29.05
17:00
BuduÄnost
IMR
0
0
|
29.05.2016 17:00 | BuduÄnost | 0 : 0 | IMR | |||||
29.05
17:00
Žarkovo
Brodarac 1947
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Žarkovo | 1 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
29.05
17:00
Crvena zvezda
DorÄol
2
2
|
29.05.2016 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | DorÄol | |||||
29.05
17:00
RadniÄki (NB)
Turbina
1
1
|
29.05.2016 17:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 1 | Turbina | |||||
29.05
17:00
Stepojevac Vaga
Srem
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Stepojevac Vaga | 2 : 3 | Srem | |||||
29.05
17:00
GSP Polet
IMT
2
0
|
29.05.2016 17:00 | GSP Polet | 2 : 0 | IMT | |||||
29.05
17:00
RadniÄki (O)
BASK
1
2
|
29.05.2016 17:00 | RadniÄki (O) | 1 : 2 | BASK | |||||
29.05
17:00
Teleoptik
Sopot
5
2
|
29.05.2016 17:00 | Teleoptik | 5 : 2 | Sopot |
29.05
11:00
Polet (LJ)
FAP
1
1
|
29.05.2016 11:00 | Polet (LJ) | 1 : 1 | FAP | |||||
29.05
17:00
ŽelezniÄar
MaÄva
1
2
|
29.05.2016 17:00 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | MaÄva | |||||
29.05
17:00
Zvižd
KaraÄorÄe
0
2
|
29.05.2016 17:00 | Zvižd | 0 : 2 | KaraÄorÄe |
29.05
17:30
Morava
BoŔnjane
2
4
|
29.05.2016 17:30 | Morava | 2 : 4 | BoŔnjane | |||||
29.05
17:30
Rembas
Župa
1
1
|
29.05.2016 17:30 | Rembas | 1 : 1 | Župa | |||||
29.05
17:30
FUD
Poljoprivrednik
2
1
|
29.05.2016 17:30 | FUD | 2 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
29.05
17:30
SFS Borac
Sloga (Ä)
2
1
|
29.05.2016 17:30 | SFS Borac | 2 : 1 | Sloga (Ä) | |||||
29.05
17:30
ŽitoraÄa
Jedinstvo (P)
1
0
|
29.05.2016 17:30 | ŽitoraÄa | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo (M)
LevaÄ
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 2 | LevaÄ | |||||
29.05
17:30
Lugomir
Juhor
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Lugomir | 3 : 2 | Juhor |
29.05
17:30
Rudar Alpos
Pukovac
6
5
|
29.05.2016 17:30 | Rudar Alpos | 6 : 5 | Pukovac | |||||
29.05
17:30
RadniÄki (L)
Napredak
3
4
|
29.05.2016 17:30 | RadniÄki (L) | 3 : 4 | Napredak | |||||
29.05
17:30
Brodoremont
Rtanj
1
2
|
29.05.2016 17:30 | Brodoremont | 1 : 2 | Rtanj | |||||
29.05
17:30
Bukovik
Äerdap
3
0
|
29.05.2016 17:30 | Bukovik | 3 : 0 | Äerdap | |||||
29.05
17:30
Hajduk Veljko
Moravica
0
0
|
29.05.2016 17:30 | Hajduk Veljko | 0 : 0 | Moravica | |||||
29.05
17:30
BuÄje
Zaplanjac
3
2
|
29.05.2016 17:30 | BuÄje | 3 : 2 | Zaplanjac | |||||
29.05
17:30
Kablovi
Rudar (P)
1
5
|
29.05.2016 17:30 | Kablovi | 1 : 5 | Rudar (P) |
29.05
17:30
Ropotovo
Morava
1
1
|
29.05.2016 17:30 | Ropotovo | 1 : 1 | Morava | |||||
29.05
17:30
BobiŔte
Balkanski
0
4
|
29.05.2016 17:30 | BobiŔte | 0 : 4 | Balkanski | |||||
29.05
17:30
BuduÄnost (P)
Jablanica
1
2
|
29.05.2016 17:30 | BuduÄnost (P) | 1 : 2 | Jablanica |
29.05
17:00
Mladost (T)
Tekstilac
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Mladost (T) | 1 : 2 | Tekstilac | |||||
29.05
17:00
Tavankut
OFK Vrbas
5
0
|
29.05.2016 17:00 | Tavankut | 5 : 0 | OFK Vrbas | |||||
29.05
17:00
Zadrugar
Srbobran
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Srbobran |
29.05
17:00
Sremac
Veternik
4
4
|
29.05.2016 17:00 | Sremac | 4 : 4 | Veternik | |||||
29.05
17:00
Crvena Zvezda
BuduÄnost (SN)
4
2
|
29.05.2016 17:00 | Crvena Zvezda | 4 : 2 | BuduÄnost (SN) | |||||
29.05
17:00
Borac
Kupinovo
10
1
|
29.05.2016 17:00 | Borac | 10 : 1 | Kupinovo | |||||
29.05
17:00
Mladost (BJ)
Sloga
3
3
|
29.05.2016 17:00 | Mladost (BJ) | 3 : 3 | Sloga | |||||
29.05
17:00
ŽSK
LSK LaÄarak
1
6
|
29.05.2016 17:00 | ŽSK | 1 : 6 | LSK LaÄarak | |||||
29.05
10:00
Kabel
Hajduk (B)
1
1
|
29.05.2016 10:00 | Kabel | 1 : 1 | Hajduk (B) | |||||
29.05
17:00
JugoviÄ
Slavija
1
3
|
29.05.2016 17:00 | JugoviÄ | 1 : 3 | Slavija | |||||
29.05
17:00
BuduÄnost (G)
Jedinstvo (SP)
0
2
|
29.05.2016 17:00 | BuduÄnost (G) | 0 : 2 | Jedinstvo (SP) |
29.05
17:00
Napredak
Morava
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Napredak | 2 : 3 | Morava | |||||
29.05
17:00
Basarac
Å apine
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Basarac | 1 : 2 | Å apine | |||||
29.05
17:00
RSK
Proleter
0
1
|
29.05.2016 17:00 | RSK | 0 : 1 | Proleter | |||||
29.05
17:00
Omladinac
Sloga
4
3
|
29.05.2016 17:00 | Omladinac | 4 : 3 | Sloga |
29.05
17:00
RadniÄki Stobex
Brezovica
3
1
|
29.05.2016 17:00 | RadniÄki Stobex | 3 : 1 | Brezovica | |||||
29.05
17:00
Sloga (S)
RaÄevac
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Sloga (S) | 2 : 0 | RaÄevac | |||||
29.05
17:00
Polimlje
RadniÄki (V)
3
1
|
29.05.2016 17:00 | Polimlje | 3 : 1 | RadniÄki (V) | |||||
29.05
17:00
Zlatar
Jedinstvo 1945
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Zlatar | 1 : 2 | Jedinstvo 1945 |
29.05
17:00
Arsenal
Orlovac
1
0
|
29.05.2016 17:00 | Arsenal | 1 : 0 | Orlovac | |||||
29.05
17:00
BraÄa VukoviÄ
DragaÄevo
4
0
|
29.05.2016 17:00 | BraÄa VukoviÄ | 4 : 0 | DragaÄevo | |||||
29.05
17:00
Sloboda (Ä)
OvÄar
0
0
|
29.05.2016 17:00 | Sloboda (Ä) | 0 : 0 | OvÄar | |||||
29.05
17:00
KaraÄorÄe
Takovo
1
2
|
29.05.2016 17:00 | KaraÄorÄe | 1 : 2 | Takovo | |||||
29.05
17:00
Bane
TrepÄa
4
0
|
29.05.2016 17:00 | Bane | 4 : 0 | TrepÄa | |||||
29.05
17:00
Slavija (K)
Omladinac (NS)
5
0
|
29.05.2016 17:00 | Slavija (K) | 5 : 0 | Omladinac (NS) |
29.05
17:30
Morava 1918
Partizan
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Morava 1918 | 1 : 0 | Partizan | |||||
29.05
17:30
Napredak (Z)
Bratstvo
3
1
|
29.05.2016 17:30 | Napredak (Z) | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
29.05
17:30
KuŔiljevo
Sloga
4
0
|
29.05.2016 17:30 | KuŔiljevo | 4 : 0 | Sloga | |||||
29.05
17:30
Mladi radnik
Napredak (D)
0
0
|
29.05.2016 17:30 | Mladi radnik | 0 : 0 | Napredak (D) | |||||
29.05
17:30
OFK Tekstilac
OFK Bratstvo
5
4
|
29.05.2016 17:30 | OFK Tekstilac | 5 : 4 | OFK Bratstvo | |||||
29.05
17:30
Dragocvet
BSK
6
1
|
29.05.2016 17:30 | Dragocvet | 6 : 1 | BSK | |||||
29.05
17:30
Mladost (K)
Mladost (J)
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Mladost (K) | 1 : 0 | Mladost (J) | |||||
29.05
17:30
BuduÄnost
OFK Batinac
0
1
|
29.05.2016 17:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | OFK Batinac |
29.05
17:30
Sloga
13. April
3
1
|
29.05.2016 17:30 | Sloga | 3 : 1 | 13. April | |||||
29.05
17:30
Gornji StepoÅ”
Trajal
0
3
|
29.05.2016 17:30 | Gornji StepoÅ” | 0 : 3 | Trajal | |||||
29.05
17:30
Jastrebac
Å anac
3
0
|
29.05.2016 17:30 | Jastrebac | 3 : 0 | Å anac | |||||
29.05
17:30
Parunovac
Naupare
5
4
|
29.05.2016 17:30 | Parunovac | 5 : 4 | Naupare | |||||
29.05
17:30
Mladost
Mladi radnik
3
0
|
29.05.2016 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
29.05
17:30
MaÄkovac
Gradina
3
1
|
29.05.2016 17:30 | MaÄkovac | 3 : 1 | Gradina | |||||
29.05
17:30
Vinogradar
Äitluk
5
2
|
29.05.2016 17:30 | Vinogradar | 5 : 2 | Äitluk |
29.05
17:30
Real
Omladinac
1
1
|
29.05.2016 17:30 | Real | 1 : 1 | Omladinac | |||||
29.05
17:30
Borac
NS Tatko
4
1
|
29.05.2016 17:30 | Borac | 4 : 1 | NS Tatko | |||||
29.05
17:30
Partizanski put
Pobeda
0
3
|
29.05.2016 17:30 | Partizanski put | 0 : 3 | Pobeda | |||||
29.05
17:30
DobriÄ
Svetlost
1
2
|
29.05.2016 17:30 | DobriÄ | 1 : 2 | Svetlost | |||||
29.05
17:30
Mladost 1982
Jastrebac
3
3
|
29.05.2016 17:30 | Mladost 1982 | 3 : 3 | Jastrebac |
29.05
17:30
Palilula
Mladost (BatuÅ”.)
5
4
|
29.05.2016 17:30 | Palilula | 5 : 4 | Mladost (BatuÅ”.) | |||||
29.05
17:30
Koprijan 1975
RadniÄki 1924
0
3
|
29.05.2016 17:30 | Koprijan 1975 | 0 : 3 | RadniÄki 1924 | |||||
29.05
17:30
Zemljoradnik
Jedinstvo (B)
2
0
|
29.05.2016 17:30 | Zemljoradnik | 2 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
29.05
17:30
Orljane
NaŔa krila 1936
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Orljane | 3 : 2 | NaŔa krila 1936 | |||||
29.05
17:30
Mladost 1976 (Bilj.)
