Pobeda | |||||
29.04
16:30
BuduÄnost
ObiliÄ
4
3
|
29.04.2018 16:30 | BuduÄnost | 4 : 3 | ObiliÄ | |||||
29.04
16:30
Vojvodina
Mladost
10
0
|
29.04.2018 16:30 | Vojvodina | 10 : 0 | Mladost | |||||
29.04
16:30
Krivaja
EÄÅ”eg
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Krivaja | 1 : 1 | EÄÅ”eg |
29.04
16:00
Veliki Suvodol
Sloboda
1
5
|
29.04.2018 16:00 | Veliki Suvodol | 1 : 5 | Sloboda | |||||
29.04
16:00
Lokomotiva
Mladost
1
0
|
29.04.2018 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Mladost | |||||
29.04
16:00
ŽeljuŔa
NiŔavac
6
1
|
29.04.2018 16:00 | ŽeljuŔa | 6 : 1 | NiŔavac |
29.04
17:30
Kulpin
Sloga
8
2
|
29.04.2018 17:30 | Kulpin | 8 : 2 | Sloga | |||||
29.04
17:30
Krivanj
BaÄka
2
1
|
29.04.2018 17:30 | Krivanj | 2 : 1 | BaÄka | |||||
29.04
17:30
Borac
NeŔtin
0
6
|
29.04.2018 17:30 | Borac | 0 : 6 | NeŔtin | |||||
29.04
17:30
NaŔa Zvezda
MagliÄ
3
1
|
29.04.2018 17:30 | NaÅ”a Zvezda | 3 : 1 | MagliÄ | |||||
29.04
17:30
Tvrdjava
Borac 46
3
0
|
29.04.2018 17:30 | Tvrdjava | 3 : 0 | Borac 46 |
29.04
Bjelica
Jedinstvo
2
3
|
29.04.2018 | Bjelica | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
29.04
RadniÄki
Brezova
0
3
|
29.04.2018 | RadniÄki | 0 : 3 | Brezova | |||||
29.04
GoruŔica
Vrelo
4
1
|
29.04.2018 | GoruŔica | 4 : 1 | Vrelo | |||||
29.04
Prilike
Jelica
4
3
|
29.04.2018 | Prilike | 4 : 3 | Jelica | |||||
29.04
Dedinje Junajted
Gradina
3
2
|
29.04.2018 | Dedinje Junajted | 3 : 2 | Gradina |
29.04
16:30
Lugovi
Morava (M)
3
0
|
29.04.2018 16:30 | Lugovi | 3 : 0 | Morava (M) | |||||
29.04
16:30
Gavrilo Princip
BuduÄnost
1
0
|
29.04.2018 16:30 | Gavrilo Princip | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
29.04
16:30
Morava (K)
ÄaÄak 94
6
1
|
29.04.2018 16:30 | Morava (K) | 6 : 1 | ÄaÄak 94 | |||||
29.04
16:30
Mladost (A)
Planinac
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Mladost (A) | 5 : 0 | Planinac | |||||
29.04
16:30
Kej
Prijatelji
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Kej | 3 : 1 | Prijatelji | |||||
29.04
11:00
Rakova
Malba
4
0
|
29.04.2018 11:00 | Rakova | 4 : 0 | Malba |
29.04
16:00
Marjan
Sloga (B)
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Marjan | 1 : 2 | Sloga (B) | |||||
29.04
16:00
Mladost (R)
Sloga (M)
1
4
|
29.04.2018 16:00 | Mladost (R) | 1 : 4 | Sloga (M) | |||||
29.04
16:00
Veteran 2015
Napredak (MK)
2
0
|
29.04.2018 16:00 | Veteran 2015 | 2 : 0 | Napredak (MK) | |||||
29.04
16:00
Pobeda (Ä)
Udarnik Trska 1947
0
3
|
29.04.2018 16:00 | Pobeda (Ä) | 0 : 3 | Udarnik Trska 1947 |
29.04
16:30
Pontes
KoÄa AndjelkoviÄ
2
3
|
29.04.2018 16:30 | Pontes | 2 : 3 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
29.04
16:30
Egeta
Velika Vrbica
5
0
|
29.04.2018 16:30 | Egeta | 5 : 0 | Velika Vrbica | |||||
29.04
16:30
Milutinovac
Mala Vrbica
0
2
|
29.04.2018 16:30 | Milutinovac | 0 : 2 | Mala Vrbica | |||||
29.04
16:30
LovÄen
Rtkovo
6
1
|
29.04.2018 16:30 | LovÄen | 6 : 1 | Rtkovo | |||||
29.04
16:30
Lokomotiva
Omladinac
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | Omladinac |
29.04
16:00
Napredak
RadniÄki PDM
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Napredak | 3 : 0 | RadniÄki PDM | |||||
29.04
16:00
ŠepŔin
Omladinac
1
3
|
29.04.2018 16:00 | ŠepŔin | 1 : 3 | Omladinac | |||||
29.04
16:00
Sloga
Borac
2
1
|
29.04.2018 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Borac | |||||
29.04
16:00
Markovac
Dedinje
6
2
|
29.04.2018 16:00 | Markovac | 6 : 2 | Dedinje | |||||
29.04
16:00
Kosmajac
OFK Student
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Kosmajac | 4 : 1 | OFK Student | |||||
29.04
16:00
VlaŔka 1950
Rabrovac
0
3
|
29.04.2018 16:00 | VlaŔka 1950 | 0 : 3 | Rabrovac |
29.04
17:00
LjubiniÄ
Partizan
2
5
|
29.04.2018 17:00 | LjubiniÄ | 2 : 5 | Partizan | |||||
29.04
17:00
Belo Polje
Rvati
4
3
|
29.04.2018 17:00 | Belo Polje | 4 : 3 | Rvati | |||||
29.04
17:00
Sloga
Polet
2
2
|
29.04.2018 17:00 | Sloga | 2 : 2 | Polet | |||||
29.04
17:00
Duboko
Zadrugar
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Duboko | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
29.04
17:00
Jedinstvo
Krtinska
5
2
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Krtinska |
29.04
17:00
BSK
Sloboda
3
5
|
29.04.2018 17:00 | BSK | 3 : 5 | Sloboda | |||||
29.04
17:00
20. Oktobar
Å umadija (MC)
