17.04
19:00
Jagodina
Javor
4
1
|
17.04.2013 19:00 | Jagodina | 4 : 1 | Javor | |||||
17.04
15:00
OFK Beograd
Vojvodina
1
1
|
17.04.2013 15:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Vojvodina |
17.04
16:00
Seljak
Bane
2
0
|
17.04.2013 16:00 | Seljak | 2 : 0 | Bane | |||||
17.04
16:00
Železničar
Mačva
0
2
|
17.04.2013 16:00 | Železničar | 0 : 2 | Mačva | |||||
17.04
16:00
Pobeda
Partizan (BB)
1
4
|
17.04.2013 16:00 | Pobeda | 1 : 4 | Partizan (BB) | |||||
17.04
16:00
Sloboda (Č)
Mladi radnik
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Sloboda (Č) | 0 : 0 | Mladi radnik | |||||
17.04
16:00
Radnički Stobeks
Sloga (PM)
1
2
|
17.04.2013 16:00 | Radnički Stobeks | 1 : 2 | Sloga (PM) | |||||
17.04
16:00
Rudar
Krušik
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Krušik | |||||
17.04
16:00
Polet (LJ)
Jasenica 1911
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Polet (LJ) | 0 : 0 | Jasenica 1911 | |||||
17.04
16:00
Vujić Valjevo
Šumadija (A)
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Vujić Valjevo | 1 : 0 | Šumadija (A) |
17.04
16:00
Sloga
Trgovački
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Trgovački | |||||
17.04
16:00
Borac (B)
Radnik
1
3
|
17.04.2013 16:00 | Borac (B) | 1 : 3 | Radnik | |||||
17.04
16:00
Hajduk Veljko
Car Konstantin
3
2
|
17.04.2013 16:00 | Hajduk Veljko | 3 : 2 | Car Konstantin | |||||
17.04
16:00
Žitorađa
Dubočica 1923
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Žitorađa | 1 : 0 | Dubočica 1923 | |||||
17.04
16:00
OFK Sinđelić
Radnički (S)
2
1
|
17.04.2013 16:00 | OFK Sinđelić | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
17.04
16:00
Moravac Orion
Kopaonik
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Moravac Orion | 0 : 0 | Kopaonik | |||||
17.04
16:00
Trstenik PPT
Radnički (P)
0
1
|
17.04.2013 16:00 | Trstenik PPT | 0 : 1 | Radnički (P) | |||||
17.04
16:00
Dinamo
Morava (Ć)
6
0
|
17.04.2013 16:00 | Dinamo | 6 : 0 | Morava (Ć) |
17.04
16:00
Dunav
Cement
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Dunav | 0 : 0 | Cement | |||||
17.04
16:00
Dolina
Bačka Topola
5
2
|
17.04.2013 16:00 | Dolina | 5 : 2 | Bačka Topola | |||||
17.04
16:00
Radnički (SM)
Sloga
2
0
|
17.04.2013 16:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Sloga | |||||
17.04
16:00
Senta
Palić
2
1
|
17.04.2013 16:00 | Senta | 2 : 1 | Palić | |||||
17.04
16:00
Dinamo
Radnički (Š)
2
0
|
17.04.2013 16:00 | Dinamo | 2 : 0 | Radnički (Š) | |||||
17.04
16:00
Radnički (S)
Srem
2
0
|
17.04.2013 16:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | Srem | |||||
17.04
16:00
Mladost
ČSK Pivara
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Mladost | 1 : 1 | ČSK Pivara | |||||
17.04
16:00
Tekstilac
Jedinstvo (SP)
2
0
|
17.04.2013 16:00 | Tekstilac | 2 : 0 | Jedinstvo (SP) |
17.04
16:00
Takovo
Slavija
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Takovo | 1 : 0 | Slavija | |||||
17.04
16:00
Orlovac
Polet (T)
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Orlovac | 0 : 0 | Polet (T) | |||||
17.04
16:00
Karađorđe
Mokra Gora
2
2
|
17.04.2013 16:00 | Karađorđe | 2 : 2 | Mokra Gora | |||||
