13.09
16:00
Karađorđe
Loznica
1
0
|
13.09.2017 16:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Loznica | |||||
13.09
16:00
Smederevo 1924
Šumadija (A)
1
0
|
13.09.2017 16:00 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Šumadija (A) | |||||
13.09
16:00
Jedinstvo (Ub)
Polet
1
1
|
13.09.2017 16:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 1 | Polet | |||||
13.09
16:00
FAP
Železničar
2
0
|
13.09.2017 16:00 | FAP | 2 : 0 | Železničar | |||||
13.09
16:00
Provo
Tutin
2
2
|
13.09.2017 16:00 | Provo | 2 : 2 | Tutin | |||||
13.09
16:00
Mladi radnik 1926
Zlatibor
0
1
|
13.09.2017 16:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 1 | Zlatibor | |||||
13.09
16:00
Mokra Gora
Jedinstvo Putevi
1
1
|
13.09.2017 16:00 | Mokra Gora | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
13.09
16:00
Proleter Mihajlovac
Šumadija 1903
2
0
|
13.09.2017 16:00 | Proleter Mihajlovac | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
13.09
16:00
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
0
1
|
13.09.2017 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 1 | Sloga (P) |
13.09
16:30
13. April
Naupare
1
0
|
13.09.2017 16:30 | 13. April | 1 : 0 | Naupare | |||||
13.09
16:30
Sloga (M)
Parunovac
7
0
|
13.09.2017 16:30 | Sloga (M) | 7 : 0 | Parunovac | |||||
13.09
16:30
Ribnik
Mačkovac
1
2
|
13.09.2017 16:30 | Ribnik | 1 : 2 | Mačkovac | |||||
13.09
16:30
Knez Lazar 2015
Blagotin
3
0
|
13.09.2017 16:30 | Knez Lazar 2015 | 3 : 0 | Blagotin | |||||
13.09
16:30
Čitluk
Juhor
2
1
|
13.09.2017 16:30 | Čitluk | 2 : 1 | Juhor | |||||
13.09
16:30
Sloga (D)
Donji Kopaonik
3
3
|
13.09.2017 16:30 | Sloga (D) | 3 : 3 | Donji Kopaonik | |||||
13.09
16:30
Šanac
FUD
1
0
|
13.09.2017 16:30 | Šanac | 1 : 0 | FUD | |||||
13.09
16:30
Kupci
Vinogradar
2
0
|
13.09.2017 16:30 | Kupci | 2 : 0 | Vinogradar |
13.09
16:30
Budućnost (V)
Borac (K)
2
1
|
13.09.2017 16:30 | Budućnost (V) | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
13.09
16:30
Jedinstvo (Lj)
Polet (SD)
2
1
|
13.09.2017 16:30 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 1 | Polet (SD) | |||||
13.09
16:30
Radnik
Đerdap
1
0
|
13.09.2017 16:30 | Radnik | 1 : 0 | Đerdap | |||||
13.09
16:30
Mladost (B)
Mlava (ML)
1
0
|
13.09.2017 16:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Mlava (ML) | |||||
13.09
16:30
Makce
Rudar (S)
1
1
|
13.09.2017 16:30 | Makce | 1 : 1 | Rudar (S) | |||||
13.09
16:30
Sloga (B)
Zadrugar (T)
0
1
|
13.09.2017 16:30 | Sloga (B) | 0 : 1 | Zadrugar (T) | |||||
13.09
16:30
Trgovački
Rudar (K)
1
1
|
13.09.2017 16:30 | Trgovački | 1 : 1 | Rudar (K) | |||||
13.09
16:30
Napredak 1936
Železničar
2
2
|
13.09.2017 16:30 | Napredak 1936 | 2 : 2 | Železničar |