1
2
|
29.04.2018 17:00 | 20. Oktobar | 1 : 2 | Å umadija (MC) | |||||
29.04
17:00
Mladi borac
Rudar
5
1
|
29.04.2018 17:00 | Mladi borac | 5 : 1 | Rudar |
29.04
16:30
Bakionica
GlumaÄ
2
2
|
29.04.2018 16:30 | Bakionica | 2 : 2 | GlumaÄ | |||||
29.04
16:30
Blagaja
DuŔkovci
10
3
|
29.04.2018 16:30 | Blagaja | 10 : 3 | DuŔkovci | |||||
29.04
16:45
Plavi Tok
Gorobilje
3
6
|
29.04.2018 16:45 | Plavi Tok | 3 : 6 | Gorobilje | |||||
29.04
13:30
Dobrinjac
Borac
0
3
|
29.04.2018 13:30 | Dobrinjac | 0 : 3 | Borac |
29.04
16:30
GlavaÅ”
BaÄinac
5
3
|
29.04.2018 16:30 | GlavaÅ” | 5 : 3 | BaÄinac |
29.04
14:00
Slemen
Sloga
3
0
|
29.04.2018 14:00 | Slemen | 3 : 0 | Sloga | |||||
29.04
16:30
Rtanj
Jedinstvo
3
2
|
29.04.2018 16:30 | Rtanj | 3 : 2 | Jedinstvo |
29.04
11:00
MiloŔevo
Polet
3
1
|
29.04.2018 11:00 | MiloŔevo | 3 : 1 | Polet | |||||
29.04
11:00
Malajnica
GraniÄar
1
5
|
29.04.2018 11:00 | Malajnica | 1 : 5 | GraniÄar | |||||
29.04
16:30
OFK TamniÄ
Slatina
1
0
|
29.04.2018 16:30 | OFK TamniÄ | 1 : 0 | Slatina |
29.04
16:00
Äarapan
Konjuh
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Äarapan | 1 : 3 | Konjuh | |||||
29.04
16:00
Žabare
Kapidžija
3
2
|
29.04.2018 16:00 | Žabare | 3 : 2 | Kapidžija | |||||
29.04
16:30
Gornji StepoÅ”
Mudrakovac
7
1
|
29.04.2018 16:30 | Gornji StepoÅ” | 7 : 1 | Mudrakovac | |||||
29.04
16:00
MeŔevo
Jedinstvo 1936
2
1
|
29.04.2018 16:00 | MeŔevo | 2 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
29.04
16:00
Borac
Bukovica
4
2
|
29.04.2018 16:00 | Borac | 4 : 2 | Bukovica | |||||
29.04
11:00
Mladost VPD
SebeÄevac
2
2
|
29.04.2018 11:00 | Mladost VPD | 2 : 2 | SebeÄevac | |||||
29.04
16:00
Rasina
Zdravinje
3
1
|
29.04.2018 16:00 | Rasina | 3 : 1 | Zdravinje |
29.04
10:00
Arbanasce
Padina
2
1
|
29.04.2018 10:00 | Arbanasce | 2 : 1 | Padina | |||||
29.04
16:30
Borac
Sloga
4
1
|
29.04.2018 16:30 | Borac | 4 : 1 | Sloga |
29.04
12:00
Polet 1959
GrliŔte
3
0
|
29.04.2018 12:00 | Polet 1959 | 3 : 0 | GrliŔte |
29.04
16:00
Jezava
Sloga
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Jezava | 0 : 0 | Sloga | |||||
29.04
16:00
Landol
Omladinac
5
1
|
29.04.2018 16:00 | Landol | 5 : 1 | Omladinac |
29.04
16:00
Kolarac
Drugovac
0
3
|
29.04.2018 16:00 | Kolarac | 0 : 3 | Drugovac |
29.04
16:00
BuduÄnost
Cepelin 026
3
0
|
29.04.2018 16:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Cepelin 026 | |||||
29.04
16:00
VuÄak
OFK Slavija
2
1
|
29.04.2018 16:00 | VuÄak | 2 : 1 | OFK Slavija | |||||
29.04
16:00
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
0
1
|
29.04.2018 16:00 | Skobalj | 0 : 1 | Hajduk Veljko 1934 |
29.04
11:00
Torpedo
Sloga 1949
0
3
|
29.04.2018 11:00 | Torpedo | 0 : 3 | Sloga 1949 | |||||
29.04
11:00
Petrovac 74
Polet
7
2
|
29.04.2018 11:00 | Petrovac 74 | 7 : 2 | Polet | |||||
29.04
17:00
Dragojevac
Sloga (R)
8
0
|
29.04.2018 17:00 | Dragojevac | 8 : 0 | Sloga (R) | |||||
29.04
17:00
Hajduk
Mladost 2013
2
2
|
29.04.2018 17:00 | Hajduk | 2 : 2 | Mladost 2013 | |||||
29.04
11:00
Skupljen 2013
Verko
1
1
|
29.04.2018 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 1 | Verko |
29.04
17:00
Popovac
Donja Mutnica
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Popovac | 3 : 1 | Donja Mutnica | |||||
29.04
17:00
BSK Buljane
Vihor
9
0
|
29.04.2018 17:00 | BSK Buljane | 9 : 0 | Vihor | |||||
29.04
17:00
Sloboda
Jedinstvo
3
0
|
29.04.2018 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.04
17:00
Radnik
OFK Juhor 2016
0
6
|
29.04.2018 17:00 | Radnik | 0 : 6 | OFK Juhor 2016 | |||||
29.04
17:00
Napredak (Sv)
Razvitak
6
0
|
29.04.2018 17:00 | Napredak (Sv) | 6 : 0 | Razvitak | |||||
29.04
17:00
RadniÄki
Heroj
1
0
|
29.04.2018 17:00 | RadniÄki | 1 : 0 | Heroj |
29.04
16:00
Proleter
BabajiÄ
1
7
|
29.04.2018 16:00 | Proleter | 1 : 7 | BabajiÄ | |||||
29.04
16:00
Gornji Lajkovac
ToliÄ
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Gornji Lajkovac | 3 : 0 | ToliÄ | |||||
29.04
16:00
PopadiÄ
Gornji MuÅ”iÄ
5
0
|
29.04.2018 16:00 | PopadiÄ | 5 : 0 | Gornji MuÅ”iÄ |
29.04
10:00
JaŔunja
Gornje Sinkovce
3
2
|
29.04.2018 10:00 | JaŔunja | 3 : 2 | Gornje Sinkovce | |||||
29.04
11:00
Moravac
Donja Lomnica
0
3
|
29.04.2018 11:00 | Moravac | 0 : 3 | Donja Lomnica |
29.04
16:00
Rudar 1973
Turekovac
2
4
|
29.04.2018 16:00 | Rudar 1973 | 2 : 4 | Turekovac |
