15.11
14:00
Jedinstvo (B)
Zemljoradnik
5
1
|
15.11.2014 14:00 | Jedinstvo (B) | 5 : 1 | Zemljoradnik |
15.11
13:00
Loznica
Jedinstvo
1
0
|
15.11.2014 13:00 | Loznica | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.11
13:00
Smederevo 1924
Pobeda
1
0
|
15.11.2014 13:00 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Pobeda | |||||
15.11
13:00
Å umadija
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
15.11.2014 13:00 | Å umadija | 1 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
15.11
13:00
ŽelezniÄar
Rudar
1
0
|
15.11.2014 13:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Rudar | |||||
15.11
13:00
JoŔanica
Zvižd
0
0
|
15.11.2014 13:00 | JoŔanica | 0 : 0 | Zvižd | |||||
15.11
13:00
Å umadija 1903
GFK Jasenica 1911
1
0
|
15.11.2014 13:00 | Å umadija 1903 | 1 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
15.11
13:00
Sloga (P)
Polet
0
0
|
15.11.2014 13:00 | Sloga (P) | 0 : 0 | Polet |
15.11
13:00
Ozren
Trstenik PPT
0
0
|
15.11.2014 13:00 | Ozren | 0 : 0 | Trstenik PPT | |||||
15.11
13:00
OFK Bor
TimoÄanin
2
1
|
15.11.2014 13:00 | OFK Bor | 2 : 1 | TimoÄanin | |||||
15.11
13:30
Timok
RadniÄki (P)
0
1
|
15.11.2014 13:30 | Timok | 0 : 1 | RadniÄki (P) | |||||
15.11
13:00
Äerdap
Sloga
2
1
|
15.11.2014 13:00 | Äerdap | 2 : 1 | Sloga | |||||
15.11
13:00
RadniÄki (S)
Hajduk Veljko
4
0
|
15.11.2014 13:00 | RadniÄki (S) | 4 : 0 | Hajduk Veljko |
15.11
13:00
Dinamo
Dunav
2
2
|
15.11.2014 13:00 | Dinamo | 2 : 2 | Dunav | |||||
15.11
13:00
RadniÄki (SM)
ÄSK Pivara
0
1
|
15.11.2014 13:00 | RadniÄki (SM) | 0 : 1 | ÄSK Pivara | |||||
15.11
13:00
RadniÄki (S)
Banat
1
0
|
15.11.2014 13:00 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | Banat | |||||
15.11
13:00
Tekstilac
RadniÄki (Å )
0
3
|
15.11.2014 13:00 | Tekstilac | 0 : 3 | RadniÄki (Å ) | |||||
15.11
13:00
VrŔac
BaÄka 1901
0
3
|
15.11.2014 13:00 | VrÅ”ac | 0 : 3 | BaÄka 1901 |
15.11
13:00
Brodarac 1947
Žarkovo
2
0
|
15.11.2014 13:00 | Brodarac 1947 | 2 : 0 | Žarkovo | |||||
15.11
13:00
Sopot
GSP Polet
2
2
|
15.11.2014 13:00 | Sopot | 2 : 2 | GSP Polet | |||||
15.11
13:00
Zemun
Teleoptik
1
1
|
15.11.2014 13:00 | Zemun | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
15.11
13:00
IM Rakovica
BuduÄnost
2
0
|
15.11.2014 13:00 | IM Rakovica | 2 : 0 | BuduÄnost |
15.11
13:00
Takovo
Omladinac
5
0
|
15.11.2014 13:00 | Takovo | 5 : 0 | Omladinac | |||||
15.11
13:00
Metalac
Mokra Gora
2
1
|
15.11.2014 13:00 | Metalac | 2 : 1 | Mokra Gora | |||||
15.11
13:00
Rudar (Baljevac)
BraÄa VukoviÄ
2
3
|
15.11.2014 13:00 | Rudar (Baljevac) | 2 : 3 | BraÄa VukoviÄ |
15.11
13:00
Gruža
Morava
3
0
|
15.11.2014 13:00 | Gruža | 3 : 0 | Morava | |||||
15.11
13:00
Å umadinac (B)
Borac
4
3
|
15.11.2014 13:00 | Å umadinac (B) | 4 : 3 | Borac | |||||
15.11
13:00
VGSK
Basarac
4
0
|
15.11.2014 13:00 | VGSK | 4 : 0 | Basarac |
15.11
13:00
Sevojno
Ribnica
3
0
|
15.11.2014 13:00 | Sevojno | 3 : 0 | Ribnica | |||||
15.11
13:00
Radjevac
RadniÄki Stobeks
2
1
|
15.11.2014 13:00 | Radjevac | 2 : 1 | RadniÄki Stobeks | |||||
15.11
13:00
Jedinstvo 1945
Brezovica
4
2
|
15.11.2014 13:00 | Jedinstvo 1945 | 4 : 2 | Brezovica |
15.11
13:30
Jedinstvo
Dragocvet
8
0
|
15.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 8 : 0 | Dragocvet | |||||
15.11
13:30
ŽitoraÄa
Juhor
3
0
|
15.11.2014 13:30 | ŽitoraÄa | 3 : 0 | Juhor |
15.11
13:30
Nemetali
Brodoremont
2
5
|
15.11.2014 13:30 | Nemetali | 2 : 5 | Brodoremont | |||||
15.11
13:30
Rtanj
Rudar (P)
3
0
|
15.11.2014 13:30 | Rtanj | 3 : 0 | Rudar (P) | |||||
15.11
13:30
Napredak
Brestovac 1946
4
6
|
15.11.2014 13:30 | Napredak | 4 : 6 | Brestovac 1946 | |||||
15.11
13:30
BuÄje
Svrljig
0
1
|
15.11.2014 13:30 | BuÄje | 0 : 1 | Svrljig |
15.11
13:30
Lužnica
SFK Moravac
1
0
|
15.11.2014 13:30 | Lužnica | 1 : 0 | SFK Moravac | |||||
15.11
13:30
Nebeski andjeli
Pusta Reka
3
3
|
15.11.2014 13:30 | Nebeski andjeli | 3 : 3 | Pusta Reka | |||||
15.11
13:30
Sloga
Balkanski
1
0
|
15.11.2014 13:30 | Sloga | 1 : 0 | Balkanski |
15.11
13:00
Omladinac
Borac
0
1
|
15.11.2014 13:00 | Omladinac | 0 : 1 | Borac | |||||
15.11
13:00
Mladost
Index
2
0
|
15.11.2014 13:00 | Mladost | 2 : 0 | Index | |||||
15.11
13:00
Sremac Vojka
Jedinstvo (SP)
4
3
|
15.11.2014 13:00 | Sremac Vojka | 4 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
15.11
13:00
Crvena zvezda
ŽSK
2
1
|
15.11.2014 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | ŽSK | |||||
15.11
13:00
Sloga
Kupinovo
1
1
|
15.11.2014 13:00 | Sloga | 1 : 1 | Kupinovo |
15.11
13:00
ŽAK
OFK Vrbas
0
0
|
15.11.2014 13:00 | ŽAK | 0 : 0 | OFK Vrbas | |||||
15.11
13:00
Srbobran
Preporod
4
0
|
15.11.2014 13:00 | Srbobran | 4 : 0 | Preporod | |||||
15.11
13:00
Jadran
Tavankut
1
2
|
15.11.2014 13:00 | Jadran | 1 : 2 | Tavankut | |||||
15.11
13:00
Borac
TSC
0
6
|
15.11.2014 13:00 | Borac | 0 : 6 | TSC |
15.11
13:00
RadniÄki (S)
Borac (Sakule)
2
1
|
15.11.2014 13:00 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | Borac (Sakule) | |||||
15.11
13:00
RadniÄki (K)
VrŔac United
2
2
|
15.11.2014 13:00 | RadniÄki (K) | 2 : 2 | VrÅ”ac United | |||||
15.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (NB)
2
1
|
15.11.2014 13:00 | Jedinstvo (BK) | 2 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
15.11
13:00
Sloboda
Borac (StarÄevo)
4
1
|
15.11.2014 13:00 | Sloboda | 4 : 1 | Borac (StarÄevo) | |||||
15.11
13:00
Mladost (L)
Kozara
1
2
|
15.11.2014 13:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | Kozara | |||||
15.11
13:00
Sloga
BuduÄnost
4
2
|
15.11.2014 13:00 | Sloga | 4 : 2 | BuduÄnost | |||||
15.11
13:00
Proleter
OFK Kikinda
5
1
|
15.11.2014 13:00 | Proleter | 5 : 1 | OFK Kikinda |
15.11
13:30
Granit
Ribnica
2
0
|
15.11.2014 13:30 | Granit | 2 : 0 | Ribnica | |||||
15.11
13:30
Gruža
RadniÄki
1
1
|
15.11.2014 13:30 | Gruža | 1 : 1 | RadniÄki |
15.11
13:00
Jadran
Å umadinac
3
0
|
15.11.2014 13:00 | Jadran | 3 : 0 | Å umadinac | |||||
15.11
13:00
Äava
Sloboda
2
0
|
15.11.2014 13:00 | Äava | 2 : 0 | Sloboda | |||||
15.11
13:00
Sloga (D)
Jedinstvo
1
0
|
15.11.2014 13:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Jedinstvo |
15.11
13:00
Banjani
Mladost
1
0
|
15.11.2014 13:00 | Banjani | 1 : 0 | Mladost | |||||
15.11
13:00
OFK JabuÄje
Pepeljevac
4
0
|
15.11.2014 13:00 | OFK JabuÄje | 4 : 0 | Pepeljevac | |||||
15.11
13:00
Rubribreza
ZSK
0
1
|
15.11.2014 13:00 | Rubribreza | 0 : 1 | ZSK | |||||
15.11
13:00
Junior Novo Naselje
