Jastrebac izborio opstanak

21.04.2018 toplickevesti.com

U 21. kolu Prve futsal lige Srbije Jastrebac iz Blaca izgubio je kod kuće od ekipe KMF Samo Pravo Beograd sa 2:1. Pored poraza Blačani su kolo pre kraja prvenstva izborili opstanak u najelitijem takmičenju. Blačani su poveli u prvom minutu utakmice golom Ivana Vuletića. Desetak minuta kasnije Ilija Petković izjednačio je rezultat a konačnih 1:2 postavio je Branislav Milosavljević.VečeraÅ”nji rezultat, odnosno poraz Blačana u senci je činjenice da će KMF Jastrebac i naredne sezone biti klub koji će igrati u najelitnijem takmičenju.U poslednjem kolu Jastrebac u Kragujevcu igra meč sa Å”ampionom, ekipom Ekonomac.

KMF Jastrebac Blace: MiloÅ” Ćirković, Ivan Vuletić, Veroljub Vukadinović, Danilo Lutovac, Jovan Cvetanović, Miljan Gajić, Aleksandar Nedeljić, DuÅ”an Vukajlović, Marko Lapčević, Marinko Sudimac, Nikola Rajković, Filip Savić.

KMF Samo pravo Beograd: MiloÅ” Dekić, DuÅ”an Ćurčić, Branisalav Milosavljević, Stefan Filipović,Igor Jančevski, Jovan Ristanović,Ilija Petković,MiloÅ” Mandić,Milan Adamović.Ā