13.09
16:30
Budućnost
Stubal
1
1
|
13.09.2017 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | Stubal | |||||
13.09
16:30
Popovići
Mataruge
1
2
|
13.09.2017 16:30 | Popovići | 1 : 2 | Mataruge | |||||
13.09
16:30
Novi Pazar 1928
Ibar
1
0
|
13.09.2017 16:30 | Novi Pazar 1928 | 1 : 0 | Ibar | |||||
13.09
16:30
Radnik
OFK Ras
3
0
|
13.09.2017 16:30 | Radnik | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
13.09
16:30
Polet
Rudar
4
0
|
13.09.2017 16:30 | Polet | 4 : 0 | Rudar | |||||
13.09
16:30
Omladinac
Granit
3
1
|
13.09.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | Granit | |||||
13.09
16:30
Real
Ribnica
0
0
|
13.09.2017 16:30 | Real | 0 : 0 | Ribnica | |||||
13.09
16:30
Borac
Proleter
1
0
|
13.09.2017 16:30 | Borac | 1 : 0 | Proleter |
13.09
16:30
Crnokosa
Železničar
2
3
|
13.09.2017 16:30 | Crnokosa | 2 : 3 | Železničar | |||||
13.09
16:30
Jedinstvo
Perućac
5
4
|
13.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 5 : 4 | Perućac | |||||
13.09
16:30
Čajetina
Zlatar
0
0
|
13.09.2017 16:30 | Čajetina | 0 : 0 | Zlatar | |||||
13.09
16:30
Jasen
Lazarica
2
0
|
13.09.2017 16:30 | Jasen | 2 : 0 | Lazarica | |||||
13.09
16:30
Savinac
Lauš
7
2
|
13.09.2017 16:30 | Savinac | 7 : 2 | Lauš | |||||
13.09
16:30
Omladinac
Ježevica
1
2
|
13.09.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Ježevica | |||||
13.09
16:30
Ariljska rampa
Prvi partizan
3
1
|
13.09.2017 16:30 | Ariljska rampa | 3 : 1 | Prvi partizan |
13.09
16:00
Trlić
Mladost
1
1
|
13.09.2017 16:00 | Trlić | 1 : 1 | Mladost | |||||
13.09
16:00
Kačer
Ribnikar
2
2
|
13.09.2017 16:00 | Kačer | 2 : 2 | Ribnikar | |||||
13.09
16:00
Iskra
Radnik
4
2
|
13.09.2017 16:00 | Iskra | 4 : 2 | Radnik | |||||
13.09
16:00
Vrelo Sport
ZSK
2
0
|
13.09.2017 16:00 | Vrelo Sport | 2 : 0 | ZSK | |||||
13.09
16:00
Brezovica
Junior Novo Naselje
4
0
|
13.09.2017 16:00 | Brezovica | 4 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
13.09
16:00
Tešnjar
Banjani
4
1
|
13.09.2017 16:00 | Tešnjar | 4 : 1 | Banjani | |||||
13.09
16:00
Pepeljevac
Tvrdojevac
3
6
|
13.09.2017 16:00 | Pepeljevac | 3 : 6 | Tvrdojevac | |||||
13.09
16:00
Tulari
OFK Jabučje
3
1
|
13.09.2017 16:00 | Tulari | 3 : 1 | OFK Jabučje |
13.09
17:00
Erdoglija 1931
Partizan
2
0
|
13.09.2017 17:00 | Erdoglija 1931 | 2 : 0 | Partizan | |||||
13.09
17:00
Sloga (D)
Srbija
0
1
|
13.09.2017 17:00 | Sloga (D) | 0 : 1 | Srbija | |||||
13.09
17:00
Jadran
Borac (D)
0
0
|
13.09.2017 17:00 | Jadran | 0 : 0 | Borac (D) | |||||
13.09
17:00
Jedinstvo
Vodojaža
1
5
|
13.09.2017 17:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Vodojaža | |||||
13.09
17:00
Sloboda
Šumadinac (KG)
3
1
|
13.09.2017 17:00 | Sloboda | 3 : 1 | Šumadinac (KG) | |||||
