19.05
17:00
Zlatibor
Loznica
4
0
|
19.05.2018 17:00 | Zlatibor | 4 : 0 | Loznica | |||||
19.05
17:00
Šumadija 1903
Železničar
1
2
|
19.05.2018 17:00 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | Železničar | |||||
19.05
17:00
Sloga (P)
Polet
2
1
|
19.05.2018 17:00 | Sloga (P) | 2 : 1 | Polet | |||||
19.05
17:00
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
4
2
|
19.05.2018 17:00 | Budućnost Krušik 2014 | 4 : 2 | Šumadija (A) | |||||
19.05
17:00
Proleter Mihajlovac
Karađorđe
2
2
|
19.05.2018 17:00 | Proleter Mihajlovac | 2 : 2 | Karađorđe | |||||
19.05
17:00
Mokra Gora
Smederevo 1924
2
2
|
19.05.2018 17:00 | Mokra Gora | 2 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
19.05
17:00
Mladi radnik 1926
Jedinstvo (Ub)
1
1
|
19.05.2018 17:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 1 | Jedinstvo (Ub) |
19.05
17:00
OFK Sinđelić
Rtanj
2
1
|
19.05.2018 17:00 | OFK Sinđelić | 2 : 1 | Rtanj | |||||
19.05
17:00
Trstenik PPT
Car Konstantin
1
0
|
19.05.2018 17:00 | Trstenik PPT | 1 : 0 | Car Konstantin | |||||
19.05
17:00
Ozren
Trajal
2
2
|
19.05.2018 17:00 | Ozren | 2 : 2 | Trajal | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (B)
2
0
|
19.05.2018 17:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
19.05
17:00
Timok
Moravac Orion
1
2
|
19.05.2018 17:00 | Timok | 1 : 2 | Moravac Orion | |||||
19.05
17:00
Dunav
Radnički (S)
2
0
|
19.05.2018 17:00 | Dunav | 2 : 0 | Radnički (S) |
19.05
16:30
Bratstvo 1946
Dinamo 1945
3
0
|
19.05.2018 16:30 | Bratstvo 1946 | 3 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
19.05
16:30
Bečej 1918
Crvena zvezda (NS)
2
1
|
19.05.2018 16:30 | Bečej 1918 | 2 : 1 | Crvena zvezda (NS) | |||||
19.05
16:30
Odžaci
Mladost (BJ)
1
1
|
19.05.2018 16:30 | Odžaci | 1 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
19.05
16:30
Cement
Borac (S)
2
1
|
19.05.2018 16:30 | Cement | 2 : 1 | Borac (S) | |||||
19.05
16:30
Omladinac (NB)
Radnički (NP)
0
0
|
19.05.2018 16:30 | Omladinac (NB) | 0 : 0 | Radnički (NP) | |||||
19.05
16:30
Radnički (ZR)
Radnički (Š)
8
1
|
19.05.2018 16:30 | Radnički (ZR) | 8 : 1 | Radnički (Š) | |||||
19.05
16:30
Bačka 1901
Dunav
0
0
|
19.05.2018 16:30 | Bačka 1901 | 0 : 0 | Dunav | |||||
19.05
16:30
Radnički (SM)
Železničar
2
0
|
19.05.2018 16:30 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Železničar |
19.05
16:30
Sopot
Prva Iskra
5
2
|
19.05.2018 16:30 | Sopot | 5 : 2 | Prva Iskra | |||||
19.05
16:30
Lokomotiva
BSK Borča
2
2
|
19.05.2018 16:30 | Lokomotiva | 2 : 2 | BSK Borča | |||||
19.05
16:30
Kolubara
Stepojevac Vaga
2
1
|
19.05.2018 16:30 | Kolubara | 2 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
19.05
11:00
GSP Polet Dorćol
BSK Batajnica
5
2
|
19.05.2018 11:00 | GSP Polet Dorćol | 5 : 2 | BSK Batajnica | |||||
19.05
16:30
OFK Beograd
Radnički (NB)
1
1
|
19.05.2018 16:30 | OFK Beograd | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
19.05
16:30
Radnički (O)
IMT
2
1
|
19.05.2018 16:30 | Radnički (O) | 2 : 1 | IMT |
19.05
17:00
Sloga (K)
Sušica
2
2
|
19.05.2018 17:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Sušica | |||||
19.05
17:00
Goč
Orlovac
0
1
|
19.05.2018 17:00 | Goč | 0 : 1 | Orlovac |
19.05
17:00
Gruža
Homoljac
0
2
|
19.05.2018 17:00 | Gruža | 0 : 2 | Homoljac | |||||
19.05
17:00
Rudar 2001
VGSK
0
1
|
19.05.2018 17:00 | Rudar 2001 | 0 : 1 | VGSK |
19.05
17:00
Ribnica
Borac
0
2
|
19.05.2018 17:00 | Ribnica | 0 : 2 | Borac | |||||
19.05
17:00
Sevojno
Sovljak
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Sevojno | 3 : 0 | Sovljak |
19.05
17:00
Nebeski Andjeli
Pusta Reka
3
1
|
19.05.2018 17:00 | Nebeski Andjeli | 3 : 1 | Pusta Reka | |||||
19.05
17:00
Sloga (L)
Balkanski
1
0
|
19.05.2018 17:00 | Sloga (L) | 1 : 0 | Balkanski | |||||
19.05
17:00
Vranjska Banja
Pčinja
2
1
|
19.05.2018 17:00 | Vranjska Banja | 2 : 1 | Pčinja |
19.05
17:00
Đerdap
Rudar Alpos
2
1
|
19.05.2018 17:00 | Đerdap | 2 : 1 | Rudar Alpos | |||||
19.05
17:00
BSK
Svrljig
1
4
|
19.05.2018 17:00 | BSK | 1 : 4 | Svrljig |
19.05
17:00
OFK Topličanin
Levač
7
0
|
19.05.2018 17:00 | OFK Topličanin | 7 : 0 | Levač | |||||
19.05
17:00
Morava 1918
OFK Kosanica
2
1
|
19.05.2018 17:00 | Morava 1918 | 2 : 1 | OFK Kosanica | |||||
19.05
17:00
Sloga (D)
Poljoprivrednik
5
0
|
19.05.2018 17:00 | Sloga (D) | 5 : 0 | Poljoprivrednik |
19.05
16:30
OFK Vršac
Polet
7
1
|
19.05.2018 16:30 | OFK Vršac | 7 : 1 | Polet | |||||
19.05
16:30
Kikinda 1909
Mladost (O)
3
1
|
19.05.2018 16:30 | Kikinda 1909 | 3 : 1 | Mladost (O) | |||||
19.05
16:30
Begej
Radnički (S)
1
0
|
