13.10
14:30
Knez Lazar 2015
Ribnik
4
3
|
13.10.2017 14:30 | Knez Lazar 2015 | 4 : 3 | Ribnik |
13.10
16:00
Železničar
Višesava
6
1
|
13.10.2017 16:00 | Železničar | 6 : 1 | Višesava |
13.10
14:00
Iskra
Budućnost
0
0
|
13.10.2017 14:00 | Iskra | 0 : 0 | Budućnost |
13.10
21:00
Espanyol
Levante
0
0
|
13.10.2017 21:00 | Espanyol | 0 : 0 | Levante |
13.10
20:30
Stuttgart
Köln
2
1
|
13.10.2017 20:30 | Stuttgart | 2 : 1 | Köln |
13.10
20:45
Lyon
Monaco
3
2
|
13.10.2017 20:45 | Lyon | 3 : 2 | Monaco |
13.10
15:00
Inđija
Radnički 1923
0
2
|
13.10.2017 15:00 | Inđija | 0 : 2 | Radnički 1923 |
13.10
13:00
Crvena zvezda
Sloga Radnički
1
0
|
13.10.2017 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Sloga Radnički | |||||
13.10
13:30
Spartak
Napredak
14
0
|
13.10.2017 13:30 | Spartak | 14 : 0 | Napredak |
13.10
13:00
Brodarac
Moravac Orion
4
0
|
13.10.2017 13:00 | Brodarac | 4 : 0 | Moravac Orion |
13.10
10:00
BSK
Lola
6
0
|
13.10.2017 10:00 | BSK | 6 : 0 | Lola |
13.10
OFK Odžaci
Radnički
0
3
|
13.10.2017 | OFK Odžaci | 0 : 3 | Radnički | |||||
13.10
Borac
Panonija
3
0
|
13.10.2017 | Borac | 3 : 0 | Panonija | |||||
13.10
Zadrugar
Tvrdjava 2
5
2
|
13.10.2017 | Zadrugar | 5 : 2 | Tvrdjava 2 | |||||
13.10
Mladost
Omladinac
4
2
|
13.10.2017 | Mladost | 4 : 2 | Omladinac | |||||
13.10
Tvrdjava 1
BSK
2
2
|
13.10.2017 | Tvrdjava 1 | 2 : 2 | BSK | |||||
13.10
Polet
Tekstilac
7
2
|
13.10.2017 | Polet | 7 : 2 | Tekstilac |
13.10
20:00
Srem
Sloven
81
79
|
13.10.2017 20:00 | Srem | 81 : 79 | Sloven |
13.10
19:30
Radnički VA
Polet
89
78
|
13.10.2017 19:30 | Radnički VA | 89 : 78 | Polet |
13.10
19:00
Morava
Junior
81
77
|
13.10.2017 19:00 | Morava | 81 : 77 | Junior |
13.10
17:00
Radnički (O)
BKK Radnički
67
93
|
13.10.2017 17:00 | Radnički (O) | 67 : 93 | BKK Radnički |
13.10
20:30
Loznica
Ub
69
54
|
13.10.2017 20:30 | Loznica | 69 : 54 | Ub |
13.10
20:15
Mladost 2
Eko Sport
64
76
|
13.10.2017 20:15 | Mladost 2 | 64 : 76 | Eko Sport |
13.10
17:00
Smederevo 1953
Mladost (SP)
56
62
|
13.10.2017 17:00 | Smederevo 1953 | 56 : 62 | Mladost (SP) | |||||
13.10
19:30
Plana
Kolubara LA 2003
86
77
|
13.10.2017 19:30 | Plana | 86 : 77 | Kolubara LA 2003 |
13.10
19:00
Mladost (T)
Kulpin
3
1
|
13.10.2017 19:00 | Mladost (T) | 3 : 1 | Kulpin |
13.10
19:00
Spartak
Vizura
2
3
|
13.10.2017 19:00 | Spartak | 2 : 3 | Vizura |
13.10
20:00
Prva Petoletka
Mladost
35
27
|
13.10.2017 20:00 | Prva Petoletka | 35 : 27 | Mladost |
13.10
18:30
Crvena zvezda
Rudar
28
25
|
13.10.2017 18:30 | Crvena zvezda | 28 : 25 | Rudar |
13.10
20:00
Sloga (PM)
Bekament
27
36
|
13.10.2017 20:00 | Sloga (PM) | 27 : 36 | Bekament | |||||
13.10
20:30
Voždovac 1955
Kikinda
22
22
|
13.10.2017 20:30 | Voždovac 1955 | 22 : 22 | Kikinda |
13.10
18:00
Samo pravo
Kalča
7
2
|
13.10.2017 18:00 | Samo pravo | 7 : 2 | Kalča | |||||
13.10
19:30
RB
Novi Pazar
1
6
|
13.10.2017 19:30 | RB | 1 : 6 | Novi Pazar |
13.10
20:45
Apa Futsal
Kraljevićevo
5
7
|
13.10.2017 20:45 | Apa Futsal | 5 : 7 | Kraljevićevo |
13.10
20:30
Miners
Akademac
2
1
|
13.10.2017 20:30 | Miners | 2 : 1 | Akademac |
13.10
17:00
Aleksinac 2015
Prokuplje
9
1
|
13.10.2017 17:00 | Aleksinac 2015 | 9 : 1 | Prokuplje |