27.03.2017 07:20 ivanlalovic

MOL: Borac - Sindjelić 6:0

Svi uslovi za odigravanje fudbalske utakmice bili su ispunjeni. Idealan teren, vreme pogodno za igru, brojna publika. Domaći pred imperativom pobede, dok su gosti pokušali iznenaditi lidera na tabeli. Domaći od samog početka kreću ofanzivno. U 3. minutu lepa lopta ubačena za Matića, ali se isti nalazio u nedozvoljenoj poziciji. U 6. minutu lep udarac Sunajka, ali pravo u golmana...

07.09.2014 12:52 Ivan Lalovic

MOL: Sinđelić - Borac (L) 2:1

Po prijatnom vremenu za igru, prikazana je dobra fudbalska predstava, naročito u drugom delu. Domaći su veoma brzo, iskoristivÅ”i greÅ”ke gostiju i to najpre u 5. minutu preko Ćirkovića, a zatim i u 9. minutu preko Trifunovića iz slobodnog udarca doÅ”li do velike prednosti od 2:0. Može se reći sasvim zasluženo jer u prvom delu gosti nisu uputili nijedan pravi udarac prema golu Ikanovića. Rano...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.