MaloŔiŔte
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Mladost 1976 (Bilj.) | 1 : 0 | MaloŔiŔte | |||||
29.05
17:30
RadniÄki 1947 (Ä)
Morava
4
4
|
29.05.2016 17:30 | RadniÄki 1947 (Ä) | 4 : 4 | Morava |
29.05
17:00
KljuÄ
Majdanpek
2
3
|
29.05.2016 17:00 | KljuÄ | 2 : 3 | Majdanpek | |||||
29.05
17:00
Deli Jovan
RadniÄki
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Deli Jovan | 2 : 0 | RadniÄki | |||||
29.05
17:00
Krivelj
Rudna Glava
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Krivelj | 3 : 2 | Rudna Glava | |||||
29.05
17:00
Blizna
Sloga
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Blizna | 1 : 2 | Sloga | |||||
29.05
17:00
Slatina
BSK
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Slatina | 2 : 0 | BSK |
29.05
17:30
SvrljiŔka Topla
Rgotina
0
1
|
29.05.2016 17:30 | SvrljiŔka Topla | 0 : 1 | Rgotina | |||||
29.05
Polet
TrebiÄ
2
2
|
29.05.2016 | Polet | 2 : 2 | TrebiÄ | |||||
29.05
Å SK
OFK Knjaz
2
1
|
29.05.2016 | Å SK | 2 : 1 | OFK Knjaz | |||||
29.05
Sloga
Malinik
0
4
|
29.05.2016 | Sloga | 0 : 4 | Malinik | |||||
29.05
GrliŔte
OsniÄ
3
1
|
29.05.2016 | GrliÅ”te | 3 : 1 | OsniÄ |
29.05
17:30
Jedinstvo
Zadrugar
8
1
|
29.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 8 : 1 | Zadrugar | |||||
29.05
13:00
Vladimir DurkoviÄ
Borac
2
0
|
29.05.2016 13:00 | Vladimir DurkoviÄ | 2 : 0 | Borac | |||||
29.05
17:30
Mladost
Gnjilan
3
4
|
29.05.2016 17:30 | Mladost | 3 : 4 | Gnjilan | |||||
29.05
17:30
Padež
Tanasko RajiÄ
0
1
|
29.05.2016 17:30 | Padež | 0 : 1 | Tanasko RajiÄ | |||||
29.05
17:30
Napredak
ŽeljuŔa
2
1
|
29.05.2016 17:30 | Napredak | 2 : 1 | ŽeljuŔa |
29.05
Levosoje
Mladost (S)
0
3
|
29.05.2016 | Levosoje | 0 : 3 | Mladost (S) |
29.05
17:00
ŽelezniÄar
Kumarevo
2
1
|
29.05.2016 17:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Kumarevo | |||||
29.05
17:00
Mladost V
Brza
2
2
|
29.05.2016 17:00 | Mladost V | 2 : 2 | Brza | |||||
29.05
17:00
Progres
Omladinac
3
1
|
29.05.2016 17:00 | Progres | 3 : 1 | Omladinac | |||||
29.05
17:00
Mladi Borac
Plantaža
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Mladi Borac | 1 : 2 | Plantaža | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo GS
Å umadija
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo GS | 3 : 2 | Å umadija | |||||
29.05
17:00
Sloboda D.B
RadniÄki (P)
2
2
|
29.05.2016 17:00 | Sloboda D.B | 2 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
29.05
17:00
ZloÄudovo
Äekmin
4
4
|
29.05.2016 17:00 | ZloÄudovo | 4 : 4 | Äekmin | |||||
29.05
17:00
Sloga (L)
Umac
4
4
|
29.05.2016 17:00 | Sloga (L) | 4 : 4 | Umac |
29.05
17:00
Mladost
RadniÄki
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Mladost | 2 : 3 | RadniÄki | |||||
29.05
17:00
Proleter
Sloboda
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Sloboda | |||||
29.05
17:00
Mramor
Rudar
4
1
|
29.05.2016 17:00 | Mramor | 4 : 1 | Rudar | |||||
29.05
17:00
BuduÄnost
Aluminjum
2
3
|
29.05.2016 17:00 | BuduÄnost | 2 : 3 | Aluminjum | |||||
29.05
17:00
Morava
Jedinstvo (GM)
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Morava | 2 : 3 | Jedinstvo (GM) | |||||
29.05
17:00
Brzi Brod
Vulkan
11
1
|
29.05.2016 17:00 | Brzi Brod | 11 : 1 | Vulkan |
29.05
17:30
Mladost (V)
Jugoslavija
2
7
|
29.05.2016 17:30 | Mladost (V) | 2 : 7 | Jugoslavija | |||||
29.05
17:30
Sloga (BNS)
Partizan (G)
1
2
|
29.05.2016 17:30 | Sloga (BNS) | 1 : 2 | Partizan (G) | |||||
29.05
17:30
Crvena zvezda
Borac (S)
3
3
|
29.05.2016 17:30 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Borac (S) | |||||
29.05
17:30
Vulturul
Vojvodina
1
1
|
29.05.2016 17:30 | Vulturul | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
29.05
17:30
Vladimirovac
BAK
7
3
|
29.05.2016 17:30 | Vladimirovac | 7 : 3 | BAK |
29.05
17:00
Vojvodina 1928
Polet
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Vojvodina 1928 | 2 : 1 | Polet | |||||
29.05
17:00
Zadrugar
Krajina
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Krajina | |||||
29.05
17:00
Roham
Crvena zvezda
0
4
|
29.05.2016 17:00 | Roham | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
29.05
17:00
RadniÄki 1911
Begej
2
6
|
29.05.2016 17:00 | RadniÄki 1911 | 2 : 6 | Begej | |||||
29.05
17:00
Borac Aleksandrovo
Proleter 2006
1
3
|
29.05.2016 17:00 | Borac Aleksandrovo | 1 : 3 | Proleter 2006 | |||||
29.05
17:00
Napredak
Naftagas
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Napredak | 1 : 2 | Naftagas |
29.05
17:00
Omladinac (D)
Mladost
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Mladost | |||||
29.05
17:00
Lipar
StaniÅ”iÄ
5
2
|
29.05.2016 17:00 | Lipar | 5 : 2 | StaniÅ”iÄ | |||||
29.05
17:00
OFK Å ikara
Rusin
3
3
|
29.05.2016 17:00 | OFK Å ikara | 3 : 3 | Rusin | |||||
29.05
17:00
Borac
Kordun
5
0
|
29.05.2016 17:00 | Borac | 5 : 0 | Kordun | |||||
29.05
17:00
Kula
BSK
3
1
|
29.05.2016 17:00 | Kula | 3 : 1 | BSK |
29.05
17:30
RadniÄki 1905
Preporod
3
1
|
29.05.2016 17:30 | RadniÄki 1905 | 3 : 1 | Preporod | |||||
29.05
17:30
Sloga
BajŔa
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Sloga | 3 : 2 | BajŔa | |||||
29.05
17:30
EÄÅ”eg
BaÄka
2
2
|
29.05.2016 17:30 | EÄÅ”eg | 2 : 2 | BaÄka | |||||
29.05
17:30
Proleter
Jadran
4
1
|
29.05.2016 17:30 | Proleter | 4 : 1 | Jadran |
29.05
17:00
Partizan
Hrtkovci
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Partizan | 1 : 1 | Hrtkovci | |||||
29.05
17:00
Sloven
OFK Zeka BuljubaŔa
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Sloven | 1 : 1 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
29.05
17:00
Rudar
GraniÄar 1924
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Rudar | 2 : 1 | GraniÄar 1924 | |||||
29.05
17:00
Napredak (P)
Donji Petrovci
3
1
|
29.05.2016 17:00 | Napredak (P) | 3 : 1 | Donji Petrovci | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo (M)
OFK BrestaÄ
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 3 | OFK BrestaÄ | |||||
29.05
17:00
Hajduk (D)
1. Maj Ruma
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Hajduk (D) | 2 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
29.05
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
Jadran
0
1
|
29.05.2016 17:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 0 : 1 | Jadran |
29.05
17:30
Vojvodina
Hercegovac
4
1
|
29.05.2016 17:30 | Vojvodina | 4 : 1 | Hercegovac | |||||
29.05
17:30
Napredak
Jedinstvo
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Napredak | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.05
17:30
Proleter
Stari Grad
1
4
|
29.05.2016 17:30 | Proleter | 1 : 4 | Stari Grad | |||||
29.05
17:30
MiletiÄ
Titel
3
3
|
29.05.2016 17:30 | MiletiÄ | 3 : 3 | Titel | |||||
29.05
17:30
Kulpin
Tvrdjava
2
2
|
29.05.2016 17:30 | Kulpin | 2 : 2 | Tvrdjava | |||||
29.05
17:30
Krila Krajine
Mladost
2
1
|
29.05.2016 17:30 | Krila Krajine | 2 : 1 | Mladost | |||||
29.05
17:30
Borac
Sutjeska
5
1
|
29.05.2016 17:30 | Borac | 5 : 1 | Sutjeska | |||||
29.05
17:30
BuduÄnost
Hajduk
0
2
|
29.05.2016 17:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | Hajduk |
29.05
10:00
Borac
Mladost (B)
2
1
|
29.05.2016 10:00 | Borac | 2 : 1 | Mladost (B) |
29.05
17:00
13. maj
Borac
6
2
|
29.05.2016 17:00 | 13. maj | 6 : 2 | Borac | |||||
29.05
17:00
PKB Kovilovo
Pionir
9
0
|
29.05.2016 17:00 | PKB Kovilovo | 9 : 0 | Pionir | |||||
29.05
17:00
Dunav
PoŔtar Zvezdara
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Dunav | 1 : 1 | PoŔtar Zvezdara | |||||
29.05
17:00
Brodarac
Zmaj 1953
5
2
|
29.05.2016 17:00 | Brodarac | 5 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
29.05
17:00
Komgrap
Institut
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Komgrap | 1 : 1 | Institut | |||||
29.05
17:00
Policajac
Milutinac
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Policajac | 1 : 2 | Milutinac | |||||
29.05
17:00
Banja
SindjeliÄ 2012
5
1
|
29.05.2016 17:00 | Banja | 5 : 1 | SindjeliÄ 2012 |
29.05
17:00
VinÄa
BoleÄ
2
2
|
29.05.2016 17:00 | VinÄa | 2 : 2 | BoleÄ | |||||
29.05
17:00
Pinosava
Avala 1939
2
8
|
29.05.2016 17:00 | Pinosava | 2 : 8 | Avala 1939 | |||||
29.05
17:00
Dunavac
Velika Krsna
4
2
|
29.05.2016 17:00 | Dunavac | 4 : 2 | Velika Krsna | |||||
29.05
17:00
KovaÄevac
Pudarci
0
2
|
29.05.2016 17:00 | KovaÄevac | 0 : 2 | Pudarci | |||||
29.05
17:00
RopoÄevo
Selo Mladenovac
1
2
|
29.05.2016 17:00 | RopoÄevo | 1 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
29.05
17:00
Mladenovac
OFK LeŔtane
2
2
|
29.05.2016 17:00 | Mladenovac | 2 : 2 | OFK LeŔtane |
29.05
16:30
7. Juli
Omladinac
3
0
|
29.05.2016 16:30 | 7. Juli | 3 : 0 | Omladinac | |||||
29.05
16:30
Sloga
BuduÄnost
3
2
|
29.05.2016 16:30 | Sloga | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
29.05
16:30
Osipaonica
Pobeda
3
0
|
29.05.2016 16:30 | Osipaonica | 3 : 0 | Pobeda | |||||
29.05
16:30
ŽelezniÄar
Mladi radnik
0
3
|
29.05.2016 16:30 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
29.05
16:30
Udarnik
Bresje Superior
0
4
|
29.05.2016 16:30 | Udarnik | 0 : 4 | Bresje Superior | |||||
29.05
16:30
Borac (R)
SASK
3
1
|
29.05.2016 16:30 | Borac (R) | 3 : 1 | SASK |
29.05
17:00
TrgovaÄki
Petar Dobrnjac
2
1
|
29.05.2016 17:00 | TrgovaÄki | 2 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
29.05
17:00
Rudar
Integral
6
0
|
29.05.2016 17:00 | Rudar | 6 : 0 | Integral | |||||
29.05
17:00
Borac
Vojvoda Milenko
4
2
|
29.05.2016 17:00 | Borac | 4 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
29.05
17:00
BuduÄnost
Mladost
1
0
|
29.05.2016 17:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Mladost | |||||
29.05
17:00
Mlava
KrilaÅ”