13.09
17:00
Ćava
Kutlovo
1
1
|
13.09.2017 17:00 | Ćava | 1 : 1 | Kutlovo | |||||
13.09
17:00
Šumadija 1934
Kolonija
0
3
|
13.09.2017 17:00 | Šumadija 1934 | 0 : 3 | Kolonija | |||||
13.09
17:00
Mladost
Korićani
6
1
|
13.09.2017 17:00 | Mladost | 6 : 1 | Korićani | |||||
13.09
17:00
Zastava
Budućnost
5
1
|
13.09.2017 17:00 | Zastava | 5 : 1 | Budućnost |
13.09
16:30
Veternik
RFK Novi Sad 1921
4
1
|
13.09.2017 16:30 | Veternik | 4 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
13.09
16:30
Petrovaradin
TSK
0
2
|
13.09.2017 16:30 | Petrovaradin | 0 : 2 | TSK | |||||
13.09
16:30
Sofeks
Šajkaš 1908
5
2
|
13.09.2017 16:30 | Sofeks | 5 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
13.09
16:30
Fruškogorski partizan
Vinogradar
7
0
|
13.09.2017 16:30 | Fruškogorski partizan | 7 : 0 | Vinogradar | |||||
13.09
16:30
Tatra
OFK Sirig
6
0
|
13.09.2017 16:30 | Tatra | 6 : 0 | OFK Sirig | |||||
13.09
16:30
ŽSK
Mladost
1
3
|
13.09.2017 16:30 | ŽSK | 1 : 3 | Mladost | |||||
13.09
16:30
Bačka 1923
Jedinstvo (R)
1
1
|
13.09.2017 16:30 | Bačka 1923 | 1 : 1 | Jedinstvo (R) | |||||
13.09
16:30
Proleter
OFK Futog
2
2
|
13.09.2017 16:30 | Proleter | 2 : 2 | OFK Futog | |||||
13.09
16:30
Jedinstvo (G)
Omladinac
0
0
|
13.09.2017 16:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 0 | Omladinac |
13.09
16:30
Malinik
Mladost
5
1
|
13.09.2017 16:30 | Malinik | 5 : 1 | Mladost | |||||
13.09
16:30
Radnički (L)
Kosovo
2
1
|
13.09.2017 16:30 | Radnički (L) | 2 : 1 | Kosovo |
13.09
16:30
OFK Rota
Mladost (B)
0
7
|
13.09.2017 16:30 | OFK Rota | 0 : 7 | Mladost (B) | |||||
13.09
16:30
Ternoci
BSK Bujanovac
5
1
|
13.09.2017 16:30 | Ternoci | 5 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
13.09
16:30
Vihor
Lugina
2
2
|
13.09.2017 16:30 | Vihor | 2 : 2 | Lugina |
13.09
17:00
Rekreativo 011
Atakante
1
3
|
13.09.2017 17:00 | Rekreativo 011 | 1 : 3 | Atakante |
13.09
16:30
Zaklopača
Podunavac
0
1
|
13.09.2017 16:30 | Zaklopača | 0 : 1 | Podunavac | |||||
13.09
16:30
Partizan
Minel
2
5
|
13.09.2017 16:30 | Partizan | 2 : 5 | Minel | |||||
13.09
16:30
Lepušnica
Umčari
2
0
|
13.09.2017 16:30 | Lepušnica | 2 : 0 | Umčari | |||||
13.09
16:30
Mladost
Pionir
4
2
|
13.09.2017 16:30 | Mladost | 4 : 2 | Pionir | |||||
13.09
16:30
Pinosava
PKB (K)
1
2
|
13.09.2017 16:30 | Pinosava | 1 : 2 | PKB (K) |
13.09
16:30
Sloga (L)
Jugovići
4
0
|
13.09.2017 16:30 | Sloga (L) | 4 : 0 | Jugovići | |||||
13.09
16:30
Trudbenik
Mladost (DK)
2
2
|
13.09.2017 16:30 | Trudbenik | 2 : 2 | Mladost (DK) | |||||
13.09
16:30
Polet 57
14. Oktobar
3
0
|
13.09.2017 16:30 | Polet 57 | 3 : 0 | 14. Oktobar | |||||
13.09
16:30
Velika Drenova
Ušće
5
3
|