29.04
11:00
Volujac
Maovi MH
2
3
|
29.04.2018 11:00 | Volujac | 2 : 3 | Maovi MH | |||||
29.04
11:00
OFK Varna
Rankovac
0
3
|
29.04.2018 11:00 | OFK Varna | 0 : 3 | Rankovac | |||||
29.04
11:00
ZablaÄe
Mladost
10
0
|
29.04.2018 11:00 | ZablaÄe | 10 : 0 | Mladost |
29.04
16:00
Gradac PriÄeviÄ
BeloŔevac
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Gradac PriÄeviÄ | 3 : 0 | BeloÅ”evac | |||||
29.04
16:00
Dupljaj
Lukavac
0
4
|
29.04.2018 16:00 | Dupljaj | 0 : 4 | Lukavac | |||||
29.04
16:00
Sloga GoriÄ
Žabari
1
6
|
29.04.2018 16:00 | Sloga GoriÄ | 1 : 6 | Žabari | |||||
29.04
16:00
Mali korak
Dupljaj 2016
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Mali korak | 3 : 0 | Dupljaj 2016 |
29.04
11:00
MurgaÅ” 2012
Jedinstvo
2
1
|
29.04.2018 11:00 | MurgaÅ” 2012 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.04
11:00
Strelac 001
Dokmir
1
2
|
29.04.2018 11:00 | Strelac 001 | 1 : 2 | Dokmir | |||||
29.04
11:00
Omladinac
Pambukovica
1
1
|
29.04.2018 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | Pambukovica | |||||
29.04
11:00
Å arbane
Zvizdar 2012
5
1
|
29.04.2018 11:00 | Å arbane | 5 : 1 | Zvizdar 2012 | |||||
29.04
11:00
Brgule
Vukona
3
1
|
29.04.2018 11:00 | Brgule | 3 : 1 | Vukona | |||||
29.04
11:00
Sloga
OFK Takovo
0
1
|
29.04.2018 11:00 | Sloga | 0 : 1 | OFK Takovo |
29.04
17:00
Progorelica
KoŔtam Polje
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Progorelica | 3 : 1 | KoŔtam Polje | |||||
29.04
17:00
BSK 2014
Studen Vitez
0
1
|
29.04.2018 17:00 | BSK 2014 | 0 : 1 | Studen Vitez | |||||
29.04
17:00
Omladinac (D)
Morava (M)
2
1
|
29.04.2018 17:00 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Morava (M) |
29.04
17:00
MiloÄajac
Mladost 1981
1
2
|
29.04.2018 17:00 | MiloÄajac | 1 : 2 | Mladost 1981 | |||||
29.04
17:00
Å umadija (Å )
Stara ÄarÅ”ija
1
4
|
29.04.2018 17:00 | Å umadija (Å ) | 1 : 4 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
29.04
17:00
Zvezda
Jovo Kursula
1
1
|
29.04.2018 17:00 | Zvezda | 1 : 1 | Jovo Kursula | |||||
29.04
17:00
Mladost 1925
ZgodaÄica
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Mladost 1925 | 3 : 1 | ZgodaÄica |
29.04
17:00
Belica
Sloboda
4
2
|
29.04.2018 17:00 | Belica | 4 : 2 | Sloboda | |||||
29.04
17:00
DomaÄin
Mladost
4
0
|
29.04.2018 17:00 | DomaÄin | 4 : 0 | Mladost | |||||
29.04
17:00
Osaonica
Dobra Voda
1
0
|
29.04.2018 17:00 | Osaonica | 1 : 0 | Dobra Voda | |||||
29.04
17:00
OFK Borac
Partizan
0
1
|
29.04.2018 17:00 | OFK Borac | 0 : 1 | Partizan | |||||
29.04
17:00
Trnava
Crni Vrh
1
3
|
29.04.2018 17:00 | Trnava | 1 : 3 | Crni Vrh |
29.04
17:00
Rudar
Orlovi
2
4
|
29.04.2018 17:00 | Rudar | 2 : 4 | Orlovi | |||||
29.04
17:00
Zelenika
Resava
1
2
|
29.04.2018 17:00 | Zelenika | 1 : 2 | Resava | |||||
29.04
17:00
SindjeliÄ
Mladi Borac
7
1
|
29.04.2018 17:00 | SindjeliÄ | 7 : 1 | Mladi Borac | |||||
29.04
12:00
Mladi Radnik
Resavac
3
1
|
29.04.2018 12:00 | Mladi Radnik | 3 : 1 | Resavac |
29.04
16:00
Sopot
Sloga (Du)
4
0
|
29.04.2018 16:00 | Sopot | 4 : 0 | Sloga (Du) | |||||
29.04
16:00
Rudar Kostolac 2008
Sloga (Ä)
1
4
|
29.04.2018 16:00 | Rudar Kostolac 2008 | 1 : 4 | Sloga (Ä) | |||||
29.04
16:00
Morava 1932
Sloga (L)
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Morava 1932 | 1 : 3 | Sloga (L) | |||||
29.04
16:00
Proleter 1932
LjubiÄevo
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Proleter 1932 | 3 : 0 | LjubiÄevo |
29.04
16:00
Vojvoda Milenko
Vihor
1
8
|
29.04.2018 16:00 | Vojvoda Milenko | 1 : 8 | Vihor | |||||
29.04
16:00
Sloga (Dr)
Zemljoradnik
6
1
|
29.04.2018 16:00 | Sloga (Dr) | 6 : 1 | Zemljoradnik | |||||
29.04
16:00
Napredak (Bu)
Mlava (B)
1
2
|
29.04.2018 16:00 | Napredak (Bu) | 1 : 2 | Mlava (B) |
29.04
Mladost
Proleter
3
0
|
29.04.2018 | Mladost | 3 : 0 | Proleter | |||||
29.04
BaÄki Hajduk
OFK BaÄka 1945
5
0
|
29.04.2018 | BaÄki Hajduk | 5 : 0 | OFK BaÄka 1945 |
29.04
16:00
MrÄkovac
Usije
7
1
|
29.04.2018 16:00 | MrÄkovac | 7 : 1 | Usije | |||||
29.04
16:00
BariÄ
Mladost 1970
6
2
|
29.04.2018 16:00 | BariÄ | 6 : 2 | Mladost 1970 | |||||
29.04
16:00
Borac 2016
Dobra
4
3
|
29.04.2018 16:00 | Borac 2016 | 4 : 3 | Dobra | |||||
29.04
16:00
Polet
OFK Vinci
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Polet | 3 : 0 | OFK Vinci |
29.04
11:00