17.04
16:00
Vodojaža
Sloboda (G)
3
2
|
17.04.2013 16:00 | Vodojaža | 3 : 2 | Sloboda (G) | |||||
17.04
16:00
Tutin
Omladinac
3
1
|
17.04.2013 16:00 | Tutin | 3 : 1 | Omladinac | |||||
17.04
16:00
Metalac
Omladinac (Z)
0
2
|
17.04.2013 16:00 | Metalac | 0 : 2 | Omladinac (Z) | |||||
17.04
16:00
Prijevor
Jošanica ND 2011
0
5
|
17.04.2013 16:00 | Prijevor | 0 : 5 | Jošanica ND 2011 |
17.04
16:00
Zvižd
Morava
2
0
|
17.04.2013 16:00 | Zvižd | 2 : 0 | Morava | |||||
17.04
16:00
VGSK
Sloga (B)
3
1
|
17.04.2013 16:00 | VGSK | 3 : 1 | Sloga (B) | |||||
17.04
16:00
Borac
Karađorđe (T)
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Borac | 1 : 0 | Karađorđe (T) | |||||
17.04
16:00
Udarnik
Šapine
1
4
|
17.04.2013 16:00 | Udarnik | 1 : 4 | Šapine | |||||
17.04
16:00
Šumadinac 1913
Šumadinac (B)
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Šumadinac 1913 | 1 : 0 | Šumadinac (B) | |||||
17.04
16:00
Homoljac
Mladi radnik
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Homoljac | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
17.04
16:00
Obilić
Crvena zvezda
6
4
|
17.04.2013 16:00 | Obilić | 6 : 4 | Crvena zvezda |
17.04
15:30
Sevojno
Miloš Pocerac
2
1
|
17.04.2013 15:30 | Sevojno | 2 : 1 | Miloš Pocerac | |||||
17.04
15:30
OFK Osečina
Radnički (V)
2
3
|
17.04.2013 15:30 | OFK Osečina | 2 : 3 | Radnički (V) | |||||
17.04
15:30
Jedinstvo
Ribnica
3
0
|
17.04.2013 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Ribnica | |||||
17.04
15:30
Sloga (S)
Loznica 1919
0
0
|
17.04.2013 15:30 | Sloga (S) | 0 : 0 | Loznica 1919 | |||||
17.04
15:30
Sloga (BB)
FAP
1
0
|
17.04.2013 15:30 | Sloga (BB) | 1 : 0 | FAP | |||||
17.04
15:30
Zlatar
Kačer
1
0
|
17.04.2013 15:30 | Zlatar | 1 : 0 | Kačer | |||||
17.04
15:30
Borac (Š)
Sloga (P)
2
0
|
17.04.2013 15:30 | Borac (Š) | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
17.04
15:30
Budućnost
GP Zlatibor
1
0
|
17.04.2013 15:30 | Budućnost | 1 : 0 | GP Zlatibor |
17.04
16:00
Rudar Alpos
Svrljig
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Rudar Alpos | 0 : 0 | Svrljig | |||||
17.04
16:00
Lužnica
Pukovac
4
0
|
17.04.2013 16:00 | Lužnica | 4 : 0 | Pukovac | |||||
17.04
16:00
Jedinstvo
Malošište
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Malošište | |||||
17.04
16:00
Napredak
Zloćudovo
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Zloćudovo | |||||
17.04
16:00
Vučje
BSK Bujanovac
2
1
|
17.04.2013 16:00 | Vučje | 2 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
17.04
16:00
Sloga
Vlasina
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Vlasina | |||||
17.04
16:00
Pusta Reka
Balkanski
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Pusta Reka | 1 : 0 | Balkanski | |||||
17.04
16:00
Zaplanjac
SFK Moravac
2
1
|
17.04.2013 16:00 | Zaplanjac | 2 : 1 | SFK Moravac |
17.04
16:00
Kablovi
Župa
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Kablovi | 1 : 0 | Župa | |||||
17.04
16:00
Đerdap
Bošnjane
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Đerdap | 1 : 0 | Bošnjane | |||||
17.04
16:00
Majdanpek
Napredak (D)
4
0
|
17.04.2013 16:00 | Majdanpek | 4 : 0 | Napredak (D) | |||||
