17.04
15:30
Šumadija (A)
Radnički Stobeks
2
0
|
17.04.2010 15:30 | Šumadija (A) | 2 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
17.04
15:30
Rudar (K)
Budućnost (V)
2
1
|
17.04.2010 15:30 | Rudar (K) | 2 : 1 | Budućnost (V) | |||||
17.04
15:30
FAP
Jedinstvo
0
0
|
17.04.2010 15:30 | FAP | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.04
15:30
Vujić voda
Sloboda (Č)
1
2
|
17.04.2010 15:30 | Vujić voda | 1 : 2 | Sloboda (Č) | |||||
17.04
15:30
Metalac (K)
Sloga (PM)
2
1
|
17.04.2010 15:30 | Metalac (K) | 2 : 1 | Sloga (PM) |
17.04
16:00
Timok
Balkanski
3
0
|
17.04.2010 16:00 | Timok | 3 : 0 | Balkanski | |||||
17.04
16:00
Sinđelić
Radnik
3
2
|
17.04.2010 16:00 | Sinđelić | 3 : 2 | Radnik | |||||
17.04
16:00
Dubočica
Svrljig
2
0
|
17.04.2010 16:00 | Dubočica | 2 : 0 | Svrljig | |||||
17.04
16:00
Kopaonik
Radnički (S)
3
2
|
17.04.2010 16:00 | Kopaonik | 3 : 2 | Radnički (S) | |||||
17.04
16:00
Župa
Car Konstantin
2
2
|
17.04.2010 16:00 | Župa | 2 : 2 | Car Konstantin |
17.04
16:00
OFK Kikinda
Big Bul
1
2
|
17.04.2010 16:00 | OFK Kikinda | 1 : 2 | Big Bul | |||||
17.04
16:00
Radnički (NP)
Metalac AV
3
0
|
17.04.2010 16:00 | Radnički (NP) | 3 : 0 | Metalac AV | |||||
17.04
16:00
Bačka (BP)
Dolina
0
2
|
17.04.2010 16:00 | Bačka (BP) | 0 : 2 | Dolina | |||||
17.04
16:00
Tekstilac Ites
Palić
1
0
|
17.04.2010 16:00 | Tekstilac Ites | 1 : 0 | Palić | |||||
17.04
16:00
Radnički (Š)
Donji Srem
0
3
|
17.04.2010 16:00 | Radnički (Š) | 0 : 3 | Donji Srem | |||||
17.04
16:00
Mladost (BJ)
Veternik Viskol
1
2
|
17.04.2010 16:00 | Mladost (BJ) | 1 : 2 | Veternik Viskol |
17.04
17:00
Palilulac
BASK
0
1
|
17.04.2010 17:00 | Palilulac | 0 : 1 | BASK |
17.04
15:30
Omladinac (NS)
Mokra Gora
1
1
|
17.04.2010 15:30 | Omladinac (NS) | 1 : 1 | Mokra Gora | |||||
17.04
15:30
Polet (LJ)
Pobeda
0
2
|
17.04.2010 15:30 | Polet (LJ) | 0 : 2 | Pobeda | |||||
17.04
15:30
Takovo
Jošanica
0
2
|
17.04.2010 15:30 | Takovo | 0 : 2 | Jošanica | |||||
17.04
15:30
Partizan (KM)
Orlovac
2
1
|
17.04.2010 15:30 | Partizan (KM) | 2 : 1 | Orlovac |
17.04
15:30
Loznica
Sloga (BB)
0
2
|
17.04.2010 15:30 | Loznica | 0 : 2 | Sloga (BB) | |||||
17.04
15:30
Radnički Zorka
Polimlje
2
0
|
17.04.2010 15:30 | Radnički Zorka | 2 : 0 | Polimlje | |||||
17.04
15:30
Jedinstvo (V)
Jedinstvo Putevi
1
1
|
17.04.2010 15:30 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
17.04
15:30
Radnički (V)
Ribnica
1
0
|
17.04.2010 15:30 | Radnički (V) | 1 : 0 | Ribnica |
17.04
15:30
Gruža
Jasenica 1911
1
0
|
17.04.2010 15:30 | Gruža | 1 : 0 | Jasenica 1911 |
17.04
16:00
Napredak
Sloga (L)
1
2
|
17.04.2010 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
17.04
16:00
Pusta Reka
Zloćudovo
3
0
|
17.04.2010 16:00 | Pusta Reka | 3 : 0 | Zloćudovo | |||||