Radoje DomanoviÄ
Maskar
6
1
|
29.04.2018 11:00 | Radoje DomanoviÄ | 6 : 1 | Maskar | |||||
29.04
11:00
Mladost (J)
BuduÄnost (B)
3
1
|
29.04.2018 11:00 | Mladost (J) | 3 : 1 | BuduÄnost (B) | |||||
29.04
11:00
Jarmenovci
Mladost (R)
2
2
|
29.04.2018 11:00 | Jarmenovci | 2 : 2 | Mladost (R) |
29.04
17:00
Trstenica
Proleter
1
1
|
29.04.2018 17:00 | Trstenica | 1 : 1 | Proleter | |||||
29.04
17:00
Crvena Zastava
Skela
1
1
|
29.04.2018 17:00 | Crvena Zastava | 1 : 1 | Skela |
29.04
17:00
Lazarevac
Dimitrije TucoviÄ
1
3
|
29.04.2018 17:00 | Lazarevac | 1 : 3 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
29.04
17:00
Proleter
Mladi radnik
4
9
|
29.04.2018 17:00 | Proleter | 4 : 9 | Mladi radnik |
29.04
16:30
Borac
Radnik
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Borac | 0 : 3 | Radnik | |||||
29.04
11:00
BSK
ZabrÄe 1936
1
0
|
29.04.2018 11:00 | BSK | 1 : 0 | ZabrÄe 1936 |
29.04
11:00
Žabar
Sava
1
5
|
29.04.2018 11:00 | Žabar | 1 : 5 | Sava | |||||
29.04
11:00
Galeb
Jedinstvo
5
1
|
29.04.2018 11:00 | Galeb | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.04
11:00
Mladost
Korman
2
0
|
29.04.2018 11:00 | Mladost | 2 : 0 | Korman | |||||
29.04
11:00
Borac BTG
Rudar
3
1
|
29.04.2018 11:00 | Borac BTG | 3 : 1 | Rudar |
29.04
15:00
Å umar
Lovac
4
1
|
29.04.2018 15:00 | Å umar | 4 : 1 | Lovac | |||||
29.04
15:00
Sremac
Sloven
2
1
|
29.04.2018 15:00 | Sremac | 2 : 1 | Sloven | |||||
29.04
15:00
Kameni
Hajduk
1
2
|
29.04.2018 15:00 | Kameni | 1 : 2 | Hajduk | |||||
29.04
15:00
Vitez
Mladost
1
1
|
29.04.2018 15:00 | Vitez | 1 : 1 | Mladost |
29.04
16:00
Vinogradar
Kamenorezac 76
2
4
|
29.04.2018 16:00 | Vinogradar | 2 : 4 | Kamenorezac 76 |
29.04
16:30
Proleter
Sloga
3
1
|
29.04.2018 16:30 | Proleter | 3 : 1 | Sloga |
29.04
16:00
Sloga Top
Mladi Borac
2
0
|
29.04.2018 16:00 | Sloga Top | 2 : 0 | Mladi Borac | |||||
29.04
16:00
StiŔki Kurjak
Mirko TomiÄ
5
1
|
29.04.2018 16:00 | StiÅ”ki Kurjak | 5 : 1 | Mirko TomiÄ | |||||
29.04
16:00
Pek (K)
Srednjevo
3
0
|
29.04.2018 16:00 | Pek (K) | 3 : 0 | Srednjevo | |||||
29.04
16:00
Ram
BaŔtovan 2015
1
3
|
29.04.2018 16:00 | Ram | 1 : 3 | BaŔtovan 2015 |
29.04
11:00
Sloga 1945
Stig (MC)
3
3
|
29.04.2018 11:00 | Sloga 1945 | 3 : 3 | Stig (MC) | |||||
29.04
11:00
Stig (C)
Napredak 1927
3
0
|
29.04.2018 11:00 | Stig (C) | 3 : 0 | Napredak 1927 |
29.04
16:30
TeleÄka
KFK Kula
1
0
|
29.04.2018 16:30 | TeleÄka | 1 : 0 | KFK Kula | |||||
29.04
16:30
OFK Å ikara
Sport
2
2
|
29.04.2018 16:30 | OFK Å ikara | 2 : 2 | Sport | |||||
29.04
16:30
OFK Metalac
Panonija
1
1
|
29.04.2018 16:30 | OFK Metalac | 1 : 1 | Panonija | |||||
29.04
16:30
TerekveÅ”
GraniÄar
2
0
|
29.04.2018 16:30 | TerekveÅ” | 2 : 0 | GraniÄar |
29.04
16:00
Pomoravlje
Proleter
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Pomoravlje | 4 : 1 | Proleter | |||||
29.04
16:00
BSK
Jedinstvo
0
0
|
29.04.2018 16:00 | BSK | 0 : 0 | Jedinstvo |
29.04
16:00
Mladost (B)
KaraÄorÄe 2013
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Mladost (B) | 0 : 2 | KaraÄorÄe 2013 |
29.04
OFK OraŔje
Mladost
1
6
|
29.04.2018 | OFK OraŔje | 1 : 6 | Mladost |
29.04
11:00
Vratare
Å titari
2
3
|
29.04.2018 11:00 | Vratare | 2 : 3 | Å titari | |||||
29.04
16:30
Gaglovo
Mladost 2015
1
1
|
29.04.2018 16:30 | Gaglovo | 1 : 1 | Mladost 2015 | |||||
29.04
16:30
Polet (K)
KruŔevica
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Polet (K) | 4 : 0 | KruŔevica |
29.04
17:00
Lipar
Dražmirovac
1
5
|
29.04.2018 17:00 | Lipar | 1 : 5 | Dražmirovac | |||||
29.04
17:00
OFK DragoŔevac
Napredak
4
5
|
29.04.2018 17:00 | OFK DragoŔevac | 4 : 5 | Napredak |
29.04
17:00
Sarajevo
Radnik
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Radnik | |||||
29.04
17:00
Å iroki Brijeg
Krupa
5
0
|
29.04.2018 17:00 | Å iroki Brijeg | 5 : 0 | Krupa |
29.04
16:30
GOÅ K
Äelik
1
0
|
29.04.2018 16:30 | GOÅ K | 1 : 0 | Äelik |
29.04
16:30
Berane
Bokelj
0
1
|
29.04.2018 16:30 | Berane | 0 : 1 | Bokelj | |||||
29.04
16:30
Äelik
Ibar
0
4
|
29.04.2018 16:30 | Äelik | 0 : 4 | Ibar | |||||
29.04
16:30
Cetinje
Jezero
0
4
|
29.04.2018 16:30 | Cetinje | 0 : 4 | Jezero | |||||
29.04
16:30
Igalo
Jedinstvo
4
0
|
29.04.2018 16:30 | Igalo | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.04
16:30
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