1
0
|
29.05.2016 17:00 | Mlava | 1 : 0 | KrilaÅ” | |||||
29.05
17:00
Napredak
ŽelezniÄar
5
1
|
29.05.2016 17:00 | Napredak | 5 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
29.05
17:00
Makce
Dizel
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Makce | 2 : 0 | Dizel |
29.05
17:00
Prvi srpski ustanak
AranÄelovac
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Prvi srpski ustanak | 2 : 3 | AranÄelovac | |||||
29.05
17:00
Å atornja
VinÄa
2
5
|
29.05.2016 17:00 | Å atornja | 2 : 5 | VinÄa | |||||
29.05
10:00
Å umadija
Lepenica
3
1
|
29.05.2016 10:00 | Å umadija | 3 : 1 | Lepenica | |||||
29.05
17:00
Trnava
Junkovac
5
3
|
29.05.2016 17:00 | Trnava | 5 : 3 | Junkovac | |||||
29.05
17:00
Banja
Borac
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Banja | 2 : 3 | Borac | |||||
29.05
17:00
Pobeda
ŽSK
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Pobeda | 3 : 2 | ŽSK |
29.05
17:00
Prvi partizan
Soko
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Prvi partizan | 3 : 0 | Soko | |||||
29.05
17:00
ViŔesava
PeruÄac
4
1
|
29.05.2016 17:00 | ViÅ”esava | 4 : 1 | PeruÄac | |||||
29.05
17:00
Sevojno
Crnokosa
0
4
|
29.05.2016 17:00 | Sevojno | 0 : 4 | Crnokosa | |||||
29.05
17:00
Polet
ŽelezniÄar
0
1
|
29.05.2016 17:00 | Polet | 0 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
29.05
17:00
Napredak
Savinac
3
5
|
29.05.2016 17:00 | Napredak | 3 : 5 | Savinac | |||||
29.05
17:00
Ariljska rampa
Jedinstvo
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Ariljska rampa | 2 : 0 | Jedinstvo |
29.05
17:30
Mladost (PP)
Hajduk Stanko
2
1
|
29.05.2016 17:30 | Mladost (PP) | 2 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
29.05
17:30
Borac (V)
BMR PetlovaÄa
5
3
|
29.05.2016 17:30 | Borac (V) | 5 : 3 | BMR PetlovaÄa | |||||
29.05
17:30
Podrinje
RadniÄki Å abaÄki
0
1
|
29.05.2016 17:30 | Podrinje | 0 : 1 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo (Z)
MaÄva 2005
1
6
|
29.05.2016 17:30 | Jedinstvo (Z) | 1 : 6 | MaÄva 2005 | |||||
29.05
17:30
Borac (L)
Jadar
5
0
|
29.05.2016 17:30 | Borac (L) | 5 : 0 | Jadar | |||||
29.05
17:30
Drina
Jedinstvo (Å )
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Drina | 1 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
29.05
17:30
Lipolist
Antimon
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Lipolist | 1 : 0 | Antimon |
29.05
17:00
Kolubara
Pepeljevac
3
5
|
29.05.2016 17:00 | Kolubara | 3 : 5 | Pepeljevac | |||||
29.05
17:00
JoŔeva
Banjani
1
0
|
29.05.2016 17:00 | JoŔeva | 1 : 0 | Banjani | |||||
29.05
17:00
Sovljak
OFK JabuÄje
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Sovljak | 3 : 0 | OFK JabuÄje | |||||
29.05
17:00
Mladost
TeŔnjar
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Mladost | 2 : 1 | TeŔnjar | |||||
29.05
17:00
Polet
KaÄer
1
0
|
29.05.2016 17:00 | Polet | 1 : 0 | KaÄer | |||||
29.05
17:00
Tvrdojevac
ZSK
5
4
|
29.05.2016 17:00 | Tvrdojevac | 5 : 4 | ZSK | |||||
29.05
17:00
Tulari
OFK Divci
1
3
|
29.05.2016 17:00 | Tulari | 1 : 3 | OFK Divci | |||||
29.05
17:00
TrliÄ
Junior Novo Naselje
4
1
|
29.05.2016 17:00 | TrliÄ | 4 : 1 | Junior Novo Naselje |
29.05
17:00
Mladost
SuŔica
0
1
|
29.05.2016 17:00 | Mladost | 0 : 1 | SuŔica | |||||
29.05
17:00
Kolonija
Jadran
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Kolonija | 2 : 0 | Jadran | |||||
29.05
17:00
Sloboda
BuduÄnost
0
2
|
29.05.2016 17:00 | Sloboda | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
29.05
17:00
Borac
Jedinstvo
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Borac | 2 : 0 | Jedinstvo |
29.05
17:30
Borac
Real
2
2
|
29.05.2016 17:30 | Borac | 2 : 2 | Real | |||||
29.05
17:30
Ibar
Stubal
2
0
|
29.05.2016 17:30 | Ibar | 2 : 0 | Stubal | |||||
29.05
17:30
OFK Ras
Polet
3
0
|
29.05.2016 17:30 | OFK Ras | 3 : 0 | Polet | |||||
29.05
17:30
Rudar
Gruža
2
0
|
29.05.2016 17:30 | Rudar | 2 : 0 | Gruža | |||||
29.05
17:30
Radnik
Mataruge
4
4
|
29.05.2016 17:30 | Radnik | 4 : 4 | Mataruge | |||||
29.05
17:30
Pazar Juniors 2011
Ribnica
5
0
|
29.05.2016 17:30 | Pazar Juniors 2011 | 5 : 0 | Ribnica | |||||
29.05
17:30
BuduÄnost
RadniÄki
0
2
|
29.05.2016 17:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | RadniÄki |
29.05
Gracko
Ugljare
3
0
|
29.05.2016 | Gracko | 3 : 0 | Ugljare |
29.05
17:00
Backovac Junajted
Napredak
2
4
|
29.05.2016 17:00 | Backovac Junajted | 2 : 4 | Napredak | |||||
29.05
17:00
Majdan
Jedinstvo
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Majdan | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
29.05
17:00
Omladinac
Spartak
0
2
|
29.05.2016 17:00 | Omladinac | 0 : 2 | Spartak | |||||
29.05
17:00
Donja Vrbava
Mladost
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Donja Vrbava | 3 : 0 | Mladost |
29.05
17:30
Rubin (DS)
OFK Gnjila
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Rubin (DS) | 3 : 2 | OFK Gnjila | |||||
29.05
17:30
Mladost
Donji Kopaonik
1
3
|
29.05.2016 17:30 | Mladost | 1 : 3 | Donji Kopaonik | |||||
29.05
17:30
Trudbenik
Beli Orlovi
6
0
|
29.05.2016 17:30 | Trudbenik | 6 : 0 | Beli Orlovi | |||||
29.05
17:30
Omladinac
Varvarin
4
0
|
29.05.2016 17:30 | Omladinac | 4 : 0 | Varvarin | |||||
29.05
17:30
Rubin (Z)
Polet 57
3
3
|
29.05.2016 17:30 | Rubin (Z) | 3 : 3 | Polet 57 | |||||
29.05
17:30
Stari Trstenik
Sloga
5
5
|
29.05.2016 17:30 | Stari Trstenik | 5 : 5 | Sloga |
29.05
17:30
Jedinstvo 1936
Rasina
1
1
|
29.05.2016 17:30 | Jedinstvo 1936 | 1 : 1 | Rasina | |||||
29.05
17:30
SebeÄevac
Dvorane
5
0
|
29.05.2016 17:30 | SebeÄevac | 5 : 0 | Dvorane | |||||
29.05
17:30
Sokolovi
BuduÄnost
1
3
|
29.05.2016 17:30 | Sokolovi | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
29.05
17:30
Sloga
Bukovica
2
0
|
29.05.2016 17:30 | Sloga | 2 : 0 | Bukovica | |||||
29.05
17:30
Kupci
BSK
4
0
|
29.05.2016 17:30 | Kupci | 4 : 0 | BSK |
29.05
17:30
Ratar
Jedinstvo GVD
3
7
|
29.05.2016 17:30 | Ratar | 3 : 7 | Jedinstvo GVD | |||||
29.05
11:00
OFK Sloga
Feniks 2012
1
0
|
29.05.2016 11:00 | OFK Sloga | 1 : 0 | Feniks 2012 | |||||
29.05
11:00
Borac
Jastrebac (T)
1
4
|
29.05.2016 11:00 | Borac | 1 : 4 | Jastrebac (T) | |||||
29.05
17:30
Planinac 2015
Sloga (K)
1
3
|
29.05.2016 17:30 | Planinac 2015 | 1 : 3 | Sloga (K) |
29.05
17:30
Marina Kutina
Knežica
3
3
|
29.05.2016 17:30 | Marina Kutina | 3 : 3 | Knežica | |||||
29.05
11:00
Toplica
Grkinja
1
2
|
29.05.2016 11:00 | Toplica | 1 : 2 | Grkinja | |||||
29.05
11:00
Moravac (ZT)
Klisura
3
0
|
29.05.2016 11:00 | Moravac (ZT) | 3 : 0 | Klisura | |||||
29.05
17:30
Moravac (Ä)
4. Juli
2
3
|
29.05.2016 17:30 | Moravac (Ä) | 2 : 3 | 4. Juli | |||||
29.05
17:30
Pobeda
DuŔnik
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Pobeda | 1 : 0 | DuŔnik |
29.05
17:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Napredak
2
3
|
29.05.2016 17:00 | KoÄa AndjelkoviÄ | 2 : 3 | Napredak | |||||
29.05
17:00
Rtkovo
Lokomotiva
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Rtkovo | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
29.05
11:00
KladuŔnica
LovÄen
0
0
|
29.05.2016 11:00 | KladuÅ”nica | 0 : 0 | LovÄen | |||||
29.05
17:00
Pontes
Mala Vrbica
2
4
|
29.05.2016 17:00 | Pontes | 2 : 4 | Mala Vrbica | |||||
29.05
17:00
Egeta
Omladinac
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Egeta | 2 : 1 | Omladinac | |||||
29.05
17:00
Milutinovac
Velika Vrbica
1
6
|
29.05.2016 17:00 | Milutinovac | 1 : 6 | Velika Vrbica |
29.05
17:30
Timok 1928
Polet 1959
4
1
|
29.05.2016 17:30 | Timok 1928 | 4 : 1 | Polet 1959 | |||||
29.05
17:30
Kosovo
GraniÄar
2
5
|
29.05.2016 17:30 | Kosovo | 2 : 5 | GraniÄar |
29.05
17:30
Sloga
Rongo Siti
5
1
|
29.05.2016 17:30 | Sloga | 5 : 1 | Rongo Siti | |||||
29.05
17:30
Jerma
Mladost
0
3
|
29.05.2016 17:30 | Jerma | 0 : 3 | Mladost | |||||
29.05
17:30
Lokomotiva
Veliki Suvodol
4
1
|
29.05.2016 17:30 | Lokomotiva | 4 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
29.05
17:30
Sloboda
Temac
1
3
|
29.05.2016 17:30 | Sloboda | 1 : 3 | Temac | |||||
29.05
17:30
Pobeda
DragoÅ”
1
3
|
29.05.2016 17:30 | Pobeda | 1 : 3 | DragoÅ” |
29.05
17:00
OFK Morava
Moravac
4
3
|
29.05.2016 17:00 | OFK Morava | 4 : 3 | Moravac | |||||
29.05
17:00
Real
Marjan MB
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Real | 2 : 3 | Marjan MB | |||||
29.05
17:00
Navalin
Napredak
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Navalin | 2 : 1 | Napredak | |||||
29.05
17:00
Polet
Bratstvo
4
3
|
29.05.2016 17:00 | Polet | 4 : 3 | Bratstvo | |||||
29.05
17:00
Mladost (DL)
Mladost (B)
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Mladost (DL) | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
29.05
17:00
Morava
Lemind 1953
1
3
|
29.05.2016 17:00 | Morava | 1 : 3 | Lemind 1953 |
29.05
17:30
HajduÄica
Vojvodina (CC)
4
1
|
29.05.2016 17:30 | HajduÄica | 4 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
29.05
17:30
Vojvodina (S)
KaraÅ” (K)
5
0
|
29.05.2016 17:30 | Vojvodina (S) | 5 : 0 | KaraÅ” (K) | |||||
29.05
17:30
KaraÅ” (J)
Borac (VS)
3
2
|
29.05.2016 17:30 | KaraÅ” (J) | 3 : 2 | Borac (VS) | |||||
29.05
17:30
Potporanj
Banat (I)
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Potporanj | 3 : 2 | Banat (I) | |||||
29.05
17:30
Partizan (K)
Ratar
5
4
|
29.05.2016 17:30 | Partizan (K) | 5 : 4 | Ratar | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo
Dunav
1
2
|
29.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Dunav | |||||
29.05
17:30
Borac (VG)
Å evac
1
1
|
29.05.2016 17:30 | Borac (VG) | 1 : 1 | Å evac |
29.05
17:00
1.Oktobar
Napredak
4
6
|
29.05.2016 17:00 | 1.Oktobar | 4 : 6 | Napredak | |||||