19.05.2018 16:30 | Begej | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
19.05
16:30
Sloboda (NK)
Radnički (K)
4
2
|
19.05.2018 16:30 | Sloboda (NK) | 4 : 2 | Radnički (K) | |||||
19.05
16:30
Proleter
Kozara
0
4
|
19.05.2018 16:30 | Proleter | 0 : 4 | Kozara | |||||
19.05
16:30
Sloga
Jedinstvo (BK)
2
0
|
19.05.2018 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo (BK) |
19.05
16:30
Hajduk (Č)
Sloga (T)
4
3
|
19.05.2018 16:30 | Hajduk (Č) | 4 : 3 | Sloga (T) | |||||
19.05
16:30
OFK Slavija
Jedinstvo (SP)
1
3
|
19.05.2018 16:30 | OFK Slavija | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) |
19.05
16:30
Polet (K)
Tekstilac
2
3
|
19.05.2018 16:30 | Polet (K) | 2 : 3 | Tekstilac | |||||
19.05
16:30
Mladost Apa
Radnički (S)
1
0
|
19.05.2018 16:30 | Mladost Apa | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
19.05
16:30
Srbobran
Sloga (Č)
4
0
|
19.05.2018 16:30 | Srbobran | 4 : 0 | Sloga (Č) |
19.05
11:00
Rakovica
Napredak
1
0
|
19.05.2018 11:00 | Rakovica | 1 : 0 | Napredak | |||||
19.05
16:30
Crvena Zvezda
Brodarac
1
0
|
19.05.2018 16:30 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Brodarac | |||||
19.05
16:30
Milutinac
Zvezdara
0
3
|
19.05.2018 16:30 | Milutinac | 0 : 3 | Zvezdara |
19.05
17:00
Mladost (L)
Bilećanin
6
0
|
19.05.2018 17:00 | Mladost (L) | 6 : 0 | Bilećanin | |||||
19.05
17:00
Naftagas (E)
Naftagas (B)
5
0
|
19.05.2018 17:00 | Naftagas (E) | 5 : 0 | Naftagas (B) |
19.05
17:30
OFK Tekstilac
OFK Batinac
0
3
|
19.05.2018 17:30 | OFK Tekstilac | 0 : 3 | OFK Batinac |
19.05
17:30
Dunav
Jugoslavija
1
1
|
19.05.2018 17:30 | Dunav | 1 : 1 | Jugoslavija | |||||
19.05
17:30
Partizan (U)
Sloga (BNS)
3
0
|
19.05.2018 17:30 | Partizan (U) | 3 : 0 | Sloga (BNS) |
19.05
17:00
1. Maj Ruma
Sloven
1
2
|
19.05.2018 17:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 2 | Sloven | |||||
19.05
17:00
Rudar
Jadran
11
0
|
19.05.2018 17:00 | Rudar | 11 : 0 | Jadran |
19.05
17:00
Crvenka
Krila Krajine
0
0
|
19.05.2018 17:00 | Crvenka | 0 : 0 | Krila Krajine | |||||
19.05
17:00
Vojvodina
ŽAK
4
2
|
19.05.2018 17:00 | Vojvodina | 4 : 2 | ŽAK | |||||
19.05
17:00
Stanišić
Mladost (K)
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Stanišić | 3 : 0 | Mladost (K) |
19.05
17:00
Njegoš
Napredak
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Njegoš | 3 : 0 | Napredak | |||||
19.05
17:00
Bajša
OFK Vrbas
0
1
|
19.05.2018 17:00 | Bajša | 0 : 1 | OFK Vrbas | |||||
19.05
17:00
Obilić
Senta
1
0
|
19.05.2018 17:00 | Obilić | 1 : 0 | Senta |
19.05
17:00
Rudna Glava
BSK
2
0
|
19.05.2018 17:00 | Rudna Glava | 2 : 0 | BSK | |||||
19.05
17:00
Zlot
Polom
1
1
|
19.05.2018 17:00 | Zlot | 1 : 1 | Polom | |||||
19.05
17:00
Poreč
Krivelj
4
1
|
19.05.2018 17:00 | Poreč | 4 : 1 | Krivelj |
19.05
16:30
Mladenovac
Šumadija
2
0
|
19.05.2018 16:30 | Mladenovac | 2 : 0 | Šumadija |
19.05
17:30
Sindjelić
Mladi Borac
2
3
|
19.05.2018 17:30 | Sindjelić | 2 : 3 | Mladi Borac | |||||
19.05
17:30
Jevremovac
Jedinstvo (ŠT)
4
3
|
19.05.2018 17:30 | Jevremovac | 4 : 3 | Jedinstvo (ŠT) |
19.05
16:30
Slatina
Parmenac
0
5
|
19.05.2018 16:30 | Slatina | 0 : 5 | Parmenac |
19.05
17:00
Blagotin
Juhor
1
2
|
19.05.2018 17:00 | Blagotin | 1 : 2 | Juhor |
19.05
17:00
Jedinstvo (Lj)
Sloga (B)
1
0
|
19.05.2018 17:00 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 0 | Sloga (B) | |||||
19.05
17:00
Polet (SD)
Napredak 1936
2
1
|
19.05.2018 17:00 | Polet (SD) | 2 : 1 | Napredak 1936 | |||||
19.05
17:00
Đerdap
Železničar
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Đerdap | 3 : 0 | Železničar |
19.05
17:00
Zvezda
Gnjilan
2
1
|
19.05.2018 17:00 | Zvezda | 2 : 1 | Gnjilan | |||||
19.05
17:00
Senjak
Rajko Mitić
0
2
|
19.05.2018 17:00 | Senjak | 0 : 2 | Rajko Mitić | |||||
19.05
17:00
Vladimir Durković
Zadrugar
2
0
|
19.05.2018 17:00 | Vladimir Durković | 2 : 0 | Zadrugar |
19.05
17:00
Rudar
Granit
0
1
|
19.05.2018 17:00 | Rudar | 0 : 1 | Granit |
19.05
17:00
Crnokosa
Omladinac
2
2
|
19.05.2018 17:00 | Crnokosa | 2 : 2 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Zlatar
Prvi partizan
4
1
|
19.05.2018 17:00 | Zlatar | 4 : 1 | Prvi partizan |
19.05
17:00
Radnik
OFK Jabučje
2
0
|
19.05.2018 17:00 | Radnik | 2 : 0 | OFK Jabučje | |||||
19.05
17:00
Junior Novo Naselje
Banjani
1
3
|
19.05.2018 17:00 | Junior Novo Naselje | 1 : 3 | Banjani |
19.05
17:00
Jedinstvo
Ćava
3
1
|
19.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Ćava | |||||
19.05
17:00
Sloga (D)
Mladost
4
3
|
19.05.2018 17:00 | Sloga (D) | 4 : 3 | Mladost |
19.05
17:00
Palilula
Radnički 1947
8
7
|
19.05.2018 17:00 | Palilula | 8 : 7 | Radnički 1947 |