LovÄen
3
1
|
29.04.2018 16:30 | OFK Mladost LjeÅ”kopolje 1970 | 3 : 1 | LovÄen | |||||
29.04
16:30
Mornar
Otrant
0
0
|
29.04.2018 16:30 | Mornar | 0 : 0 | Otrant |
29.04
17:00
Bratstvo
Karioke
4
2
|
29.04.2018 17:00 | Bratstvo | 4 : 2 | Karioke | |||||
29.04
17:30
Drezga
GorŔtak
2
1
|
29.04.2018 17:30 | Drezga | 2 : 1 | GorŔtak |
29.04
16:30
Petnjica
Brskovo
0
3
|
29.04.2018 16:30 | Petnjica | 0 : 3 | Brskovo | |||||
29.04
16:30
OFK Borac
Komovi
3
2
|
29.04.2018 16:30 | OFK Borac | 3 : 2 | Komovi |
29.04
17:00
Arsenal
Sloga (SB)
6
1
|
29.04.2018 17:00 | Arsenal | 6 : 1 | Sloga (SB) |
29.04
17:30
Manchester Utd
Arsenal
2
1
|
29.04.2018 17:30 | Manchester Utd | 2 : 1 | Arsenal | |||||
29.04
15:15
West Ham
Manchester City
1
4
|
29.04.2018 15:15 | West Ham | 1 : 4 | Manchester City |
29.04
20:45
La CoruƱa
Barcelona
2
4
|
29.04.2018 20:45 | La CoruƱa | 2 : 4 | Barcelona | |||||
29.04
18:30
Valencia
Eibar
0
0
|
29.04.2018 18:30 | Valencia | 0 : 0 | Eibar | |||||
29.04
12:00
Getafe
Girona
1
1
|
29.04.2018 12:00 | Getafe | 1 : 1 | Girona | |||||
29.04
16:15
AlavƩs
AtlƩtico Madrid
0
1
|
29.04.2018 16:15 | AlavƩs | 0 : 1 | AtlƩtico Madrid |
29.04
18:00
Werder
Borussia Dortmund
1
1
|
29.04.2018 18:00 | Werder | 1 : 1 | Borussia Dortmund | |||||
29.04
15:30
Mainz 05
RB Leipzig
3
0
|
29.04.2018 15:30 | Mainz 05 | 3 : 0 | RB Leipzig |
29.04
15:00
Sampdoria
Cagliari
4
1
|
29.04.2018 15:00 | Sampdoria | 4 : 1 | Cagliari | |||||
29.04
15:00
Atalanta
Genoa
3
1
|
29.04.2018 15:00 | Atalanta | 3 : 1 | Genoa | |||||
29.04
20:45
Torino
Lazio
0
1
|
29.04.2018 20:45 | Torino | 0 : 1 | Lazio | |||||
29.04
15:00
Bologna
Milan
1
2
|
29.04.2018 15:00 | Bologna | 1 : 2 | Milan | |||||
29.04
18:00
Fiorentina
Napoli
3
0
|
29.04.2018 18:00 | Fiorentina | 3 : 0 | Napoli | |||||
29.04
12:30
Crotone
Sassuolo
4
1
|
29.04.2018 12:30 | Crotone | 4 : 1 | Sassuolo | |||||
29.04
15:00
Verona
SPAL
1
3
|
29.04.2018 15:00 | Verona | 1 : 3 | SPAL | |||||
29.04
15:00
Benevento
Udinese
3
3
|
29.04.2018 15:00 | Benevento | 3 : 3 | Udinese |
29.04
17:00
Angers
Marseille
1
1
|
29.04.2018 17:00 | Angers | 1 : 1 | Marseille | |||||
29.04
21:00
PSG
Guingamp
2
2
|
29.04.2018 21:00 | PSG | 2 : 2 | Guingamp | |||||
29.04
15:00
Rennes
Toulouse
2
1
|
29.04.2018 15:00 | Rennes | 2 : 1 | Toulouse |
29.04
19:00
ÄukariÄki
Spartak
3
0
|
29.04.2018 19:00 | ÄukariÄki | 3 : 0 | Spartak | |||||
29.04
16:00
Napredak
Crvena Zvezda
0
2
|
29.04.2018 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
29.04
19:00
RadniÄki
Voždovac
3
0
|
29.04.2018 19:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Voždovac | |||||
29.04
18:30
Vojvodina
Partizan
2
1
|
29.04.2018 18:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Partizan |
29.04
16:00
Zemun
Mladost
0
0
|
29.04.2018 16:00 | Zemun | 0 : 0 | Mladost | |||||
29.04
19:00
MaÄva
Radnik
2
1
|
29.04.2018 19:00 | MaÄva | 2 : 1 | Radnik | |||||
29.04
19:00
Rad
BaÄka
2
0
|
29.04.2018 19:00 | Rad | 2 : 0 | BaÄka | |||||
29.04
19:00
Javor
Borac
3
0
|
29.04.2018 19:00 | Javor | 3 : 0 | Borac |
29.04
17:00
Vojvodina
Crvena zvezda
1
4
|
29.04.2018 17:00 | Vojvodina | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
29.04
13:00
MaŔinac
Spartak
1
0
|
29.04.2018 13:00 | MaŔinac | 1 : 0 | Spartak |
29.04
16:00
MaÄva
Lavice DuboÄica
2
2
|
29.04.2018 16:00 | MaÄva | 2 : 2 | Lavice DuboÄica |
29.04
10:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
3
|
29.04.2018 10:00 | OFK Beograd | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
29.04
11:00
InÄija
Brodarac
0
2
|
29.04.2018 11:00 | InÄija | 0 : 2 | Brodarac |
29.04
10:00
BaÄka 1901
Vojvodina
3
3
|
29.04.2018 10:00 | BaÄka 1901 | 3 : 3 | Vojvodina |
29.04
09:00
011
Siti Sport Klub
4
2
|
29.04.2018 09:00 | 011 | 4 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
29.04
10:00
SindjelÄ
Studentski Grad
1
1
|
29.04.2018 10:00 | SindjelÄ | 1 : 1 | Studentski Grad | |||||
29.04
11:00
IMT
BASK
1
3
|
29.04.2018 11:00 | IMT | 1 : 3 | BASK | |||||
29.04
09:30
RadniÄki (NB)
BSK BorÄa
2
0
|
29.04.2018 09:30 | RadniÄki (NB) | 2 : 0 | BSK BorÄa | |||||
29.04
17:00
Bežanija
Kolubara
4
0
|
29.04.2018 17:00 | Bežanija | 4 : 0 | Kolubara |
29.04
16:00
Jasenica 2017
Proleter Mihajlovac
6
0
|
29.04.2018 16:00 | Jasenica 2017 | 6 : 0 | Proleter Mihajlovac |
29.04