29.05
17:00
Proleter
Vojvodina (NM)
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
29.05
17:00
TerekveÅ”
Omladinac
0
0
|
29.05.2016 17:00 | TerekveÅ” | 0 : 0 | Omladinac | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo
Delija
5
1
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Delija | |||||
29.05
17:00
BuduÄnost
Vojvodina (B)
0
3
|
29.05.2016 17:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Vojvodina (B) | |||||
29.05
17:00
2. Oktobar
Bega
0
4
|
29.05.2016 17:00 | 2. Oktobar | 0 : 4 | Bega |
29.05
17:00
Proleter
Naftagas
0
4
|
29.05.2016 17:00 | Proleter | 0 : 4 | Naftagas | |||||
29.05
17:00
OFK Gradnulica
ASK
2
1
|
29.05.2016 17:00 | OFK Gradnulica | 2 : 1 | ASK | |||||
29.05
17:00
MSK
Rusanda
1
2
|
29.05.2016 17:00 | MSK | 1 : 2 | Rusanda | |||||
29.05
17:00
OFK Klek
Potisje
3
3
|
29.05.2016 17:00 | OFK Klek | 3 : 3 | Potisje | |||||
29.05
17:00
Lehel
Omladinac
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Lehel | 1 : 1 | Omladinac | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo
ŽFK Banat
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | ŽFK Banat |
29.05
17:00
GraniÄar
Partizan
3
0
|
29.05.2016 17:00 | GraniÄar | 3 : 0 | Partizan | |||||
29.05
17:00
Dinamo
Jedinstvo (R)
5
1
|
29.05.2016 17:00 | Dinamo | 5 : 1 | Jedinstvo (R) | |||||
29.05
17:00
Dunav
KFK Kula
3
1
|
29.05.2016 17:00 | Dunav | 3 : 1 | KFK Kula | |||||
29.05
17:00
TeleÄka
OFK Metalac
0
3
|
29.05.2016 17:00 | TeleÄka | 0 : 3 | OFK Metalac |
29.05
17:30
ÄurÄin
Solid
1
5
|
29.05.2016 17:30 | ÄurÄin | 1 : 5 | Solid | |||||
29.05
17:30
Äantavir
Elektrovojvodina
2
0
|
29.05.2016 17:30 | Äantavir | 2 : 0 | Elektrovojvodina | |||||
29.05
17:30
Udarnik ViŔnjevac
DuŔan Silni
0
0
|
29.05.2016 17:30 | Udarnik ViŔnjevac | 0 : 0 | DuŔan Silni | |||||
29.05
17:30
Žednik
Lokomotiva
3
1
|
29.05.2016 17:30 | Žednik | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
29.05
17:30
Bikovo
PaliÄ
3
0
|
29.05.2016 17:30 | Bikovo | 3 : 0 | PaliÄ |
29.05
17:00
Borac (M)
Borac (S)
6
0
|
29.05.2016 17:00 | Borac (M) | 6 : 0 | Borac (S) | |||||
29.05
17:00
PSK Putinci
GraniÄar
3
1
|
29.05.2016 17:00 | PSK Putinci | 3 : 1 | GraniÄar | |||||
29.05
17:00
ObiliÄ 1993
Napredak
5
0
|
29.05.2016 17:00 | ObiliÄ 1993 | 5 : 0 | Napredak | |||||
29.05
17:00
Omladinac
RadniÄki
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | RadniÄki | |||||
29.05
17:00
Hajduk 1932
Sloga
0
3
|
29.05.2016 17:00 | Hajduk 1932 | 0 : 3 | Sloga | |||||
29.05
17:00
FruŔkogorac
Mitros
2
4
|
29.05.2016 17:00 | FruŔkogorac | 2 : 4 | Mitros | |||||
29.05
17:00
Borac (K)
NoÄaj
6
0
|
29.05.2016 17:00 | Borac (K) | 6 : 0 | NoÄaj | |||||
29.05
17:00
Sloboda
Jedinstvo
1
0
|
29.05.2016 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Jedinstvo |
29.05
17:00
Jedinstvo
BuduÄnost
1
5
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | BuduÄnost | |||||
29.05
17:00
ObiliÄ (Vilovo)
Vojvodina
0
1
|
29.05.2016 17:00 | ObiliÄ (Vilovo) | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
29.05
17:00
Mladost Radost
Iskra
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Mladost Radost | 2 : 3 | Iskra | |||||
29.05
17:00
Sloga
Hajduk
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Hajduk | |||||
29.05
17:00
BaÄka
ObiliÄ (Zmajevo)
3
0
|
29.05.2016 17:00 | BaÄka | 3 : 0 | ObiliÄ (Zmajevo) |
29.05
18:00
Krivanj
NeŔtin
3
2
|
29.05.2016 18:00 | Krivanj | 3 : 2 | NeŔtin | |||||
29.05
18:00
MagliÄ
BaÄka
2
1
|
29.05.2016 18:00 | MagliÄ | 2 : 1 | BaÄka | |||||
29.05
18:00
Slavija
BaÄki Hajduk
1
0
|
29.05.2016 18:00 | Slavija | 1 : 0 | BaÄki Hajduk | |||||
29.05
18:00
NaŔa Zvezda
LabudnjaÄa
3
0
|
29.05.2016 18:00 | NaÅ”a Zvezda | 3 : 0 | LabudnjaÄa | |||||
29.05
18:00
Soko
Borac
1
1
|
29.05.2016 18:00 | Soko | 1 : 1 | Borac |
29.05
17:00
Tatra
Äenej
7
1
|
29.05.2016 17:00 | Tatra | 7 : 1 | Äenej | |||||
29.05
17:00
Borac
Kabel - Å trand
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Borac | 2 : 1 | Kabel - Å trand | |||||
29.05
17:00
Sremac
FruŔkogorac
2
14
|
29.05.2016 17:00 | Sremac | 2 : 14 | FruŔkogorac |
29.05
17:00
Minel
Dunavac
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Minel | 3 : 0 | Dunavac | |||||
29.05
17:00
Sveti Stefan
Dedinje
4
2
|
29.05.2016 17:00 | Sveti Stefan | 4 : 2 | Dedinje | |||||
29.05
17:00
Crvenka
Sparta
0
0
|
29.05.2016 17:00 | Crvenka | 0 : 0 | Sparta | |||||
29.05
17:00
Rekreativo 011
Mladi proleter
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Rekreativo 011 | 1 : 1 | Mladi proleter |
29.05
17:00
Polet (B)
Napredak 1934
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Polet (B) | 2 : 0 | Napredak 1934 | |||||
29.05
17:00
Napredak (B)
BraniÄevo
9
1
|
29.05.2016 17:00 | Napredak (B) | 9 : 1 | BraniÄevo | |||||
29.05
17:00
Desine
Mlava (B)
4
0
|
29.05.2016 17:00 | Desine | 4 : 0 | Mlava (B) | |||||
29.05
17:00
Napredak (P)
Vihor
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Napredak (P) | 3 : 0 | Vihor | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo (D)
Borac (K)
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 1 | Borac (K) |
29.05
17:00
DragoÅ”
RadniÄki
3
2
|
29.05.2016 17:00 | DragoÅ” | 3 : 2 | RadniÄki | |||||
29.05
17:00
BSK
Radnik
1
3
|
29.05.2016 17:00 | BSK | 1 : 3 | Radnik | |||||
29.05
17:00
Mladost
Omladinac (Å )
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Omladinac (Å ) | |||||
29.05
17:00
Bata BuliÄ
Rade MiloÅ”eviÄ
4
2
|
29.05.2016 17:00 | Bata BuliÄ | 4 : 2 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
29.05
17:00
Omladinac (S)
Rudar
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Omladinac (S) | 2 : 3 | Rudar | |||||
29.05
17:00
Polet
Sloga 1952
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Polet | 2 : 1 | Sloga 1952 |
29.05
17:00
Kotlenik
Meteor
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Kotlenik | 3 : 2 | Meteor | |||||
29.05
17:00
Mladost Crni Kao
Marjan
4
0
|
29.05.2016 17:00 | Mladost Crni Kao | 4 : 0 | Marjan | |||||
29.05
11:00
KaraÄorÄe VuÄiÄ
Mladost MG
4
3
|
29.05.2016 11:00 | KaraÄorÄe VuÄiÄ | 4 : 3 | Mladost MG | |||||
29.05
17:00
Kusovac
Grivac
0
0
|
29.05.2016 17:00 | Kusovac | 0 : 0 | Grivac | |||||
29.05
17:00
Bare
Mladost (R)
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Bare | 3 : 0 | Mladost (R) | |||||
29.05
17:00
Lokomotiva
Sloga
4
1
|
29.05.2016 17:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | Sloga | |||||
29.05
17:00
Crvena zvezda
BSK
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | BSK |
29.05
17:00
Proleter
Jasenica
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Proleter | 3 : 2 | Jasenica | |||||
29.05
17:00
Mladi rudar
Å umadinac (S)
5
7
|
29.05.2016 17:00 | Mladi rudar | 5 : 7 | Å umadinac (S) | |||||
29.05
17:00
Kopljari
MisaÄa
14
0
|
29.05.2016 17:00 | Kopljari | 14 : 0 | MisaÄa | |||||
29.05
17:00
BuduÄnost
Å umadinac (N)
3
2
|
29.05.2016 17:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Å umadinac (N) | |||||
29.05
17:00
Sloga
Å amot
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Sloga | 3 : 2 | Å amot | |||||
29.05
17:00
Partizan
RaniloviÄ
4
5
|
29.05.2016 17:00 | Partizan | 4 : 5 | RaniloviÄ | |||||
29.05
11:00
B 2000
Žabare
5
0
|
29.05.2016 11:00 | B 2000 | 5 : 0 | Žabare |
29.05
17:30
VlaÅ”iÄ
Jevremovac
3
5
|
29.05.2016 17:30 | VlaÅ”iÄ | 3 : 5 | Jevremovac | |||||
29.05
17:30
KaraÄorÄe
Rankovac
3
1
|
29.05.2016 17:30 | KaraÄorÄe | 3 : 1 | Rankovac | |||||
29.05
17:30
PriÄinoviÄ
OFK Jelen
2
0
|
29.05.2016 17:30 | PriÄinoviÄ | 2 : 0 | OFK Jelen | |||||
29.05
17:30
CeriÄ
RadniÄki
4
1
|
29.05.2016 17:30 | CeriÄ | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
29.05
17:30
Mrovska
Sloga
2
1
|
29.05.2016 17:30 | Mrovska | 2 : 1 | Sloga | |||||
29.05
17:30
TreŔnjevka
Dobrava
0
2
|
29.05.2016 17:30 | TreŔnjevka | 0 : 2 | Dobrava |
29.05
17:30
Cer
GuÄevo
2
2
|
29.05.2016 17:30 | Cer | 2 : 2 | GuÄevo | |||||
29.05
17:30
Borac
ÄobanÄe
4
0
|
29.05.2016 17:30 | Borac | 4 : 0 | ÄobanÄe | |||||
29.05
17:30
Stolice
Milan OrliÄ
1
1
|
29.05.2016 17:30 | Stolice | 1 : 1 | Milan OrliÄ | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo
Vidojevica
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Vidojevica | |||||
29.05
17:30
Sloga (S)
Krasava
7
2
|
29.05.2016 17:30 | Sloga (S) | 7 : 2 | Krasava | |||||
29.05
11:00
Studenac
Velika Reka
1
0
|
29.05.2016 11:00 | Studenac | 1 : 0 | Velika Reka | |||||
29.05
11:00
CrnÄa
Cerova
3
4
|
29.05.2016 11:00 | CrnÄa | 3 : 4 | Cerova | |||||
29.05
17:30
Mladost (DB)
Sloga (LÅ )
3
1
|
29.05.2016 17:30 | Mladost (DB) | 3 : 1 | Sloga (LÅ ) |
29.05
17:30
Borac
Torpedo 1924
4
3
|
29.05.2016 17:30 | Borac | 4 : 3 | Torpedo 1924 | |||||
29.05
17:30
BuduÄnost (PD)
BuduÄnost (Z)
4
2
|
29.05.2016 17:30 | BuduÄnost (PD) | 4 : 2 | BuduÄnost (Z) | |||||
29.05
17:30
Sloga
Majur
1
3
|
29.05.2016 17:30 | Sloga | 1 : 3 | Majur | |||||
29.05
17:30
Omladinac 2013
Mladost (MM)
2
1
|
29.05.2016 17:30 | Omladinac 2013 | 2 : 1 | Mladost (MM) | |||||
29.05
17:30
Cer
Gorki
2
0
|
29.05.2016 17:30 | Cer | 2 : 0 | Gorki | |||||
29.05
17:30
Mladi Borac
Partizan
8
2
|
29.05.2016 17:30 | Mladi Borac | 8 : 2 | Partizan | |||||
29.05
17:30
Drina
DuŔko
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Drina | 1 : 0 | DuŔko |
29.05
11:00
Jadar 2013
Iskra
0
0
|
29.05.2016 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 0 | Iskra | |||||
29.05
17:00
Borac
Gradac
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Borac | 3 : 0 | Gradac | |||||
29.05
17:00
Rajac
Komanice
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Rajac | 3 : 0 | Komanice | |||||