19.05
17:00
Palilulac
Sloboda
3
4
|
19.05.2018 17:00 | Palilulac | 3 : 4 | Sloboda |
19.05
17:30
Mladost
Vinogradar
3
0
|
19.05.2018 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
19.05
17:30
OFK Futog
TSK
0
3
|
19.05.2018 17:30 | OFK Futog | 0 : 3 | TSK | |||||
19.05
17:30
Omladinac
Veternik
5
2
|
19.05.2018 17:30 | Omladinac | 5 : 2 | Veternik |
19.05
17:30
Midžor
Rudar (VČ)
5
2
|
19.05.2018 17:30 | Midžor | 5 : 2 | Rudar (VČ) |
19.05
17:00
Kaćuša
Partizanski put
0
3
|
19.05.2018 17:00 | Kaćuša | 0 : 3 | Partizanski put | |||||
19.05
17:00
Svetlost Badnjevac
NS Tatko
5
2
|
19.05.2018 17:00 | Svetlost Badnjevac | 5 : 2 | NS Tatko |
19.05
16:30
Mladost (S)
Ternoci
1
1
|
19.05.2018 16:30 | Mladost (S) | 1 : 1 | Ternoci | |||||
19.05
16:30
OFK Alakince
BSK Bujanovac
2
4
|
19.05.2018 16:30 | OFK Alakince | 2 : 4 | BSK Bujanovac |
19.05
15:00
Morava
Sloga
0
3
|
19.05.2018 15:00 | Morava | 0 : 3 | Sloga |
19.05
16:00
Brezovica
Gracko
1
0
|
19.05.2018 16:00 | Brezovica | 1 : 0 | Gracko |
19.05
17:30
Rudar (St)
Moravac
2
1
|
19.05.2018 17:30 | Rudar (St) | 2 : 1 | Moravac | |||||
19.05
17:30
Beljanica
Omladinski
3
0
|
19.05.2018 17:30 | Beljanica | 3 : 0 | Omladinski |
19.05
13:00
Dedinje
Mladi Proleter
0
3
|
19.05.2018 13:00 | Dedinje | 0 : 3 | Mladi Proleter |
19.05
16:30
Zaklopača
Crvenka
1
3
|
19.05.2018 16:30 | Zaklopača | 1 : 3 | Crvenka |
19.05
17:30
OFK Šabac
Sloga
3
2
|
19.05.2018 17:30 | OFK Šabac | 3 : 2 | Sloga | |||||
19.05
17:30
Torpedo 1924
Budućnost (PD)
7
5
|
19.05.2018 17:30 | Torpedo 1924 | 7 : 5 | Budućnost (PD) |
19.05
17:00
Rubribreza
Gunjevac
4
0
|
19.05.2018 17:00 | Rubribreza | 4 : 0 | Gunjevac | |||||
19.05
17:00
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
0
0
|
19.05.2018 17:00 | Crvena Jabuka | 0 : 0 | OFK Paljuvi | |||||
19.05
17:00
Kalenić
Polet (DL)
0
0
|
19.05.2018 17:00 | Kalenić | 0 : 0 | Polet (DL) |
19.05
17:00
Milenko Pavlović
Jadar 2013
0
1
|
19.05.2018 17:00 | Milenko Pavlović | 0 : 1 | Jadar 2013 |
19.05
Delija
Roham
10
0
|
19.05.2018 | Delija | 10 : 0 | Roham |
19.05
17:00
Bratstvo 1975
Vinogradi DB
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Bratstvo 1975 | 3 : 0 | Vinogradi DB |
19.05
17:00
OFK Rutevac 1908
Polet (R)
0
2
|
19.05.2018 17:00 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 2 | Polet (R) | |||||
19.05
17:00
Borac
OFK Napredak 1929
2
2
|
19.05.2018 17:00 | Borac | 2 : 2 | OFK Napredak 1929 | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo (B)
Jastrebac
0
2
|
19.05.2018 17:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 2 | Jastrebac | |||||
19.05
17:00
OFK Sloga
OFK Draževac
3
0
|
19.05.2018 17:00 | OFK Sloga | 3 : 0 | OFK Draževac | |||||
19.05
17:00
Škriljac
Gredetin
7
1
|
19.05.2018 17:00 | Škriljac | 7 : 1 | Gredetin |
19.05
17:00
Rastina 1918
Omladinac (D)
1
7
|
19.05.2018 17:00 | Rastina 1918 | 1 : 7 | Omladinac (D) | |||||
19.05
17:00
Polet
Kordun
0
1
|
19.05.2018 17:00 | Polet | 0 : 1 | Kordun |
19.05
17:00
Žitkovica 2017
Dizel
1
4
|
19.05.2018 17:00 | Žitkovica 2017 | 1 : 4 | Dizel | |||||
19.05
17:00
Polet (V)
Desine
4
1
|
19.05.2018 17:00 | Polet (V) | 4 : 1 | Desine |
19.05
17:00
Jasenovac
Rade Milošević
4
3
|
19.05.2018 17:00 | Jasenovac | 4 : 3 | Rade Milošević |
19.05
17:00
Čoka
Slavija
1
2
|
19.05.2018 17:00 | Čoka | 1 : 2 | Slavija | |||||
19.05
17:00
Tornjoš
AFK
5
0
|
19.05.2018 17:00 | Tornjoš | 5 : 0 | AFK |
19.05
16:30
Sloboda
Vojvodina
1
8
|
19.05.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 8 | Vojvodina |
19.05
17:00
Nišavac
Napredak
2
8
|
19.05.2018 17:00 | Nišavac | 2 : 8 | Napredak | |||||
19.05
17:00
Mladost
Jerma
2
3
|
19.05.2018 17:00 | Mladost | 2 : 3 | Jerma | |||||
19.05
17:00
Sloboda
Pobeda
6
0
|
19.05.2018 17:00 | Sloboda | 6 : 0 | Pobeda |
19.05
Bjelica
Gradina
6
1
|
19.05.2018 | Bjelica | 6 : 1 | Gradina |
19.05
17:00
Sloga (B)
Partizan (BB)
7
0
|
19.05.2018 17:00 | Sloga (B) | 7 : 0 | Partizan (BB) | |||||
19.05
17:00
Omladinac (V)
Veteran 2015
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Omladinac (V) | 3 : 0 | Veteran 2015 |
19.05
17:00
Kladušnica
Pontes
6
4
|
19.05.2018 17:00 | Kladušnica | 6 : 4 | Pontes |
19.05
17:00
Jedinstvo
Mladost 1948
4
1
|
19.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Mladost 1948 | |||||
19.05
17:00
Jasenica
Bresje Superior
1
4
|
19.05.2018 17:00 | Jasenica | 1 : 4 | Bresje Superior |
19.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
6
1
|
19.05.2018 17:00 | Mladost | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:00
Bukovik
Rtanj
4
3
|
19.05.2018 17:00 | Bukovik | 4 : 3 | Rtanj |