Tulari
1
2
|
15.11.2014 13:00 | Junior Novo Naselje | 1 : 2 | Tulari |
15.11
13:00
SindjeliÄ
Mladost (P)
1
0
|
15.11.2014 13:00 | SindjeliÄ | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
15.11
13:00
MaÄva 2005
BMR PetlovaÄa
1
2
|
15.11.2014 13:00 | MaÄva 2005 | 1 : 2 | BMR PetlovaÄa |
15.11
13:00
Å apine
Äerdap
3
1
|
15.11.2014 13:00 | Å apine | 3 : 1 | Äerdap | |||||
15.11
13:00
Integral
TrgovaÄki
5
0
|
15.11.2014 13:00 | Integral | 5 : 0 | TrgovaÄki |
15.11
13:30
GlavaÅ”
Pobeda
2
1
|
15.11.2014 13:30 | GlavaÅ” | 2 : 1 | Pobeda |
15.11
13:30
Morava 1918
Bratstvo
4
1
|
15.11.2014 13:30 | Morava 1918 | 4 : 1 | Bratstvo |
15.11
13:30
Trbunje
Jug Bogdan
0
3
|
15.11.2014 13:30 | Trbunje | 0 : 3 | Jug Bogdan | |||||
15.11
13:30
Polet
Jastrebac
1
3
|
15.11.2014 13:30 | Polet | 1 : 3 | Jastrebac | |||||
15.11
13:30
TopliÄanin
Kosovac
4
2
|
15.11.2014 13:30 | TopliÄanin | 4 : 2 | Kosovac |
15.11
13:00
Blagotin
Äitluk
3
1
|
15.11.2014 13:00 | Blagotin | 3 : 1 | Äitluk |
15.11
13:30
Proleter
Kulpin
4
2
|
15.11.2014 13:30 | Proleter | 4 : 2 | Kulpin |
15.11
13:00
Sofeks
Vinogradar
4
0
|
15.11.2014 13:00 | Sofeks | 4 : 0 | Vinogradar | |||||
15.11
13:00
OFK Slavija
Mladost
5
0
|
15.11.2014 13:00 | OFK Slavija | 5 : 0 | Mladost |
15.11
Partizan
Sremac GraniÄar 1924
1
0
|
15.11.2014 | Partizan | 1 : 0 | Sremac GraniÄar 1924 | |||||
15.11
Sloven
Hajduk 1932
11
1
|
15.11.2014 | Sloven | 11 : 1 | Hajduk 1932 |
15.11
13:00
NjegoÅ”
EÄÅ”eg
1
0
|
15.11.2014 13:00 | NjegoÅ” | 1 : 0 | EÄÅ”eg | |||||
15.11
13:00
Panonija IM Topola
Sloga
2
0
|
15.11.2014 13:00 | Panonija IM Topola | 2 : 0 | Sloga | |||||
15.11
13:00
Krivaja
Proleter
0
1
|
15.11.2014 13:00 | Krivaja | 0 : 1 | Proleter | |||||
15.11
13:00
Olimpija
RadniÄki 1905
3
1
|
15.11.2014 13:00 | Olimpija | 3 : 1 | RadniÄki 1905 | |||||
15.11
13:00
Äoka
BajŔa
0
3
|
15.11.2014 13:00 | Äoka | 0 : 3 | BajÅ”a | |||||
15.11
13:00
Potisje
BaÄka
2
0
|
15.11.2014 13:00 | Potisje | 2 : 0 | BaÄka |
15.11
13:00
Mladost
Kula
3
0
|
15.11.2014 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Kula | |||||
15.11
13:00
StaniÅ”iÄ
GraniÄar (R)
1
2
|
15.11.2014 13:00 | StaniÅ”iÄ | 1 : 2 | GraniÄar (R) |
15.11
13:30
Omladinac (D)
Jedinstvo SteviÄ
6
3
|
15.11.2014 13:30 | Omladinac (D) | 6 : 3 | Jedinstvo SteviÄ |
15.11
13:00
BileÄanin
Begej
0
0
|
15.11.2014 13:00 | BileÄanin | 0 : 0 | Begej | |||||
15.11
13:00
RadniÄki Zrenjanin
Crvena zvezda
1
0
|
15.11.2014 13:00 | RadniÄki Zrenjanin | 1 : 0 | Crvena zvezda |
15.11
11:00
PoŔtar Zvezdara
Resnik
3
0
|
15.11.2014 11:00 | PoŔtar Zvezdara | 3 : 0 | Resnik | |||||
15.11
13:00
Policajac
Borac (O)
1
1
|
15.11.2014 13:00 | Policajac | 1 : 1 | Borac (O) | |||||
15.11
13:00
Milutinac
SindjeliÄ 2012(U)
3
2
|
15.11.2014 13:00 | Milutinac | 3 : 2 | SindjeliÄ 2012(U) |
15.11
13:00
Napredak (M)
Strelac
4
1
|
15.11.2014 13:00 | Napredak (M) | 4 : 1 | Strelac | |||||
15.11
13:00
Mladost (Ä)
Mladost (C)
0
0
|
15.11.2014 13:00 | Mladost (Ä) | 0 : 0 | Mladost (C) |
15.11
13:30
Naisus
MaloŔiŔte
1
1
|
15.11.2014 13:30 | Naisus | 1 : 1 | MaloŔiŔte | |||||
15.11
13:30
Knežica
Mladi radnik
1
6
|
15.11.2014 13:30 | Knežica | 1 : 6 | Mladi radnik | |||||
15.11
13:30
Palilula
Koprijan 1975
3
0
|
15.11.2014 13:30 | Palilula | 3 : 0 | Koprijan 1975 | |||||
15.11
13:30
Mladost (B)
Borac (T)
4
1
|
15.11.2014 13:30 | Mladost (B) | 4 : 1 | Borac (T) |
15.11
13:30
Rudna Glava
Sloga
0
2
|
15.11.2014 13:30 | Rudna Glava | 0 : 2 | Sloga |
15.11
13:30
Midžor
Sloga
7
2
|
15.11.2014 13:30 | Midžor | 7 : 2 | Sloga |
15.11
13:30
Ursule
Resavac
2
1
|
15.11.2014 13:30 | Ursule | 2 : 1 | Resavac | |||||
15.11
13:30
Morava
Zenit
6
0
|
15.11.2014 13:30 | Morava | 6 : 0 | Zenit |
15.11
Podrinje
ÄSK 1939
7
0
|
15.11.2014 | Podrinje | 7 : 0 | ÄSK 1939 |
15.11
13:30
Äibukovac
Å umadija
0
0
|
15.11.2014 13:30 | Äibukovac | 0 : 0 | Å umadija | |||||
15.11
13:30
Vrnjci
Morava (M)
3
1
|
15.11.2014 13:30 | Vrnjci | 3 : 1 | Morava (M) |
15.11
SuŔica 2012
Marjan MB
7
3
|
15.11.2014 | SuŔica 2012 | 7 : 3 | Marjan MB |
15.11
13:00
Majur
Napredak
3
1
|
15.11.2014 13:00 | Majur | 3 : 1 | Napredak |
15.11
13:00
Varvarin
Beli Orlovi
6
0
|
15.11.2014 13:00 | Varvarin | 6 : 0 | Beli Orlovi |
15.11
13:30
Jedinstvo GVD
Ratar
3
1
|
15.11.2014 13:30 | Jedinstvo GVD | 3 : 1 | Ratar | |||||
15.11
13:30
Tempo
Napredak 2012
0
1
|
15.11.2014 13:30 | Tempo | 0 : 1 | Napredak 2012 | |||||
15.11
13:30
OFK Sloga
Polet (R)
1
2
|
15.11.2014 13:30 | OFK Sloga | 1 : 2 | Polet (R) |
15.11
13:00
Žabare
RaniloviÄ
4
1
|
15.11.2014 13:00 | Žabare | 4 : 1 | RaniloviÄ | |||||
15.11
13:00
Trnava
Maskar
2
1
|
15.11.2014 13:00 | Trnava | 2 : 1 | Maskar |
15.11
13:00
Žitkovica
Jedinstvo (Lj)
5
2
|
15.11.2014 13:00 | Žitkovica | 5 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
15.11
13:00
Dizel
OFK BraniÄevo
4
2
|
15.11.2014 13:00 | Dizel | 4 : 2 | OFK BraniÄevo |
15.11
13:30
OFK Sikole
Ratar
3
0
|
15.11.2014 13:30 | OFK Sikole | 3 : 0 | Ratar |
15.11
14:00
Radnik
BuduÄnost
3
0
|
15.11.2014 14:00 | Radnik | 3 : 0 | BuduÄnost |
15.11
13:00
Bratstvo
Gradina
2
0
|
15.11.2014 13:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Gradina |
15.11
13:00
Žika 2013
Verko
1
0
|
15.11.2014 13:00 | Žika 2013 | 1 : 0 | Verko | |||||
15.11
13:00
Sloga (R)
Petrovac 74
1
1
|
15.11.2014 13:00 | Sloga (R) | 1 : 1 | Petrovac 74 |
15.11
13:00
TEK Sloga
Polet
2
0
|
15.11.2014 13:00 | TEK Sloga | 2 : 0 | Polet | |||||
15.11
13:00
Å umadija
Mladi radnik
0
6
|
15.11.2014 13:00 | Å umadija | 0 : 6 | Mladi radnik | |||||
15.11
13:00
OFK Burovo
Mladi borac
2
2
|
15.11.2014 13:00 | OFK Burovo | 2 : 2 | Mladi borac |
15.11
13:00
Omladinski
Mladost
1
0
|
15.11.2014 13:00 | Omladinski | 1 : 0 | Mladost |
15.11
13:30
Ofk Bratstvo
Badince
2
2
|
15.11.2014 13:30 | Ofk Bratstvo | 2 : 2 | Badince | |||||
15.11
13:30
Jedinstvo
Vlasina 2014
9
1
|
15.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 9 : 1 | Vlasina 2014 | |||||
15.11
13:30
Napredak
Gornje Krajince
8
0
|
15.11.2014 13:30 | Napredak | 8 : 0 | Gornje Krajince | |||||
15.11
13:30
Nomanica
Grdanica 024
3
0
|
15.11.2014 13:30 | Nomanica | 3 : 0 | Grdanica 024 |
15.11
13:30
Radnik 2013
Real
1
3
|
15.11.2014 13:30 | Radnik 2013 | 1 : 3 | Real | |||||
15.11
13:30
Turekovac
BSK
2
5
|
15.11.2014 13:30 | Turekovac | 2 : 5 | BSK |
15.11
13:00
Barajevo
OFK Borac
1
0
|
15.11.2014 13:00 | Barajevo | 1 : 0 | OFK Borac |
15.11
13:30
Morava