29.05
17:00
Kolubara 2
Milenko PavloviÄ
5
1
|
29.05.2016 17:00 | Kolubara 2 | 5 : 1 | Milenko PavloviÄ | |||||
29.05
17:00
PopadiÄ
Liplje
2
3
|
29.05.2016 17:00 | PopadiÄ | 2 : 3 | Liplje | |||||
29.05
17:00
Mladost
Ribnikar
4
4
|
29.05.2016 17:00 | Mladost | 4 : 4 | Ribnikar |
29.05
17:00
OFK Stublenica
Polet (T)
0
1
|
29.05.2016 17:00 | OFK Stublenica | 0 : 1 | Polet (T) | |||||
29.05
17:00
Stepanje
Polet (DL)
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Stepanje | 1 : 2 | Polet (DL) | |||||
29.05
17:00
Dimitrije TucoviÄ
Rubribreza
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Dimitrije TucoviÄ | 2 : 1 | Rubribreza |
29.05
17:00
Kremenac
Kutlovo
0
2
|
29.05.2016 17:00 | Kremenac | 0 : 2 | Kutlovo | |||||
29.05
17:00
Botunje
Å umadija 1934
1
3
|
29.05.2016 17:00 | Botunje | 1 : 3 | Å umadija 1934 | |||||
29.05
17:00
Hajduk
Seljak
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Hajduk | 1 : 2 | Seljak | |||||
29.05
17:00
KoŔutnjak
Divostin
1
1
|
29.05.2016 17:00 | KoŔutnjak | 1 : 1 | Divostin | |||||
29.05
17:00
21. oktobar
Zastava
2
1
|
29.05.2016 17:00 | 21. oktobar | 2 : 1 | Zastava |
29.05
17:30
Proleter
Kraljevo Hajduk
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Proleter | 3 : 2 | Kraljevo Hajduk | |||||
29.05
17:30
Tavnik
Napredak
1
3
|
29.05.2016 17:30 | Tavnik | 1 : 3 | Napredak | |||||
29.05
17:30
Mladost
Lazac
0
0
|
29.05.2016 17:30 | Mladost | 0 : 0 | Lazac | |||||
29.05
17:30
Borac
Magnohrom
2
3
|
29.05.2016 17:30 | Borac | 2 : 3 | Magnohrom | |||||
29.05
17:30
Morava
Å umadija
5
2
|
29.05.2016 17:30 | Morava | 5 : 2 | Å umadija | |||||
29.05
17:30
BuduÄnost
Jedinstvo
2
4
|
29.05.2016 17:30 | BuduÄnost | 2 : 4 | Jedinstvo |
29.05
17:00
Takovski Ustanak
Brezak
3
3
|
29.05.2016 17:00 | Takovski Ustanak | 3 : 3 | Brezak | |||||
29.05
17:00
Mladost 09
Jablanica
2
2
|
29.05.2016 17:00 | Mladost 09 | 2 : 2 | Jablanica | |||||
29.05
17:00
Omladinac
Å umadija
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Å umadija | |||||
29.05
14:00
VelereÄ 94
Sparta Grabovica
2
1
|
29.05.2016 14:00 | VelereÄ 94 | 2 : 1 | Sparta Grabovica | |||||
29.05
17:00
Å ilopaj
Ozrem PMH
0
5
|
29.05.2016 17:00 | Å ilopaj | 0 : 5 | Ozrem PMH |
29.05
17:00
Brezova
Jelica
1
6
|
29.05.2016 17:00 | Brezova | 1 : 6 | Jelica | |||||
29.05
17:30
VoÄar
Prilike
0
5
|
29.05.2016 17:30 | VoÄar | 0 : 5 | Prilike | |||||
29.05
13:00
Jedinstvo
Sloga
0
5
|
29.05.2016 13:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Sloga | |||||
29.05
17:30
Vrelo
LFK Mladost
1
4
|
29.05.2016 17:30 | Vrelo | 1 : 4 | LFK Mladost |
29.05
17:30
Tromedja
Jadran
3
4
|
29.05.2016 17:30 | Tromedja | 3 : 4 | Jadran | |||||
29.05
17:30
Hajduk
Äoka
6
4
|
29.05.2016 17:30 | Hajduk | 6 : 4 | Äoka | |||||
29.05
17:30
HorgoÅ” 1911
Slavija
3
0
|
29.05.2016 17:30 | HorgoÅ” 1911 | 3 : 0 | Slavija | |||||
29.05
17:30
Tisa (P)
GraniÄar
2
0
|
29.05.2016 17:30 | Tisa (P) | 2 : 0 | GraniÄar | |||||
29.05
17:30
Tisa B
Jedinstvo (SK)
3
1
|
29.05.2016 17:30 | Tisa B | 3 : 1 | Jedinstvo (SK) |
29.05
17:30
Mladost
AZ Borac 2014
4
6
|
29.05.2016 17:30 | Mladost | 4 : 6 | AZ Borac 2014 | |||||
29.05
Morava
Proleter DV
0
5
|
29.05.2016 | Morava | 0 : 5 | Proleter DV | |||||
29.05
17:30
Äegar 2013
Moravac 1948
2
3
|
29.05.2016 17:30 | Äegar 2013 | 2 : 3 | Moravac 1948 | |||||
29.05
17:30
Supovac
Delijski Vis
5
4
|
29.05.2016 17:30 | Supovac | 5 : 4 | Delijski Vis | |||||
29.05
17:30
Durlan siti
Sloga 1948
0
2
|
29.05.2016 17:30 | Durlan siti | 0 : 2 | Sloga 1948 | |||||
29.05
17:00
Stevan NeŔticki
Äegar 1946
0
3
|
29.05.2016 17:00 | Stevan NeÅ”ticki | 0 : 3 | Äegar 1946 |
29.05
17:00
Kovilovo
Urovica
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Kovilovo | 1 : 1 | Urovica | |||||
29.05
17:00
Polet
Srbovo
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Polet | 3 : 0 | Srbovo | |||||
29.05
17:00
Ratar
ReÄka
2
4
|
29.05.2016 17:00 | Ratar | 2 : 4 | ReÄka | |||||
29.05
11:00
MiloŔevo
OFK TamniÄ
7
1
|
29.05.2016 11:00 | MiloÅ”evo | 7 : 1 | OFK TamniÄ | |||||
29.05
11:00
Malajnica
Slatina
5
2
|
29.05.2016 11:00 | Malajnica | 5 : 2 | Slatina |
29.05
17:00
Rudar
BuduÄnost
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Rudar | 2 : 3 | BuduÄnost | |||||
29.05
17:00
Lugovi
Prijatelji
1
3
|
29.05.2016 17:00 | Lugovi | 1 : 3 | Prijatelji | |||||
29.05
17:00
Strelac
Planinac
0
3
|
29.05.2016 17:00 | Strelac | 0 : 3 | Planinac |
29.05
17:00
Jedinstvo
Parmenac
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Parmenac | |||||
29.05
17:00
Mladost
PremeÄa
|
29.05.2016 17:00 | Mladost | : | PremeÄa | |||||
29.05
17:00
Morava
Kej
|
29.05.2016 17:00 | Morava | : | Kej |
29.05
17:30
Mladost
Buljane
2
3
|
29.05.2016 17:30 | Mladost | 2 : 3 | Buljane | |||||
29.05
17:30
Popovac
OFK Borac
0
3
|
29.05.2016 17:30 | Popovac | 0 : 3 | OFK Borac | |||||
29.05
15:00
ISK Izvor
Heroj
5
0
|
29.05.2016 15:00 | ISK Izvor | 5 : 0 | Heroj | |||||
29.05
17:30
Zemljoradnik
Radnik
2
2
|
29.05.2016 17:30 | Zemljoradnik | 2 : 2 | Radnik | |||||
29.05
17:30
Razvitak
BuduÄnost
1
1
|
29.05.2016 17:30 | Razvitak | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
29.05
17:30
Vihor
ŽelezniÄar
4
1
|
29.05.2016 17:30 | Vihor | 4 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
29.05
17:30
Sloboda
Jedinstvo
1
3
|
29.05.2016 17:30 | Sloboda | 1 : 3 | Jedinstvo |
29.05
17:30
Trnava
Å antarovac
2
4
|
29.05.2016 17:30 | Trnava | 2 : 4 | Å antarovac | |||||
29.05
17:30
Omladinac
CrnovrŔanin
4
2
|
29.05.2016 17:30 | Omladinac | 4 : 2 | CrnovrŔanin | |||||
29.05
17:30
Hajduk
Morava
3
0
|
29.05.2016 17:30 | Hajduk | 3 : 0 | Morava | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo
Bresje
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Bresje | |||||
29.05
17:30
Belica
OFK Borac
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Belica | 1 : 0 | OFK Borac | |||||
29.05
17:30
Partizan
Sloboda
7
0
|
29.05.2016 17:30 | Partizan | 7 : 0 | Sloboda |
29.05
17:30
SinÄeliÄ 1934
SindjeliÄ
3
0
|
29.05.2016 17:30 | SinÄeliÄ 1934 | 3 : 0 | SindjeliÄ | |||||
29.05
Jedinstvo
Mladi Radnik
3
0
|
29.05.2016 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladi Radnik |
29.05
16:30
Morava
Borjak 2013
4
2
|
29.05.2016 16:30 | Morava | 4 : 2 | Borjak 2013 | |||||
29.05
16:30
Velika Drenova
Omladinac
1
1
|
29.05.2016 16:30 | Velika Drenova | 1 : 1 | Omladinac | |||||
29.05
16:30
Vinogradar
Sloboda 1948
3
2
|
29.05.2016 16:30 | Vinogradar | 3 : 2 | Sloboda 1948 |
29.05
17:00
Atletiko
Todorovce
4
2
|
29.05.2016 17:00 | Atletiko | 4 : 2 | Todorovce |
29.05
17:30
Hajduk
Banat
2
0
|
29.05.2016 17:30 | Hajduk | 2 : 0 | Banat | |||||
29.05
17:30
Vinogradar
Jedinstvo
4
1
|
29.05.2016 17:30 | Vinogradar | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.05
17:30
Omladinac
RadniÄki 1927
1
2
|
29.05.2016 17:30 | Omladinac | 1 : 2 | RadniÄki 1927 |
29.05
17:00
KSK Konak 1926
Tisa 1933
5
0
|
29.05.2016 17:00 | KSK Konak 1926 | 5 : 0 | Tisa 1933 | |||||
29.05
17:00
Zlatica
Sloga
6
1
|
29.05.2016 17:00 | Zlatica | 6 : 1 | Sloga |
29.05
17:00
Vojvodina
Mladost (P)
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Mladost (P) | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo (R)
Polet
10
1
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo (R) | 10 : 1 | Polet | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo
Planinac
3
1
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Planinac | |||||
29.05
17:00
Sloga
Mladost (B)
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
29.05
17:00
GraniÄar
FruŔkogorac
2
2
|
29.05.2016 17:00 | GraniÄar | 2 : 2 | FruÅ”kogorac | |||||
29.05
17:00
FruŔka Gora
27. Oktobar
2
0
|
29.05.2016 17:00 | FruŔka Gora | 2 : 0 | 27. Oktobar | |||||
29.05
17:00
Sremac
Car UroÅ”
3
1
|
29.05.2016 17:00 | Sremac | 3 : 1 | Car UroÅ” |
29.05
OFK BikiÄ
Hajduk
4
1
|
29.05.2016 | OFK BikiÄ | 4 : 1 | Hajduk | |||||
29.05
Borac
Jedinstvo (Lj)
5
3
|
29.05.2016 | Borac | 5 : 3 | Jedinstvo (Lj) | |||||
29.05
Omladinac
Jednota
3
3
|
29.05.2016 | Omladinac | 3 : 3 | Jednota | |||||
29.05
SinÄeliÄ
OFK BaÄinci
5
1
|
29.05.2016 | SinÄeliÄ | 5 : 1 | OFK BaÄinci | |||||
29.05
OFK Bingula
Sremac
6
1
|
29.05.2016 | OFK Bingula | 6 : 1 | Sremac |
29.05
17:30
Sloven
Å umar
0
3
|
29.05.2016 17:30 | Sloven | 0 : 3 | Å umar | |||||
29.05
17:30
Mladost
GraniÄar
1
1
|
29.05.2016 17:30 | Mladost | 1 : 1 | GraniÄar | |||||
29.05
17:30
Kameni
Lovac
3
0
|
29.05.2016 17:30 | Kameni | 3 : 0 | Lovac | |||||
29.05
17:30
Srem
Sremac
3
0
|
29.05.2016 17:30 | Srem | 3 : 0 | Sremac |
29.05
17:00
OFK Bosut
Borac (R)
1
0
|
29.05.2016 17:00 | OFK Bosut | 1 : 0 | Borac (R) | |||||
29.05
17:00
Sremac
Grgurevci
3
1
|
29.05.2016 17:00 | Sremac | 3 : 1 | Grgurevci | |||||
29.05
17:00
Sloboda
Planinac
9
2
|
29.05.2016 17:00 | Sloboda | 9 : 2 | Planinac | |||||
29.05
17:00
Sloga (Ä)
Borac (VR)
7
1
|
29.05.2016 17:00 | Sloga (Ä) | 7 : 1 | Borac (VR) | |||||
29.05
17:00
Poletarac
Sloga (Z)
4
4
|
29.05.2016 17:00 | Poletarac | 4 : 4 | Sloga (Z) | |||||
29.05
17:00
BSK
Srem
4
0
|
29.05.2016 17:00 | BSK | 4 : 0 | Srem |
29.05
17:00
Borac
ŽelezniÄar
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Borac | 3 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
29.05
17:00
ÄSK Äortanovci
Polet
4
4
|
29.05.2016 17:00 | ÄSK Äortanovci | 4 : 4 | Polet | |||||
29.05
17:00
KruŔedol
Borac
|
29.05.2016 17:00 | KruŔedol | : | Borac | |||||
29.05
17:00
FruŔkogorac
Sloga
2
2
|
29.05.2016 17:00 | FruŔkogorac | 2 : 2 | Sloga |
29.05
17:00
Dunavac
Sopot
3
1
|