19.05
17:00
Miloševo
Graničar
0
3
|
19.05.2018 17:00 | Miloševo | 0 : 3 | Graničar | |||||
19.05
17:00
Urovica
Slatina
1
2
|
19.05.2018 17:00 | Urovica | 1 : 2 | Slatina | |||||
19.05
17:00
Polet
OFK Tamnič
3
1
|
19.05.2018 17:00 | Polet | 3 : 1 | OFK Tamnič | |||||
19.05
17:00
OFK Sikole
Malajnica
5
4
|
19.05.2018 17:00 | OFK Sikole | 5 : 4 | Malajnica |
19.05
17:00
Bukovica
Žabare
5
1
|
19.05.2018 17:00 | Bukovica | 5 : 1 | Žabare | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo 1936
Konjuh
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 0 | Konjuh |
19.05
17:00
Kastrum
Nacional
8
0
|
19.05.2018 17:00 | Kastrum | 8 : 0 | Nacional | |||||
19.05
17:00
Velika Jasikova
Grlište
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Velika Jasikova | 3 : 0 | Grlište |
19.05
16:30
Badljevica
Kolarac
5
2
|
19.05.2018 16:30 | Badljevica | 5 : 2 | Kolarac |
19.05
KSK Konak 1926
Proleter
0
5
|
19.05.2018 | KSK Konak 1926 | 0 : 5 | Proleter | |||||
19.05
Sloga
Tisa 1933
1
0
|
19.05.2018 | Sloga | 1 : 0 | Tisa 1933 | |||||
19.05
Borac
Partizan
10
3
|
19.05.2018 | Borac | 10 : 3 | Partizan |
19.05
17:00
Mladost 2013
Mrovska
3
5
|
19.05.2018 17:00 | Mladost 2013 | 3 : 5 | Mrovska | |||||
19.05
17:00
Sparta
Petrovac 74
4
1
|
19.05.2018 17:00 | Sparta | 4 : 1 | Petrovac 74 | |||||
19.05
17:00
Belpos
Polet
5
3
|
19.05.2018 17:00 | Belpos | 5 : 3 | Polet |
19.05
17:30
Radnički
Radnik
11
2
|
19.05.2018 17:30 | Radnički | 11 : 2 | Radnik |
19.05
16:30
Sloboda
Napredak
5
0
|
19.05.2018 16:30 | Sloboda | 5 : 0 | Napredak | |||||
19.05
16:30
Navalin
Gornje Sinkovce
6
1
|
19.05.2018 16:30 | Navalin | 6 : 1 | Gornje Sinkovce |
19.05
16:30
Nomanica
Atletiko
1
3
|
19.05.2018 16:30 | Nomanica | 1 : 3 | Atletiko | |||||
19.05
16:30
Todorovce
Veternica
5
0
|
19.05.2018 16:30 | Todorovce | 5 : 0 | Veternica | |||||
19.05
16:30
Veliko Trnjane
Gornje Krajince
3
0
|
19.05.2018 16:30 | Veliko Trnjane | 3 : 0 | Gornje Krajince |
19.05
17:00
Zvizdar 2012
Murgaš 2012
4
0
|
19.05.2018 17:00 | Zvizdar 2012 | 4 : 0 | Murgaš 2012 |
19.05
17:30
Dobra Voda
Mladost
1
1
|
19.05.2018 17:30 | Dobra Voda | 1 : 1 | Mladost |
19.05
17:30
Viner DSV
Zelenika
3
0
|
19.05.2018 17:30 | Viner DSV | 3 : 0 | Zelenika | |||||
19.05
17:30
Resavac
Orlovi
0
4
|
19.05.2018 17:30 | Resavac | 0 : 4 | Orlovi |
19.05
17:00
Beli Orao
Vojvoda Milenko
4
2
|
19.05.2018 17:00 | Beli Orao | 4 : 2 | Vojvoda Milenko |
19.05
17:30
Mladost
Graničar
3
0
|
19.05.2018 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Graničar | |||||
19.05
17:30
Gaj
Solunac
3
0
|
19.05.2018 17:30 | Gaj | 3 : 0 | Solunac | |||||
19.05
17:30
Crvena zvezda
Naša Krajina
1
2
|
19.05.2018 17:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Naša Krajina |
19.05
17:00
Usije
Polet
0
3
|
19.05.2018 17:00 | Usije | 0 : 3 | Polet |
19.05
17:00
Vukan
Napredak
2
2
|
19.05.2018 17:00 | Vukan | 2 : 2 | Napredak |
19.05
17:30
Proleter
Pobednik
0
7
|
19.05.2018 17:30 | Proleter | 0 : 7 | Pobednik | |||||
19.05
17:30
Vukićevica
Skela
3
4
|
19.05.2018 17:30 | Vukićevica | 3 : 4 | Skela |
19.05
17:00
Radnik
Burovac
4
0
|
19.05.2018 17:00 | Radnik | 4 : 0 | Burovac | |||||
19.05
17:00
Soko
Dobrnje
5
1
|
19.05.2018 17:00 | Soko | 5 : 1 | Dobrnje |
19.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
1
2
|
19.05.2018 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:00
Borac 1939
Kotlenik
1
0
|
19.05.2018 17:00 | Borac 1939 | 1 : 0 | Kotlenik | |||||
19.05
17:00
Sloga
Bečevica
5
1
|
19.05.2018 17:00 | Sloga | 5 : 1 | Bečevica |
19.05
17:00
Vinogradar
Borjak 2013
2
1
|
19.05.2018 17:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Borjak 2013 | |||||
19.05
17:00
Stara Čaršija
Omladinac
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Stara Čaršija | 3 : 0 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Omladinac
Mladost
0
5
|
19.05.2018 17:00 | Omladinac | 0 : 5 | Mladost | |||||
19.05
17:00
Kamenorezac 76
Stevka Božurevka
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 0 | Stevka Božurevka | |||||
19.05
17:00
Rujišnik
Topoljak
3
1
|
19.05.2018 17:00 | Rujišnik | 3 : 1 | Topoljak |
19.05
17:00
Sport
KFK Kula
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Sport | 3 : 0 | KFK Kula |
19.05
17:30
Sloga
Budućnost
3
0
|
19.05.2018 17:30 | Sloga | 3 : 0 | Budućnost |
19.05
Goša
Dragovo
5
2
|
19.05.2018 | Goša | 5 : 2 | Dragovo | |||||
19.05
Prosvetar
Povratak otpisanih
0
1
|
19.05.2018 | Prosvetar | 0 : 1 | Povratak otpisanih | |||||
19.05
Blagotin
Polet
4
0
|
19.05.2018 | Blagotin | 4 : 0 | Polet |
19.05
17:00
Pobeda 1953