09:00
Žarkovo
PoŔtar 1930
3
1
|
29.04.2018 09:00 | Žarkovo | 3 : 1 | PoŔtar 1930 |
29.04
11:00
Stepojevac Vaga
Zvezdara
2
1
|
29.04.2018 11:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
29.04
12:00
Posavina
Å umadinac
0
0
|
29.04.2018 12:00 | Posavina | 0 : 0 | Å umadinac |
29.04
11:00
Prva Iskra
Polet
3
0
|
29.04.2018 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Polet |
29.04
10:00
RadniÄki (S)
Krila Krajine
4
0
|
29.04.2018 10:00 | RadniÄki (S) | 4 : 0 | Krila Krajine |
29.04
10:00
Omladinac (NB)
Proleter (NS)
0
0
|
29.04.2018 10:00 | Omladinac (NB) | 0 : 0 | Proleter (NS) | |||||
29.04
09:30
Crvena zvezda
RadniÄki (SM)
0
5
|
29.04.2018 09:30 | Crvena zvezda | 0 : 5 | RadniÄki (SM) |
29.04
12:00
Brodarac MK
Rad MK
1
1
|
29.04.2018 12:00 | Brodarac MK | 1 : 1 | Rad MK | |||||
29.04
16:00
Internacional MK
OFK Beograd MO
4
1
|
29.04.2018 16:00 | Internacional MK | 4 : 1 | OFK Beograd MO |
29.04
13:00
Kiker
Novi Pazar
1
1
|
29.04.2018 13:00 | Kiker | 1 : 1 | Novi Pazar |
29.04
12:00
RadniÄki (Z)
Dinamo 1945
5
1
|
29.04.2018 12:00 | RadniÄki (Z) | 5 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
29.04
12:00
Spartak
Vojvodina
1
3
|
29.04.2018 12:00 | Spartak | 1 : 3 | Vojvodina |
29.04
12:30
RadniÄki (NB)
Rad
0
1
|
29.04.2018 12:30 | RadniÄki (NB) | 0 : 1 | Rad | |||||
29.04
11:00
Teleoptik
SindjeliÄ
6
0
|
29.04.2018 11:00 | Teleoptik | 6 : 0 | SindjeliÄ |
29.04
14:00
Balkan
GSP Polet
1
1
|
29.04.2018 14:00 | Balkan | 1 : 1 | GSP Polet | |||||
29.04
13:30
Beograd 1929
GrafiÄar
0
3
|
29.04.2018 13:30 | Beograd 1929 | 0 : 3 | GrafiÄar |
29.04
11:00
Cerovac
Radnik
0
6
|
29.04.2018 11:00 | Cerovac | 0 : 6 | Radnik |
29.04
10:00
Zmaj 1953
BuduÄnost
0
2
|
29.04.2018 10:00 | Zmaj 1953 | 0 : 2 | BuduÄnost |
29.04
11:00
Apolon
Slavija
14
0
|
29.04.2018 11:00 | Apolon | 14 : 0 | Slavija | |||||
29.04
15:30
Tutin
Å umadija 1903
3
1
|
29.04.2018 15:30 | Tutin | 3 : 1 | Å umadija 1903 |
29.04
12:00
OFK VrŔac
ŽAK
12
0
|
29.04.2018 12:00 | OFK VrŔac | 12 : 0 | ŽAK |
29.04
12:00
RadniÄki (SM)
InÄija
0
3
|
29.04.2018 12:00 | RadniÄki (SM) | 0 : 3 | InÄija |
29.04
12:00
Vrbas
Hajduk Junior
2
4
|
29.04.2018 12:00 | Vrbas | 2 : 4 | Hajduk Junior | |||||
29.04
12:00
BeÄej 1918
OFK BaÄka
2
2
|
29.04.2018 12:00 | BeÄej 1918 | 2 : 2 | OFK BaÄka |
29.04
14:00
Voždovac MK
Mladenovac MK
8
0
|
29.04.2018 14:00 | Voždovac MK | 8 : 0 | Mladenovac MK | |||||
29.04
10:00
BSK BorÄa MK
Brodarac MK
3
2
|
29.04.2018 10:00 | BSK BorÄa MK | 3 : 2 | Brodarac MK | |||||
29.04
10:30
Lokomotiva MK
Zemun MK
0
4
|
29.04.2018 10:30 | Lokomotiva MK | 0 : 4 | Zemun MK |
29.04
11:00
Obrenovac 1905 MK
011 MK
1
2
|
29.04.2018 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 1 : 2 | 011 MK |
29.04
10:00
LeŔtane MK
Jedinstvo MK
3
0
|
29.04.2018 10:00 | LeŔtane MK | 3 : 0 | Jedinstvo MK | |||||
29.04
14:00
Bežanija MK
OFK Beograd MK
2
0
|
29.04.2018 14:00 | Bežanija MK | 2 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
29.04
10:00
Sopot MK
Kosmaj MK
4
0
|
29.04.2018 10:00 | Sopot MK | 4 : 0 | Kosmaj MK |
29.04
10:00
RadniÄki (Z)
Dinamo 1945
0
1
|
29.04.2018 10:00 | RadniÄki (Z) | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
29.04
10:00
Spartak
Vojvodina
1
4
|
29.04.2018 10:00 | Spartak | 1 : 4 | Vojvodina |
29.04
09:00
Teleoptik
ÄukariÄki
2
2
|
29.04.2018 09:00 | Teleoptik | 2 : 2 | ÄukariÄki | |||||
29.04
09:30
Kolubara
OFK Beograd
2
0
|
29.04.2018 09:30 | Kolubara | 2 : 0 | OFK Beograd |
29.04
09:00
Lokomotiva
OLE
2
0
|
29.04.2018 09:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | OLE | |||||
29.04
12:00
BSK
SinÄeliÄ
0
1
|
29.04.2018 12:00 | BSK | 0 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
29.04
10:00
RadniÄki (O)
Lola
2
1
|
29.04.2018 10:00 | RadniÄki (O) | 2 : 1 | Lola | |||||
29.04
15:30
RadniÄki (NB)
Internacional
1
2
|
29.04.2018 15:30 | RadniÄki (NB) | 1 : 2 | Internacional | |||||
29.04
16:00
BASK
Studentski Grad
0
2
|
29.04.2018 16:00 | BASK | 0 : 2 | Studentski Grad |
29.04
17:00
Palilulac
Sopot
5
0
|
29.04.2018 17:00 | Palilulac | 5 : 0 | Sopot | |||||
29.04
11:00
Balkan
BoleÄ
1
4
|
29.04.2018 11:00 | Balkan | 1 : 4 | BoleÄ |
29.04
10:00
Milutinac
Borac
4
0
|
29.04.2018 10:00 | Milutinac | 4 : 0 | Borac | |||||
29.04
10:00
Napredak (M)
Ada
1
2
|