17.04
16:00
Dragocvet
Rembas
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Dragocvet | 0 : 0 | Rembas | |||||
17.04
16:00
Ozren
Pepeljevac
11
1
|
17.04.2013 16:00 | Ozren | 11 : 1 | Pepeljevac | |||||
17.04
16:00
Juhor
Dunav
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Juhor | 1 : 1 | Dunav | |||||
17.04
16:00
Timočanin
Jedinstvo
3
1
|
17.04.2013 16:00 | Timočanin | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.04
16:00
OFK Bor
Radnički (L)
3
2
|
17.04.2013 16:00 | OFK Bor | 3 : 2 | Radnički (L) |
17.04
16:00
Jedinstvo (NB)
Radnički (B)
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Jedinstvo (NB) | 1 : 1 | Radnički (B) | |||||
17.04
16:00
Sloboda
Jedinstvo (BK)
0
1
|
17.04.2013 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
17.04
16:00
Proleter
Bačka 1901
0
3
|
17.04.2013 16:00 | Proleter | 0 : 3 | Bačka 1901 | |||||
17.04
16:00
Zadrugar
Kolonija
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Kolonija | |||||
17.04
16:00
Bilećanin
Borac
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Bilećanin | 1 : 0 | Borac | |||||
17.04
16:00
Radnički (K)
Vršac
0
3
|
17.04.2013 16:00 | Radnički (K) | 0 : 3 | Vršac | |||||
17.04
16:00
OFK Kikinda
Kozara
1
0
|
17.04.2013 16:00 | OFK Kikinda | 1 : 0 | Kozara | |||||
17.04
16:00
Budućnost
AFK
3
0
|
17.04.2013 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | AFK |
17.04
16:00
Omladinac
Polet
2
0
|
17.04.2013 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Polet | |||||
17.04
16:00
Mladost (T)
Budućnost
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Mladost (T) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
17.04
16:00
Stanišić
Index
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Stanišić | 1 : 0 | Index | |||||
17.04
16:00
Hajduk
1. Maj Agroruma
4
1
|
17.04.2013 16:00 | Hajduk | 4 : 1 | 1. Maj Agroruma | |||||
17.04
16:00
Crvenka
Srbobran
1
2
|
17.04.2013 16:00 | Crvenka | 1 : 2 | Srbobran | |||||
17.04
16:00
Crvena Zvezda
Sloga
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Crvena Zvezda | 0 : 0 | Sloga | |||||
17.04
16:00
OFK Bačka
Jugović
4
1
|
17.04.2013 16:00 | OFK Bačka | 4 : 1 | Jugović |
17.04
16:30
Radnički
Kraljevo Hajduk
2
0
|
17.04.2013 16:30 | Radnički | 2 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
17.04
16:30
Rudar
Granit
3
1
|
17.04.2013 16:30 | Rudar | 3 : 1 | Granit | |||||
17.04
16:30
Mataruge
Goč
1
1
|
17.04.2013 16:30 | Mataruge | 1 : 1 | Goč | |||||
17.04
16:30
Polet
Borac
1
0
|
17.04.2013 16:30 | Polet | 1 : 0 | Borac | |||||
17.04
16:30
Radnik
Vrnjci
4
1
|
17.04.2013 16:30 | Radnik | 4 : 1 | Vrnjci | |||||
17.04
16:30
Pazar Juniors 2011
Budućnost
1
1
|
17.04.2013 16:30 | Pazar Juniors 2011 | 1 : 1 | Budućnost | |||||
17.04
16:30
Grdica
Ribnica
3
0
|
17.04.2013 16:30 | Grdica | 3 : 0 | Ribnica | |||||
17.04
16:30
Ibar
Braća Vuković
0
1
|
17.04.2013 16:30 | Ibar | 0 : 1 | Braća Vuković |
17.04
16:00
Brezak
Vujan
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Brezak | 1 : 1 | Vujan | |||||
17.04
16:00
Mladost
Lunjevica
3
1
|
17.04.2013 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Lunjevica | |||||