17.04
16:00
Žitorađa
BSK Bujanovac
0
0
|
17.04.2010 16:00 | Žitorađa | 0 : 0 | BSK Bujanovac |
17.04
16:00
Kablovi
Trudbenik
2
1
|
17.04.2010 16:00 | Kablovi | 2 : 1 | Trudbenik | |||||
17.04
16:00
Đerdap
Temnić
2
0
|
17.04.2010 16:00 | Đerdap | 2 : 0 | Temnić | |||||
17.04
16:00
Sloga (D)
Trajal
1
0
|
17.04.2010 16:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Trajal | |||||
17.04
16:00
Ozren
Bor
2
1
|
17.04.2010 16:00 | Ozren | 2 : 1 | Bor |
17.04
16:00
Radnik
BAK
5
0
|
17.04.2010 16:00 | Radnik | 5 : 0 | BAK | |||||
17.04
16:00
Bačka Topola
Jedinstvo
1
0
|
17.04.2010 16:00 | Bačka Topola | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.04
16:00
Budućnost (A)
Dinamo
0
2
|
17.04.2010 16:00 | Budućnost (A) | 0 : 2 | Dinamo | |||||
17.04
16:00
Crvena zvezda
Bačka (P)
1
2
|
17.04.2010 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Bačka (P) | |||||
17.04
16:00
Kozara
Radnički (Z)
2
4
|
17.04.2010 16:00 | Kozara | 2 : 4 | Radnički (Z) | |||||
17.04
16:00
Vojvodina
Obilić
4
3
|
17.04.2010 16:00 | Vojvodina | 4 : 3 | Obilić |
17.04
16:00
Polet (K)
Šajkaš
1
1
|
17.04.2010 16:00 | Polet (K) | 1 : 1 | Šajkaš | |||||
17.04
16:00
Solunac
1. Maj Agroruma
2
0
|
17.04.2010 16:00 | Solunac | 2 : 0 | 1. Maj Agroruma | |||||
17.04
16:00
Sloven
Index
1
1
|
17.04.2010 16:00 | Sloven | 1 : 1 | Index | |||||
17.04
16:00
Omladinac
Mladost
2
0
|
17.04.2010 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Mladost | |||||
17.04
16:00
Jugović
ŽAK
1
1
|
17.04.2010 16:00 | Jugović | 1 : 1 | ŽAK |
17.04
17:00
Balkan Mirijevo
IMT
3
1
|
17.04.2010 17:00 | Balkan Mirijevo | 3 : 1 | IMT | |||||
17.04
17:00
Lokomotiva
Turbina
2
0
|
17.04.2010 17:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Turbina | |||||
17.04
10:00
Slavija
Vinča
1
2
|
17.04.2010 10:00 | Slavija | 1 : 2 | Vinča |
17.04
16:00
Ibar
Radnički
2
0
|
17.04.2010 16:00 | Ibar | 2 : 0 | Radnički | |||||
17.04
16:00
Magnohrom
Braća Vuković
1
0
|
17.04.2010 16:00 | Magnohrom | 1 : 0 | Braća Vuković |
17.04
16:00
Slatina
Šumadija
4
0
|
17.04.2010 16:00 | Slatina | 4 : 0 | Šumadija | |||||
17.04
16:00
Spartak
Dragačevo
3
3
|
17.04.2010 16:00 | Spartak | 3 : 3 | Dragačevo | |||||
17.04
16:00
Autoprevoz
Mladost (P)
0
0
|
17.04.2010 16:00 | Autoprevoz | 0 : 0 | Mladost (P) |
17.04
15:00
Crnokosa
Višesava
4
1
|
17.04.2010 15:00 | Crnokosa | 4 : 1 | Višesava | |||||
17.04
15:00
Luna Avijatičar
Budućnost
1
1
|
17.04.2010 15:00 | Luna Avijatičar | 1 : 1 | Budućnost |
17.04
16:00
Mladost
Tulari
1
0
|
17.04.2010 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Tulari | |||||
17.04
16:00
OFK Jabučje
Tešnjar
1
0
|
17.04.2010 16:00 | OFK Jabučje | 1 : 0 | Tešnjar | |||||
17.04
16:00
Zadrugar
Mladi radnik