29.04.2018 10:00 | Napredak (M) | 1 : 2 | Ada |
29.04
14:30
Äantavir
RadniÄki 1905
4
1
|
29.04.2018 14:30 | Äantavir | 4 : 1 | RadniÄki 1905 |
29.04
10:00
BAK
Coerver junior FA
3
1
|
29.04.2018 10:00 | BAK | 3 : 1 | Coerver junior FA |
29.04
10:00
Partizan (U)
Banat (I)
9
0
|
29.04.2018 10:00 | Partizan (U) | 9 : 0 | Banat (I) |
29.04
11:00
Omladinac (D)
BuduÄnost (BB)
0
1
|
29.04.2018 11:00 | Omladinac (D) | 0 : 1 | BuduÄnost (BB) |
29.04
11:00
Jedinstvo SteviÄ
Mladost (V)
15
1
|
29.04.2018 11:00 | Jedinstvo SteviÄ | 15 : 1 | Mladost (V) |
29.04
10:00
Zvezda
Zabrezje
2
8
|
29.04.2018 10:00 | Zvezda | 2 : 8 | Zabrezje | |||||
29.04
10:00
Duboko
Zadrugar
2
1
|
29.04.2018 10:00 | Duboko | 2 : 1 | Zadrugar |
29.04
10:00
SinÄeliÄ
Postar 1930
9
0
|
29.04.2018 10:00 | SinÄeliÄ | 9 : 0 | Postar 1930 | |||||
29.04
16:30
Borac
Bežanija
4
4
|
29.04.2018 16:30 | Borac | 4 : 4 | Bežanija |
29.04
12:00
Rudar 2001
Kostolac 2008
3
0
|
29.04.2018 12:00 | Rudar 2001 | 3 : 0 | Kostolac 2008 | |||||
29.04
12:00
Pinkum
Borac
0
3
|
29.04.2018 12:00 | Pinkum | 0 : 3 | Borac |
29.04
Banja 1957
KMF AranÄelovac
2
4
|
29.04.2018 | Banja 1957 | 2 : 4 | KMF AranÄelovac |
29.04
10:00
OFK VrŔac
ŽAK
4
1
|
29.04.2018 10:00 | OFK VrŔac | 4 : 1 | ŽAK |
29.04
10:00
CFK
Hajduk Junior
3
2
|
29.04.2018 10:00 | CFK | 3 : 2 | Hajduk Junior | |||||
29.04
10:00
Arena SU
TSC
2
3
|
29.04.2018 10:00 | Arena SU | 2 : 3 | TSC | |||||
29.04
10:00
BeÄej 1918
Tekstilac
2
1
|
29.04.2018 10:00 | BeÄej 1918 | 2 : 1 | Tekstilac |
29.04
10:00
RadniÄki (SM)
InÄija
2
4
|
29.04.2018 10:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 4 | InÄija | |||||
29.04
10:00
Srem (SM)
Index
0
4
|
29.04.2018 10:00 | Srem (SM) | 0 : 4 | Index |
29.04
09:30
Zemun MK
BSK BorÄa MK
6
0
|
29.04.2018 09:30 | Zemun MK | 6 : 0 | BSK BorÄa MK | |||||
29.04
11:30
Voždovac MK
Brodarac MK
0
3
|
29.04.2018 11:30 | Voždovac MK | 0 : 3 | Brodarac MK |
29.04
11:00
PKB MK
OFK Beograd B MK
0
3
|
29.04.2018 11:00 | PKB MK | 0 : 3 | OFK Beograd B MK |
29.04
11:00
Rad
Kolubara
3
1
|
29.04.2018 11:00 | Rad | 3 : 1 | Kolubara |
29.04
09:30
Brodarac 1947
OLE
1
3
|
29.04.2018 09:30 | Brodarac 1947 | 1 : 3 | OLE | |||||
29.04
13:00
OFK Beograd
BSK BorÄa
1
1
|
29.04.2018 13:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | BSK BorÄa | |||||
29.04
16:00
RadniÄki (O)
BSK 1925
0
3
|
29.04.2018 16:00 | RadniÄki (O) | 0 : 3 | BSK 1925 | |||||
29.04
09:00
Voždovac
Teleoptik
2
4
|
29.04.2018 09:00 | Voždovac | 2 : 4 | Teleoptik |
29.04
10:00
Subotica
Spartak '06
2
7
|
29.04.2018 10:00 | Subotica | 2 : 7 | Spartak '06 | |||||
29.04
09:30
Spartak '05
ObiliÄ
5
0
|
29.04.2018 09:30 | Spartak '05 | 5 : 0 | ObiliÄ |
29.04
17:00
Jedinstvo
IMT
2
0
|
29.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | IMT |
29.04
11:00
Palilulac
Crvenka
3
4
|
29.04.2018 11:00 | Palilulac | 3 : 4 | Crvenka | |||||
29.04
09:00
Balkan
Torlak
1
2
|
29.04.2018 09:00 | Balkan | 1 : 2 | Torlak | |||||
29.04
11:00
Beograd 1929
Banja
4
0
|
29.04.2018 11:00 | Beograd 1929 | 4 : 0 | Banja |
29.04
12:00
Lokomotiva
Žarkovo
4
0
|
29.04.2018 12:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Žarkovo |
29.04
17:00
Crvena zvezda MML
Kormoran
3
1
|
29.04.2018 17:00 | Crvena zvezda MML | 3 : 1 | Kormoran | |||||
29.04
13:30
Lokomotiva
VrÄin
6
1
|
29.04.2018 13:30 | Lokomotiva | 6 : 1 | VrÄin |
29.04
19:00
Zemun
Forza
7
1
|
29.04.2018 19:00 | Zemun | 7 : 1 | Forza | |||||
29.04
17:30
GSP Polet
Varga
2
3
|
29.04.2018 17:30 | GSP Polet | 2 : 3 | Varga |
29.04
10:00
Posavac Tisma
RadniÄki
2
3
|
29.04.2018 10:00 | Posavac Tisma | 2 : 3 | RadniÄki |
29.04
Omladinac
Posavina
6
1
|
29.04.2018 | Omladinac | 6 : 1 | Posavina | |||||
29.04
Buducnost
Zvezda
10
2
|
29.04.2018 | Buducnost | 10 : 2 | Zvezda | |||||
29.04
Skela
Sloga
12
1
|
29.04.2018 | Skela | 12 : 1 | Sloga |
29.04
20:30
SinÄeliÄ
Loznica
26
28
|
29.04.2018 20:30 | SinÄeliÄ | 26 : 28 | Loznica | |||||
29.04
19:30
MaÄva
Morava
29
25
|
29.04.2018 19:30 | MaÄva | 29 : 25 | Morava |
29.04
12:00
Novi Pazar
RadniÄki 1964
32
30
|
29.04.2018 12:00 | Novi Pazar | 32 : 30 | RadniÄki 1964 | |||||
29.04
20:00
KaraÄorÄe
Bela Palanka
27
35
|
29.04.2018 20:00 | KaraÄorÄe | 27 : 35 | Bela Palanka |
29.04
19:00
Srem SM
Jabuka
20
33
|
29.04.2018 19:00 | Srem SM | 20 : 33 | Jabuka |
29.04
16:30