29.05.2016 17:00 | Dunavac | 3 : 1 | Sopot | |||||
29.05
17:00
Sloga (L)
Mip Majdan
2
2
|
29.05.2016 17:00 | Sloga (L) | 2 : 2 | Mip Majdan | |||||
29.05
17:00
LjubiÄevo
Proleter
2
0
|
29.05.2016 17:00 | LjubiÄevo | 2 : 0 | Proleter | |||||
29.05
17:00
Metalac
Pobeda
0
2
|
29.05.2016 17:00 | Metalac | 0 : 2 | Pobeda | |||||
29.05
17:00
Sloga (Du)
Sloga (Dr)
5
1
|
29.05.2016 17:00 | Sloga (Du) | 5 : 1 | Sloga (Dr) | |||||
29.05
17:00
Stig 1955
Zemljoradnik
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Stig 1955 | 3 : 2 | Zemljoradnik |
29.05
17:00
7. juli
Veliko Laole
4
0
|
29.05.2016 17:00 | 7. juli | 4 : 0 | Veliko Laole | |||||
29.05
17:00
ZabrÄe 1936
BSK
0
3
|
29.05.2016 17:00 | ZabrÄe 1936 | 0 : 3 | BSK | |||||
29.05
17:00
Burovac
Omladinac
0
3
|
29.05.2016 17:00 | Burovac | 0 : 3 | Omladinac | |||||
29.05
17:00
Soko
Dobrnje
4
0
|
29.05.2016 17:00 | Soko | 4 : 0 | Dobrnje |
29.05
10:00
Partizan
Omladinac
5
1
|
29.05.2016 10:00 | Partizan | 5 : 1 | Omladinac | |||||
29.05
10:00
Beli Orlovi
BeÄevica
3
1
|
29.05.2016 10:00 | Beli Orlovi | 3 : 1 | BeÄevica |
29.05
10:00
Jarmenovci
Mladost (R)
3
0
|
29.05.2016 10:00 | Jarmenovci | 3 : 0 | Mladost (R) |
29.05
Tulež
VenÄani
|
29.05.2016 | Tulež | : | VenÄani | |||||
29.05
TreŔnjevica
Brezovac
2
1
|
29.05.2016 | TreŔnjevica | 2 : 1 | Brezovac |
29.05
17:30
Verko
Sloga (R)
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Verko | 1 : 0 | Sloga (R) | |||||
29.05
17:30
Sloga TrgoŔped
Torpedo
0
7
|
29.05.2016 17:30 | Sloga TrgoŔped | 0 : 7 | Torpedo | |||||
29.05
17:30
Provo 2015
Petrovac 74
2
0
|
29.05.2016 17:30 | Provo 2015 | 2 : 0 | Petrovac 74 | |||||
29.05
17:30
Hajduk
Dragojevac
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Hajduk | 3 : 2 | Dragojevac |
29.05
17:30
Luk
Jadar 1961
0
1
|
29.05.2016 17:30 | Luk | 0 : 1 | Jadar 1961 |
29.05
11:00
Tolisavac - VT
7. Juli
1
1
|
29.05.2016 11:00 | Tolisavac - VT | 1 : 1 | 7. Juli | |||||
29.05
17:00
Bratstvo
DB Junajted
0
3
|
29.05.2016 17:00 | Bratstvo | 0 : 3 | DB Junajted |
29.05
11:00
Mladost
Napredak (MB)
1
11
|
29.05.2016 11:00 | Mladost | 1 : 11 | Napredak (MB) | |||||
29.05
11:00
Å umice
Radnik
3
2
|
29.05.2016 11:00 | Å umice | 3 : 2 | Radnik |
29.05
17:00
Mali korak
Rakac Stave
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Mali korak | 2 : 0 | Rakac Stave | |||||
29.05
17:00
Dupljaj
OFK BrÄanac
0
5
|
29.05.2016 17:00 | Dupljaj | 0 : 5 | OFK BrÄanac | |||||
29.05
17:00
Mladi radnik
Žabari
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Žabari | |||||
29.05
17:00
Lukavac
BujaÄiÄ
4
0
|
29.05.2016 17:00 | Lukavac | 4 : 0 | BujaÄiÄ | |||||
29.05
17:00
Zadrugar
KoteŔica
1
3
|
29.05.2016 17:00 | Zadrugar | 1 : 3 | KoteŔica | |||||
29.05
17:00
Paune
OFK Povlen
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Paune | 2 : 1 | OFK Povlen |
29.05
11:00
Zvizdar
MurgaÅ” 2012
0
0
|
29.05.2016 11:00 | Zvizdar | 0 : 0 | MurgaÅ” 2012 |
29.05
11:00
Kolubara
Sloga
3
0
|
29.05.2016 11:00 | Kolubara | 3 : 0 | Sloga | |||||
29.05
17:30
Jedinstvo
Strelac 001
2
1
|
29.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Strelac 001 | |||||
29.05
17:30
Brgule
Vukona
4
3
|
29.05.2016 17:30 | Brgule | 4 : 3 | Vukona | |||||
29.05
11:00
Vrelo
OFK Takovo
3
0
|
29.05.2016 11:00 | Vrelo | 3 : 0 | OFK Takovo |
29.05
17:00
DobraÄa
Erdoglija
5
4
|
29.05.2016 17:00 | DobraÄa | 5 : 4 | Erdoglija | |||||
29.05
17:00
Å umarice 2008
Borac
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Å umarice 2008 | 3 : 0 | Borac | |||||
29.05
17:00
Bukorovac
Mladost TeferiÄ
0
0
|
29.05.2016 17:00 | Bukorovac | 0 : 0 | Mladost TeferiÄ |
29.05
17:30
Mineral 2015
BogutovaÄka Banja
4
3
|
29.05.2016 17:30 | Mineral 2015 | 4 : 3 | BogutovaÄka Banja |
29.05
17:00
Kumane
Sloga
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Kumane | 2 : 1 | Sloga | |||||
29.05
17:00
BaŔtovan 2015
RadniÄki
2
3
|
29.05.2016 17:00 | BaÅ”tovan 2015 | 2 : 3 | RadniÄki | |||||
29.05
17:00
Sirakovo
PeÄanica
5
1
|
29.05.2016 17:00 | Sirakovo | 5 : 1 | PeÄanica | |||||
29.05
17:00
Pek
Dunavac
0
3
|
29.05.2016 17:00 | Pek | 0 : 3 | Dunavac | |||||
29.05
17:00
Mladi Borac
Srednjevo
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Mladi Borac | 3 : 2 | Srednjevo |
29.05
11:00
Polet
Vitanovac 08
2
1
|
29.05.2016 11:00 | Polet | 2 : 1 | Vitanovac 08 | |||||
29.05
11:00
Zmajevac
Mudrakovac
0
3
|
29.05.2016 11:00 | Zmajevac | 0 : 3 | Mudrakovac | |||||
29.05
11:00
Jablanica
Grkljane
4
5
|
29.05.2016 11:00 | Jablanica | 4 : 5 | Grkljane | |||||
29.05
11:00
Zdravinje
Mladost 2015
4
0
|
29.05.2016 11:00 | Zdravinje | 4 : 0 | Mladost 2015 | |||||
29.05
11:00
Å titari
Polet
7
0
|
29.05.2016 11:00 | Å titari | 7 : 0 | Polet | |||||
29.05
11:00
Mladost VPD
Modrica
7
0
|
29.05.2016 11:00 | Mladost VPD | 7 : 0 | Modrica |
29.05
17:30
Polet
Pomoravlje
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Polet | 3 : 2 | Pomoravlje | |||||
29.05
17:30
BuduÄnost
Borac
2
8
|
29.05.2016 17:30 | BuduÄnost | 2 : 8 | Borac |
29.05
DuŔkovci
SeÄica
1
6
|
29.05.2016 | DuÅ”kovci | 1 : 6 | SeÄica | |||||
29.05
15:30
Ježevica
Bakionica
2
0
|
29.05.2016 15:30 | Ježevica | 2 : 0 | Bakionica | |||||
29.05
15:00
Blagaja
TreŔnjica
0
6
|
29.05.2016 15:00 | Blagaja | 0 : 6 | TreŔnjica | |||||
29.05
17:30
Lazarica
Pobeda
7
1
|
29.05.2016 17:30 | Lazarica | 7 : 1 | Pobeda | |||||
29.05
15:00
LauÅ”
Gorobilje
2
0
|
29.05.2016 15:00 | LauÅ” | 2 : 0 | Gorobilje | |||||
29.05
17:30
Omladinac
GlumaÄ
3
6
|
29.05.2016 17:30 | Omladinac | 3 : 6 | GlumaÄ | |||||
29.05
17:30
Borac
AvijatiÄar Vranjani
1
4
|
29.05.2016 17:30 | Borac | 1 : 4 | AvijatiÄar Vranjani | |||||
29.05
15:30
Dobrinjac
Plavi Tok
6
1
|
29.05.2016 15:30 | Dobrinjac | 6 : 1 | Plavi Tok |
29.05
17:00
Udarnik
Veteran
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Udarnik | 2 : 3 | Veteran | |||||
29.05
17:00
Mladost
Badnjevac
0
3
|
29.05.2016 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Badnjevac |
29.05
BariÄ
Žika MarkoviÄ UÄa
1
2
|
29.05.2016 | BariÄ | 1 : 2 | Žika MarkoviÄ UÄa | |||||
29.05
Mladost
OFK Vinci
2
1
|
29.05.2016 | Mladost | 2 : 1 | OFK Vinci |
29.05
11:00
Galeb
MiloÅ” Pocerac 2013
1
2
|
29.05.2016 11:00 | Galeb | 1 : 2 | MiloÅ” Pocerac 2013 | |||||
29.05
11:00
ZablaÄe
Sava
1
0
|
29.05.2016 11:00 | ZablaÄe | 1 : 0 | Sava |
29.05
17:00
Borac
ŽeljezniÄar
1
3
|
29.05.2016 17:00 | Borac | 1 : 3 | ŽeljezniÄar | |||||
29.05
17:00
Omarska
BSK
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Omarska | 2 : 1 | BSK | |||||
29.05
17:00
Proleter
Sloga (S)
5
0
|
29.05.2016 17:00 | Proleter | 5 : 0 | Sloga (S) | |||||
29.05
17:00
Ozren
Župa
4
3
|
29.05.2016 17:00 | Ozren | 4 : 3 | Župa | |||||
29.05
17:00
LjubiÄ
Mladost (DS)
1
2
|
29.05.2016 17:00 | LjubiÄ | 1 : 2 | Mladost (DS) | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo (Ž)
ModriÄa
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo (Ž) | 2 : 0 | ModriÄa | |||||
29.05
17:00
Sloga (T)
LaktaŔi
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Sloga (T) | 2 : 1 | LaktaŔi | |||||
29.05
17:00
Sloga (D)
LijeÅ”Äe
10
0
|
29.05.2016 17:00 | Sloga (D) | 10 : 0 | LijeÅ”Äe |
29.05
17:00
Mladost (R)
Rudar
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Rudar | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo (BÄ)
Jedinstvo (Br)
6
4
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo (BÄ) | 6 : 4 | Jedinstvo (Br) | |||||
29.05
17:00
Famos
Mladost (G)
4
0
|
29.05.2016 17:00 | Famos | 4 : 0 | Mladost (G) | |||||
29.05
17:00
Sloga Junajted
Podrinje
2
3
|
29.05.2016 17:00 | Sloga Junajted | 2 : 3 | Podrinje | |||||
29.05
17:00
Napredak
Glasinac 2011
1
0
|
29.05.2016 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Glasinac 2011 | |||||
29.05
17:00
Mladost (BS)
Lokomotiva
2
4
|
29.05.2016 17:00 | Mladost (BS) | 2 : 4 | Lokomotiva | |||||
29.05
17:00
RadniÄki (K)
IliÄka 01
1
0
|
29.05.2016 17:00 | RadniÄki (K) | 1 : 0 | IliÄka 01 |
29.05
17:00
Naprijed
ŽeljezniÄar
3
7
|
29.05.2016 17:00 | Naprijed | 3 : 7 | ŽeljezniÄar | |||||
29.05
17:00
Karanovac
Progres
5
2
|
29.05.2016 17:00 | Karanovac | 5 : 2 | Progres | |||||
29.05
17:00
Mladost
Sloga DIPO
1
1
|
29.05.2016 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Sloga DIPO | |||||
29.05
17:00
OFK Brdo
BuduÄnost
3
0
|
29.05.2016 17:00 | OFK Brdo | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
29.05
17:00
Dubrave
OFK Ravan
3
1
|
29.05.2016 17:00 | Dubrave | 3 : 1 | OFK Ravan | |||||
29.05
17:00
FSA
OFK LauÅ”
5
3
|
29.05.2016 17:00 | FSA | 5 : 3 | OFK LauÅ” |
29.05
17:00
Hajduk
Polet 1926
4
2
|
29.05.2016 17:00 | Hajduk | 4 : 2 | Polet 1926 | |||||
29.05
17:00
Ozren
Mineral
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Ozren | 2 : 1 | Mineral | |||||
29.05
17:00
SkugriÄ
OFK Pridjel
4
3
|
29.05.2016 17:00 | SkugriÄ | 4 : 3 | OFK Pridjel | |||||
29.05
17:00
Rudanka
Sloga
5
2
|
29.05.2016 17:00 | Rudanka | 5 : 2 | Sloga | |||||
29.05
17:00
Crvena zvijezda
NaŔa krila
8
1
|
29.05.2016 17:00 | Crvena zvijezda | 8 : 1 | NaŔa krila | |||||
29.05
17:00
BuduÄnost
Posavina
3
2
|
29.05.2016 17:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Posavina | |||||
29.05
17:00
Trebava
Vranjak
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Trebava | 2 : 1 | Vranjak |
29.05
17:00
OFK Å ekoviÄi
Guber
2
4
|
29.05.2016 17:00 | OFK Å ekoviÄi | 2 : 4 | Guber | |||||
29.05
17:00
Proleter
Zadrugar
4
5
|
29.05.2016 17:00 | Proleter | 4 : 5 | Zadrugar | |||||
29.05
17:00
MiliÄi
Bratstvo
1
2
|
29.05.2016 17:00 | MiliÄi | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