JugoviÄi
1
1
|
15.11.2014 13:30 | Morava | 1 : 1 | JugoviÄi |
15.11
13:00
Zadrugar
BuduÄnost
6
1
|
15.11.2014 13:00 | Zadrugar | 6 : 1 | BuduÄnost | |||||
15.11
13:00
Best
OFK SeliŔte
6
0
|
15.11.2014 13:00 | Best | 6 : 0 | OFK SeliŔte | |||||
15.11
13:00
Laznica
Borac
1
6
|
15.11.2014 13:00 | Laznica | 1 : 6 | Borac | |||||
15.11
13:00
Zvezda
Jasenovac
2
4
|
15.11.2014 13:00 | Zvezda | 2 : 4 | Jasenovac |
15.11
13:00
Zdravinje
Modrica
2
2
|
15.11.2014 13:00 | Zdravinje | 2 : 2 | Modrica | |||||
15.11
13:00
TrmÄari
Lipovac
0
4
|
15.11.2014 13:00 | TrmÄari | 0 : 4 | Lipovac | |||||
15.11
13:00
Zmajevac
Polet (K)
5
6
|
15.11.2014 13:00 | Zmajevac | 5 : 6 | Polet (K) | |||||
15.11
13:00
Vitanovac 08
Drugari
8
0
|
15.11.2014 13:00 | Vitanovac 08 | 8 : 0 | Drugari |
15.11
14:00
Borac 1926
Äelinac
0
6
|
15.11.2014 14:00 | Borac 1926 | 0 : 6 | Äelinac | |||||
15.11
14:00
Mladost
Omladinac
2
0
|
15.11.2014 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Omladinac |
15.11
13:30
Bukovik
Napredak 1976
0
4
|
15.11.2014 13:30 | Bukovik | 0 : 4 | Napredak 1976 | |||||
15.11
13:30
Mladost
Hajduk
0
0
|
15.11.2014 13:30 | Mladost | 0 : 0 | Hajduk |
15.11
13:00
Radnik
Sloga (PM)
1
1
|
15.11.2014 13:00 | Radnik | 1 : 1 | Sloga (PM) | |||||
15.11
13:00
Proleter
Bežanija
3
1
|
15.11.2014 13:00 | Proleter | 3 : 1 | Bežanija | |||||
15.11
13:00
Jedinstvo Putevi
BSK BorÄa
1
0
|
15.11.2014 13:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | BSK BorÄa | |||||
15.11
13:00
SindjeliÄ
Sloga (K)
3
0
|
15.11.2014 13:00 | SindjeliÄ | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
15.11
13:00
MaÄva
Moravac Orion
2
0
|
15.11.2014 13:00 | MaÄva | 2 : 0 | Moravac Orion | |||||
15.11
13:00
Javor Matis
Sloboda
2
0
|
15.11.2014 13:00 | Javor Matis | 2 : 0 | Sloboda | |||||
15.11
13:00
BaÄka (BP)
Kolubara
2
1
|
15.11.2014 13:00 | BaÄka (BP) | 2 : 1 | Kolubara | |||||
15.11
13:00
InÄija
Metalac (GM)
2
3
|
15.11.2014 13:00 | InÄija | 2 : 3 | Metalac (GM) |
15.11
09:30
Brodarac
ÄukariÄki
1
0
|
15.11.2014 09:30 | Brodarac | 1 : 0 | ÄukariÄki | |||||
15.11
11:00
Napredak
OFK Beograd
3
1
|
15.11.2014 11:00 | Napredak | 3 : 1 | OFK Beograd |
15.11
10:00
Vojvodina
Proleter 2006
1
1
|
15.11.2014 10:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Proleter 2006 | |||||
15.11
10:00
Donji Srem
InÄija
0
1
|
15.11.2014 10:00 | Donji Srem | 0 : 1 | InÄija | |||||
15.11
10:00
RadniÄki (SM)
OFK Hajduk
1
3
|
15.11.2014 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 3 | OFK Hajduk | |||||
15.11
10:00
Proleter (NS)
Kabel
2
0
|
15.11.2014 10:00 | Proleter (NS) | 2 : 0 | Kabel | |||||
15.11
10:00
RadniÄki (NP)
Banat
1
3
|
15.11.2014 10:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 3 | Banat | |||||
15.11
10:00
VrŔac United
ŽAK
6
0
|
15.11.2014 10:00 | VrŔac United | 6 : 0 | ŽAK | |||||
15.11
10:00
RadniÄki (S)
ÄSK Pivara
0
1
|
15.11.2014 10:00 | RadniÄki (S) | 0 : 1 | ÄSK Pivara |
15.11
Dinamo
Car Konstantin
4
0
|
15.11.2014 | Dinamo | 4 : 0 | Car Konstantin | |||||
15.11
Hajduk Veljko
RadniÄki (S)
|
15.11.2014 | Hajduk Veljko | : | RadniÄki (S) | |||||
15.11
Borac
Timok
|
15.11.2014 | Borac | : | Timok | |||||
15.11
12:00
RadniÄki (P)
Jedinstvo
2
0
|
15.11.2014 12:00 | RadniÄki (P) | 2 : 0 | Jedinstvo |
15.11
13:00
Metalac
Sloga
0
2
|
15.11.2014 13:00 | Metalac | 0 : 2 | Sloga | |||||
15.11
13:00
Sloboda
Jedinstvo putevi
3
1
|
15.11.2014 13:00 | Sloboda | 3 : 1 | Jedinstvo putevi | |||||
15.11
13:00
Sumadija
FAP
1
0
|
15.11.2014 13:00 | Sumadija | 1 : 0 | FAP | |||||
15.11
13:00
Javor
Mladost
0
3
|
15.11.2014 13:00 | Javor | 0 : 3 | Mladost |
15.11
09:00
Voždovac
Mladenovac
3
0
|
15.11.2014 09:00 | Voždovac | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
15.11
10:00
Jedinstvo
Zemun
1
2
|
15.11.2014 10:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Zemun | |||||
15.11
12:30
RadniÄki (O)
RadniÄki (NB)
1
1
|
15.11.2014 12:30 | RadniÄki (O) | 1 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
15.11
13:00
BASK
Brodarac 2
1
2
|
15.11.2014 13:00 | BASK | 1 : 2 | Brodarac 2 |
15.11
11:30
Vojvodina
Sutjeska
8
1
|
15.11.2014 11:30 | Vojvodina | 8 : 1 | Sutjeska | |||||
15.11
11:30
ObiliÄ
BuduÄnost
9
1
|
15.11.2014 11:30 | ObiliÄ | 9 : 1 | BuduÄnost | |||||
15.11
11:30
BeÄej
Stari Grad
5
1
|
15.11.2014 11:30 | BeÄej | 5 : 1 | Stari Grad | |||||
15.11
11:30
TvrÄava
Borac
2
4
|
15.11.2014 11:30 | TvrÄava | 2 : 4 | Borac |
15.11
13:30
Slavija
Unirea
5
0
|
15.11.2014 13:30 | Slavija | 5 : 0 | Unirea |
15.11
13:30
Napredak
OFK Beograd
1
0
|
15.11.2014 13:30 | Napredak | 1 : 0 | OFK Beograd |
15.11
12:00
TSC
RadniÄki (S)
0
1
|
15.11.2014 12:00 | TSC | 0 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
15.11
12:00
Novi Sad
VrŔac
2
0
|
15.11.2014 12:00 | Novi Sad | 2 : 0 | VrŔac | |||||
15.11
12:00
Proleter 2006
BaÄka 1901
1
0
|
15.11.2014 12:00 | Proleter 2006 | 1 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
15.11
12:00
Mladost Bambi
BeÄej 1918
3
3
|
15.11.2014 12:00 | Mladost Bambi | 3 : 3 | BeÄej 1918 | |||||
15.11
12:00
OFK Hajduk
Kikinda
3
1
|
15.11.2014 12:00 | OFK Hajduk | 3 : 1 | Kikinda | |||||
15.11
12:00
InÄija
Vrbas
1
2
|
15.11.2014 12:00 | InÄija | 1 : 2 | Vrbas | |||||
15.11
12:00
Vojvodina
BaÄka (BP)
4
1
|
15.11.2014 12:00 | Vojvodina | 4 : 1 | BaÄka (BP) | |||||
15.11
12:00
Spartak
Indeks
0
0
|
15.11.2014 12:00 | Spartak | 0 : 0 | Indeks |
15.11
12:00
Nacional AG
Pazar Juniors 2011
2
1
|
15.11.2014 12:00 | Nacional AG | 2 : 1 | Pazar Juniors 2011 |
15.11
Mladenovac
Balkan
0
1
|
15.11.2014 | Mladenovac | 0 : 1 | Balkan | |||||
15.11
Brodarac1947
PKB
1
1
|
15.11.2014 | Brodarac1947 | 1 : 1 | PKB | |||||
15.11
Trudbenik
GSP Polet
1
0
|
15.11.2014 | Trudbenik | 1 : 0 | GSP Polet | |||||
15.11
Zvezdara
Siti Sport Klub
0
2
|
15.11.2014 | Zvezdara | 0 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
15.11
PKB Kovilovo
Studentski Grad
1
1
|
15.11.2014 | PKB Kovilovo | 1 : 1 | Studentski Grad | |||||
15.11
Komgrap
Banja
6
2
|
15.11.2014 | Komgrap | 6 : 2 | Banja |
15.11
TopliÄanin
Radnik
1
0
|
15.11.2014 | TopliÄanin | 1 : 0 | Radnik | |||||
15.11
Dinamo
Nacional
4
1
|
15.11.2014 | Dinamo | 4 : 1 | Nacional | |||||
15.11
Real NiÅ”
Palilulac
0
1
|
15.11.2014 | Real NiÅ” | 0 : 1 | Palilulac | |||||
15.11
Hajduk Veljko
Napredak
0
4
|
15.11.2014 | Hajduk Veljko | 0 : 4 | Napredak | |||||
15.11
Moravac Orion
RadniÄki (N) 2
0
2
|