5
0
|
17.04.2010 16:00 | Zadrugar | 5 : 0 | Mladi radnik | |||||
17.04
16:00
Dimitrije Tucović
Brežđe
3
0
|
17.04.2010 16:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | Brežđe | |||||
17.04
16:00
Kačer
Banjani
3
3
|
17.04.2010 16:00 | Kačer | 3 : 3 | Banjani |
17.04
16:00
Karađorđe (T)
Banja
2
3
|
17.04.2010 16:00 | Karađorđe (T) | 2 : 3 | Banja | |||||
17.04
16:00
Aranđelovac
Šumadinac (N)
3
2
|
17.04.2010 16:00 | Aranđelovac | 3 : 2 | Šumadinac (N) | |||||
17.04
16:00
Karađorđe (R)
Marjan
1
2
|
17.04.2010 16:00 | Karađorđe (R) | 1 : 2 | Marjan |
17.04
16:00
Polet (SD)
Polet (A)
6
0
|
17.04.2010 16:00 | Polet (SD) | 6 : 0 | Polet (A) | |||||
17.04
16:00
Zadrugar
Crni Vrh
2
3
|
17.04.2010 16:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Crni Vrh |
17.04
16:30
Moravica
Mladost (O)
2
1
|
17.04.2010 16:30 | Moravica | 2 : 1 | Mladost (O) | |||||
17.04
16:30
Omladinac
Naša krila
3
5
|
17.04.2010 16:30 | Omladinac | 3 : 5 | Naša krila | |||||
17.04
16:30
Knežica
Jedinstvo
3
0
|
17.04.2010 16:30 | Knežica | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.04
16:30
Borac
Radnički
2
0
|
17.04.2010 16:30 | Borac | 2 : 0 | Radnički |
17.04
16:00
Čelik
Polet
8
1
|
17.04.2010 16:00 | Čelik | 8 : 1 | Polet | |||||
17.04
16:00
Alakince
Bukuroca
1
0
|
17.04.2010 16:00 | Alakince | 1 : 0 | Bukuroca | |||||
17.04
16:00
Levosoje
Trešnjevka
3
0
|
17.04.2010 16:00 | Levosoje | 3 : 0 | Trešnjevka |
17.04
Napredak
Dragoš
5
3
|
17.04.2010 | Napredak | 5 : 3 | Dragoš | |||||
17.04
Borac
Jedinstvo (BP)
1
5
|
17.04.2010 | Borac | 1 : 5 | Jedinstvo (BP) | |||||
17.04
Zadrugar
Jedinstvo (P)
0
1
|
17.04.2010 | Zadrugar | 0 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
17.04
Gnjilan
Vladimir Durković
1
2
|
17.04.2010 | Gnjilan | 1 : 2 | Vladimir Durković | |||||
17.04
Prčevac
Tanasko Rajić
1
1
|
17.04.2010 | Prčevac | 1 : 1 | Tanasko Rajić |
17.04
Brestovac
Slatina (N)
1
0
|
17.04.2010 | Brestovac | 1 : 0 | Slatina (N) |
17.04
16:30
Njegoš
AFK
0
1
|
17.04.2010 16:30 | Njegoš | 0 : 1 | AFK | |||||
17.04
16:30
Potisje
Panonija IM Topola
2
1
|
17.04.2010 16:30 | Potisje | 2 : 1 | Panonija IM Topola |
17.04
16:00
Krajina
Mladost (BD)
7
1
|
17.04.2010 16:00 | Krajina | 7 : 1 | Mladost (BD) | |||||
17.04
16:00
Bilećanin
Potisje
1
0
|
17.04.2010 16:00 | Bilećanin | 1 : 0 | Potisje | |||||
17.04
16:00
Vojvodina
Begej
4
1
|
17.04.2010 16:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Begej |
17.04
15:30
Radnički
PIK Prigrevica
5
2
|
17.04.2010 15:30 | Radnički | 5 : 2 | PIK Prigrevica | |||||
17.04
15:30
Crvenka
Stanišić
2
0
|
17.04.2010 15:30 | Crvenka | 2 : 0 | Stanišić | |||||
17.04
15:30
Polet (S)
Borac
5
1
|
17.04.2010 15:30 | Polet (S) | 5 : 1 | Borac |
17.04
15:30