Borac
4
0
|
19.05.2018 17:00 | Pobeda 1953 | 4 : 0 | Borac | |||||
19.05
17:00
OFK Homolje
Budućnost
7
3
|
19.05.2018 17:00 | OFK Homolje | 7 : 3 | Budućnost |
19.05
17:00
Misača
Trešnjevica
1
1
|
19.05.2018 17:00 | Misača | 1 : 1 | Trešnjevica |
19.05
17:00
Obilić
Župski biseri
1
3
|
19.05.2018 17:00 | Obilić | 1 : 3 | Župski biseri | |||||
19.05
17:00
Mladost
Baštovan
|
19.05.2018 17:00 | Mladost | : | Baštovan | |||||
19.05
17:00
Garevina
Ratajac
7
2
|
19.05.2018 17:00 | Garevina | 7 : 2 | Ratajac |
19.05
17:30
Zablaće
Mladost
4
0
|
19.05.2018 17:30 | Zablaće | 4 : 0 | Mladost |
19.05
17:30
PSS-192
OFK Dragoševac
3
1
|
19.05.2018 17:30 | PSS-192 | 3 : 1 | OFK Dragoševac |
19.05
17:00
Željezničar
Sarajevo
2
1
|
19.05.2018 17:00 | Željezničar | 2 : 1 | Sarajevo |
19.05
17:00
Vitez
GOŠK
1
2
|
19.05.2018 17:00 | Vitez | 1 : 2 | GOŠK | |||||
19.05
17:00
Borac
Sloboda
2
0
|
19.05.2018 17:00 | Borac | 2 : 0 | Sloboda | |||||
19.05
17:00
Mladost
Čelik
0
3
|
19.05.2018 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Čelik |
19.05
17:30
Tekstilac Kort
Rudar
1
2
|
19.05.2018 17:30 | Tekstilac Kort | 1 : 2 | Rudar | |||||
19.05
17:30
Podrinje
Drina
0
0
|
19.05.2018 17:30 | Podrinje | 0 : 0 | Drina | |||||
19.05
17:30
Slavija
Zvijezda 09
0
3
|
19.05.2018 17:30 | Slavija | 0 : 3 | Zvijezda 09 |
19.05
17:30
Kozara
Napredak
1
1
|
19.05.2018 17:30 | Kozara | 1 : 1 | Napredak | |||||
19.05
17:30
Sloboda
Sloga
1
1
|
19.05.2018 17:30 | Sloboda | 1 : 1 | Sloga |
19.05
17:30
Iskra
Rudar
0
0
|
19.05.2018 17:30 | Iskra | 0 : 0 | Rudar | |||||
19.05
17:30
Kom
Budućnost
2
3
|
19.05.2018 17:30 | Kom | 2 : 3 | Budućnost | |||||
19.05
17:30
Mladost
OFK Petrovac
1
1
|
19.05.2018 17:30 | Mladost | 1 : 1 | OFK Petrovac | |||||
19.05
17:30
Sutjeska
Dečić
2
0
|
19.05.2018 17:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Dečić | |||||
19.05
17:30
Zeta
Grbalj
1
2
|
19.05.2018 17:30 | Zeta | 1 : 2 | Grbalj |
19.05
13:00
Celta Vigo
Levante
4
2
|
19.05.2018 13:00 | Celta Vigo | 4 : 2 | Levante | |||||
19.05
18:30
Sevilla
Alavés
1
0
|
19.05.2018 18:30 | Sevilla | 1 : 0 | Alavés | |||||
19.05
18:30
Málaga
Getafe
0
1
|
19.05.2018 18:30 | Málaga | 0 : 1 | Getafe | |||||
19.05
18:30
Las Palmas
Girona
1
2
|
19.05.2018 18:30 | Las Palmas | 1 : 2 | Girona | |||||
19.05
16:15
Leganés
Real Betis
3
2
|
19.05.2018 16:15 | Leganés | 3 : 2 | Real Betis | |||||
19.05
20:45
Villarreal
Real Madrid
2
2
|
19.05.2018 20:45 | Villarreal | 2 : 2 | Real Madrid |
19.05
15:00
Juventus
Verona
2
1
|
19.05.2018 15:00 | Juventus | 2 : 1 | Verona |
19.05
21:00
Caen
PSG
0
0
|
19.05.2018 21:00 | Caen | 0 : 0 | PSG | |||||
19.05
21:00
Dijon
Angers
2
1
|
19.05.2018 21:00 | Dijon | 2 : 1 | Angers | |||||
19.05
21:00
Lyon
Nice
3
2
|
19.05.2018 21:00 | Lyon | 3 : 2 | Nice | |||||
19.05
21:00
Marseille
Amiens SC
2
1
|
19.05.2018 21:00 | Marseille | 2 : 1 | Amiens SC | |||||
19.05
21:00
Metz
Bordeaux
0
4
|
19.05.2018 21:00 | Metz | 0 : 4 | Bordeaux | |||||
19.05
21:00
Nantes
Strasbourg
1
0
|
19.05.2018 21:00 | Nantes | 1 : 0 | Strasbourg | |||||
19.05
21:00
Rennes
Montpellier
1
1
|
19.05.2018 21:00 | Rennes | 1 : 1 | Montpellier | |||||
19.05
21:00
Saint-Étienne
Lille
5
0
|
19.05.2018 21:00 | Saint-Étienne | 5 : 0 | Lille | |||||
19.05
21:00
Toulouse
Guingamp
2
1
|
19.05.2018 21:00 | Toulouse | 2 : 1 | Guingamp | |||||
19.05
21:00
Troyes
Monaco
0
3
|
19.05.2018 21:00 | Troyes | 0 : 3 | Monaco |
19.05
17:30
Partizan
Lipolist
3
1
|
19.05.2018 17:30 | Partizan | 3 : 1 | Lipolist |
19.05
20:00
Crvena Zvezda
Voždovac
5
1
|
19.05.2018 20:00 | Crvena Zvezda | 5 : 1 | Voždovac |
19.05
17:00
Teleoptik
Radnički (P)
2
1
|
19.05.2018 17:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
19.05
17:00
Novi Pazar
Bežanija
1
1
|
19.05.2018 17:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Bežanija | |||||
19.05
17:00
Sinđelić
Dinamo
1
3
|
19.05.2018 17:00 | Sinđelić | 1 : 3 | Dinamo | |||||
19.05
17:00
Jagodina
Budućnost
1
1
|
19.05.2018 17:00 | Jagodina | 1 : 1 | Budućnost |
19.05
17:30
Čukarički
Radnički (P)
5
1
|
19.05.2018 17:30 | Čukarički | 5 : 1 | Radnički (P) | |||||
19.05
11:00
Napredak
Crvena zvezda
0
2
|
19.05.2018 11:00 | Napredak | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
19.05
17:00
Radnički (N)
Brodarac
0
1
|
19.05.2018 17:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Brodarac | |||||
19.05
13:00
Vojvodina
Radnički 1923
5
0
|
19.05.2018 13:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Radnički 1923 |
19.05
08:45
IM Rakovica
011
2
6
|
19.05.2018 08:45 | IM Rakovica | 2 : 6 | 011 | |||||
19.05