15.11.2014 | Moravac Orion | 0 : 2 | RadniÄki (N) 2 | |||||
15.11
KruŔevac
Timok
3
0
|
15.11.2014 | KruŔevac | 3 : 0 | Timok | |||||
15.11
RadniÄki P
Jagodina 2
2
2
|
15.11.2014 | RadniÄki P | 2 : 2 | Jagodina 2 | |||||
15.11
Bor
DuboÄica 1923
3
1
|
15.11.2014 | Bor | 3 : 1 | DuboÄica 1923 |
15.11
10:00
Milenium
Borac Ostružnica
4
0
|
15.11.2014 10:00 | Milenium | 4 : 0 | Borac Ostružnica | |||||
15.11
10:00
SinÄeliÄ 2012
BaÄevac
6
0
|
15.11.2014 10:00 | SinÄeliÄ 2012 | 6 : 0 | BaÄevac | |||||
15.11
11:30
BuduÄnost (D)
Železnik Lasta
1
0
|
15.11.2014 11:30 | BuduÄnost (D) | 1 : 0 | Železnik Lasta | |||||
15.11
12:30
Novi Beograd
RadniÄki (O)
6
4
|
15.11.2014 12:30 | Novi Beograd | 6 : 4 | RadniÄki (O) | |||||
15.11
09:00
BSK 1925
Zmaj 1953
4
0
|
15.11.2014 09:00 | BSK 1925 | 4 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
15.11
10:00
Srem
Bežanija
1
7
|
15.11.2014 10:00 | Srem | 1 : 7 | Bežanija | |||||
15.11
10:00
Heroj 1925
IMT
1
3
|
15.11.2014 10:00 | Heroj 1925 | 1 : 3 | IMT |
15.11
10:00
Srem
GSP Polet
3
0
|
15.11.2014 10:00 | Srem | 3 : 0 | GSP Polet | |||||
15.11
10:00
BoleÄ
BASK
1
1
|
15.11.2014 10:00 | BoleÄ | 1 : 1 | BASK |
15.11
10:00
TSC
RadniÄki (S)
0
1
|
15.11.2014 10:00 | TSC | 0 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
15.11
10:00
Novi Sad
VrŔac
1
9
|
15.11.2014 10:00 | Novi Sad | 1 : 9 | VrŔac | |||||
15.11
10:00
Proleter 2006
BaÄka 1901
3
0
|
15.11.2014 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
15.11
10:00
Mladost Bambi
BeÄej 1918
2
0
|
15.11.2014 10:00 | Mladost Bambi | 2 : 0 | BeÄej 1918 | |||||
15.11
10:00
OFK Hajduk
Kikinda
5
0
|
15.11.2014 10:00 | OFK Hajduk | 5 : 0 | Kikinda | |||||
15.11
10:00
InÄija
Vrbas
3
6
|
15.11.2014 10:00 | InÄija | 3 : 6 | Vrbas | |||||
15.11
10:00
Spartak
Indeks
1
1
|
15.11.2014 10:00 | Spartak | 1 : 1 | Indeks |
15.11
11:00
Kopernikus ŽelezniÄar
Real
1
7
|
15.11.2014 11:00 | Kopernikus ŽelezniÄar | 1 : 7 | Real | |||||
15.11
11:00
SFS Borac
Red Star
3
0
|
15.11.2014 11:00 | SFS Borac | 3 : 0 | Red Star | |||||
15.11
11:00
Dinamo
Sloga
1
2
|
15.11.2014 11:00 | Dinamo | 1 : 2 | Sloga | |||||
15.11
11:00
Timok
KruŔevac
3
0
|
15.11.2014 11:00 | Timok | 3 : 0 | KruŔevac | |||||
15.11
11:00
Hajduk Veljko
RadniÄki (N)
1
7
|
15.11.2014 11:00 | Hajduk Veljko | 1 : 7 | RadniÄki (N) |
15.11
10:00
Morava
Sloga
6
0
|
15.11.2014 10:00 | Morava | 6 : 0 | Sloga |
15.11
11:00
Apolon
Novi Pazar
1
0
|
15.11.2014 11:00 | Apolon | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
15.11
11:00
RadniÄki
Pazar Juniors
2
0
|
15.11.2014 11:00 | RadniÄki | 2 : 0 | Pazar Juniors | |||||
15.11
11:00
Bubamara
Kiker
1
2
|
15.11.2014 11:00 | Bubamara | 1 : 2 | Kiker | |||||
15.11
11:00
Å umadija 1903
Apolon 4
1
1
|
15.11.2014 11:00 | Å umadija 1903 | 1 : 1 | Apolon 4 |
15.11
13:30
MaÄva 2005
Å ampion
0
3
|
15.11.2014 13:30 | MaÄva 2005 | 0 : 3 | Å ampion | |||||
15.11
13:30
Savacijum
RadniÄki
6
0
|
15.11.2014 13:30 | Savacijum | 6 : 0 | RadniÄki | |||||
15.11
13:30
Senjak
Akademac
0
0
|
15.11.2014 13:30 | Senjak | 0 : 0 | Akademac | |||||
15.11
13:30
Å abac
MaÄva
2
0
|
15.11.2014 13:30 | Å abac | 2 : 0 | MaÄva | |||||
15.11
13:30
Loznica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
0
|
15.11.2014 13:30 | Loznica | 2 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
15.11
13:30
Jedinstvo
ŽelezniÄar
2
1
|
15.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | ŽelezniÄar |
15.11
12:00
OFK Nacional AG
OFK Vlada DimitrijeviÄ
0
1
|
15.11.2014 12:00 | OFK Nacional AG | 0 : 1 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
15.11
12:00
OFK Ras
Sport Klub 1999
4
2
|
15.11.2014 12:00 | OFK Ras | 4 : 2 | Sport Klub 1999 |
15.11
10:00
OFK Atletiko
RadniÄki
6
0
|
15.11.2014 10:00 | OFK Atletiko | 6 : 0 | RadniÄki | |||||
15.11
10:00
Jedinstvo
POFK Letnjikovac
|
15.11.2014 10:00 | Jedinstvo | : | POFK Letnjikovac | |||||
15.11
10:00
Borac
Jevremovac
|
15.11.2014 10:00 | Borac | : | Jevremovac | |||||
15.11
10:00
DonjoŔorac
Mladost
|
15.11.2014 10:00 | DonjoŔorac | : | Mladost |
15.11
10:00
Avala
VinÄa
5
1
|
15.11.2014 10:00 | Avala | 5 : 1 | VinÄa | |||||
15.11
10:00
Crvena Zvezda MML
PKB Kovilovo
1
3
|
15.11.2014 10:00 | Crvena Zvezda MML | 1 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
15.11
13:00
PKB
Trudbenik
0
1
|
15.11.2014 13:00 | PKB | 0 : 1 | Trudbenik | |||||
15.11
13:00
Balkan
SinÄeliÄ
0
6
|
15.11.2014 13:00 | Balkan | 0 : 6 | SinÄeliÄ |
15.11
Sremcica
RadniÄki
2
2
|
15.11.2014 | Sremcica | 2 : 2 | RadniÄki | |||||
15.11
Stepojevac Vaga
Kolubara
0
3
|
15.11.2014 | Stepojevac Vaga | 0 : 3 | Kolubara | |||||
15.11
Turbina
Fer Plej
4
0
|
15.11.2014 | Turbina | 4 : 0 | Fer Plej | |||||
15.11
Futsal Kolubara
Lokomotiva
0
0
|
15.11.2014 | Futsal Kolubara | 0 : 0 | Lokomotiva |
15.11
11:00
Subotica
BaÄka 1901
2
0
|
15.11.2014 11:00 | Subotica | 2 : 0 | BaÄka 1901 |
15.11
Omladinac
Zeleznicar
4
1
|
15.11.2014 | Omladinac | 4 : 1 | Zeleznicar | |||||
15.11
BuduÄnost-KruÅ”ik 1
BuduÄnost-KruÅ”ik 2
0
0
|
15.11.2014 | BuduÄnost-KruÅ”ik 1 | 0 : 0 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2 | |||||
15.11
Jedinstvo 1
Jedinstvo 2
6
1
|
15.11.2014 | Jedinstvo 1 | 6 : 1 | Jedinstvo 2 | |||||
15.11
Radnicki
Polet
3
0
|
15.11.2014 | Radnicki | 3 : 0 | Polet | |||||
15.11
OFK Osecina
Sampion
2
0
|
15.11.2014 | OFK Osecina | 2 : 0 | Sampion |
15.11
Borac 1
Takovo
11
1
|
15.11.2014 | Borac 1 | 11 : 1 | Takovo | |||||
15.11
Srpski Orlovi
Mladost
2
2
|
15.11.2014 | Srpski Orlovi | 2 : 2 | Mladost | |||||
15.11
Javor
Metalac
1
0
|
15.11.2014 | Javor | 1 : 0 | Metalac | |||||
15.11
Bubamara
Sloboda
2
0
|
15.11.2014 | Bubamara | 2 : 0 | Sloboda | |||||
15.11
GuÄa
ÄaÄak 94
2
1
|
15.11.2014 | GuÄa | 2 : 1 | ÄaÄak 94 | |||||
15.11
GauÄosi
Kiker
1
2
|
15.11.2014 | GauÄosi | 1 : 2 | Kiker |
15.11
OFK Ras
Sport Klub 99
3
0
|
15.11.2014 | OFK Ras | 3 : 0 | Sport Klub 99 |
15.11
RadniÄki Obrenovac
BASK
0
0
|
15.11.2014 | RadniÄki Obrenovac | 0 : 0 | BASK | |||||
15.11
Partizan
Rad
2
0
|
15.11.2014 | Partizan | 2 : 0 | Rad | |||||
15.11
BSK BorÄa
Teleoptik
0
2
|
15.11.2014 | BSK BorÄa | 0 : 2 | Teleoptik | |||||
15.11
ÄukariÄki
Kolubara
0
0
|
15.11.2014 | ÄukariÄki | 0 : 0 | Kolubara | |||||
15.11
OFK Beograd
Bežanija
5
0
|
15.11.2014 | OFK Beograd | 5 : 0 | Bežanija | |||||
15.11
Voždovac
Crvena zvezda
2
4
|
15.11.2014 | Voždovac | 2 : 4 | Crvena zvezda | |||||
15.11
SindjeliÄ
Zemun
1
3
|
15.11.2014 | SindjeliÄ | 1 : 3 | Zemun |