Srbobran
Omladinac (S)
0
1
|
17.04.2010 15:30 | Srbobran | 0 : 1 | Omladinac (S) | |||||
17.04
15:30
Bečej
Mladost (BP)
1
1
|
17.04.2010 15:30 | Bečej | 1 : 1 | Mladost (BP) |
17.04
Jedinstvo
LSK Laćarak
0
0
|
17.04.2010 | Jedinstvo | 0 : 0 | LSK Laćarak | |||||
17.04
Hajduk (V)
Graničar (A)
1
1
|
17.04.2010 | Hajduk (V) | 1 : 1 | Graničar (A) | |||||
17.04
Podrinje
PSK Putinci
6
0
|
17.04.2010 | Podrinje | 6 : 0 | PSK Putinci |
17.04
Grdica
Partizan
2
1
|
17.04.2010 | Grdica | 2 : 1 | Partizan |
17.04
Bašin
Glavaš
0
4
|
17.04.2010 | Bašin | 0 : 4 | Glavaš | |||||
17.04
Budućnost
Mramorac
2
4
|
17.04.2010 | Budućnost | 2 : 4 | Mramorac | |||||
17.04
Sloga
Pobeda
2
0
|
17.04.2010 | Sloga | 2 : 0 | Pobeda | |||||
17.04
Udarnik
Proleter
1
0
|
17.04.2010 | Udarnik | 1 : 0 | Proleter |
17.04
SASK
Proleter
0
1
|
17.04.2010 | SASK | 0 : 1 | Proleter | |||||
17.04
Borac
Budućnost
2
0
|
17.04.2010 | Borac | 2 : 0 | Budućnost | |||||
17.04
Skobalj
Osipaonica
0
4
|
17.04.2010 | Skobalj | 0 : 4 | Osipaonica |
17.04
16:00
Laolac
Mladost
0
3
|
17.04.2010 16:00 | Laolac | 0 : 3 | Mladost |
17.04
Mladost (MS)
Sloboda
4
2
|
17.04.2010 | Mladost (MS) | 4 : 2 | Sloboda |
17.04
16:00
Subotica
Bratstvo
5
0
|
17.04.2010 16:00 | Subotica | 5 : 0 | Bratstvo |
17.04
16:00
Čoka
Slavija
3
1
|
17.04.2010 16:00 | Čoka | 3 : 1 | Slavija |
17.04
Čibukovac
Budućnost (S)
2
1
|
17.04.2010 | Čibukovac | 2 : 1 | Budućnost (S) | |||||
17.04
Stara Čaršija
Zvezda
0
3
|
17.04.2010 | Stara Čaršija | 0 : 3 | Zvezda |
17.04
Sloga
Beli Orlovi
4
0
|
17.04.2010 | Sloga | 4 : 0 | Beli Orlovi |
17.04
17:00
Olimpija
Brodarac
1
7
|
17.04.2010 17:00 | Olimpija | 1 : 7 | Brodarac | |||||
17.04
10:00
Kapedunum
Crvenka
1
3
|
17.04.2010 10:00 | Kapedunum | 1 : 3 | Crvenka | |||||
17.04
17:00
Mladi proleter
Heroj
1
0
|
17.04.2010 17:00 | Mladi proleter | 1 : 0 | Heroj |
17.04
16:30
BSK Borča
Jagodina
1
4
|
17.04.2010 16:30 | BSK Borča | 1 : 4 | Jagodina | |||||
17.04
16:30
Čukarički Stankom
Napredak
2
1
|
17.04.2010 16:30 | Čukarički Stankom | 2 : 1 | Napredak | |||||
17.04
16:30
Hajduk
Metalac (GM)
1
1
|
17.04.2010 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Metalac (GM) | |||||
17.04
14:30
Javor Habitfarm
Smederevo
1
0
|
17.04.2010 14:30 | Javor Habitfarm | 1 : 0 | Smederevo | |||||
17.04
16:30
Borac
Crvena zvezda
0
0
|
17.04.2010 16:30 | Borac | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
17.04
16:30
Mladi radnik
OFK Beograd
0
2
|
17.04.2010 16:30 | Mladi radnik | 0 : 2 | OFK Beograd |
17.04
15:30
Novi Sad
Novi Pazar
3
0
|
17.04.2010 15:30 | Novi Sad | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
17.04
15:30
Mladost (A)
Sloga (K)
1
1
|
17.04.2010 15:30 | Mladost (A) | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