17.04
16:00
Jedinstvo (K)
FK Rudar Bresnica 1927
2
0
|
17.04.2013 16:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 0 | FK Rudar Bresnica 1927 | |||||
17.04
16:00
Donja Vrbava
Spartak
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Donja Vrbava | 1 : 1 | Spartak | |||||
17.04
16:00
Miokovci
Napredak
4
0
|
17.04.2013 16:00 | Miokovci | 4 : 0 | Napredak | |||||
17.04
16:00
Kotraža Franc Komerc
Dragačevo
0
3
|
17.04.2013 16:00 | Kotraža Franc Komerc | 0 : 3 | Dragačevo | |||||
17.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Ovčar
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 0 | Ovčar | |||||
17.04
16:00
Slatina
Morava
3
0
|
17.04.2013 16:00 | Slatina | 3 : 0 | Morava |
17.04
15:30
Lokomotiva
Bare
2
0
|
17.04.2013 15:30 | Lokomotiva | 2 : 0 | Bare | |||||
17.04
15:30
Bokanja
Vinča
1
1
|
17.04.2013 15:30 | Bokanja | 1 : 1 | Vinča | |||||
17.04
15:30
Šatornja
Šumadinac
2
0
|
17.04.2013 15:30 | Šatornja | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
17.04
15:30
Banja
Partizan
4
2
|
17.04.2013 15:30 | Banja | 4 : 2 | Partizan | |||||
17.04
15:30
Sloga
Beli orlovi
3
2
|
17.04.2013 15:30 | Sloga | 3 : 2 | Beli orlovi | |||||
17.04
15:30
Lepenica
Marjan
2
3
|
17.04.2013 15:30 | Lepenica | 2 : 3 | Marjan | |||||
17.04
15:30
Karađorđe
Junkovac
1
0
|
17.04.2013 15:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Junkovac | |||||
17.04
15:30
Aranđelovac
Borac
2
1
|
17.04.2013 15:30 | Aranđelovac | 2 : 1 | Borac |
17.04
16:00
Ribnikar
Tulari
2
0
|
17.04.2013 16:00 | Ribnikar | 2 : 0 | Tulari | |||||
17.04
16:00
Banjani
Sovljak
3
2
|
17.04.2013 16:00 | Banjani | 3 : 2 | Sovljak | |||||
17.04
16:00
Brezovica
Rubribreza
5
0
|
17.04.2013 16:00 | Brezovica | 5 : 0 | Rubribreza | |||||
17.04
16:00
Polet
OFK Jabučje
2
0
|
17.04.2013 16:00 | Polet | 2 : 0 | OFK Jabučje | |||||
17.04
16:00
ZSK
Mladost
1
0
|
17.04.2013 16:00 | ZSK | 1 : 0 | Mladost | |||||
17.04
16:00
Zadrugar
Vrujci
3
0
|
17.04.2013 16:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Vrujci | |||||
17.04
16:00
Trlić
Tešnjar
2
1
|
17.04.2013 16:00 | Trlić | 2 : 1 | Tešnjar | |||||
17.04
16:00
OFK Divci
Pepeljevac
4
1
|
17.04.2013 16:00 | OFK Divci | 4 : 1 | Pepeljevac |
17.04
16:00
Jedinstvo
Proleter
2
2
|
17.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Proleter | |||||
17.04
16:00
Vrtište
Brzi Brod
3
2
|
17.04.2013 16:00 | Vrtište | 3 : 2 | Brzi Brod | |||||
17.04
16:00
Budućnost
Morava
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Morava | |||||
17.04
16:00
Mladost
Rudar
5
1
|
17.04.2013 16:00 | Mladost | 5 : 1 | Rudar | |||||
17.04
16:00
Aluminjum
Budućnost
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Aluminjum | 1 : 1 | Budućnost | |||||
17.04
16:00
Sloboda
Crvena zastava
4
3
|
17.04.2013 16:00 | Sloboda | 4 : 3 | Crvena zastava | |||||
17.04
16:00
Omladinac
OFK Niš
3
0
|
17.04.2013 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | OFK Niš |
17.04
16:30
Napredak (S)
Lugomir
0
1
|
17.04.2013 16:30 | Napredak (S) | 0 : 1 | Lugomir | |||||
17.04
16:30
OFK Tekstilac
Levač
0
0
|
17.04.2013 16:30 | OFK Tekstilac | 0 : 0 | Levač | |||||