15.11
BSK 1925
Brodarac
2
0
|
15.11.2014 | BSK 1925 | 2 : 0 | Brodarac | |||||
15.11
BuduÄnost (D)
Ada
0
9
|
15.11.2014 | BuduÄnost (D) | 0 : 9 | Ada | |||||
15.11
Studentski Grad
SindjeliÄ 2012
8
0
|
15.11.2014 | Studentski Grad | 8 : 0 | SindjeliÄ 2012 | |||||
15.11
IMT
Radnicki (NB)
3
1
|
15.11.2014 | IMT | 3 : 1 | Radnicki (NB) | |||||
15.11
Dominus
Zmaj 1953
7
0
|
15.11.2014 | Dominus | 7 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
15.11
Å umadinac
Srem Jakovo
1
7
|
15.11.2014 | Å umadinac | 1 : 7 | Srem Jakovo | |||||
15.11
Milutinac
Tempo
3
0
|
15.11.2014 | Milutinac | 3 : 0 | Tempo |
15.11
GSP Polet
Torlak
2
1
|
15.11.2014 | GSP Polet | 2 : 1 | Torlak | |||||
15.11
Banja
LepuŔnica
2
3
|
15.11.2014 | Banja | 2 : 3 | LepuŔnica | |||||
15.11
Crvena Zvezda MML
Balkan
1
2
|
15.11.2014 | Crvena Zvezda MML | 1 : 2 | Balkan | |||||
15.11
PoŔtar
RuŔanj
6
0
|
15.11.2014 | PoŔtar | 6 : 0 | RuŔanj | |||||
15.11
Internacional
Zvezdara
7
0
|
15.11.2014 | Internacional | 7 : 0 | Zvezdara | |||||
15.11
PKB Kovilovo
OLE
1
0
|
15.11.2014 | PKB Kovilovo | 1 : 0 | OLE | |||||
15.11
Hajduk
Atakante
1
2
|
15.11.2014 | Hajduk | 1 : 2 | Atakante |
15.11
16:00
Polet
Å abac
91
83
|
15.11.2014 16:00 | Polet | 91 : 83 | Å abac | |||||
15.11
19:00
Student BB
Ub
82
96
|
15.11.2014 19:00 | Student BB | 82 : 96 | Ub | |||||
15.11
18:00
Sloga (D)
Sloga (P)
87
76
|
15.11.2014 18:00 | Sloga (D) | 87 : 76 | Sloga (P) |
15.11
17:00
BKK RadniÄki
Astra
75
55
|
15.11.2014 17:00 | BKK RadniÄki | 75 : 55 | Astra | |||||
15.11
19:00
Torlak
Žitko Basket
100
94
|
15.11.2014 19:00 | Torlak | 100 : 94 | Žitko Basket | |||||
15.11
12:00
Slodes
Zvezdara
61
69
|
15.11.2014 12:00 | Slodes | 61 : 69 | Zvezdara |
15.11
19:00
Dunav
Odžaci
104
84
|
15.11.2014 19:00 | Dunav | 104 : 84 | Odžaci | |||||
15.11
19:00
ŽelezniÄar
Topola
93
71
|
15.11.2014 19:00 | ŽelezniÄar | 93 : 71 | Topola | |||||
15.11
20:00
Sveti ÄorÄe
Hajduk
82
69
|
15.11.2014 20:00 | Sveti ÄorÄe | 82 : 69 | Hajduk |
15.11
18:00
Rtanj
Jug
86
69
|
15.11.2014 18:00 | Rtanj | 86 : 69 | Jug | |||||
15.11
18:00
Sokobanja
Jablanica
85
68
|
15.11.2014 18:00 | Sokobanja | 85 : 68 | Jablanica | |||||
15.11
18:00
Prokuplje
Radnik
60
69
|
15.11.2014 18:00 | Prokuplje | 60 : 69 | Radnik | |||||
15.11
18:30
NiÅ” Fair playy
KurŔumlija
76
65
|
15.11.2014 18:30 | NiŔ Fair playy | 76 : 65 | KurŔumlija |
15.11
15:30
ÄaÄak 94
RaÄevac
77
64
|
15.11.2014 15:30 | ÄaÄak 94 | 77 : 64 | RaÄevac | |||||
15.11
14:00
Play off
MileŔevac
76
81
|
15.11.2014 14:00 | Play off | 76 : 81 | MileŔevac |
15.11
17:00
ParaÄin
Studenica
88
65
|
15.11.2014 17:00 | ParaÄin | 88 : 65 | Studenica | |||||
15.11
18:00
Zekas 75
Požarevac
77
74
|
15.11.2014 18:00 | Zekas 75 | 77 : 74 | Požarevac | |||||
15.11
16:00
Bane
TrepÄa
52
91
|
15.11.2014 16:00 | Bane | 52 : 91 | TrepÄa |
15.11
15:20
Zvezda
Milan TriviÄ 2
58
71
|
15.11.2014 15:20 | Zvezda | 58 : 71 | Milan TriviÄ 2 | |||||
15.11
17:20
Barajevo
Vitez 2
85
54
|
15.11.2014 17:20 | Barajevo | 85 : 54 | Vitez 2 | |||||
15.11
16:20
Zvezdara 2
SurÄin Dobanovci
68
73
|
15.11.2014 16:20 | Zvezdara 2 | 68 : 73 | SurÄin Dobanovci |
15.11
16:30
Sport Key Plus
Mladost Veternik
91
90
|
15.11.2014 16:30 | Sport Key Plus | 91 : 90 | Mladost Veternik | |||||
15.11
20:00
Crvenka Dunav
Feniks
105
57
|
15.11.2014 20:00 | Crvenka Dunav | 105 : 57 | Feniks | |||||
15.11
17:00
BuduÄnost
Selekta
96
92
|
15.11.2014 17:00 | BuduÄnost | 96 : 92 | Selekta | |||||
15.11
Sloboda NS
Sivac
96
79
|
15.11.2014 | Sloboda NS | 96 : 79 | Sivac |
15.11
17:00
Partizan
Vojka
96
88
|
15.11.2014 17:00 | Partizan | 96 : 88 | Vojka | |||||
15.11
Pink
Kris Kros
63
101
|
15.11.2014 | Pink | 63 : 101 | Kris Kros | |||||
15.11
19:00
Omladinac
Nova Pazova
60
63
|
15.11.2014 19:00 | Omladinac | 60 : 63 | Nova Pazova |
15.11
12:00
Radan
Zone Boys
89
60
|
15.11.2014 12:00 | Radan | 89 : 60 | Zone Boys | |||||
15.11
Mladost (Z)
Vukovi MeroŔina
87
64
|
15.11.2014 | Mladost (Z) | 87 : 64 | Vukovi MeroŔina |
15.11
18:00
Ulcinj
Jedinstvo
96
88
|
15.11.2014 18:00 | Ulcinj | 96 : 88 | Jedinstvo | |||||
15.11
18:00
Danilovgrad
Ibar
71
75
|
15.11.2014 18:00 | Danilovgrad | 71 : 75 | Ibar | |||||
15.11
18:00
Zeta 2011
Sutjeska
101
90
|
15.11.2014 18:00 | Zeta 2011 | 101 : 90 | Sutjeska | |||||
15.11
18:30
ABS Primorje
LovÄen
73
79
|
15.11.2014 18:30 | ABS Primorje | 73 : 79 | LovÄen | |||||
15.11
18:00
Mornar
Teodo
83
94
|
15.11.2014 18:00 | Mornar | 83 : 94 | Teodo |
15.11
18:00
Levski Sofija
Partizan NIS
66
98
|
15.11.2014 18:00 | Levski Sofija | 66 : 98 | Partizan NIS | |||||
15.11
19:00
Zadar
BuduÄnost VOLI
61
73
|
15.11.2014 19:00 | Zadar | 61 : 73 | BuduÄnost VOLI |
15.11
19:00
Jagodina
Napredak Rubin
71
69
|
15.11.2014 19:00 | Jagodina | 71 : 69 | Napredak Rubin | |||||
15.11
19:00
TamiÅ”
OKK Beograd
82
83
|
15.11.2014 19:00 | TamiÅ” | 82 : 83 | OKK Beograd | |||||
15.11
18:00
VrŔac Swisslion
Konstantin
55
65
|
15.11.2014 18:00 | VrŔac Swisslion | 55 : 65 | Konstantin | |||||
15.11
20:00
Spartak
Borac
90
80
|
15.11.2014 20:00 | Spartak | 90 : 80 | Borac | |||||
15.11
19:30
Sloga
Vojvodina Srbijagas
80
87
|
15.11.2014 19:30 | Sloga | 80 : 87 | Vojvodina Srbijagas |
15.11
19:00
Mladost (SP)
Beovuk 72
75
89
|
15.11.2014 19:00 | Mladost (SP) | 75 : 89 | Beovuk 72 | |||||
15.11
17:00
Kolubara LA 2003
Proleter Naftagas
78
115
|
15.11.2014 17:00 | Kolubara LA 2003 | 78 : 115 | Proleter Naftagas | |||||
15.11
19:00
Napredak Maksi Ko
Sloboda
83
76
|
15.11.2014 19:00 | Napredak Maksi Ko | 83 : 76 | Sloboda | |||||
15.11
18:30
Meridiana
Mladost Admiral
67
85
|
15.11.2014 18:30 | Meridiana | 67 : 85 | Mladost Admiral | |||||
15.11
20:00
Vojvodina
Plana
90
88
|
15.11.2014 20:00 | Vojvodina | 90 : 88 | Plana | |||||
15.11
18:00
Pirot
Morava
104
59
|
15.11.2014 18:00 | Pirot | 104 : 59 | Morava |
15.11
15:00
ParaÄin
NikoliÄ Akademija
20
0
|
15.11.2014 15:00 | ParaÄin | 20 : 0 | NikoliÄ Akademija | |||||
15.11
13:00
TopliÄanin 2012
Gimnazijalac Partizan
38
63
|
15.11.2014 13:00 | TopliÄanin 2012 | 38 : 63 | Gimnazijalac Partizan |
15.11
16:00
TopolÄanka
Kovin
20
0
|
15.11.2014 16:00 | TopolÄanka | 20 : 0 | Kovin | |||||
15.11
16:30
Novosadska ŽKA
Titel
77
66
|
15.11.2014 16:30 | Novosadska ŽKA | 77 : 66 | Titel |
15.11
20:00
ŽelezniÄar
Karaburma
47
115
|
15.11.2014 20:00 | ŽelezniÄar | 47 : 115 | Karaburma |
15.11
13:00
LovÄen
BuduÄnost
60
76
|