17.04
15:30
Teleoptik
Mladost (L)
1
1
|
17.04.2010 15:30 | Teleoptik | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
17.04
15:30
Radnički (N)
ČSK Pivara
3
1
|
17.04.2010 15:30 | Radnički (N) | 3 : 1 | ČSK Pivara | |||||
17.04
15:30
Banat
Indjija
1
1
|
17.04.2010 15:30 | Banat | 1 : 1 | Indjija | |||||
17.04
15:30
Sevojno Point
Radnički (S)
1
0
|
17.04.2010 15:30 | Sevojno Point | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
17.04
15:30
Bežanija
Proleter (NS)
3
0
|
17.04.2010 15:30 | Bežanija | 3 : 0 | Proleter (NS) |
17.04
Sloboda
Radnik
1
1
|
17.04.2010 | Sloboda | 1 : 1 | Radnik | |||||
17.04
Drina HE
Proleter
1
1
|
17.04.2010 | Drina HE | 1 : 1 | Proleter | |||||
17.04
Sloga (D)
BSK
2
0
|
17.04.2010 | Sloga (D) | 2 : 0 | BSK | |||||
17.04
Drina (Z)
Mladost
2
0
|
17.04.2010 | Drina (Z) | 2 : 0 | Mladost | |||||
17.04
Kozara
Famos
2
0
|
17.04.2010 | Kozara | 2 : 0 | Famos | |||||
17.04
Ljubić
Romanija
2
0
|
17.04.2010 | Ljubić | 2 : 0 | Romanija |
17.04
Kalemegdan
Ravangrad
3
1
|
17.04.2010 | Kalemegdan | 3 : 1 | Ravangrad |
17.04
Mašinac PZP
Napredak
3
1
|
17.04.2010 | Mašinac PZP | 3 : 1 | Napredak | |||||
17.04
Unafortuna 04
Kolibri
1
0
|
17.04.2010 | Unafortuna 04 | 1 : 0 | Kolibri | |||||
17.04
LASK
Šabac
3
2
|
17.04.2010 | LASK | 3 : 2 | Šabac |
17.04
12:00
Partizan
OFK Beograd
0
1
|
17.04.2010 12:00 | Partizan | 0 : 1 | OFK Beograd |
17.04
13:00
Mačva
Napredak
3
4
|
17.04.2010 13:00 | Mačva | 3 : 4 | Napredak |
17.04
11:00
Rad
Šumadija Radnički 1923
4
0
|
17.04.2010 11:00 | Rad | 4 : 0 | Šumadija Radnički 1923 | |||||
17.04
11:00
Borac (Č)
Partizan
3
4
|
17.04.2010 11:00 | Borac (Č) | 3 : 4 | Partizan |
17.04
19:30
Spartak
Radnički Basket
59
76
|
17.04.2010 19:30 | Spartak | 59 : 76 | Radnički Basket |
17.04
19:00
Radnički
Tamiš
75
56
|
17.04.2010 19:00 | Radnički | 75 : 56 | Tamiš | |||||
17.04
20:30
Hemofarm
Partizan
74
72
|
17.04.2010 20:30 | Hemofarm | 74 : 72 | Partizan | |||||
17.04
18:00
FMP
Metalac
83
73
|
17.04.2010 18:00 | FMP | 83 : 73 | Metalac | |||||
17.04
19:00
Crvena Zvezda
Borac
82
66
|
17.04.2010 19:00 | Crvena Zvezda | 82 : 66 | Borac |
17.04
18:00
Mladost (Č)
Vojvodina
76
81
|
17.04.2010 18:00 | Mladost (Č) | 76 : 81 | Vojvodina | |||||
17.04
16:00
Zdravlje
Crnokosa
76
79
|
17.04.2010 16:00 | Zdravlje | 76 : 79 | Crnokosa | |||||
17.04
Vizura Smederevo
Superfund BP
94
75
|
17.04.2010 | Vizura Smederevo | 94 : 75 | Superfund BP | |||||
17.04
16:00
Jagodina
Radnički (O)
89
69
|
17.04.2010 16:00 | Jagodina | 89 : 69 | Radnički (O) | |||||
17.04
Partizan 2
Železničar (I)
88
70
|
17.04.2010 | Partizan 2 | 88 : 70 | Železničar (I) |
17.04
14:30
Šabac
Sivac
77
57
|
17.04.2010 14:30 | Šabac | 77 : 57 | Sivac |