17.04
16:30
Sindjelić
Buducnost
3
1
|
17.04.2013 16:30 | Sindjelić | 3 : 1 | Buducnost | |||||
17.04
16:30
Mladost (D)
Kušiljevo
3
2
|
17.04.2013 16:30 | Mladost (D) | 3 : 2 | Kušiljevo | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo
Mladost (K)
1
0
|
17.04.2013 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mladost (K) | |||||
17.04
16:30
Morava
SFS Borac
2
4
|
17.04.2013 16:30 | Morava | 2 : 4 | SFS Borac | |||||
17.04
16:30
Vinorača
Vinogradar
0
0
|
17.04.2013 16:30 | Vinorača | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
17.04
16:30
Mladost (J)
Bratstvo
0
0
|
17.04.2013 16:30 | Mladost (J) | 0 : 0 | Bratstvo |
17.04
16:00
Brodoremont
Ključ
2
2
|
17.04.2013 16:00 | Brodoremont | 2 : 2 | Ključ | |||||
17.04
16:00
Radnički
Rudar
0
1
|
17.04.2013 16:00 | Radnički | 0 : 1 | Rudar | |||||
17.04
16:00
Sloga
Nemetali
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Nemetali | |||||
17.04
16:00
Rudna Glava
Slatina
2
1
|
17.04.2013 16:00 | Rudna Glava | 2 : 1 | Slatina | |||||
17.04
16:00
Brestovac
Poreč
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Brestovac | 1 : 1 | Poreč | |||||
17.04
16:00
Branik
Rajac
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Branik | 1 : 0 | Rajac | |||||
17.04
16:00
Bučje
Zlot
2
1
|
17.04.2013 16:00 | Bučje | 2 : 1 | Zlot | |||||
17.04
16:00
Krivelj
Radujevac
9
1
|
17.04.2013 16:00 | Krivelj | 9 : 1 | Radujevac |
17.04
16:30
Tempo
Dobrica
2
1
|
17.04.2013 16:30 | Tempo | 2 : 1 | Dobrica |
17.04
16:00
BSK
Plaskovac
4
5
|
17.04.2013 16:00 | BSK | 4 : 5 | Plaskovac |
17.04
16:30
Bačka 1901 B
Lokomotiva
6
0
|
17.04.2013 16:30 | Bačka 1901 B | 6 : 0 | Lokomotiva |
17.04
16:00
Pobeda
Jedinstvo Stević
0
3
|
17.04.2013 16:00 | Pobeda | 0 : 3 | Jedinstvo Stević | |||||
17.04
16:00
Dolovo
Borac
15
0
|
17.04.2013 16:00 | Dolovo | 15 : 0 | Borac | |||||
17.04
16:00
Polet
Omladinac (O)
4
1
|
17.04.2013 16:00 | Polet | 4 : 1 | Omladinac (O) | |||||
17.04
16:00
Unirea
Strela
3
0
|
17.04.2013 16:00 | Unirea | 3 : 0 | Strela | |||||
17.04
16:00
Spartak
Stari Tamiš
5
4
|
17.04.2013 16:00 | Spartak | 5 : 4 | Stari Tamiš | |||||
17.04
16:00
Mladost
Glogonj
5
0
|
17.04.2013 16:00 | Mladost | 5 : 0 | Glogonj | |||||
17.04
16:00
Železničar
Proleter
14
1
|
17.04.2013 16:00 | Železničar | 14 : 1 | Proleter | |||||
17.04
16:00
Plavi Dunav
Omladinac (D)
1
1
|
17.04.2013 16:00 | Plavi Dunav | 1 : 1 | Omladinac (D) |
17.04
16:00
OFK Leštane
Mladost
3
0
|
17.04.2013 16:00 | OFK Leštane | 3 : 0 | Mladost |
17.04
16:00
Rad
Spartak ZV
1
0
|
17.04.2013 16:00 | Rad | 1 : 0 | Spartak ZV |
17.04
16:00
Teleoptik
Borac
2
1
|
17.04.2013 16:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Borac | |||||
17.04
16:00
Kolubara
Voždovac
0
2
|
17.04.2013 16:00 | Kolubara | 0 : 2 | Voždovac | |||||
17.04
16:00
Banat
Inđija
0
0
|
17.04.2013 16:00 | Banat | 0 : 0 | Inđija | |||||
17.04
16:00
Proleter
Mladost (L)
2
1
|
17.04.2013 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
17.04
16:00
Radnički (NP)
Mladenovac
1
2
|
17.04.2013 16:00 | Radnički (NP) | 1 : 2 | Mladenovac | |||||
17.04
16:00
Sloga (K)