15.11.2014 13:00 | LovÄen | 60 : 76 | BuduÄnost | |||||
15.11
14:00
Roling
Rudar
33
81
|
15.11.2014 14:00 | Roling | 33 : 81 | Rudar |
15.11
19:00
Srbobran
Bor
66
70
|
15.11.2014 19:00 | Srbobran | 66 : 70 | Bor | |||||
15.11
17:00
RadniÄki
Partizan
66
80
|
15.11.2014 17:00 | RadniÄki | 66 : 80 | Partizan | |||||
15.11
17:30
Spartak
Å abac
63
60
|
15.11.2014 17:30 | Spartak | 63 : 60 | Å abac | |||||
15.11
18:30
Crvena zvezda
Radivoj KoraÄ
55
69
|
15.11.2014 18:30 | Crvena zvezda | 55 : 69 | Radivoj KoraÄ |
15.11
Kings
Plej 2
79
35
|
15.11.2014 | Kings | 79 : 35 | Plej 2 | |||||
15.11
GoÄ
MaŔinac
63
49
|
15.11.2014 | GoÄ | 63 : 49 | MaÅ”inac | |||||
15.11
Polet
Plej 1
68
80
|
15.11.2014 | Polet | 68 : 80 | Plej 1 | |||||
15.11
Bane
Sjenica
48
72
|
15.11.2014 | Bane | 48 : 72 | Sjenica | |||||
15.11
Stari Ras
Novi Pazar 2012
56
46
|
15.11.2014 | Stari Ras | 56 : 46 | Novi Pazar 2012 |
15.11
19:00
FAP Livnica
GraÄac
2
3
|
15.11.2014 19:00 | FAP Livnica | 2 : 3 | GraÄac |
15.11
18:00
DuboÄica
Timok
0
3
|
15.11.2014 18:00 | DuboÄica | 0 : 3 | Timok | |||||
15.11
16:00
Hajduk Veljko
Milenijum
0
3
|
15.11.2014 16:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Milenijum | |||||
15.11
20:00
Vranje
TopliÄanin
2
3
|
15.11.2014 20:00 | Vranje | 2 : 3 | TopliÄanin | |||||
15.11
13:00
Jagodina
TopliÄki Vitezovi
3
0
|
15.11.2014 13:00 | Jagodina | 3 : 0 | TopliÄki Vitezovi |
15.11
19:00
Hercegovina
Mladost
0
3
|
15.11.2014 19:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Mladost | |||||
15.11
16:00
Proleter
Vojvodina 2
0
3
|
15.11.2014 16:00 | Proleter | 0 : 3 | Vojvodina 2 | |||||
15.11
18:00
Futog
Srem Iton
1
3
|
15.11.2014 18:00 | Futog | 1 : 3 | Srem Iton | |||||
15.11
18:00
Stražilovo
BavaniŔte
3
1
|
15.11.2014 18:00 | Stražilovo | 3 : 1 | BavaniŔte |
15.11
19:30
KaraÄorÄe
Smederevo Carina
0
3
|
15.11.2014 19:30 | KaraÄorÄe | 0 : 3 | Smederevo Carina | |||||
15.11
20:00
Jedinstvo (K)
Rudar
1
3
|
15.11.2014 20:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 3 | Rudar |
15.11
19:00
GoÄ
Župa
0
3
|
15.11.2014 19:00 | GoÄ | 0 : 3 | Župa |
15.11
14:30
Crnjanski
Stig
3
1
|
15.11.2014 14:30 | Crnjanski | 3 : 1 | Stig |
15.11
17:00
Sombor
Å id
0
3
|
15.11.2014 17:00 | Sombor | 0 : 3 | Å id |
15.11
14:00
TopliÄanin 2
Radan
3
0
|
15.11.2014 14:00 | TopliÄanin 2 | 3 : 0 | Radan |
15.11
19:30
Sirig
Kikinda
3
1
|
15.11.2014 19:30 | Sirig | 3 : 1 | Kikinda | |||||
15.11
19:00
Mladost
Banat
1
3
|
15.11.2014 19:00 | Mladost | 1 : 3 | Banat |
15.11
16:00
Caribrod
Pirot
0
3
|
15.11.2014 16:00 | Caribrod | 0 : 3 | Pirot | |||||
15.11
Ozren
Knjaževac
1
3
|
15.11.2014 | Ozren | 1 : 3 | Knjaževac | |||||
15.11
Timok 2
Stampedo
3
0
|
15.11.2014 | Timok 2 | 3 : 0 | Stampedo |
15.11
19:00
Student
Drina
3
0
|
15.11.2014 19:00 | Student | 3 : 0 | Drina | |||||
15.11
18:30
Crvena zvijezda
MagliÄ
0
3
|
15.11.2014 18:30 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | MagliÄ |
15.11
17:30
Crvena Zvezda
InÄija
3
0
|
15.11.2014 17:30 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | InÄija |
15.11
19:00
Jedinstvo
Spartak
3
1
|
15.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Spartak | |||||
15.11
17:00
Užice
Bukovica Putevi
1
3
|
15.11.2014 17:00 | Užice | 1 : 3 | Bukovica Putevi | |||||
15.11
15:00
NiÅ”
Novi Sad
3
0
|
15.11.2014 15:00 | NiÅ” | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
15.11
19:00
VGSK
Kosovska Mitrovica
0
3
|
15.11.2014 19:00 | VGSK | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
15.11
20:00
ŽelezniÄar
Klek SrbijaŔume
3
2
|
15.11.2014 20:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | Klek SrbijaÅ”ume | |||||
15.11
16:00
Borac
VA 014
1
3
|
15.11.2014 16:00 | Borac | 1 : 3 | VA 014 |
15.11
17:00
Borac
Tutin
3
1
|
15.11.2014 17:00 | Borac | 3 : 1 | Tutin | |||||
15.11
12:00
Tajm
Libero ÄA
0
3
|
15.11.2014 12:00 | Tajm | 0 : 3 | Libero ÄA | |||||
15.11
17:00
Putevi Trendteks
Gimnazijalac
2
3
|
15.11.2014 17:00 | Putevi Trendteks | 2 : 3 | Gimnazijalac |
15.11
18:00
Bor
Desetka
3
2
|
15.11.2014 18:00 | Bor | 3 : 2 | Desetka | |||||
15.11
14:00
Hajduk Veljko
Milenijum
0
3
|
15.11.2014 14:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Milenijum | |||||
15.11
18:00
Vranje
Majdanpek FBC
3
1
|
15.11.2014 18:00 | Vranje | 3 : 1 | Majdanpek FBC | |||||
15.11
13:00
Student
Mladost
3
1
|
15.11.2014 13:00 | Student | 3 : 1 | Mladost |
15.11
15:00
Kikinda
FOK
0
3
|
15.11.2014 15:00 | Kikinda | 0 : 3 | FOK | |||||
15.11
14:00
VrŔac
Omladinac
1
3
|
15.11.2014 14:00 | VrŔac | 1 : 3 | Omladinac | |||||
15.11
16:00
Mladost
Vrbas
3
2
|
15.11.2014 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Vrbas | |||||
15.11
19:00
Slavija
Ruma
3
2
|
15.11.2014 19:00 | Slavija | 3 : 2 | Ruma |
15.11
15:00
Å umadija
PoŔtar 064
3
1
|
15.11.2014 15:00 | Šumadija | 3 : 1 | PoŔtar 064 | |||||
15.11
19:00
Mladi Radnik
Ub
0
3
|
15.11.2014 19:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Ub | |||||
15.11
17:00
Spartak
As
1
3
|
15.11.2014 17:00 | Spartak | 1 : 3 | As |
15.11
Kraljevo
Trstenik
1
3
|
15.11.2014 | Kraljevo | 1 : 3 | Trstenik | |||||
15.11
Mladost
Napredak 037
3
0
|
15.11.2014 | Mladost | 3 : 0 | Napredak 037 | |||||
15.11
Župa
TehniÄar
0
3
|
15.11.2014 | Župa | 0 : 3 | TehniÄar |
15.11
13:00
ZveÄan
Novi Pazar
0
3
|
15.11.2014 13:00 | ZveÄan | 0 : 3 | Novi Pazar |
15.11
Arilje
LuÄani
3
0
|
15.11.2014 | Arilje | 3 : 0 | LuÄani | |||||
15.11
Stars
Forma
2
3
|
15.11.2014 | Stars | 2 : 3 | Forma | |||||
15.11
Bambi volej
Priboj
0
3
|
15.11.2014 | Bambi volej | 0 : 3 | Priboj | |||||
15.11
ÄaÄak
Zlatar
0
3
|
15.11.2014 | ÄaÄak | 0 : 3 | Zlatar | |||||
15.11
Sjenica
Borac 2
3
0
|
15.11.2014 | Sjenica | 3 : 0 | Borac 2 |
15.11
18:00
ParaÄin
Karadjordje
3
0
|
15.11.2014 18:00 | ParaÄin | 3 : 0 | Karadjordje |
15.11
15:30
VGSK
Plana
3
0
|
15.11.2014 15:30 | VGSK | 3 : 0 | Plana |
15.11
16:00
Tamnava VoÄar
Srbijanka 014
0
3
|
15.11.2014 16:00 | Tamnava VoÄar | 0 : 3 | Srbijanka 014 | |||||
15.11
16:00
Park 015
Ribnica
0
3
|
15.11.2014 16:00 | Park 015 | 0 : 3 | Ribnica |
15.11
12:00
NS Tim
Novi Sad
2
3
|
15.11.2014 12:00 | NS Tim | 2 : 3 | Novi Sad | |||||
15.11
19:00
NS Volej tim
Äemp 07
3
0
|
15.11.2014 19:00 | NS Volej tim | 3 : 0 | Äemp 07 |
15.11
17:00
Apatin
NIS Spartak 2
3
1
|
15.11.2014 17:00 | Apatin | 3 : 1 | NIS Spartak 2 | |||||
15.11
19:00
CVS
Gox-IN
2
3
|
15.11.2014 19:00 | CVS | 2 : 3 | Gox-IN | |||||
15.11
17:00
Volejstars
BeÄej
3
1
|