10:00
Brodarac 2
Bežanija
1
1
|
19.05.2018 10:00 | Brodarac 2 | 1 : 1 | Bežanija | |||||
19.05
10:00
Grafičar
Radnički (NB)
0
1
|
19.05.2018 10:00 | Grafičar | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
19.05
11:00
BSK Borča
Sindjelć
1
2
|
19.05.2018 11:00 | BSK Borča | 1 : 2 | Sindjelć | |||||
19.05
09:00
Lokomotiva
Studentski Grad
3
0
|
19.05.2018 09:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Studentski Grad |
19.05
17:00
Proleter Mihajlovac
Mladi borac
4
0
|
19.05.2018 17:00 | Proleter Mihajlovac | 4 : 0 | Mladi borac | |||||
19.05
17:00
Mladi radnik 1926
Mladi radnik 1940
8
0
|
19.05.2018 17:00 | Mladi radnik 1926 | 8 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
19.05
17:00
Šumadija (A)
Karadjordje
4
1
|
19.05.2018 17:00 | Šumadija (A) | 4 : 1 | Karadjordje | |||||
19.05
17:00
Jasenica 2017
Morava (VP)
6
1
|
19.05.2018 17:00 | Jasenica 2017 | 6 : 1 | Morava (VP) | |||||
19.05
17:00
Smederevo 1924
Proleter 1947
0
3
|
19.05.2018 17:00 | Smederevo 1924 | 0 : 3 | Proleter 1947 |
19.05
10:00
Trudbenik
Omladinac
3
3
|
19.05.2018 10:00 | Trudbenik | 3 : 3 | Omladinac | |||||
19.05
10:00
Zmaj 1953
Žarkovo
7
4
|
19.05.2018 10:00 | Zmaj 1953 | 7 : 4 | Žarkovo | |||||
19.05
15:00
Vinča
Balkan
5
5
|
19.05.2018 15:00 | Vinča | 5 : 5 | Balkan | |||||
19.05
10:30
Poštar 1930
Srem
1
2
|
19.05.2018 10:30 | Poštar 1930 | 1 : 2 | Srem |
19.05
13:00
Budućnost
Avala
3
0
|
19.05.2018 13:00 | Budućnost | 3 : 0 | Avala | |||||
19.05
13:30
Beograd 1929
Stepojevac Vaga
3
0
|
19.05.2018 13:30 | Beograd 1929 | 3 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
19.05
16:30
Minel
Šumadinac
3
3
|
19.05.2018 16:30 | Minel | 3 : 3 | Šumadinac |
19.05
17:00
Budućnost
Napredak
3
0
|
19.05.2018 17:00 | Budućnost | 3 : 0 | Napredak |
19.05
14:00
IMT MO
Brodarac MK
1
3
|
19.05.2018 14:00 | IMT MO | 1 : 3 | Brodarac MK |
19.05
09:00
Rad 2 MO
Crvena zvezda MML MK
9
0
|
19.05.2018 09:00 | Rad 2 MO | 9 : 0 | Crvena zvezda MML MK | |||||
19.05
10:00
Borac MK
Voždovac 2 MO
3
0
|
19.05.2018 10:00 | Borac MK | 3 : 0 | Voždovac 2 MO |
19.05
15:00
Čukarički
Novi Pazar
4
0
|
19.05.2018 15:00 | Čukarički | 4 : 0 | Novi Pazar | |||||
19.05
11:00
Jagodina
Crvena zvezda
0
2
|
19.05.2018 11:00 | Jagodina | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
19.05
15:00
Radnički (N)
Brodarac
0
0
|
19.05.2018 15:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Brodarac | |||||
19.05
13:00
Kiker
Zemun
3
0
|
19.05.2018 13:00 | Kiker | 3 : 0 | Zemun | |||||
19.05
11:00
Teleoptik
Voždovac
1
0
|
19.05.2018 11:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Voždovac |
19.05
11:00
Dinamo 1945
TSC
3
2
|
19.05.2018 11:00 | Dinamo 1945 | 3 : 2 | TSC | |||||
19.05
10:00
Vojvodina
Radnički (Z)
1
1
|
19.05.2018 10:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Radnički (Z) | |||||
19.05
09:30
Spartak
Borac (NS)
1
2
|
19.05.2018 09:30 | Spartak | 1 : 2 | Borac (NS) |
19.05
09:00
Radnički (O)
Internacional
3
2
|
19.05.2018 09:00 | Radnički (O) | 3 : 2 | Internacional | |||||
19.05
09:00
BSK 1925
Radnički (NB)
0
3
|
19.05.2018 09:00 | BSK 1925 | 0 : 3 | Radnički (NB) | |||||
19.05
13:00
Borča
Kolubara
1
2
|
19.05.2018 13:00 | Borča | 1 : 2 | Kolubara | |||||
19.05
11:00
Rad
IMT
8
0
|
19.05.2018 11:00 | Rad | 8 : 0 | IMT |
19.05
13:30
Grafičar
Mladenovac
5
3
|
19.05.2018 13:30 | Grafičar | 5 : 3 | Mladenovac | |||||
19.05
10:00
Palilulac
DIF
0
4
|
19.05.2018 10:00 | Palilulac | 0 : 4 | DIF | |||||
19.05
15:00
GSP Polet
OLE
0
2
|
19.05.2018 15:00 | GSP Polet | 0 : 2 | OLE |
19.05
17:00
Radnik
Crvena zvezda
6
0
|
19.05.2018 17:00 | Radnik | 6 : 0 | Crvena zvezda | |||||
19.05
17:00
Pobeda
Morava
3
3
|
19.05.2018 17:00 | Pobeda | 3 : 3 | Morava |
19.05
12:00
Tutin
Apolon
1
0
|
19.05.2018 12:00 | Tutin | 1 : 0 | Apolon | |||||
19.05
13:00
Radnički 1923
Sloga
6
0
|
19.05.2018 13:00 | Radnički 1923 | 6 : 0 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Slavija
Jošanica
1
2
|
19.05.2018 17:00 | Slavija | 1 : 2 | Jošanica | |||||
19.05
AS
OFK Ras
8
0
|
19.05.2018 | AS | 8 : 0 | OFK Ras | |||||
19.05
16:30
Rudar
Sport Klub 99
1
4
|
19.05.2018 16:30 | Rudar | 1 : 4 | Sport Klub 99 |
19.05
Cer
Podrinje
0
5
|
19.05.2018 | Cer | 0 : 5 | Podrinje |
19.05
12:00
ŽAK
Kikinda 1909
1
2
|
19.05.2018 12:00 | ŽAK | 1 : 2 | Kikinda 1909 | |||||
19.05
12:00
Železničar (P)
OFK Vršac
2
1
|
19.05.2018 12:00 | Železničar (P) | 2 : 1 | OFK Vršac |
19.05
12:00
Inđija
RFK NS 1921
4
3
|
19.05.2018 12:00 | Inđija | 4 : 3 | RFK NS 1921 |
19.05
12:00
Hajduk Junior
Radnički (S)
1
3
|
19.05.2018 12:00 | Hajduk Junior | 1 : 3 | Radnički (S) |