Bežanija
2
2
|
17.04.2013 16:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Bežanija | |||||
17.04
19:00
Metalac (GM)
Novi Sad
2
0
|
17.04.2013 19:00 | Metalac (GM) | 2 : 0 | Novi Sad | |||||
17.04
18:30
Napredak
Jedinstvo Putevi
3
0
|
17.04.2013 18:30 | Napredak | 3 : 0 | Jedinstvo Putevi |
17.04
Kabel
Spartak Zlatibor Voda
0
1
|
17.04.2013 | Kabel | 0 : 1 | Spartak Zlatibor Voda | |||||
17.04
Donji Srem
Vojvodina
0
1
|
17.04.2013 | Donji Srem | 0 : 1 | Vojvodina |
17.04
11:00
Mladost
Novi Pazar
0
5
|
17.04.2013 11:00 | Mladost | 0 : 5 | Novi Pazar |
17.04
12:00
Hajduk
ČSK Pivara
1
0
|
17.04.2013 12:00 | Hajduk | 1 : 0 | ČSK Pivara | |||||
17.04
12:00
Novi Sad
Banat
0
2
|
17.04.2013 12:00 | Novi Sad | 0 : 2 | Banat |
17.04
10:00
Mladost
Novi Pazar
2
0
|
17.04.2013 10:00 | Mladost | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
17.04
13:30
Sloboda
Javor
3
1
|
17.04.2013 13:30 | Sloboda | 3 : 1 | Javor | |||||
17.04
11:00
Šumadija 1903
Metalac (K)
3
1
|
17.04.2013 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | Metalac (K) | |||||
17.04
10:00
Budućnost
Sušica
2
4
|
17.04.2013 10:00 | Budućnost | 2 : 4 | Sušica | |||||
17.04
12:00
FAP
Bane
3
0
|
17.04.2013 12:00 | FAP | 3 : 0 | Bane | |||||
17.04
11:00
Metalac (GM)
Jedinstvo Putevi
2
1
|
17.04.2013 11:00 | Metalac (GM) | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
17.04
10:00
Sevojno
Sloga (K)
2
2
|
17.04.2013 10:00 | Sevojno | 2 : 2 | Sloga (K) | |||||
17.04
Sloga (BB)
Čačak 94
6
1
|
17.04.2013 | Sloga (BB) | 6 : 1 | Čačak 94 |
17.04
Smederevo
Partizan
1
0
|
17.04.2013 | Smederevo | 1 : 0 | Partizan | |||||
17.04
Loznica 1919
Radnički
4
1
|
17.04.2013 | Loznica 1919 | 4 : 1 | Radnički | |||||
17.04
Župa
Bežanija
0
0
|
17.04.2013 | Župa | 0 : 0 | Bežanija | |||||
17.04
AS
Savacijum
10
0
|
17.04.2013 | AS | 10 : 0 | Savacijum | |||||
17.04
Zemun
Crvena zvezda
0
4
|
17.04.2013 | Zemun | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
17.04
Radnički 1923
Rad
2
1
|
17.04.2013 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Rad |
17.04
10:00
Hajduk
ČSK Pivara
0
0
|
17.04.2013 10:00 | Hajduk | 0 : 0 | ČSK Pivara | |||||
17.04
10:00
Novi Sad
Banat
1
0
|
17.04.2013 10:00 | Novi Sad | 1 : 0 | Banat |
17.04
18:00
Metalac
Crvena zvezda Telekom
82
77
|
17.04.2013 18:00 | Metalac | 82 : 77 | Crvena zvezda Telekom | |||||
17.04
19:30
Partizan mt:s
Konstantin
76
64
|
17.04.2013 19:30 | Partizan mt:s | 76 : 64 | Konstantin |
17.04
19:00
Borac Mozzart Sport
BKK Radnički
81
87
|
17.04.2013 19:00 | Borac Mozzart Sport | 81 : 87 | BKK Radnički | |||||
17.04
17:00
Smederevo 1953
FMP
53
94
|
17.04.2013 17:00 | Smederevo 1953 | 53 : 94 | FMP | |||||
17.04
16:00
Mega Vizura MT
Tamiš
96
83
|
17.04.2013 16:00 | Mega Vizura MT | 96 : 83 | Tamiš | |||||
17.04
19:30
Sloga
OKK Beograd
95
96
|
17.04.2013 19:30 | Sloga | 95 : 96 | OKK Beograd |
17.04
16:00
Radan
Hisar
29
24
|
17.04.2013 16:00 | Radan | 29 : 24 | Hisar | |||||
17.04
18:30
Dubočica 54 2
Morava
37
34
|
17.04.2013 18:30 | Dubočica 54 2 | 37 : 34 | Morava |
17.04
18:30
Naisa 2
Radan
25
17
|
17.04.2013 18:30 | Naisa 2 | 25 : 17 | Radan |