15.11.2014 17:00 | Volejstars | 3 : 1 | BeÄej | |||||
15.11
18:00
Sutjeska
Panonija
1
3
|
15.11.2014 18:00 | Sutjeska | 1 : 3 | Panonija | |||||
15.11
16:30
Hajduk
Merkur
3
2
|
15.11.2014 16:30 | Hajduk | 3 : 2 | Merkur |
15.11
19:00
MD Zrenjanin 2
RadniÄki
3
1
|
15.11.2014 19:00 | MD Zrenjanin 2 | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
15.11
16:30
ŽitiŔte
Banat
1
3
|
15.11.2014 16:30 | ŽitiŔte | 1 : 3 | Banat | |||||
15.11
17:00
KrajiŔnik
KI 0230
3
0
|
15.11.2014 17:00 | KrajiŔnik | 3 : 0 | KI 0230 |
15.11
20:00
Mladost
Jedinstvo 3
3
1
|
15.11.2014 20:00 | Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo 3 |
15.11
16:00
TopliÄanin
Radan
3
0
|
15.11.2014 16:00 | TopliÄanin | 3 : 0 | Radan | |||||
15.11
Mladost 2
Leskovac 98 2
0
3
|
15.11.2014 | Mladost 2 | 0 : 3 | Leskovac 98 2 | |||||
15.11
Vlasina
Morava
3
0
|
15.11.2014 | Vlasina | 3 : 0 | Morava |
15.11
14:00
Timok
ZajeÄar
1
3
|
15.11.2014 14:00 | Timok | 1 : 3 | ZajeÄar | |||||
15.11
11:00
PoreÄ
Knjaževac
0
3
|
15.11.2014 11:00 | PoreÄ | 0 : 3 | Knjaževac |
15.11
19:30
Roda
As Batajnica
3
0
|
15.11.2014 19:30 | Roda | 3 : 0 | As Batajnica | |||||
15.11
19:00
ObiliÄ
Kralj
0
3
|
15.11.2014 19:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | Kralj |
15.11
12:30
Aleksinac
Pirot
1
3
|
15.11.2014 12:30 | Aleksinac | 1 : 3 | Pirot |
15.11
21:00
21. maj
Roda 2
3
0
|
15.11.2014 21:00 | 21. maj | 3 : 0 | Roda 2 | |||||
15.11
21:30
Crnjanski
Volleyland
3
1
|
15.11.2014 21:30 | Crnjanski | 3 : 1 | Volleyland |
15.11
19:00
Fortuna
Volejbol 2000
3
0
|
15.11.2014 19:00 | Fortuna | 3 : 0 | Volejbol 2000 | |||||
15.11
16:00
SK Volej
SmeÄ
3
0
|
15.11.2014 16:00 | SK Volej | 3 : 0 | SmeÄ | |||||
15.11
13:00
Slavija
Dunav Volej
2
3
|
15.11.2014 13:00 | Slavija | 2 : 3 | Dunav Volej |
15.11
10:00
Mladost
Omladinac 2
1
3
|
15.11.2014 10:00 | Mladost | 1 : 3 | Omladinac 2 |
15.11
19:00
Eaton Srem Tempo 4
Radinci Volej
3
1
|
15.11.2014 19:00 | Eaton Srem Tempo 4 | 3 : 1 | Radinci Volej |
15.11
17:00
Soko
Volfland
1
3
|
15.11.2014 17:00 | Soko | 1 : 3 | Volfland | |||||
15.11
18:30
Tempo
Goks In 2
3
0
|
15.11.2014 18:30 | Tempo | 3 : 0 | Goks In 2 |
15.11
16:00
Äoka
Senta
3
1
|
15.11.2014 16:00 | Äoka | 3 : 1 | Senta | |||||
15.11
14:00
Topola
Boom Volley
0
3
|
15.11.2014 14:00 | Topola | 0 : 3 | Boom Volley | |||||
15.11
11:00
NIS Spartak 3
Panonija
3
0
|
15.11.2014 11:00 | NIS Spartak 3 | 3 : 0 | Panonija |
15.11
16:00
Jahorina
Hercegovac
0
3
|
15.11.2014 16:00 | Jahorina | 0 : 3 | Hercegovac | |||||
15.11
19:00
Slavija
MagliÄ
3
1
|
15.11.2014 19:00 | Slavija | 3 : 1 | MagliÄ | |||||
15.11
14:00
Crvena zvijezda
Mladost
3
0
|
15.11.2014 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Mladost | |||||
15.11
16:00
Derventa
Glasinac
3
0
|
15.11.2014 16:00 | Derventa | 3 : 0 | Glasinac |
15.11
16:00
Balkana MP
SmeÄ
3
0
|
15.11.2014 16:00 | Balkana MP | 3 : 0 | SmeÄ | |||||
15.11
16:00
Olimpik
Pliva
0
3
|
15.11.2014 16:00 | Olimpik | 0 : 3 | Pliva |
15.11
12:30
Drina
Bratunac
|
15.11.2014 12:30 | Drina | : | Bratunac | |||||
15.11
14:00
Rudar
Han Pijesak
|
15.11.2014 14:00 | Rudar | : | Han Pijesak |
15.11
12:00
Zelengora
Ljubinje
3
0
|
15.11.2014 12:00 | Zelengora | 3 : 0 | Ljubinje |
15.11
20:00
Crvena zvezda
Kraguj
3
0
|
15.11.2014 20:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Kraguj | |||||
15.11
20:00
Tent
ŽelezniÄar
3
0
|
15.11.2014 20:00 | Tent | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
15.11
19:00
Kolubara
Vizura
0
3
|
15.11.2014 19:00 | Kolubara | 0 : 3 | Vizura |
15.11
20:00
Takovo Zvezda Helios
Eaton Srem Tempo
3
1
|
15.11.2014 20:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 1 | Eaton Srem Tempo | |||||
15.11
19:00
Valjevo
Crnokosa Artos
3
1
|
15.11.2014 19:00 | Valjevo | 3 : 1 | Crnokosa Artos | |||||
15.11
20:00
Jedinstvo
Futog
3
0
|
15.11.2014 20:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Futog |
15.11
18:00
Tatran PreŔov
RadniÄki
43
28
|
15.11.2014 18:00 | Tatran PreÅ”ov | 43 : 28 | RadniÄki | |||||
15.11
19:00
Nexe
Borac m:tel
25
21
|
15.11.2014 19:00 | Nexe | 25 : 21 | Borac m:tel |
15.11
19:00
Mladost 1949
ORK Vlasotince
30
26
|
15.11.2014 19:00 | Mladost 1949 | 30 : 26 | ORK Vlasotince | |||||
15.11
19:00
Hajduk Veljko
BSK Heba
42
32
|
15.11.2014 19:00 | Hajduk Veljko | 42 : 32 | BSK Heba | |||||
15.11
20:00
ŽitoraÄa
Jastrebac
28
29
|
15.11.2014 20:00 | ŽitoraÄa | 28 : 29 | Jastrebac | |||||
15.11
18:00
DuboÄica 54
Knjaževac
31
27
|
15.11.2014 18:00 | DuboÄica 54 | 31 : 27 | Knjaževac | |||||
15.11
19:00
Vranje 1957
TopliÄanin
26
25
|
15.11.2014 19:00 | Vranje 1957 | 26 : 25 | TopliÄanin |
15.11
20:30
Metalac
Vladimirovac
30
24
|
15.11.2014 20:30 | Metalac | 30 : 24 | Vladimirovac | |||||
15.11
19:00
ŽSK
Apatin
23
29
|
15.11.2014 19:00 | ŽSK | 23 : 29 | Apatin |
15.11
15:30
Bask Soko
Studentski grad
27
21
|
15.11.2014 15:30 | Bask Soko | 27 : 21 | Studentski grad | |||||
15.11
19:00
Sloga
ObiliÄ
26
38
|
15.11.2014 19:00 | Sloga | 26 : 38 | ObiliÄ |
15.11
19:00
Priboj
Prva Petoletka
37
33
|
15.11.2014 19:00 | Priboj | 37 : 33 | Prva Petoletka |
15.11
18:00
Potisje Pleteks
RadniÄki (K)
30
20
|
15.11.2014 18:00 | Potisje Pleteks | 30 : 20 | RadniÄki (K) | |||||
15.11
20:00
Sivac 69
KljajiÄevo
25
23
|
15.11.2014 20:00 | Sivac 69 | 25 : 23 | KljajiÄevo | |||||
15.11
19:00
Jabuka
RadniÄki (JT)
37
22
|
15.11.2014 19:00 | Jabuka | 37 : 22 | RadniÄki (JT) | |||||
15.11
17:00
Vrbas Karneks 2
RadniÄki 1958
37
30
|
15.11.2014 17:00 | Vrbas Karneks 2 | 37 : 30 | RadniÄki 1958 |
15.11
16:00
Jedinstvo 1974
DorÄol
35
33
|
15.11.2014 16:00 | Jedinstvo 1974 | 35 : 33 | DorÄol | |||||
15.11
Kosmaj
Prva Iskra BariÄ
|
15.11.2014 | Kosmaj | : | Prva Iskra BariÄ | |||||
15.11
17:00
Ub
Mladost
41
17
|
15.11.2014 17:00 | Ub | 41 : 17 | Mladost |
15.11
19:00
RadniÄki
Rudar
30
19
|
15.11.2014 19:00 | RadniÄki | 30 : 19 | Rudar | |||||
15.11
19:30
Äerdap
Rtanj
30
25
|
15.11.2014 19:30 | Äerdap | 30 : 25 | Rtanj | |||||
15.11
Mladost 1949 2
Majdanpek
|
15.11.2014 | Mladost 1949 2 | : | Majdanpek | |||||
15.11
19:00
ParaÄin
Rembas
26
27
|
15.11.2014 19:00 | ParaÄin | 26 : 27 | Rembas |
15.11
17:00
KaraÄorÄe
Å trpce Tandems
43
25
|
15.11.2014 17:00 | KaraÄorÄe | 43 : 25 | Å trpce Tandems | |||||
15.11
18:00
Sloga
Župa 54 2
39
37
|
15.11.2014 18:00 | Sloga | 39 : 37 | Župa 54 2 | |||||
15.11
Knez Lazar 2
Bane
|
15.11.2014 | Knez Lazar 2 | : | Bane | |||||
15.11
20:00