29.05
17:00
Majevica
BiraÄ
2
2
|
29.05.2016 17:00 | Majevica | 2 : 2 | BiraÄ | |||||
29.05
17:00
Lokanj
Podrinje
1
2
|
29.05.2016 17:00 | Lokanj | 1 : 2 | Podrinje | |||||
29.05
17:00
Partizan
OFK Trnovica
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Partizan | 3 : 0 | OFK Trnovica |
29.05
17:00
Knežopoljac
Brzi
4
2
|
29.05.2016 17:00 | Knežopoljac | 4 : 2 | Brzi | |||||
29.05
17:00
Partizan
Radnik Urije
6
1
|
29.05.2016 17:00 | Partizan | 6 : 1 | Radnik Urije | |||||
29.05
17:00
Plamen
Sloga
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Plamen | 3 : 2 | Sloga | |||||
29.05
17:00
Omladinac
Bratstvo
4
1
|
29.05.2016 17:00 | Omladinac | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
29.05
17:00
Mrakovica
Kozara
6
0
|
29.05.2016 17:00 | Mrakovica | 6 : 0 | Kozara | |||||
29.05
13:30
Berek 1975
Slaven
2
3
|
29.05.2016 13:30 | Berek 1975 | 2 : 3 | Slaven |
29.05
17:30
Torpedo
Mladost (B)
7
2
|
29.05.2016 17:30 | Torpedo | 7 : 2 | Mladost (B) | |||||
29.05
17:30
Mladi KrajiŔnik
Biseri
7
0
|
29.05.2016 17:30 | Mladi KrajiŔnik | 7 : 0 | Biseri | |||||
29.05
17:30
Sloboda
Ratar
2
0
|
29.05.2016 17:30 | Sloboda | 2 : 0 | Ratar | |||||
29.05
17:30
Bratstvo
Borac (Å )
0
5
|
29.05.2016 17:30 | Bratstvo | 0 : 5 | Borac (Å ) | |||||
29.05
17:30
Tamaris
Kozara
2
2
|
29.05.2016 17:30 | Tamaris | 2 : 2 | Kozara |
29.05
17:00
Gorica
Å njegotina
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Gorica | 3 : 0 | Å njegotina | |||||
29.05
17:00
Mladost
Äelinac
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Äelinac | |||||
29.05
17:00
Borac
Omladinac
0
3
|
29.05.2016 17:00 | Borac | 0 : 3 | Omladinac | |||||
29.05
11:00
Krajina
Džaja
3
0
|
29.05.2016 11:00 | Krajina | 3 : 0 | Džaja | |||||
29.05
17:00
Sloga-Nektar
Polet-KrajiŔnik
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Sloga-Nektar | 3 : 0 | Polet-KrajiŔnik | |||||
29.05
17:00
Vrbas
Rekreativo
1
3
|
29.05.2016 17:00 | Vrbas | 1 : 3 | Rekreativo |
29.05
17:00
PelagiÄevo
Sloboda
3
0
|
29.05.2016 17:00 | PelagiÄevo | 3 : 0 | Sloboda | |||||
29.05
17:00
Rudar
Ukrina
3
5
|
29.05.2016 17:00 | Rudar | 3 : 5 | Ukrina | |||||
29.05
17:00
Crvena Zvijezda
Jedinstvo
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Crvena Zvijezda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.05
17:00
Sloga
Zvijezda
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Zvijezda | |||||
29.05
17:00
Crkvina
Borac
5
2
|
29.05.2016 17:00 | Crkvina | 5 : 2 | Borac | |||||
29.05
17:00
Mladost
Bratstvo
4
2
|
29.05.2016 17:00 | Mladost | 4 : 2 | Bratstvo | |||||
29.05
17:00
Kladari
Bosna
2
0
|
29.05.2016 17:00 | Kladari | 2 : 0 | Bosna |
29.05
17:00
Mladost 2003
Sveti Jovan
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Mladost 2003 | 3 : 0 | Sveti Jovan | |||||
29.05
17:00
Mladost (S)
Gredice
4
0
|
29.05.2016 17:00 | Mladost (S) | 4 : 0 | Gredice | |||||
29.05
17:00
GrÄica
SlijepÄeviÄi
4
1
|
29.05.2016 17:00 | GrÄica | 4 : 1 | SlijepÄeviÄi | |||||
29.05
17:00
Mladost (T)
OFK Krbeti
0
3
|
29.05.2016 17:00 | Mladost (T) | 0 : 3 | OFK Krbeti | |||||
29.05
17:00
Omladinac
ObiliÄ
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
29.05
17:00
OFK Brezik
Mladost (L)
4
0
|
29.05.2016 17:00 | OFK Brezik | 4 : 0 | Mladost (L) | |||||
29.05
17:00
JugoviÄ
Sava 04
0
1
|
29.05.2016 17:00 | JugoviÄ | 0 : 1 | Sava 04 |
29.05
17:00
Balatun
Sloga 94
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Balatun | 2 : 1 | Sloga 94 | |||||
29.05
17:00
Priboj
Semberija
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Priboj | 3 : 2 | Semberija | |||||
29.05
17:00
Drina
Sloboda
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Drina | 3 : 0 | Sloboda | |||||
29.05
17:00
MiloÅ” ObiliÄ
SFK Akademac UIS
2
1
|
29.05.2016 17:00 | MiloÅ” ObiliÄ | 2 : 1 | SFK Akademac UIS | |||||
29.05
17:00
Majevica
MeÄaÅ”i
4
0
|
29.05.2016 17:00 | Majevica | 4 : 0 | MeÄaÅ”i | |||||
29.05
17:00
BSK Ledinci
Jedinstvo
0
0
|
29.05.2016 17:00 | BSK Ledinci | 0 : 0 | Jedinstvo |
29.05
17:00
Tabanci
BuduÄnost (S)
0
1
|
29.05.2016 17:00 | Tabanci | 0 : 1 | BuduÄnost (S) | |||||
29.05
17:00
Branjevo
Polet
1
0
|
29.05.2016 17:00 | Branjevo | 1 : 0 | Polet | |||||
29.05
17:00
Jadar
Jardan
4
0
|
29.05.2016 17:00 | Jadar | 4 : 0 | Jardan | |||||
29.05
17:00
Srpski Soko
Jasenica
6
0
|
29.05.2016 17:00 | Srpski Soko | 6 : 0 | Jasenica |
29.05
18:00
Vilusi
Obradovac
2
8
|
29.05.2016 18:00 | Vilusi | 2 : 8 | Obradovac | |||||
29.05
18:00
Polet
Kalemi
1
3
|
29.05.2016 18:00 | Polet | 1 : 3 | Kalemi | |||||
29.05
18:00
OFK Laminci
Novi Napredak
2
0
|
29.05.2016 18:00 | OFK Laminci | 2 : 0 | Novi Napredak | |||||
29.05
18:00
Omladinac
Romanovci
6
2
|
29.05.2016 18:00 | Omladinac | 6 : 2 | Romanovci | |||||
29.05
18:00
13 Skojevki
Bratstvo
4
2
|
29.05.2016 18:00 | 13 Skojevki | 4 : 2 | Bratstvo | |||||
29.05
18:00
Stevan DukiÄ
Jablanica
4
0
|
29.05.2016 18:00 | Stevan DukiÄ | 4 : 0 | Jablanica |
29.05
17:30
Vrbas
Bratstvo
1
0
|
29.05.2016 17:30 | Vrbas | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
29.05
17:30
Studenac
BuduÄnost
3
0
|
29.05.2016 17:30 | Studenac | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
29.05
17:30
Biseri
Crvena zemlja
2
1
|
29.05.2016 17:30 | Biseri | 2 : 1 | Crvena zemlja |
29.05
17:00
VuÄijak
RadniÄki
7
2
|
29.05.2016 17:00 | VuÄijak | 7 : 2 | RadniÄki | |||||
29.05
17:00
Borac 1975
OFK ZboriŔte
2
1
|
29.05.2016 17:00 | Borac 1975 | 2 : 1 | OFK ZboriŔte | |||||
29.05
17:00
ŽeljezniÄar
27. Juli
3
0
|
29.05.2016 17:00 | ŽeljezniÄar | 3 : 0 | 27. Juli | |||||
29.05
17:00
Borac (K)
Hajduk
2
2
|
29.05.2016 17:00 | Borac (K) | 2 : 2 | Hajduk | |||||
29.05
17:00
Polet
Borac (L)
4
1
|
29.05.2016 17:00 | Polet | 4 : 1 | Borac (L) | |||||
29.05
17:00
Zadrugar
4. Juli
5
4
|
29.05.2016 17:00 | Zadrugar | 5 : 4 | 4. Juli |
29.05
17:00
Omladinac
SkugriÄ 1964
1
5
|
29.05.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 5 | SkugriÄ 1964 | |||||
29.05
17:00
VuÄijak
Partizan
1
3
|
29.05.2016 17:00 | VuÄijak | 1 : 3 | Partizan | |||||
29.05
17:00
Trebavac
Sloga 73
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Trebavac | 3 : 0 | Sloga 73 |
29.05
17:00
Jedinstvo
Sloga
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sloga | |||||
29.05
17:00
Polet
Sutjeska
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Polet | 3 : 0 | Sutjeska | |||||
29.05
17:00
Zvijezda
Mladost
0
3
|
29.05.2016 17:00 | Zvijezda | 0 : 3 | Mladost |
29.05
17:00
SteviÄ Jovan
Obarska
4
2
|
29.05.2016 17:00 | SteviÄ Jovan | 4 : 2 | Obarska | |||||
29.05
17:00
Jedinstvo
MagnojeviÄ 2001
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | MagnojeviÄ 2001 | |||||
29.05
17:00
LjeljenÄa
Koridor 2011
3
1
|
29.05.2016 17:00 | LjeljenÄa | 3 : 1 | Koridor 2011 | |||||
29.05
17:00
OFK MagnojeviÄ
Proleter
3
2
|
29.05.2016 17:00 | OFK MagnojeviÄ | 3 : 2 | Proleter | |||||
29.05
17:00
Omladinac
GraÄanski
0
2
|
29.05.2016 17:00 | Omladinac | 0 : 2 | GraÄanski | |||||
29.05
17:00
Panteri
Sloboda
4
0
|
29.05.2016 17:00 | Panteri | 4 : 0 | Sloboda |
29.05
17:30
Modran
BjeloŔevac
3
2
|
29.05.2016 17:30 | Modran | 3 : 2 | BjeloŔevac | |||||
29.05
17:30
Kolektiv
VSK
1
1
|
29.05.2016 17:30 | Kolektiv | 1 : 1 | VSK | |||||
29.05
17:30
Drina
OFK BatkoviÄ
0
9
|
29.05.2016 17:30 | Drina | 0 : 9 | OFK BatkoviÄ | |||||
29.05
17:30
Sloga
Glogovac
2
7
|
29.05.2016 17:30 | Sloga | 2 : 7 | Glogovac |
29.05
17:00
Jedinstvo
Strijelac
0
4
|
29.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Strijelac | |||||
29.05
17:00
Borac
Äelzi
1
0
|
29.05.2016 17:00 | Borac | 1 : 0 | Äelzi |
29.05
17:00
ÄSK Pivara
BaÄka (BP)
2
0
|
29.05.2016 17:00 | ÄSK Pivara | 2 : 0 | BaÄka (BP) | |||||
29.05
17:00
RadniÄki 1923
Kolubara
2
2
|
29.05.2016 17:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 2 | Kolubara | |||||
29.05
17:00
InÄija
Zemun
4
0
|
29.05.2016 17:00 | InÄija | 4 : 0 | Zemun | |||||
29.05
17:00
Donji Srem
Sloga (PM)
0
2
|
29.05.2016 17:00 | Donji Srem | 0 : 2 | Sloga (PM) | |||||
29.05
17:00
Loznica
SindjeliÄ
1
0
|
29.05.2016 17:00 | Loznica | 1 : 0 | SindjeliÄ | |||||
29.05
17:00
Sloboda
BSK BorÄa
1
0
|
29.05.2016 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | BSK BorÄa | |||||
29.05
17:00
Napredak
Bežanija
3
2
|
29.05.2016 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Bežanija | |||||
29.05
17:00
Proleter
Dinamo
3
0
|
29.05.2016 17:00 | Proleter | 3 : 0 | Dinamo |
29.05
12:30
RadniÄki (N)
Jagodina
4
3
|
29.05.2016 12:30 | RadniÄki (N) | 4 : 3 | Jagodina | |||||
29.05
16:30
Lokomotiva
Napredak
5
0
|
29.05.2016 16:30 | Lokomotiva | 5 : 0 | Napredak | |||||
29.05
10:00
OFK Beograd
Partizan
1
0
|
29.05.2016 10:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Partizan | |||||
29.05
15:30
Novi Pazar
Borac
2
1
|
29.05.2016 15:30 | Novi Pazar | 2 : 1 | Borac | |||||
29.05
11:00
MaÄva
Rad
1
1
|
29.05.2016 11:00 | MaÄva | 1 : 1 | Rad | |||||
29.05
14:00
Moravac Orion
Crvena zvezda
2
3
|
29.05.2016 14:00 | Moravac Orion | 2 : 3 | Crvena zvezda |
29.05
10:00
Vojvodina
Proleter
0
0
|
29.05.2016 10:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Proleter | |||||
29.05
10:00
Dinamo 1945
ÄSK Pivara
1
2
|
29.05.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 2 | ÄSK Pivara |
29.05
17:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (NP)
2
0
|
29.05.2016 17:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 0 | RadniÄki (NP) |
29.05
10:00
Sloga (P)
Begej
2
1
|
29.05.2016 10:00 | Sloga (P) | 2 : 1 | Begej | |||||
29.05
11:00
Proleter (BK)
Banat
3
0
|
29.05.2016 11:00 | Proleter (BK) | 3 : 0 | Banat |