13.09.2017 16:30 | Velika Drenova | 5 : 3 | Ušće | |||||
13.09
16:30
Omladinac
Gradina
7
0
|
13.09.2017 16:30 | Omladinac | 7 : 0 | Gradina | |||||
13.09
16:30
Stari Trstenik
Rubin (Z)
3
1
|
13.09.2017 16:30 | Stari Trstenik | 3 : 1 | Rubin (Z) | |||||
13.09
16:30
Beli Orlovi
Borac
5
0
|
13.09.2017 16:30 | Beli Orlovi | 5 : 0 | Borac |
13.09
16:30
Vis
Mladost (MI)
3
2
|
13.09.2017 16:30 | Vis | 3 : 2 | Mladost (MI) |
13.09
16:30
Pontes
Egeta
1
3
|
13.09.2017 16:30 | Pontes | 1 : 3 | Egeta | |||||
13.09
16:30
Mala Vrbica
Omladinac
1
0
|
13.09.2017 16:30 | Mala Vrbica | 1 : 0 | Omladinac | |||||
13.09
16:30
Rtkovo
Koča Andjelković
0
2
|
13.09.2017 16:30 | Rtkovo | 0 : 2 | Koča Andjelković |
13.09
19:00
Vojvodina
Mačva
1
0
|
13.09.2017 19:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Mačva | |||||
13.09
18:00
Napredak
Voždovac
1
2
|
13.09.2017 18:00 | Napredak | 1 : 2 | Voždovac | |||||
13.09
19:00
Mladost
Javor Matis
3
0
|
13.09.2017 19:00 | Mladost | 3 : 0 | Javor Matis | |||||
13.09
18:00
Radnički
Borac
1
0
|
13.09.2017 18:00 | Radnički | 1 : 0 | Borac | |||||
13.09
19:00
Rad
Bačka
0
0
|
13.09.2017 19:00 | Rad | 0 : 0 | Bačka | |||||
13.09
18:00
Čukarički
Radnik
1
2
|
13.09.2017 18:00 | Čukarički | 1 : 2 | Radnik |
13.09
16:30
Mladost
Garevina
0
1
|
13.09.2017 16:30 | Mladost | 0 : 1 | Garevina | |||||
13.09
16:30
Baštovan
Zupski Biser
0
0
|
13.09.2017 16:30 | Baštovan | 0 : 0 | Zupski Biser |
13.09
11:00
011
Kolubara
1
4
|
13.09.2017 11:00 | 011 | 1 : 4 | Kolubara | |||||
13.09
11:00
Radnički (O)
BSK Borča
2
4
|
13.09.2017 11:00 | Radnički (O) | 2 : 4 | BSK Borča | |||||
13.09
14:30
IM Rakovica
Studentski Grad
0
5
|
13.09.2017 14:30 | IM Rakovica | 0 : 5 | Studentski Grad | |||||
13.09
13:30
Bežanija
Siti Sport Klub
3
0
|
13.09.2017 13:30 | Bežanija | 3 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
13.09
13:00
Radnički (NB)
Sindjelć
1
0
|
13.09.2017 13:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Sindjelć | |||||
13.09
16:00
IMT
Zemun
0
0
|
13.09.2017 16:00 | IMT | 0 : 0 | Zemun |
13.09
Cepelin 026
VGSK
15
0
|
13.09.2017 | Cepelin 026 | 15 : 0 | VGSK |
13.09
17:00
Vučje
Krstarica
2
6
|
13.09.2017 17:00 | Vučje | 2 : 6 | Krstarica | |||||
13.09
16:00
Rosulja 2014
Knjaževac 2015
3
0
|
13.09.2017 16:00 | Rosulja 2014 | 3 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
13.09
17:00
Majdanpek
Morava
0
5
|
13.09.2017 17:00 | Majdanpek | 0 : 5 | Morava | |||||
13.09
Lavice Dubočica
Mašinac
7
1
|
13.09.2017 | Lavice Dubočica | 7 : 1 | Mašinac |
13.09
OFK Vlada Dimitrijević
OFK AS
2
3
|
13.09.2017 | OFK Vlada Dimitrijević | 2 : 3 | OFK AS |
13.09
Zabrezje
Posavac Tisma
13
2
|
13.09.2017 | Zabrezje | 13 : 2 | Posavac Tisma |