Sloga
Metalac
34
35
|
29.04.2018 16:30 | Sloga | 34 : 35 | Metalac |
29.04
18:00
ParaÄin
Rtanj
26
25
|
29.04.2018 18:00 | ParaÄin | 26 : 25 | Rtanj |
29.04
19:00
Zrenjanin
Potisje Pleteks
24
41
|
29.04.2018 19:00 | Zrenjanin | 24 : 41 | Potisje Pleteks | |||||
29.04
17:00
Metalac
Vojvoda Stepa
42
25
|
29.04.2018 17:00 | Metalac | 42 : 25 | Vojvoda Stepa | |||||
29.04
20:00
ORK PanÄevo
Slavija
31
30
|
29.04.2018 20:00 | ORK PanÄevo | 31 : 30 | Slavija |
29.04
18:30
Rudar
Jagodina
32
32
|
29.04.2018 18:30 | Rudar | 32 : 32 | Jagodina | |||||
29.04
19:00
Arif Knjaz 1957
Mladost 1949
21
22
|
29.04.2018 19:00 | Arif Knjaz 1957 | 21 : 22 | Mladost 1949 |
29.04
18:30
Rakovica
BariÄ
50
26
|
29.04.2018 18:30 | Rakovica | 50 : 26 | BariÄ |
29.04
12:00
DuboÄica 54 - 2
ŽelezniÄar 1949 - 2
24
31
|
29.04.2018 12:00 | DuboÄica 54 - 2 | 24 : 31 | ŽelezniÄar 1949 - 2 |
29.04
12:00
GraniÄar
Sivac 69/2
32
27
|
29.04.2018 12:00 | GraniÄar | 32 : 27 | Sivac 69/2 | |||||
29.04
19:00
Rusin
Sombor
24
25
|
29.04.2018 19:00 | Rusin | 24 : 25 | Sombor |
29.04
18:00
Senta
ObiliÄ
38
21
|
29.04.2018 18:00 | Senta | 38 : 21 | ObiliÄ |
29.04
18:00
Crepaja
Glogonj
41
11
|
29.04.2018 18:00 | Crepaja | 41 : 11 | Glogonj | |||||
29.04
16:00
RadniÄki
Dolovo
24
29
|
29.04.2018 16:00 | RadniÄki | 24 : 29 | Dolovo |
29.04
19:00
InÄija 2
Vojka
24
33
|
29.04.2018 19:00 | InÄija 2 | 24 : 33 | Vojka | |||||
29.04
20:30
Jedinstvo
BeoÄin
28
23
|
29.04.2018 20:30 | Jedinstvo | 28 : 23 | BeoÄin |
29.04
18:00
Vojvodina
Metaloplastika
27
25
|
29.04.2018 18:00 | Vojvodina | 27 : 25 | Metaloplastika |
29.04
17:00
Deronje
Laki
16
16
|
29.04.2018 17:00 | Deronje | 16 : 16 | Laki |
29.04
17:00
Župa
Knjaz MiloÅ” 2
24
25
|
29.04.2018 17:00 | Župa | 24 : 25 | Knjaz MiloŔ 2 |
29.04
14:00
Naisa 2
Rtanj
31
27
|
29.04.2018 14:00 | Naisa 2 | 31 : 27 | Rtanj | |||||
29.04
19:30
RadniÄki
Äerdap
21
19
|
29.04.2018 19:30 | RadniÄki | 21 : 19 | Äerdap | |||||
29.04
15:00
Vlasotince
Vranje
34
35
|
29.04.2018 15:00 | Vlasotince | 34 : 35 | Vranje | |||||
29.04
14:00
DuboÄica
Jagodina 2
23
23
|
29.04.2018 14:00 | DuboÄica | 23 : 23 | Jagodina 2 | |||||
29.04
19:00
ŽitoraÄa
TopliÄanin
26
34
|
29.04.2018 19:00 | ŽitoraÄa | 26 : 34 | TopliÄanin |
29.04
19:00
RadniÄki (O)
MaÄva
44
27
|
29.04.2018 19:00 | RadniÄki (O) | 44 : 27 | MaÄva |
29.04
16:00
Partizan
ObiliÄ
30
26
|
29.04.2018 16:00 | Partizan | 30 : 26 | ObiliÄ | |||||
29.04
17:00
Lehel
Naftagas (Ž)
24
33
|
29.04.2018 17:00 | Lehel | 24 : 33 | Naftagas (Ž) |
29.04
18:00
Sonta
JugoviÄ (Ž)
16
32
|
29.04.2018 18:00 | Sonta | 16 : 32 | JugoviÄ (Ž) | |||||
29.04
17:00
Rusin
Apatin (Ž)
10
37
|
29.04.2018 17:00 | Rusin | 10 : 37 | Apatin (Ž) |
29.04
18:00
Kolubara
VGSK
26
18
|
29.04.2018 18:00 | Kolubara | 26 : 18 | VGSK |
29.04
16:00
Morava
Remesiana
17
28
|
29.04.2018 16:00 | Morava | 17 : 28 | Remesiana |
29.04
19:00
Metalac
ZajeÄar 1949
17
37
|
29.04.2018 19:00 | Metalac | 17 : 37 | ZajeÄar 1949 |
29.04
20:00
Nova Pazova
International
4
0
|
29.04.2018 20:00 | Nova Pazova | 4 : 0 | International |
29.04
16:30
Put-inženjering
Vranje
1
4
|
29.04.2018 16:30 | Put-inženjering | 1 : 4 | Vranje |
29.04
21:00
MiÄko trend
Tango
7
4
|
29.04.2018 21:00 | MiÄko trend | 7 : 4 | Tango | |||||
29.04
19:00
Hajduk
Tisa
4
4
|
29.04.2018 19:00 | Hajduk | 4 : 4 | Tisa |
29.04
19:30
Prokuplje
Ozren
4
2
|
29.04.2018 19:30 | Prokuplje | 4 : 2 | Ozren |
29.04
15:00
RadniÄki
Partizan
24
46
|
29.04.2018 15:00 | RadniÄki | 24 : 46 | Partizan | |||||
29.04
16:00
Crvena Zvezda
DorÄol
42
12
|
29.04.2018 16:00 | Crvena Zvezda | 42 : 12 | DorÄol |
29.04
13:30
Crveni Kenguri
Vitez
40
20
|
29.04.2018 13:30 | Crveni Kenguri | 40 : 20 | Vitez |
29.04
13:00
Angel Warriors ÄaÄak
Royal Crowns Kraljevo
22
0
|
29.04.2018 13:00 | Angel Warriors ÄaÄak | 22 : 0 | Royal Crowns Kraljevo | |||||
29.04
16:15
Pastuvi Požarevac
Celtis Sombor
12
21
|
29.04.2018 16:15 | Pastuvi Požarevac | 12 : 21 | Celtis Sombor |
29.04
12:00
Smederevo Bedemi
Lavovi VrŔac
6
14
|
29.04.2018 12:00 | Smederevo Bedemi | 6 : 14 | Lavovi VrŔac | |||||
29.04
13:00
Hawks Obrenovac
Panthers PanÄevo
14
21
|
29.04.2018 13:00 | Hawks Obrenovac | 14 : 21 | Panthers PanÄevo | |||||
29.04
17:00
Pirates Zemun
Sharks Å abac
41
0
|
29.04.2018 17:00 | Pirates Zemun | 41 : 0 | Sharks Å abac |