29.05
10:00
Sloga (BB)
Polet
7
0
|
29.05.2016 10:00 | Sloga (BB) | 7 : 0 | Polet | |||||
29.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Metalac (GM)
1
1
|
29.05.2016 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Metalac (GM) | |||||
29.05
11:00
Mladost
Sloga (P)
1
2
|
29.05.2016 11:00 | Mladost | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
29.05
11:00
Å umadija 1903
Sloga (K)
0
3
|
29.05.2016 11:00 | Å umadija 1903 | 0 : 3 | Sloga (K) |
29.05
10:00
SindjeliÄ
Policajac
6
1
|
29.05.2016 10:00 | SindjeliÄ | 6 : 1 | Policajac | |||||
29.05
09:00
Internacional
Žarkovo
6
2
|
29.05.2016 09:00 | Internacional | 6 : 2 | Žarkovo |
29.05
11:00
Slavija
Omladinac
0
1
|
29.05.2016 11:00 | Slavija | 0 : 1 | Omladinac |
29.05
10:00
Zvezdara
Studentski Grad
0
5
|
29.05.2016 10:00 | Zvezdara | 0 : 5 | Studentski Grad | |||||
29.05
10:00
Prva Iskra
BSK 1925
0
5
|
29.05.2016 10:00 | Prva Iskra | 0 : 5 | BSK 1925 | |||||
29.05
16:00
Vrcin
Balkan
5
4
|
29.05.2016 16:00 | Vrcin | 5 : 4 | Balkan |
29.05
10:30
Seceranac Ada
Buducnost
2
1
|
29.05.2016 10:30 | Seceranac Ada | 2 : 1 | Buducnost |
29.05
10:00
RadniÄki (N)
Jagodina
0
0
|
29.05.2016 10:00 | RadniÄki (N) | 0 : 0 | Jagodina | |||||
29.05
16:30
Teleoptik
Napredak
4
0
|
29.05.2016 16:30 | Teleoptik | 4 : 0 | Napredak | |||||
29.05
17:00
OFK Beograd
Partizan
1
3
|
29.05.2016 17:00 | OFK Beograd | 1 : 3 | Partizan | |||||
29.05
13:00
Spartak
Rad
3
2
|
29.05.2016 13:00 | Spartak | 3 : 2 | Rad | |||||
29.05
13:00
Real NiÅ”
Crvena zvezda
1
0
|
29.05.2016 13:00 | Real NiÅ” | 1 : 0 | Crvena zvezda |
29.05
12:00
Hajduk junior
Spartak
1
1
|
29.05.2016 12:00 | Hajduk junior | 1 : 1 | Spartak |
29.05
11:00
Mladost (L)
ŽelezniÄar (P)
0
1
|
29.05.2016 11:00 | Mladost (L) | 0 : 1 | ŽelezniÄar (P) | |||||
29.05
10:00
RadniÄki (K)
Dinamo 1945
3
2
|
29.05.2016 10:00 | RadniÄki (K) | 3 : 2 | Dinamo 1945 |
29.05
10:00
RadniÄki (S)
Vrbas
1
2
|
29.05.2016 10:00 | RadniÄki (S) | 1 : 2 | Vrbas | |||||
29.05
12:00
BeÄej 1918
TSC
3
1
|
29.05.2016 12:00 | BeÄej 1918 | 3 : 1 | TSC |
29.05
11:00
BSK 1925
Kolubara
2
3
|
29.05.2016 11:00 | BSK 1925 | 2 : 3 | Kolubara | |||||
29.05
12:00
Internacional
Dominus
4
0
|
29.05.2016 12:00 | Internacional | 4 : 0 | Dominus |
29.05
10:00
GSP Polet
BuduÄnost
2
0
|
29.05.2016 10:00 | GSP Polet | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
29.05
10:00
Balkan
PKB Kovilovo
2
1
|
29.05.2016 10:00 | Balkan | 2 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
29.05
17:00
PKB
Mladenovac
3
1
|
29.05.2016 17:00 | PKB | 3 : 1 | Mladenovac |
29.05
12:00
Jedinstvo
Senjak
0
0
|
29.05.2016 12:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Senjak | |||||
29.05
14:00
MaÄva
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
5
1
|
29.05.2016 14:00 | MaÄva | 5 : 1 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 |
29.05
12:00
ŽelezniÄar
OFK Å abac
2
0
|
29.05.2016 12:00 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | OFK Å abac | |||||
29.05
12:00
RadniÄki Å abaÄki
Drina
1
2
|
29.05.2016 12:00 | RadniÄki Å abaÄki | 1 : 2 | Drina |
29.05
10:00
Banja
Jedinstvo
3
4
|
29.05.2016 10:00 | Banja | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
29.05
10:00
DorÄol
Vinca
4
2
|
29.05.2016 10:00 | DorÄol | 4 : 2 | Vinca | |||||
29.05
11:00
Zuce
Avala
6
1
|
29.05.2016 11:00 | Zuce | 6 : 1 | Avala | |||||
29.05
11:00
Beograd 1929
Sremcica
3
2
|
29.05.2016 11:00 | Beograd 1929 | 3 : 2 | Sremcica | |||||
29.05
13:00
Pinosava
Apolon 2010
1
6
|
29.05.2016 13:00 | Pinosava | 1 : 6 | Apolon 2010 | |||||
29.05
16:00
Hajduk
Graficar
4
0
|
29.05.2016 16:00 | Hajduk | 4 : 0 | Graficar |
29.05
10:00
KaraÄorÄe
DonjoŔorac
0
1
|
29.05.2016 10:00 | KaraÄorÄe | 0 : 1 | DonjoÅ”orac |
29.05
10:00
Indeks
Donji Srem
7
1
|
29.05.2016 10:00 | Indeks | 7 : 1 | Donji Srem |
29.05
10:00
Hajduk Junior
Vrbas
0
1
|
29.05.2016 10:00 | Hajduk Junior | 0 : 1 | Vrbas | |||||
29.05
10:00
BeÄej 1918
TSC
4
2
|
29.05.2016 10:00 | BeÄej 1918 | 4 : 2 | TSC |
29.05
10:00
RadniÄki (Z)
Proleter 2006
1
5
|
29.05.2016 10:00 | RadniÄki (Z) | 1 : 5 | Proleter 2006 | |||||
29.05
10:00
VrŔac United
Dinamo 1945
5
0
|
29.05.2016 10:00 | VrŔac United | 5 : 0 | Dinamo 1945 |
29.05
12:30
Dominus
FSFV
0
8
|
29.05.2016 12:30 | Dominus | 0 : 8 | FSFV | |||||
29.05
16:30
011
Partizan
0
1
|
29.05.2016 16:30 | 011 | 0 : 1 | Partizan |
29.05
10:00
Borac O.
OFK Zabrežje
1
3
|
29.05.2016 10:00 | Borac O. | 1 : 3 | OFK Zabrežje | |||||
29.05
15:00
Novi Beograd
BASK
0
5
|
29.05.2016 15:00 | Novi Beograd | 0 : 5 | BASK |
29.05
12:00
CFK
Arena Su
1
0
|
29.05.2016 12:00 | CFK | 1 : 0 | Arena Su |
29.05
10:00
Pionir
PKB PS
0
5
|
29.05.2016 10:00 | Pionir | 0 : 5 | PKB PS | |||||
29.05
13:00
Balkan
Palilulac
7
2
|
29.05.2016 13:00 | Balkan | 7 : 2 | Palilulac | |||||
29.05
13:00
Trudbenik
Torlak
3
1
|
29.05.2016 13:00 | Trudbenik | 3 : 1 | Torlak |
29.05
10:00
Skela
Belo Polje
11
1
|
29.05.2016 10:00 | Skela | 11 : 1 | Belo Polje | |||||
29.05
10:00
Jedinstvo
Polet
0
3
|
29.05.2016 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Polet | |||||
29.05
10:00
Pobeda
Omladinac
0
12
|
29.05.2016 10:00 | Pobeda | 0 : 12 | Omladinac | |||||
29.05
10:00
Posavina
Prva Iskra
4
5
|
29.05.2016 10:00 | Posavina | 4 : 5 | Prva Iskra | |||||
29.05
10:00
BuduÄnost
Zadrugar
3
3
|
29.05.2016 10:00 | BuduÄnost | 3 : 3 | Zadrugar |
29.05
11:00
Provo
Mladost 2013
6
2
|
29.05.2016 11:00 | Provo | 6 : 2 | Mladost 2013 |
29.05
10:00
OFK Atletiko
KaraÄorÄe
5
2
|
29.05.2016 10:00 | OFK Atletiko | 5 : 2 | KaraÄorÄe |
29.05
11:00
Jedinstvo 2014
Krstarica
3
5
|
29.05.2016 11:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 5 | Krstarica | |||||
29.05
16:00
Lavice DuboÄica
Rosulja 2014
3
0
|
29.05.2016 16:00 | Lavice DuboÄica | 3 : 0 | Rosulja 2014 |
29.05
10:00
POFK Savacium
RaÄevac
10
0
|
29.05.2016 10:00 | POFK Savacium | 10 : 0 | RaÄevac |
29.05
10:00
Voždovac
Kolubara
2
4
|
29.05.2016 10:00 | Voždovac | 2 : 4 | Kolubara | |||||
29.05
14:00
Zemun
RadniÄki Obrenovac
7
2
|
29.05.2016 14:00 | Zemun | 7 : 2 | RadniÄki Obrenovac |
29.05
10:00
Dominus
Srem Jakovo
2
5
|
29.05.2016 10:00 | Dominus | 2 : 5 | Srem Jakovo |
29.05
10:00
Subotica '04
TSC
1
12
|
29.05.2016 10:00 | Subotica '04 | 1 : 12 | TSC |
29.05
10:00
Radnicki
Radnicki 2
5
0
|
29.05.2016 10:00 | Radnicki | 5 : 0 | Radnicki 2 | |||||
29.05
10:45
Buducnost
Posavina
5
0
|
29.05.2016 10:45 | Buducnost | 5 : 0 | Posavina |
29.05
19:00
Plavi 2000
VinÄa
5
2
|
29.05.2016 19:00 | Plavi 2000 | 5 : 2 | VinÄa |
29.05
20:00
Mega Leks
Crvena zvezda
64
74
|
29.05.2016 20:00 | Mega Leks | 64 : 74 | Crvena zvezda | 0:2 |
29.05
19:00
Rembas
Mladost 1949
40
39
|
29.05.2016 19:00 | Rembas | 40 : 39 | Mladost 1949 | |||||
29.05
19:00
Hajduk Veljko
ŽitoraÄa
40
29
|
29.05.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 40 : 29 | ŽitoraÄa | |||||
29.05
19:00
Vranje 1957
Bela Palanka
29
29
|
29.05.2016 19:00 | Vranje 1957 | 29 : 29 | Bela Palanka | |||||
29.05
19:00
ORK Bor
Planinka PV
27
26
|
29.05.2016 19:00 | ORK Bor | 27 : 26 | Planinka PV |
29.05
19:00
TrepÄa
Metalac
47
28
|
29.05.2016 19:00 | TrepÄa | 47 : 28 | Metalac | |||||
29.05
18:00
Novi Pazar
Priboj
23
22
|
29.05.2016 18:00 | Novi Pazar | 23 : 22 | Priboj | |||||
29.05
19:00
RadniÄki 2
Arilje
38
35
|
29.05.2016 19:00 | RadniÄki 2 | 38 : 35 | Arilje | |||||
29.05
20:00
Omladinac
Lokomotiva
25
29
|
29.05.2016 20:00 | Omladinac | 25 : 29 | Lokomotiva |
29.05
19:00
Smederevo
UmÄari
27
28
|
29.05.2016 19:00 | Smederevo | 27 : 28 | UmÄari | |||||
29.05
14:00
Metaloplastika 2
GuÄevo
48
18
|
29.05.2016 14:00 | Metaloplastika 2 | 48 : 18 | GuÄevo | |||||
29.05
19:30
Jedinstvo 1974
Zemun 1957
10
0
|
29.05.2016 19:30 | Jedinstvo 1974 | 10 : 0 | Zemun 1957 | |||||
29.05
13:30
RadniÄki
Lazarevac
33
21
|
29.05.2016 13:30 | RadniÄki | 33 : 21 | Lazarevac |
29.05
Udarnik
Osipaonica
34
22
|
29.05.2016 | Udarnik | 34 : 22 | Osipaonica |
29.05
18:00
GoliÄ Å ariÄ
Slavija
31
29
|
29.05.2016 18:00 | GoliÄ Å ariÄ | 31 : 29 | Slavija | |||||
29.05
18:00
Mladost
Kotor VaroÅ”
33
29
|
29.05.2016 18:00 | Mladost | 33 : 29 | Kotor VaroÅ” | |||||
29.05
18:00
Bijeljina
Hercegovac
10
0
|
29.05.2016 18:00 | Bijeljina | 10 : 0 | Hercegovac |
29.05
18:00
Partizan
Metaloplastika
30
23
|
29.05.2016 18:00 | Partizan | 30 : 23 | Metaloplastika |
29.05
20:00
Sloven
RadniÄki
40
23
|
29.05.2016 20:00 | Sloven | 40 : 23 | RadniÄki |
29.05
NiŔka Banja
ParaÄin
36
15
|
29.05.2016 | NiÅ”ka Banja | 36 : 15 | ParaÄin |
29.05
TaÅ” 2000
Novi Beograd 011
8
4
|
29.05.2016 | TaÅ” 2000 | 8 : 4 | Novi Beograd 011 | 1:1 | ||||
29.05
VraÄar
Crvena zvezda
7
14
|
29.05.2016 | VraÄar | 7 : 14 | Crvena zvezda | 0:2 |
29.05
19:00
TaŔmajdan
RadniÄki
|
29.05.2016 19:00 | TaÅ”majdan | : | RadniÄki | |||||
29.05
13:00
RadniÄki
DorÄol
0
18
|
29.05.2016 13:00 | RadniÄki | 0 : 18 | DorÄol | |||||
29.05
17:00
Crvena Zvezda
Partizan
38
16
|
29.05.2016 17:00 | Crvena Zvezda | 38 : 16 | Partizan |
29.05
16:00
Sharks
Wild Dogs
6
13
|
29.05.2016 16:00 | Sharks | 6 : 13 | Wild Dogs |
29.05
15:00
Royal Crowns
Bears
0
14
|
29.05.2016 15:00 | Royal Crowns | 0 : 14 | Bears | |||||
29.05
12:00
Bedemi
Golden Bears
14
38
|
29.05.2016 12:00 | Bedemi | 14 : 38 | Golden Bears |
29.05
16:00
Pirates
Mammoths
3
36
|
29.05.2016 16:00 | Pirates | 3 : 36 | Mammoths | |||||
29.05
15:00
Pastuvi
Angel Warriors
40
0
|
29.05.2016 15:00 | Pastuvi | 40 : 0 | Angel Warriors |
29.05
16:00
Meridian Indians
SBB Vukovi
31
0
|
29.05.2016 16:00 | Meridian Indians | 31 : 0 | SBB Vukovi |