Metalac
GoÄ Merkur
33
22
|
15.11.2014 20:00 | Metalac | 33 : 22 | GoÄ Merkur |
15.11
20:00
BuduÄnost
Omladinac (I)
37
27
|
15.11.2014 20:00 | BuduÄnost | 37 : 27 | Omladinac (I) | |||||
15.11
Banatski Karlovac
Glogonj
|
15.11.2014 | Banatski Karlovac | : | Glogonj | |||||
15.11
20:30
Gaj
Mladost (V)
12
31
|
15.11.2014 20:30 | Gaj | 12 : 31 | Mladost (V) | |||||
15.11
19:00
Spartak
Mladost (O)
30
31
|
15.11.2014 19:00 | Spartak | 30 : 31 | Mladost (O) |
15.11
18:00
Ruma
BeoÄin
25
38
|
15.11.2014 18:00 | Ruma | 25 : 38 | BeoÄin | |||||
15.11
19:00
Sloga
Eret
|
15.11.2014 19:00 | Sloga | : | Eret | |||||
15.11
17:15
Partizan
RadniÄki
27
35
|
15.11.2014 17:15 | Partizan | 27 : 35 | RadniÄki |
15.11
19:00
IzviÄaÄ
Prijedor
32
29
|
15.11.2014 19:00 | IzviÄaÄ | 32 : 29 | Prijedor | |||||
15.11
18:00
Bosna (V)
Äelik
21
22
|
15.11.2014 18:00 | Bosna (V) | 21 : 22 | Äelik | |||||
15.11
19:00
Krivaja
GradaÄac
29
28
|
15.11.2014 19:00 | Krivaja | 29 : 28 | GradaÄac | |||||
15.11
18:00
GraÄanica
Bosna (S)
34
35
|
15.11.2014 18:00 | GraÄanica | 34 : 35 | Bosna (S) | |||||
15.11
19:00
Derventa
Konjuh
34
21
|
15.11.2014 19:00 | Derventa | 34 : 21 | Konjuh |
15.11
15:30
Leotar
Kotor VaroÅ”
33
26
|
15.11.2014 15:30 | Leotar | 33 : 26 | Kotor VaroÅ” |
15.11
19:00
JugoviÄ
Rudar
28
26
|
15.11.2014 19:00 | JugoviÄ | 28 : 26 | Rudar | |||||
15.11
18:30
Metaloplastika
Spartak Vojput
19
25
|
15.11.2014 18:30 | Metaloplastika | 19 : 25 | Spartak Vojput |
15.11
19:00
Vrbas
PKB
35
26
|
15.11.2014 19:00 | Vrbas | 35 : 26 | PKB | |||||
15.11
19:00
Mokra Gora
Crvena Zvezda
48
35
|
15.11.2014 19:00 | Mokra Gora | 48 : 35 | Crvena Zvezda | |||||
15.11
19:00
Morava
Sloga
28
26
|
15.11.2014 19:00 | Morava | 28 : 26 | Sloga | |||||
15.11
18:00
Crvenka Jaffa
Napredak
24
26
|
15.11.2014 18:00 | Crvenka Jaffa | 24 : 26 | Napredak |
15.11
18:00
KuÄevo
Mladi Radnik
28
18
|
15.11.2014 18:00 | KuÄevo | 28 : 18 | Mladi Radnik | |||||
15.11
18:00
Loznica grad
MaÄva
25
27
|
15.11.2014 18:00 | Loznica grad | 25 : 27 | MaÄva | |||||
15.11
17:30
Junior 2
Sloga
21
39
|
15.11.2014 17:30 | Junior 2 | 21 : 39 | Sloga | |||||
15.11
14:30
RadniÄki
ORK Loznica
40
34
|
15.11.2014 14:30 | RadniÄki | 40 : 34 | ORK Loznica |
15.11
18:00
Mladost
Apatin
27
17
|
15.11.2014 18:00 | Mladost | 27 : 17 | Apatin |
15.11
17:30
Metalac AD
Knjaz MiloÅ” 2
18
33
|
15.11.2014 17:30 | Metalac AD | 18 : 33 | Knjaz MiloÅ” 2 |
15.11
16:00
Vranje
Bor RTB
22
41
|
15.11.2014 16:00 | Vranje | 22 : 41 | Bor RTB | |||||
15.11
17:00
Äerdap
Pirot
25
35
|
15.11.2014 17:00 | Äerdap | 25 : 35 | Pirot | |||||
15.11
15:30
Jagodina 2
Knjaževac
20
25
|
15.11.2014 15:30 | Jagodina 2 | 20 : 25 | Knjaževac |
15.11
17:00
Tikvara
Jedinstvo
47
29
|
15.11.2014 17:00 | Tikvara | 47 : 29 | Jedinstvo |
15.11
Morava Han
ŽitoraÄa
20
22
|
15.11.2014 | Morava Han | 20 : 22 | ŽitoraÄa | |||||
15.11
Aleksinac
Remesiana
18
23
|
15.11.2014 | Aleksinac | 18 : 23 | Remesiana | |||||
15.11
Jastrebac
Vlasotince
37
23
|
15.11.2014 | Jastrebac | 37 : 23 | Vlasotince | |||||
15.11
Naisa 2
ParaÄin
52
6
|
15.11.2014 | Naisa 2 | 52 : 6 | ParaÄin | |||||
15.11
DuboÄica
NiŔka Banja
19
27
|
15.11.2014 | DuboÄica | 19 : 27 | NiÅ”ka Banja |
15.11
17:00
Rusin
Odžaci
5
25
|
15.11.2014 17:00 | Rusin | 5 : 25 | Odžaci | |||||
15.11
Eret
ŽelezniÄar 2
|
15.11.2014 | Eret | : | ŽelezniÄar 2 | |||||
15.11
15:00
RadniÄki
Hajduk
40
24
|
15.11.2014 15:00 | RadniÄki | 40 : 24 | Hajduk | |||||
15.11
18:00
Deronje
Temerin 2
33
28
|
15.11.2014 18:00 | Deronje | 33 : 28 | Temerin 2 |
15.11
19:00
Grude
Krivaja
41
25
|
15.11.2014 19:00 | Grude | 41 : 25 | Krivaja | |||||
15.11
17:30
Vrbas
Borac
|
15.11.2014 17:30 | Vrbas | : | Borac | |||||
15.11
18:30
Zrinjski
Mira
33
27
|
15.11.2014 18:30 | Zrinjski | 33 : 27 | Mira | |||||
15.11
17:00
IzviÄaÄ
Ilidža
25
34
|
15.11.2014 17:00 | IzviÄaÄ | 25 : 34 | Ilidža |
15.11
19:00
Knjaz MiloÅ”
RadniÄki (S)
28
24
|
15.11.2014 19:00 | Knjaz MiloÅ” | 28 : 24 | RadniÄki (S) | |||||
15.11
19:00
Proleter SP
Minaqua
33
34
|
15.11.2014 19:00 | Proleter SP | 33 : 34 | Minaqua |
15.11
17:15
OVK POÅ K
Jadran ST
10
6
|
15.11.2014 17:15 | OVK POÅ K | 10 : 6 | Jadran ST | |||||
15.11
19:00
Budva
Partizan Raiffeisen
8
5
|
15.11.2014 19:00 | Budva | 8 : 5 | Partizan Raiffeisen | |||||
15.11
19:00
AVK Branik
Primorje EB
4
21
|
15.11.2014 19:00 | AVK Branik | 4 : 21 | Primorje EB |
15.11
19:30
Jadran HN
Vojvodina
15
10
|
15.11.2014 19:30 | Jadran HN | 15 : 10 | Vojvodina | |||||
15.11
19:30
BVK Crvena zvezda
Primorac
17
10
|
15.11.2014 19:30 | BVK Crvena zvezda | 17 : 10 | Primorac |
15.11
16:30
Kragujevac 2011
Metalac Kolorado
0
3
|
15.11.2014 16:30 | Kragujevac 2011 | 0 : 3 | Metalac Kolorado | |||||
15.11
17:40
Ivanjica
RB
4
1
|
15.11.2014 17:40 | Ivanjica | 4 : 1 | RB |
15.11
17:30
NiÅ” 92
Prokuplje
3
2
|
15.11.2014 17:30 | NiÅ” 92 | 3 : 2 | Prokuplje | |||||
15.11
20:30
Dolap
As
3
7
|
15.11.2014 20:30 | Dolap | 3 : 7 | As | |||||
15.11
20:00
Pirot
Akademac
4
1
|
15.11.2014 20:00 | Pirot | 4 : 1 | Akademac |
15.11
16:00
Srbobran
Deus Futsal
0
7
|
15.11.2014 16:00 | Srbobran | 0 : 7 | Deus Futsal | |||||
15.11
21:00
LeteÄi Holandjanin
Viking
8
7
|
15.11.2014 21:00 | LeteÄi Holandjanin | 8 : 7 | Viking |
15.11
Požarevac
Kareli
|
15.11.2014 | Požarevac | : | Kareli | |||||
15.11
15:30
Bajina BaŔta
Flash
7
4
|
15.11.2014 15:30 | Bajina BaŔta | 7 : 4 | Flash | |||||
15.11
19:00
KosjeriÄ
Bellatores
4
2
|
15.11.2014 19:00 | KosjeriÄ | 4 : 2 | Bellatores |
15.11
15:00
Karanovac
Orao ÄarÅ”ija
3
8
|
15.11.2014 15:00 | Karanovac | 3 : 8 | Orao ÄarÅ”ija | |||||
15.11
17:00
Olimp
Župski Rubin
4
4
|
15.11.2014 17:00 | Olimp | 4 : 4 | Župski Rubin |
15.11
BSK
Telep
|
15.11.2014 | BSK | : | Telep |
15.11
20:45
Derventa
JoŔavka
4
4
|
15.11.2014 20:45 | Derventa | 4 : 4 | JoŔavka |
15.11
19:00
LjubiÄ
StarÄevica
3
0
|
15.11.2014 19:00 | LjubiÄ | 3 : 0 | StarÄevica |
15.11
20:30
Jahorina
Glasinac
3
9
|
15.11.2014 20:30 | Jahorina | 3 : 9 | Glasinac |
15.11
17:00
Zufo
Rota
4
1
|
15.11.2014 17:00 | Zufo | 4 : 1 | Rota | |||||
15.11
19:45
Gurgusovac
Ekonomist
5
4
|
15.11.2014 19:45 | Gurgusovac | 5 : 4 | Ekonomist |
15.11
11:30
RadniÄki
Intelektualac
3
6
|
15.11.2014 11:30 | RadniÄki | 3 : 6 | Intelektualac | |||||
15.11
21:00
Slodes
Kolubara
4
2
|
15.11.2014 21:00 | Slodes | 4 : 2 | Kolubara | |||||
15.11
17:00
TMF
Fotoklik FleÅ”
3
3
|
15.11.2014 17:00 | TMF | 3 : 3 | Fotoklik FleÅ” |