14.09
16:00
Jedinstvo Putevi
Takovo
0
4
|
14.09.2018 16:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 4 | Takovo |
14.09
15:00
Dolovo
Stari Tamiš
0
2
|
14.09.2018 15:00 | Dolovo | 0 : 2 | Stari Tamiš | |||||
14.09
15:00
BSK Bavanište
Mladost
4
2
|
14.09.2018 15:00 | BSK Bavanište | 4 : 2 | Mladost | |||||
14.09
15:00
Proleter
Jedinstvo
1
2
|
14.09.2018 15:00 | Proleter | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.09
15:00
Budućnost
Kolonija
3
3
|
14.09.2018 15:00 | Budućnost | 3 : 3 | Kolonija | |||||
14.09
15:00
Omladinac
Borac
4
0
|
14.09.2018 15:00 | Omladinac | 4 : 0 | Borac |
14.09
16:30
Bratstvo
Sloga
1
0
|
14.09.2018 16:30 | Bratstvo | 1 : 0 | Sloga |
14.09
16:30
Borac
Zdravinje
6
2
|
14.09.2018 16:30 | Borac | 6 : 2 | Zdravinje |
14.09
16:30
Sloboda
Čelik
1
0
|
14.09.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Čelik |
14.09
21:00
Huesca
Rayo Vallecano
0
1
|
14.09.2018 21:00 | Huesca | 0 : 1 | Rayo Vallecano |
14.09
20:30
Borussia Dortmund
Eintracht
3
1
|
14.09.2018 20:30 | Borussia Dortmund | 3 : 1 | Eintracht |
14.09
19:00
Nice
Rennes
2
1
|
14.09.2018 19:00 | Nice | 2 : 1 | Rennes | |||||
14.09
20:45
PSG
Saint-Étienne
4
0
|
14.09.2018 20:45 | PSG | 4 : 0 | Saint-Étienne |
14.09
18:30
Radnički (N)
Vojvodina
1
0
|
14.09.2018 18:30 | Radnički (N) | 1 : 0 | Vojvodina |
14.09
16:00
Budućnost
Novi Pazar
3
0
|
14.09.2018 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Novi Pazar |
14.09
11:00
Zlatibor
Sloga (BB)
3
0
|
14.09.2018 11:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Sloga (BB) |
14.09
11:00
Apolon 4
Mokra Gora
2
2
|
14.09.2018 11:00 | Apolon 4 | 2 : 2 | Mokra Gora | |||||
14.09
11:00
Apolon
Bubamara
3
0
|
14.09.2018 11:00 | Apolon | 3 : 0 | Bubamara | |||||
14.09
11:00
Bane
Šumadija 1903
0
2
|
14.09.2018 11:00 | Bane | 0 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
14.09
11:00
Kosmet
Pazar Juniors
0
6
|
14.09.2018 11:00 | Kosmet | 0 : 6 | Pazar Juniors | |||||
14.09
11:00
Sport Klub 99
Radnički 1923
2
4
|
14.09.2018 11:00 | Sport Klub 99 | 2 : 4 | Radnički 1923 | |||||
14.09
11:00
Jošanica
Novi Pazar
1
4
|
14.09.2018 11:00 | Jošanica | 1 : 4 | Novi Pazar | |||||
14.09
11:00
OFK AS 2003
Kiker
0
2
|
14.09.2018 11:00 | OFK AS 2003 | 0 : 2 | Kiker |
14.09
19:00
Novi Pazar
Jastrebac
3
5
|
14.09.2018 19:00 | Novi Pazar | 3 : 5 | Jastrebac | |||||
14.09
19:00
Smederevo
Nova Pazova
1
4
|
14.09.2018 19:00 | Smederevo | 1 : 4 | Nova Pazova | |||||
14.09
20:00
Ivanjica
RB
2
3
|
14.09.2018 20:00 | Ivanjica | 2 : 3 | RB |
14.09
19:30
SAS
Ekonomac 2
5
6
|
14.09.2018 19:30 | SAS | 5 : 6 | Ekonomac 2 | |||||
14.09
20:00
Zemun Samo pravo
SK Ekonomist
4
2
|
14.09.2018 20:00 | Zemun Samo pravo | 4 : 2 | SK Ekonomist |