19.05
15:30
Radnički NB MK
Studenski grad MK
2
0
|
19.05.2018 15:30 | Radnički NB MK | 2 : 0 | Studenski grad MK | |||||
19.05
16:00
Crvena zvezda MK
Rad MK
3
0
|
19.05.2018 16:00 | Crvena zvezda MK | 3 : 0 | Rad MK |
19.05
12:30
Brodarac B MK
OFK Beograd B MK
1
4
|
19.05.2018 12:30 | Brodarac B MK | 1 : 4 | OFK Beograd B MK | |||||
19.05
11:30
Voždovac B MK
Obrenovac 1905 MK
4
2
|
19.05.2018 11:30 | Voždovac B MK | 4 : 2 | Obrenovac 1905 MK |
19.05
14:00
Kosmaj MK
Sremčica MK
3
2
|
19.05.2018 14:00 | Kosmaj MK | 3 : 2 | Sremčica MK | |||||
19.05
20:15
OFK Beograd MK
Rad V MK
2
0
|
19.05.2018 20:15 | OFK Beograd MK | 2 : 0 | Rad V MK |
19.05
09:00
Vojvodina
Radnički (Z)
3
0
|
19.05.2018 09:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Radnički (Z) | |||||
19.05
12:30
Spartak
Petar Puača
0
2
|
19.05.2018 12:30 | Spartak | 0 : 2 | Petar Puača |
19.05
13:00
Rad
Partizan
0
1
|
19.05.2018 13:00 | Rad | 0 : 1 | Partizan | |||||
19.05
11:30
BSK 1925
Kolubara
0
4
|
19.05.2018 11:30 | BSK 1925 | 0 : 4 | Kolubara | |||||
19.05
11:00
Zemun
Crvena zvezda
1
13
|
19.05.2018 11:00 | Zemun | 1 : 13 | Crvena zvezda | |||||
19.05
14:00
Voždovac
Teleoptik
2
1
|
19.05.2018 14:00 | Voždovac | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
19.05
10:00
OFK Beograd
Brodarac
1
1
|
19.05.2018 10:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Brodarac | |||||
19.05
20:00
011
Čukarički
2
2
|
19.05.2018 20:00 | 011 | 2 : 2 | Čukarički |
19.05
Obilić
Udarnik
2
5
|
19.05.2018 | Obilić | 2 : 5 | Udarnik | |||||
19.05
Budućnost
Napredak
2
2
|
19.05.2018 | Budućnost | 2 : 2 | Napredak | |||||
19.05
12:00
Soko 2015
AF Djokić
6
2
|
19.05.2018 12:00 | Soko 2015 | 6 : 2 | AF Djokić |
19.05
13:00
DIF
Balkan
6
0
|
19.05.2018 13:00 | DIF | 6 : 0 | Balkan | |||||
19.05
11:30
Vinča
Palilulac
1
0
|
19.05.2018 11:30 | Vinča | 1 : 0 | Palilulac | |||||
19.05
11:00
Beograd 1929
Sopot
1
8
|
19.05.2018 11:00 | Beograd 1929 | 1 : 8 | Sopot |
19.05
09:00
Arena Su
Radnički 1905
0
0
|
19.05.2018 09:00 | Arena Su | 0 : 0 | Radnički 1905 | |||||
19.05
10:00
Tavankut
Preporod
6
3
|
19.05.2018 10:00 | Tavankut | 6 : 3 | Preporod |
19.05
10:00
Banat (I)
Proleter
4
9
|
19.05.2018 10:00 | Banat (I) | 4 : 9 | Proleter |
19.05
Belo Polje
Duboko
4
3
|
19.05.2018 | Belo Polje | 4 : 3 | Duboko |
19.05
09:00
IMT
Novi Beograd
1
3
|
19.05.2018 09:00 | IMT | 1 : 3 | Novi Beograd | |||||
19.05
10:00
Bežanija
Graficar
3
0
|
19.05.2018 10:00 | Bežanija | 3 : 0 | Graficar | |||||
19.05
13:00
Postar 1930
Hajduk
0
2
|
19.05.2018 13:00 | Postar 1930 | 0 : 2 | Hajduk |
19.05
10:00
Zvižd
Rudar 2001
3
0
|
19.05.2018 10:00 | Zvižd | 3 : 0 | Rudar 2001 | |||||
19.05
11:00
Borac
Kostolac 2008
3
0
|
19.05.2018 11:00 | Borac | 3 : 0 | Kostolac 2008 |
19.05
10:00
ŽAK
Kikinda 1909
3
0
|
19.05.2018 10:00 | ŽAK | 3 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
19.05
10:00
Železničar (P)
OFK Vršac
6
2
|
19.05.2018 10:00 | Železničar (P) | 6 : 2 | OFK Vršac | |||||
19.05
10:00
Proleter 2006
Bečkerek 023
1
3
|
19.05.2018 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 3 | Bečkerek 023 |
19.05
10:00
Hajduk Junior
TSC
2
2
|
19.05.2018 10:00 | Hajduk Junior | 2 : 2 | TSC | |||||
19.05
10:00
Tekstilac
CFK
2
1
|
19.05.2018 10:00 | Tekstilac | 2 : 1 | CFK |
19.05
10:00
Inđija
RFK NS1921
3
1
|
19.05.2018 10:00 | Inđija | 3 : 1 | RFK NS1921 | |||||
19.05
10:00
Index
Radnički (SM)
2
0
|
19.05.2018 10:00 | Index | 2 : 0 | Radnički (SM) | |||||
19.05
11:00
Srem (SM)
Prof. Bolesnikov
2
2
|
19.05.2018 11:00 | Srem (SM) | 2 : 2 | Prof. Bolesnikov |
19.05
10:00
Čukarički MK
011 MK
5
0
|
19.05.2018 10:00 | Čukarički MK | 5 : 0 | 011 MK | |||||
19.05
12:00
Radnički (O) MK
DIF MK
4
3
|
19.05.2018 12:00 | Radnički (O) MK | 4 : 3 | DIF MK | |||||
19.05
12:45
OFK Beograd MK
Voždovac MK
1
1
|
19.05.2018 12:45 | OFK Beograd MK | 1 : 1 | Voždovac MK | |||||
19.05
09:00
Crvena zvezda MK
Zemun MK
3
1
|
19.05.2018 09:00 | Crvena zvezda MK | 3 : 1 | Zemun MK | |||||
19.05
13:00
Radnički (NB) MK
Internacional MK
4
3
|
19.05.2018 13:00 | Radnički (NB) MK | 4 : 3 | Internacional MK | |||||
19.05
15:00
BSK Borča MK
Partizan MK
0
2
|
19.05.2018 15:00 | BSK Borča MK | 0 : 2 | Partizan MK |
19.05
09:00
Voždovac B
Studentski Grad MK
3
2
|
19.05.2018 09:00 | Voždovac B | 3 : 2 | Studentski Grad MK | |||||
19.05
15:00
Rad MK
Radnički PDM MK
3
1
|
19.05.2018 15:00 | Rad MK | 3 : 1 | Radnički PDM MK |
19.05
09:00
Žarkovo MK
Radnički NB
1
0
|
19.05.2018 09:00 | Žarkovo MK | 1 : 0 | Radnički NB | |||||
19.05
13:00
BASK MK
Zemun B MK
3
1