17.04
Moravac
Play Off
60
67
|
17.04.2010 | Moravac | 60 : 67 | Play Off | |||||
17.04
Kovin MT
Beočin
89
88
|
17.04.2010 | Kovin MT | 89 : 88 | Beočin | |||||
17.04
Jugobanat
Pro Tent
102
77
|
17.04.2010 | Jugobanat | 102 : 77 | Pro Tent | |||||
17.04
Trepča
Mladost Kolubara
61
51
|
17.04.2010 | Trepča | 61 : 51 | Mladost Kolubara |
17.04
19:00
VGSK
Jagodina
1
3
|
17.04.2010 19:00 | VGSK | 1 : 3 | Jagodina | |||||
17.04
18:00
Novi Sad DDOR
Putevi
3
2
|
17.04.2010 18:00 | Novi Sad DDOR | 3 : 2 | Putevi | |||||
17.04
18:00
Bavanište
GIK Banat
0
3
|
17.04.2010 18:00 | Bavanište | 0 : 3 | GIK Banat |
17.04
Osečina
Zlatibor (Č)
3
2
|
17.04.2010 | Osečina | 3 : 2 | Zlatibor (Č) | |||||
17.04
Tutin Dalas
Gimnazijalac
0
3
|
17.04.2010 | Tutin Dalas | 0 : 3 | Gimnazijalac | |||||
17.04
Mali Zvornik
Tajm
3
1
|
17.04.2010 | Mali Zvornik | 3 : 1 | Tajm |
17.04
19:30
Crvena Zvezda
Spartak
3
0
|
17.04.2010 19:30 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Spartak | 2:0 |
17.04
19:00
Jedinstvo
Radnički
3
1
|
17.04.2010 19:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Radnički |
17.04
19:00
Vranje
Novi Pazar
37
20
|
17.04.2010 19:00 | Vranje | 37 : 20 | Novi Pazar | |||||
17.04
19:00
Dubočica
Jagodina
34
22
|
17.04.2010 19:00 | Dubočica | 34 : 22 | Jagodina |
17.04
18:00
Vrnjačka Banja
Medicinar
36
23
|
17.04.2010 18:00 | Vrnjačka Banja | 36 : 23 | Medicinar | |||||
17.04
18:30
JP Radnički
Zaječar
18
28
|
17.04.2010 18:30 | JP Radnički | 18 : 28 | Zaječar | |||||
17.04
20:00
Crvena Zvezda
Jagodina
27
25
|
17.04.2010 20:00 | Crvena Zvezda | 27 : 25 | Jagodina |
17.04
20:00
Max Sport
Železnicar Gas Teh
26
22
|
17.04.2010 20:00 | Max Sport | 26 : 22 | Železnicar Gas Teh | |||||
17.04
18:00
Bačka Palanka - Nopal
Proleter Superprotein
43
36
|
17.04.2010 18:00 | Bačka Palanka - Nopal | 43 : 36 | Proleter Superprotein | |||||
17.04
18:00
Metalac Gornji Milanovac
Napredak
43
37
|
17.04.2010 18:00 | Metalac Gornji Milanovac | 43 : 37 | Napredak | |||||
17.04
15:30
Radnički Lepenica
Cepelin
25
30
|
17.04.2010 15:30 | Radnički Lepenica | 25 : 30 | Cepelin | |||||
17.04
16:00
Župa
Pirot
27
36
|
17.04.2010 16:00 | Župa | 27 : 36 | Pirot |
17.04
TENT
ŽAK
8
9
|
17.04.2010 | TENT | 8 : 9 | ŽAK | 1:2 | ||||
17.04
Student
Singidunum
15
5
|
17.04.2010 | Student | 15 : 5 | Singidunum | 2:1 |
17.04
Domino Honvéd
Hornets Košice
9
6
|
17.04.2010 | Domino Honvéd | 9 : 6 | Hornets Košice |
17.04
Pirot
Kolubara
2
7
|
17.04.2010 | Pirot | 2 : 7 | Kolubara | |||||
17.04
Rušče
Niš 92
4
0
|
17.04.2010 | Rušče | 4 : 0 | Niš 92 | |||||
17.04
SAS
Leteći Holandjanin
7
9
|
17.04.2010 | SAS | 7 : 9 | Leteći Holandjanin | |||||
17.04
Kocka Amaters
Ekonomac
1
7
|
17.04.2010 | Kocka Amaters | 1 : 7 | Ekonomac |