|
19.05.2018 13:00 | BASK MK | 3 : 1 | Zemun B MK | |||||
19.05
09:00
Trijumf MK
Crvena zvezda MML MK
1
7
|
19.05.2018 09:00 | Trijumf MK | 1 : 7 | Crvena zvezda MML MK | |||||
19.05
14:00
Jedinstvo MK
Srem MK
0
2
|
19.05.2018 14:00 | Jedinstvo MK | 0 : 2 | Srem MK |
19.05
09:00
Teleoptik
OFK Beograd
4
2
|
19.05.2018 09:00 | Teleoptik | 4 : 2 | OFK Beograd | |||||
19.05
14:00
BSK 1925
Kolubara
2
0
|
19.05.2018 14:00 | BSK 1925 | 2 : 0 | Kolubara | |||||
19.05
09:00
BSK Borča
Sindjelić
2
2
|
19.05.2018 09:00 | BSK Borča | 2 : 2 | Sindjelić | |||||
19.05
09:30
Zemun
OLE
0
1
|
19.05.2018 09:30 | Zemun | 0 : 1 | OLE |
19.05
11:00
Arena SU
Subotica
8
1
|
19.05.2018 11:00 | Arena SU | 8 : 1 | Subotica |
19.05
15:00
IMT
Crveni orao
0
2
|
19.05.2018 15:00 | IMT | 0 : 2 | Crveni orao | |||||
19.05
12:30
Bežanija
Fer Plej 06
6
3
|
19.05.2018 12:30 | Bežanija | 6 : 3 | Fer Plej 06 |
19.05
09:00
Atakante
Crvenka
2
2
|
19.05.2018 09:00 | Atakante | 2 : 2 | Crvenka |
19.05
11:00
Karioke
Napredak
1
0
|
19.05.2018 11:00 | Karioke | 1 : 0 | Napredak | |||||
19.05
12:00
Lokomotiva
Nord Star
6
0
|
19.05.2018 12:00 | Lokomotiva | 6 : 0 | Nord Star |
19.05
10:30
Kormoran
Lokomotiva
0
5
|
19.05.2018 10:30 | Kormoran | 0 : 5 | Lokomotiva | |||||
19.05
10:00
Vrčin
Crvena zvezda MML
2
1
|
19.05.2018 10:00 | Vrčin | 2 : 1 | Crvena zvezda MML | |||||
19.05
09:00
Vinča
Boleč
1
6
|
19.05.2018 09:00 | Vinča | 1 : 6 | Boleč |
19.05
12:00
Varga
Grafičar
4
1
|
19.05.2018 12:00 | Varga | 4 : 1 | Grafičar |
19.05
Obrenovac 1905
Posavac Tisma
9
0
|
19.05.2018 | Obrenovac 1905 | 9 : 0 | Posavac Tisma | |||||
19.05
Zabrezje
Radnički
0
3
|
19.05.2018 | Zabrezje | 0 : 3 | Radnički |
19.05
Sloga
Posavina
0
3
|
19.05.2018 | Sloga | 0 : 3 | Posavina | |||||
19.05
Zvezda
Partizan
4
1
|
19.05.2018 | Zvezda | 4 : 1 | Partizan |
19.05
19:00
Radnički 1964
Priboj
29
21
|
19.05.2018 19:00 | Radnički 1964 | 29 : 21 | Priboj | |||||
19.05
19:00
Vranje 1957
Novi Pazar
40
41
|
19.05.2018 19:00 | Vranje 1957 | 40 : 41 | Novi Pazar | |||||
19.05
19:00
Zlatar
Topličanin
31
32
|
19.05.2018 19:00 | Zlatar | 31 : 32 | Topličanin |
19.05
20:00
Mladost (V)
Crvena zvezda
31
32
|
19.05.2018 20:00 | Mladost (V) | 31 : 32 | Crvena zvezda | |||||
19.05
18:00
Sivac 69
Jabuka
23
32
|
19.05.2018 18:00 | Sivac 69 | 23 : 32 | Jabuka | |||||
19.05
18:00
Mladost TSK
Apatin
21
22
|
19.05.2018 18:00 | Mladost TSK | 21 : 22 | Apatin |
19.05
18:00
Smederevo
Metaloplastika 2
26
25
|
19.05.2018 18:00 | Smederevo | 26 : 25 | Metaloplastika 2 | |||||
19.05
17:30
Rekreativo
PKB
25
21
|
19.05.2018 17:30 | Rekreativo | 25 : 21 | PKB |
19.05
19:00
Radnički
Žitorađa
25
29
|
19.05.2018 19:00 | Radnički | 25 : 29 | Žitorađa | |||||
19.05
19:00
Aleksinac
Jastrebac
53
31
|
19.05.2018 19:00 | Aleksinac | 53 : 31 | Jastrebac | |||||
19.05
20:30
Rtanj
ORK Bor
34
27
|
19.05.2018 20:30 | Rtanj | 34 : 27 | ORK Bor |
19.05
19:00
PIK Prigrevica
Radnički 1958
24
31
|
19.05.2018 19:00 | PIK Prigrevica | 24 : 31 | Radnički 1958 | |||||
19.05
19:30
ORK Pančevo
Budućnost
36
33
|
19.05.2018 19:30 | ORK Pančevo | 36 : 33 | Budućnost | |||||
19.05
20:00
Slavija
Metalac
36
20
|
19.05.2018 20:00 | Slavija | 36 : 20 | Metalac | |||||
19.05
20:00
Vojvoda Stepa
Nova Pazova 1957
26
28
|
19.05.2018 20:00 | Vojvoda Stepa | 26 : 28 | Nova Pazova 1957 |
19.05
19:00
Arif Knjaz 1957
Rembas
35
33
|
19.05.2018 19:00 | Arif Knjaz 1957 | 35 : 33 | Rembas | |||||
19.05
18:30
Mladost 1949
Majdanpek
29
19
|
19.05.2018 18:30 | Mladost 1949 | 29 : 19 | Majdanpek |
19.05
18:00
Unirea
Crepaja
19
23
|
19.05.2018 18:00 | Unirea | 19 : 23 | Crepaja | |||||
19.05
18:00
Dolovo
Glogonj
40
17
|
19.05.2018 18:00 | Dolovo | 40 : 17 | Glogonj |
19.05
17:00
Beočin
Vojka
21
32
|
19.05.2018 17:00 | Beočin | 21 : 32 | Vojka |
19.05
19:00
Topličanin
Radnički
36
21
|
19.05.2018 19:00 | Topličanin | 36 : 21 | Radnički | |||||
19.05
16:00
Vranje
Đerdap
24
28
|
19.05.2018 16:00 | Vranje | 24 : 28 | Đerdap |
19.05
14:00
Crvena Zvezda
Singidunum
|
19.05.2018 14:00 | Crvena Zvezda | : | Singidunum |
19.05
Nais
Šabac
6
7
|
19.05.2018 | Nais | 6 : 7 | Šabac | |||||
19.05
BVK Crvena zvezda
Valjevo Gorenje
18
4
|
19.05.2018 | BVK Crvena zvezda | 18 : 4 | Valjevo Gorenje | |||||
19.05
Vojvodina
Partizan
8
12
|
19.05.2018 | Vojvodina | 8 : 12 | Partizan |
19.05
21:00
FON
Ekonomac
4
5
|
19.05.2018 21:00 | FON | 4 : 5 | Ekonomac |
19.05
19:00
Tango
Bečej 2003
2
3
|
19.05.2018 19:00 | Tango | 2 : 3 | Bečej 2003 |
19.05
17:00
Black Hornets
Mammoths Kikinda
57
0
|
19.05.2018 17:00 | Black Hornets | 57 : 0 | Mammoths Kikinda |